Автор Тема: Повністю задушать  (Прочитано 2364 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #30 : Червня 18, 2018, 12:08:38 00:08 »
В военкомат записался или так...как всегда юлек-звиздобол-ватник?

Ні,  сам туди не приходив. Повісткою мене не викликали.
І в 2014 році, коли все почалося, мене теж туди не викликали В моєму тодішньому віці( між 45 і 50) в військомат, як правило, не викликають.
Гаврюша Абізянов стисло про свою підарську суть :weep:
Уся "найрішучіша" пістота, або сидить за кордоном, або "не визивали, не довелося".
І так на протязі всьго часу.
Жоден, "полум'яний" по постам "патріот", не зробив з улюбленої бляхи шахідмобіля,
і не підірвав блок-поста орків. 
Все робить ВСУ, під керівництвом "пузатих зрадників".
Тому навіть не варто звертати увагу на їх "фундаментальні" питання.

Reductio ad Hitlerum  or playing the Nazi card, is an attempt to invalidate someone else's position on the basis that the same view was held by Adolf Hitler or the Nazi Party  for example: "Hitler was against tobacco smoking, X is against tobacco smoking, therefore X is a Nazi".

Coined by Leo Strauss in 1951, reductio ad Hitlerum borrows its name from the term used in logic, reductio ad absurdum. According to Strauss, reductio ad Hitlerum is a form of ad hominem, ad misericordiam, or a fallacy of irrelevance. The suggested rationale is one of guilt by association. It is a tactic often used to derail arguments, because such comparisons tend to distract and anger the opponent, as Hitler and Nazism have been condemned in the modern world.

Отже, ти вже пишеш з окопів, адепте вітчизняного "автопрому"?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #31 : Червня 18, 2018, 12:11:20 00:11 »
Дядя готов РОМАНЫ писать от том, как он съебнул с военкомата... :upa

А меня вот взяли.

- Переболевшим Лаймой (клещевым боррелиозом)
- со сшитым из кусочков мочевым пузырем
- с черными легкими

и в 48 лет.
 
А теперь у меня кроме того, что было..
-контузия
- постоянный свист в ушах
- две грыжи и три протрузии на позвоночнике
- нарушение кровообращения коры головного мозга

и так...по мелочи нахер все болит.

И я трактаты не пишу....Пошел да и пошел.

Я ж тобі вже сказав.
Мене в військомат ніхто не викликав жодного разу.

То тоді треба звинувачувати і всіх тих, хто щось пише в соц. мережах.
Бо абсолютна більшість з них в АТО не були і в військомат за власною ініціативою не приходили.

Да нет...тебе просто ПО*УЮ ГЛУБОКО, как и всем юлькам - приспособленцам Украина. Допесты она тебе. Тебе важна Юля и еее макакины рейтинги. Ее жопа, ее улыбка, ее лубутены...ее сумочки и походка. А Украина тебе дОООПЕЕЕЕСССТЫЫЫЫ.

И хватит ваньку ломать. Я вашего брата наизусть знаю.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #32 : Червня 18, 2018, 12:19:27 00:19 »
Бумер, якби всі наші чоловіки були такими, як ти, то ти би не сидів би на форумі, й не звиздів би тут. І твоє оте "хі-хі на лабутенах" не лізло би в президенти. Бо Південь і Схід загарбала би орда, а інша частина України невідомо, чи вижила би. Дякувати Богу, що у нас є справжні чоловіки, які і до 50, і в 50, і за 50, пішли до воєнкоматів і в добробати.
У тебе, як і у твоєї шефині Україна не болить, а вона лізе до влади, бо бачить для себе чергову якусь вигоду.  :smilie9:

А до кого ще в тебе претензії? До всіх тих, хто добровільно не записався в добробати?

А до тих, хто сприяв приведенню до влади донецької банди, в тебе претензій нема ???

