Автор Тема: Про що розмовляли Трамп та Ин? (Гумор)  (Прочитано 204 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Про що розмовляли Трамп та Ин? (Гумор)
« : Червня 13, 2018, 09:50:22 21:50 »
Шукав iнфу, де було б хоча б якесь посилання, але так i не знайшов.
Зустрiлися, розмовляли сам на сам... й все.
Тому вирiшив зiграти комедiю - стало цiкаво, як мiг би переконати Трамп товстуна Ина.

ИН  - Розумiете, шановний, Ми - Велика Краiна, мало того, iз ядроною бiмбою, тому до нас треба ставитися iз повагою.
ТРАМП - Звiсно, бум ставитися... як нам треба: твоя бiмба вже стара й нi кому нафiг... не треба, тому, коли наступного разу будеш нас лякати бiмбою, моi пацани вночi прийдумть до тебе в палац, знiмуть твоi моднi окуляри та око на сраку натягнуть.
ИН  - Ви нас не так розумiете - ми за мiр у всьому свiтi, тому нам треба мати зброю, краще - сучасну.
ТРАМП - Чудово - дам я тобi зброю, найсучаснiшу, коли ти позбудешься своiх ядрених ракет та закриеш всi шахти.
ИН - Всi не можу - треба дiтям щось залишити, ми ж не такi дурнi як деякi, якi повелися на Будепешт та зараз локтi кусають.
ТРАМП - Я даю тобi трохи часу, аби ти зрозумiв, що Америка iз тобою гратися не буде: або ти iз нами, або... теба вже немае.
ИН - Як це - немае, коли я ще тут?..
ТРАМП - Це ти так вважаеш, а я вважаю, що тебе вже немае.
ИН - Добре, давай своi папери, я подивлюсь, що там у тебе такого цiкавого...
ТРАМП - Спочатку - повне роззброення, потiм - подарунки...
ИН - Можна навпаки?
ТРАМП - Можна, але пiдривай своi шахти, а потiм - все iнше...
ИН - Я так не можу, ми велика краiна, ми не звикли, щоб нами коман...
ТРАМП - Послухай, Колобок, у мене мало часу розкривати всi карти, але одне можу тобi сказати - якщо не буде по нашому, то вiд твоеi Великоi Краiни... взагалi нi чого не залишиться.
ИН - Як важко вести перемовини: нащо менi треба було це шоу - жив собi як Бог, на якого двi краiни молилися...
ТРАМП - Це вже не наша справа: якщо не пiдпишеш мiй варiант, на тебе справдi бдуть молитися, але - в Мавзолеi.
ИН - Я не хочу до Батька...
ТРАМП - Тому зроби всiм усмiшку та вважай, що вiд США було Останне Кiтайське Попередження...
 :smilie1:
« Останнє редагування: Червня 13, 2018, 09:56:55 21:56 від Бувалий »