Я ж в своєму минулому пості чітко роз"яснив:

війна - це завжди наслідок прорахунків і недологусті в політиці.
Причому не тільки керівників країни, а й широких верств простого населення.


То які ще в тебе до мене претензії ???

В 2014 році, я не був Президентом України, який зобов"язаний був розірвати дип. відносини з Росією, закрити кордони, ВР повиннна була об"явити військовий стан і загальну мобілізацію.

Які в тебе ще до мене претензії??????

А до Ріната Ахметова, який гомадянин України, спокійно завозив гуманітарку на окуповані території і йому за це нічого не було, в тебе претензій не вининикло?

А чому ?

А до Порошенка, з дозволу якого все те відбувалось, в тебе претензії не з"явилися?

Чи в тебе претензії тільки пересонально до мене і більше ні до кого ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #33 : Червня 18, 2018, 12:25:51 00:25 »
Дядя готов РОМАНЫ писать от том, как он съебнул с военкомата... :upa

А меня вот взяли.

- Переболевшим Лаймой (клещевым боррелиозом)
- со сшитым из кусочков мочевым пузырем
- с черными легкими

и в 48 лет.
 
А теперь у меня кроме того, что было..
-контузия
- постоянный свист в ушах
- две грыжи и три протрузии на позвоночнике
- нарушение кровообращения коры головного мозга

и так...по мелочи нахер все болит.

И я трактаты не пишу....Пошел да и пошел.

Я ж тобі вже сказав.
Мене в військомат ніхто не викликав жодного разу.

То тоді треба звинувачувати і всіх тих, хто щось пише в соц. мережах.
Бо абсолютна більшість з них в АТО не були і в військомат за власною ініціативою не приходили.

Да нет...тебе просто ПО*УЮ ГЛУБОКО, как и всем юлькам - приспособленцам Украина. Допесты она тебе. Тебе важна Юля и еее макакины рейтинги. Ее жопа, ее улыбка, ее лубутены...ее сумочки и походка. А Украина тебе дОООПЕЕЕЕСССТЫЫЫЫ.

И хватит ваньку ломать. Я вашего брата наизусть знаю.

Якщо тобі Україна серйозно не дОООПЕЕЕЕСССТЫЫЫЫ., то перше, що ти повинен робити - прорватися на Банкову і Кабмін і знищити всіх там працюючих чиновників( хіба що крім тех.
персоналу).
........................................
Пояснюю ще раз: доки буде Порох при владі, доти обстріли щоночі лінії розмежування не припиняться.

4 роки - це підтвердження моїм словам.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #34 : Червня 18, 2018, 12:33:48 00:33 »
Дядя готов РОМАНЫ писать от том, как он съебнул с военкомата... :upa

А меня вот взяли.

- Переболевшим Лаймой (клещевым боррелиозом)
- со сшитым из кусочков мочевым пузырем
- с черными легкими

и в 48 лет.
 
А теперь у меня кроме того, что было..
-контузия
- постоянный свист в ушах
- две грыжи и три протрузии на позвоночнике
- нарушение кровообращения коры головного мозга

и так...по мелочи нахер все болит.

И я трактаты не пишу....Пошел да и пошел.

Я ж тобі вже сказав.
Мене в військомат ніхто не викликав жодного разу.

То тоді треба звинувачувати і всіх тих, хто щось пише в соц. мережах.
Бо абсолютна більшість з них в АТО не були і в військомат за власною ініціативою не приходили.

Да нет...тебе просто ПО*УЮ ГЛУБОКО, как и всем юлькам - приспособленцам Украина. Допесты она тебе. Тебе важна Юля и еее макакины рейтинги. Ее жопа, ее улыбка, ее лубутены...ее сумочки и походка. А Украина тебе дОООПЕЕЕЕСССТЫЫЫЫ.

И хватит ваньку ломать. Я вашего брата наизусть знаю.

Якщо тобі Україна серйозно не дОООПЕЕЕЕСССТЫЫЫЫ., то перше, що ти повинен робити - прорватися на Банкову і Кабмін і знищити всіх там працюючих чиновників( хіба що крім тех.
персоналу).
........................................
Пояснюю ще раз: доки буде Порох при владі, доти обстріли щоночі лінії розмежування не припиняться.

4 роки - це підтвердження моїм словам.

Вилізла  кацапська морда бютопідара. Ти ще скажи, що він твою єбливу макаку має завести і посадити в головне крісло  :weep:

А взагалі, думаю це тягне на довічне.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #35 : Червня 18, 2018, 12:36:18 00:36 »
Як в макакського все співзвучно з кацапнею   :moskali:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9278
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Повністю задушать
« Reply #36 : Червня 18, 2018, 12:41:46 00:41 »
Бумер, якби всі наші чоловіки були такими, як ти, то ти би не сидів би на форумі, й не звиздів би тут. І твоє оте "хі-хі на лабутенах" не лізло би в президенти. Бо Південь і Схід загарбала би орда, а інша частина України невідомо, чи вижила би. Дякувати Богу, що у нас є справжні чоловіки, які і до 50, і в 50, і за 50, пішли до воєнкоматів і в добробати.
У тебе, як і у твоєї шефині Україна не болить, а вона лізе до влади, бо бачить для себе чергову якусь вигоду.  :smilie9:

А до кого ще в тебе претензії? До всіх тих, хто добровільно не записався в добробати?

А до тих, хто сприяв приведенню до влади донецької банди, в тебе претензій нема ???

Я ж в своєму минулому пості чітко роз"яснив:

війна - це завжди наслідок прорахунків і недологусті в політиці.
Причому не тільки керівників країни, а й широких верств простого населення.


То які ще в тебе до мене претензії ???

В 2014 році, я не був Президентом України, який зобов"язаний був розірвати дип. відносини з Росією, закрити кордони, ВР повиннна була об"явити військовий стан і загальну мобілізацію.

Які в тебе ще до мене претензії??????

А до Ріната Ахметова, який гомадянин України, спокійно завозив гуманітарку на окуповані території і йому за це нічого не було, в тебе претензій не вининикло?

А чому ?

А до Порошенка, з дозволу якого все те відбувалось, в тебе претензії не з"явилися?

Чи в тебе претензії тільки пересонально до мене і більше ні до кого ?

Знаєш, у тебе психологія, як у всіх невдах - винні всі навкруги, окрім мене. Я от такий собі розумний і гарний, тільки не розумію, чому в мене нічого не виходить, й чому до мене ніхто не дослухається.
По-твоєму виходить, що всі мають кивати на поганих керівників, на погані обставини, й сидіти чекати приходу х-йла до Києва.  Бо керівництво країни поступило якось не так, а мене, такого розумного, нікуди не покликали?
Принаймі дивна позиція для людини, що хоче влади в Україні.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #37 : Червня 18, 2018, 12:48:08 00:48 »
Бумер, якби всі наші чоловіки були такими, як ти, то ти би не сидів би на форумі, й не звиздів би тут. І твоє оте "хі-хі на лабутенах" не лізло би в президенти. Бо Південь і Схід загарбала би орда, а інша частина України невідомо, чи вижила би. Дякувати Богу, що у нас є справжні чоловіки, які і до 50, і в 50, і за 50, пішли до воєнкоматів і в добробати.
У тебе, як і у твоєї шефині Україна не болить, а вона лізе до влади, бо бачить для себе чергову якусь вигоду.  :smilie9:

А до кого ще в тебе претензії? До всіх тих, хто добровільно не записався в добробати?

А до тих, хто сприяв приведенню до влади донецької банди, в тебе претензій нема ???

Я ж в своєму минулому пості чітко роз"яснив:

війна - це завжди наслідок прорахунків і недологусті в політиці.
Причому не тільки керівників країни, а й широких верств простого населення.


То які ще в тебе до мене претензії ???

В 2014 році, я не був Президентом України, який зобов"язаний був розірвати дип. відносини з Росією, закрити кордони, ВР повиннна була об"явити військовий стан і загальну мобілізацію.

Які в тебе ще до мене претензії??????

А до Ріната Ахметова, який гомадянин України, спокійно завозив гуманітарку на окуповані території і йому за це нічого не було, в тебе претензій не вининикло?

А чому ?

А до Порошенка, з дозволу якого все те відбувалось, в тебе претензії не з"явилися?

Чи в тебе претензії тільки пересонально до мене і більше ні до кого ?

Знаєш, у тебе психологія, як у всіх невдах - винні всі навкруги, окрім мене. Я от такий собі розумний і гарний, тільки не розумію, чому в мене нічого не виходить, й чому до мене ніхто не дослухається.
По-твоєму виходить, що всі мають кивати на поганих керівників, на погані обставини, й сидіти чекати приходу х-йла до Києва.  Бо керівництво країни поступило якось не так, а мене, такого розумного, нікуди не покликали?
Принаймі дивна позиція для людини, що хоче влади в Україні.
Я не є невдаха.
В мене особисто все нормально.
Влади в Україні я особисто не хочу.
А для ЮВТ, так, влади бажаю.
Бо ніякого кращого управлінця нема.
Я - за майже 30 років в Україні не побачив.

Да-да, чуть не забув. Не треба чекати Хуйла. В Київ він остаточно прийшов ще 25 лютого 2010 року (згадай цю дату).
І не ЮВТ винна в цьому.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #38 : Червня 18, 2018, 12:48:21 00:48 »
Як в макакського все співзвучно з кацапнею   :moskali:

Класика! Еге ж? Класика! :smiley24: :moskali: :Ignor:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #39 : Червня 18, 2018, 12:49:55 00:49 »
Парашенка, прикрати вайну!

ну не сука хуйловская, а? Нет! Он просто бютовец.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Повністю задушать
« Reply #40 : Червня 18, 2018, 12:58:13 00:58 »
При загальній мобілізації більшість мобілізованих перейде на бік хуйла. Бо їм Україна похєр як вона була похєр всі 27 років. :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #41 : Червня 18, 2018, 01:19:35 01:19 »
При загальній мобілізації більшість мобілізованих перейде на бік хуйла. Бо їм Україна похєр як вона була похєр всі 27 років. :lol:

О, Іудушка теж заспівав, як в старі часи. Маска патріота мабуть, занадто натиснула підкацапний іпальник  :weep:   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #42 : Червня 18, 2018, 08:00:01 08:00 »
Парашенка, прикрати вайну!

ну не сука хуйловская, а? Нет! Он просто бютовец.

Це до мене репліка?

Де я хоч єдиний раз сказав "Порошенко прекрати войну" ?

Порошенко (який би він не був) не зможе ніколи припинити війну, та й не збирається цього робити, та й не має на це права, бо тоді в нас просто будуть захоплені нові території.
І дуже досить швидко Україна остаточно втратить суверенітет.
« Останнє редагування: Червня 18, 2018, 08:07:20 08:07 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #43 : Червня 18, 2018, 08:01:25 08:01 »
При загальній мобілізації більшість мобілізованих перейде на бік хуйла. Бо їм Україна похєр як вона була похєр всі 27 років. :lol:

Важко сказати.
Але отакі прогнози - це страшні речі.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Повністю задушать
« Reply #44 : Червня 18, 2018, 08:33:52 08:33 »
Можливо я трохи перебільшив, але з огляду на те як затято населення любить русскій язик і пхається на заробітки до кацапів незважаючи на те, що війна...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #45 : Червня 18, 2018, 08:51:49 08:51 »
Ранок, а макакій та Іудушка вже смокчуть хуйловського :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #46 : Червня 18, 2018, 09:16:47 09:16 »
Цуцику, чого це ти зранку такий сердитий?  :smilie11:

Чи ти вже чийогось черевика мордою впіймав  :gigi:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #47 : Червня 18, 2018, 09:18:38 09:18 »
Можливо я трохи перебільшив, але з огляду на те як затято населення любить русскій язик і пхається на заробітки до кацапів незважаючи на те, що війна...  :smilie2:

Я сказав би так: руській язик любить навіть трохи більше, ніж пхається на заробітки до кацапів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #48 : Червня 18, 2018, 10:51:24 10:51 »
Бумеранг:

Пояснюю ще раз: доки буде Порох при владі, доти обстріли щоночі лінії розмежування не припиняться.

4 роки - це підтвердження моїм словам.



Это что, а, гнидос москальский? Это как расшифровать, юлек макако-кремлевско-крысиный? Это про что ты мне отмазки лепишь, а?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #49 : Червня 18, 2018, 11:02:33 11:02 »
Бумеранг:

Пояснюю ще раз: доки буде Порох при владі, доти обстріли щоночі лінії розмежування не припиняться.

4 роки - це підтвердження моїм словам.



Это что, а, гнидос москальский? Это как расшифровать, юлек макако-кремлевско-крысиный? Это про что ты мне отмазки лепишь, а?

 :smilie11: :smilie2:

pizdets (повний)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #50 : Червня 18, 2018, 11:11:36 11:11 »
Geo

В мене немає наміру з тобою сваритися і спілкування з собою я нікому не нав"язую.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #51 : Червня 18, 2018, 11:42:38 11:42 »
Geo

В мене немає наміру з тобою сваритися і спілкування з собою я нікому не нав"язую.

А мені похєр, що там собі КРЕМЛІВСЬКА ВАТА хоче. Ти УСЬОК, кааакоошніік?

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Повністю задушать
« Reply #52 : Червня 18, 2018, 11:58:13 11:58 »
Мені в наступному році буде 51.( виходить, ми ровесники)
Я громадянин України і мешкаю тільки в Україні, живу тут постійно з народження.
Я маю досвід 2 роки служби в Сов. Армії, рядовим (86-88).
Але я не є професійний військовий. І я лямку тягнув в ЗРВ, ПВО КРАЇНИ, на ЗРК С-75 і С-125.
Тобто, бойового досвіду служби в СВ чи в ВДВ я не маю ніякого.
Після, ніколи більше, військового досвіду я вже не мав.
.....................................................................................
А тепер найголовніше.

Чому не ходив я до військомату сам, добровольцем ?
Тому що коли дійсно війна, то це має бути таки-війна, а не сіро-буро-малиновий олігархічний бардак.
Коли ворог реально напав - то перше що робиться, це припиняються дип. відносини з ворогом, перекриваються кордони і вся країна починає жити в умовах військового стану.
Перше, що будь-яка номальна країна зробила б в цій ситуації  - це перекрила б весь транзит будь-яких товарів з Росії (найперше - газ і нафта). І тоді б, можливо, ніякої війни б і не розпочалося б, Принаймні, вона б не набула б такого розмаху і таких наслідків.

Наприклад, колись маленька Грузія дуже багато років жила без дип. відносин з РФ і нічого, вижила.

Була весна(2014) і певний час  без опалення й гарячої води можна було прожити.
Турчинов був лише ВО, тимчасовим, але ж Петя ставши справжнім Президентом, що робив?
Дип. відносини не переривав, об"являв перемир"я за перимир"ям, аж поки американці, буквально підсрачниками таки заставили його реально організовувати бойові дії ( липень 2014).
І найцікавіше - торгівля з окупантом не припинялась, а процвітала.
І ще.
Яка ж це могла бути війна, коли залишились відкриті офшори, рос. олігархи ( і Ахметов теж) рубають бабло на нашій території, Ахметов ще й на окуповані території постачає тим виродкам-колаборантам жратву, щоб вони там з голоду не повиздихали. :smilie10:

ТО ЩО Ж ЦЕ ЗА ВІЙНА ?????????????
Гібридність тієї війни здійснювала не тільки Росія, а й найвище керівництво України.
............................
Що важливо? А те, що не можливо добитися перемоги в війні, якщо агентурні елементи супротивника посіли й посідають багато важливих посад в МО і в СБУ і навіть на Банковій.
Не буде перемоги, коли ворог сидів фактично в Києві і з початком війни вся ворожа агентура видалена не була.

Тобто, те, що я вже тут казав безліч разів: З ПОРОШЕНКОМ ПЕРЕМОГИ НЕ БУДЕ.
.................................................................
Всезагальна мобілізація об"явлена не була.
Кордон закритий не був. Економічні взаємини з ворогом не припинялись :smilie11:
Якби не барижне керівництво країни, то кожен, хто здатен тримати зброю, не сидів би дома, на роботі і я особисто я в тому числі.

Я сам не пішов до військомату добровільно без повістки.

Я це чітко й прямо розповів, які мої особисті причини й мотивація.
Але, тим не менше, кожного, хто взяв до рук зброю, в ЗСУ чи в добротах, я дуже поважаю, абсолютно не залежно від того, які в кого з них політичні погляди й переконання.
Кожен солдат не може бути політиком і не зобов"язаний досконало розбиратися у всіх політичних хитросплетіннях.
.................................................
Хочу тільки сказити, що війна - це завжди наслідок прорахунків і недологусті в політиці.
Причому не тільки керівників країни, а й широких верств простого населення.
Елементарна байдужість, забудькуватість, груповий примітивний егоїзм завжди призводить до дуже тяжких наслідків.
Через ці огидні ментальні риси, в 20-му столітті, Україна вже втратила не мало своїх етнічних територій ( приблизно  одна третина). Продовжує втрачати й ще і, на жаль, як я бачу, продовжуватиме це робити і в найближчі роки ( на превиликий жаль).

Geo , є ще якісь до мене запитання?
Можеш задавати.

Бла-бла-бла
Ниття і відмазки

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Повністю задушать
« Reply #53 : Червня 18, 2018, 12:12:23 12:12 »
Не витирайте ноги об Абізянова, бо забруднитесь у гівно :weep:
Mocsia delenda est

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #54 : Червня 18, 2018, 12:50:22 12:50 »
Та ви вже всі разом вскочили в гівно, підтримавши Петю "в один тур".

Щодо "відмазок і ниття" - то я в своєму житті нічого нікому не винен.
Я ні в кого нічого не позичав і з 1992 року в держслужбі чи на держ.підприємствах я не працюю.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Повністю задушать
« Reply #55 : Червня 18, 2018, 11:42:22 23:42 »
При загальній мобілізації більшість мобілізованих перейде на бік хуйла. Бо їм Україна похєр як вона була похєр всі 27 років. :lol:

Харош хуйню нести: мобілізація вже була. У декілька хвиль, якщо хтось не помітив. Ніякого "переходу" не відбулося.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Повністю задушать
« Reply #56 : Червня 19, 2018, 01:41:50 01:41 »
........................................
Пояснюю ще раз: доки буде Порох при владі, доти обстріли щоночі лінії розмежування не припиняться.

4 роки - це підтвердження моїм словам.

Бум, одне питання, яким способом Юлька зупинить смерті наших солдатів на фронті ?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Повністю задушать
« Reply #57 : Червня 19, 2018, 02:09:50 02:09 »
........................................
Пояснюю ще раз: доки буде Порох при владі, доти обстріли щоночі лінії розмежування не припиняться.

4 роки - це підтвердження моїм словам.

Бум, одне питання, яким способом Юлька зупинить смерті наших солдатів на фронті ?

"Всє салдати апустят автамати, всє танкі вєрнуцца в казарми - і насупіт міръ"  :love:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Повністю задушать
« Reply #58 : Червня 19, 2018, 08:04:26 08:04 »
........................................
Пояснюю ще раз: доки буде Порох при владі, доти обстріли щоночі лінії розмежування не припиняться.

4 роки - це підтвердження моїм словам.

Бум, одне питання, яким способом Юлька зупинить смерті наших солдатів на фронті ?

На сьогоднішній день не існує такого способа.
Не існує ні для Петі, ні для Юлі, ні для будь-кого хто стане Президентом в наступному році.

Щоб там не обіцяв би будь-хто з кандидатів.

Доки живий Хуйло, доки в нього вистачає мінеральних ресурсів для експорту й утримання свого режиму й утримання ( хоча б на мінімумі) своїх манюпасів, доки існує вибудувана ним всекацапська ФСБешна "вертикаль", добитися швидко хоча б припиненя щоденних обстрілів на лінії розмежування не вдасться.

Не вдасться, без серйозних поступок Хуйлові.

Зокрема: дати формальну автономію ОРДЛО в рамках України, утримувати ОРДЛО бюджетом України, але щоб фактичний контроль за ОРДЛО залишався руках Кремля.

Петя не пішов на такі поступки і Юля теж не піде ніколи ( за всіх інших "вакарчуків" я нічого не кажу, не знаю).

Але.
Що може зробити Юля.

Навести порядок в енегетиці і в енергетичному тарифоутворенні і таким чиним помітно полегшити життя простих людей, щоб їх хоча б менше виїжджало за кордон на заробітки і в подальшу еміграцію ( в перспективі).

Для цього потрібно: придушити всіх олігархічних паразитів, які вже третє десятиліття висмоктують кров з недолугих українців. Але це буде не просто. Тому що вони всі або євреї, або поріднені з євреями, або в їх оточенні багато євреїв, які годуються з їхніх олігархічних доходів.

Тому за них відразу ж вступиться США ( і не має значення навіть, посередництвом яких інституцій, Сорос, хуйорос, МВФ і т.п.,, ), Юля буде швидко об"явлена популістко, комуністкою, кремлівкою і т.д. і т.п.

Тому, повторюю,  це буде дуже не просто. І ніякий Кремль Юлі допомагати не буде ( як вірять в цю мантру противсіхнуті голови).

Але будучи при владі, Юля завжди вміла ефективно вирішувати соціальні витання. Перш за все, за рахунок цього ( сказано вище), за рахунок заборони працювати в Україні тим підприємствам, які зареєстровані в офшорних зонах ( тобто олігархічним підприємствам).
І якщо це вдасться, тоді й  призупиниться відтік населення, то й загальна соціальна атмосфера в країні стане іншою.
.................................................
Але найголовніше - необхідно однозначно формально розірвати будь-які економічно-торгівельні взаємини з Росією.
Тільки тоді можна буде від США чи країн Євросоюзу просити якісь суттєві санкції щодо Росії.
Бо коли йде війна в перемішку з торгівлею з супротивником, то добится в цій війні позитивного результату не вдасться. І в західних союзників України, яких Україна постійно просить посилити санкції щодо Росії, такий стан справ викликає тільки скепсис.

Юля зможе поступово ( але досить швидко) припинити економічні взаємини з Росією.
Петя цього не зміг і не зможе.
Тому що Петя, образно кажучи, "не з того тіста зліплений".

В цьому між ними суттєва різниця.

НАЙГОЛОВНІШЕ

Зробити так, щоб припинилися обстріли й не гинули наші солдати, в найближчі місяці відразу після виборів, не зможе жоден наш Президент (ні чинний, ні будь-який майбутній).
Війна - це завжди продовження політики, війна завжди починається внаслідок суттєвих прорахунків в політиці, як їх неминучий узагальнений підсумок.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Повністю задушать
« Reply #59 : Червня 19, 2018, 08:12:43 08:12 »
Абізянов прийшов з конспектами :weep:
Mocsia delenda est