Автор Тема: Драсте  (Прочитано 7242 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Драсте
« Reply #60 : Червня 17, 2018, 08:27:58 20:27 »

Я би повністю Вас підтримала, якщо би це було можливо реалізувати. Перший пункт мого списку неможливий, поки на фупі не створять автозаміну на кацапів і хуйла. Хоча може я вже відстала від життя, і вона вже є)

Ну почему невозможно?
Единственное оружие против фриков, в том числе и политических, это игнор
Потому как единственная их цель быть в центре внимания

Пішли тільки Ви, я, Гео, Кабс і ще 20 людей. А 100 залишилися і йти поки що не збираються. Не можна їм ставити цього в вину, вони вирішили поки що битися.

Я вам больше скажу
Если уйдут и те 100 то появятся фейковые "порохоботы" которые будут создавать видимость дискуссии. Как это происходит можно посмотреть на РФ ТВ каналах
Вопрос в другом. Почему нас это должно останавливать?

Кого і в чому саме зупинити?   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Драсте
« Reply #61 : Червня 17, 2018, 08:29:56 20:29 »

Я би повністю Вас підтримала, якщо би це було можливо реалізувати. Перший пункт мого списку неможливий, поки на фупі не створять автозаміну на кацапів і хуйла. Хоча може я вже відстала від життя, і вона вже є)

Ну почему невозможно?
Единственное оружие против фриков, в том числе и политических, это игнор
Потому как единственная их цель быть в центре внимания

Пішли тільки Ви, я, Гео, Кабс і ще 20 людей. А 100 залишилися і йти поки що не збираються. Не можна їм ставити цього в вину, вони вирішили поки що битися.

Я вам больше скажу
Если уйдут и те 100 то появятся фейковые "порохоботы" которые будут создавать видимость дискуссии. Как это происходит можно посмотреть на РФ ТВ каналах
Вопрос в другом. Почему нас это должно останавливать?

Кого і в чому саме зупинити?

В тому, щоб не виконувати як корисні ідіоти відведену роль порохоботів фупу, я так розумію

Взагалі пропоную називати порохоботів фупу навальними

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #62 : Червня 17, 2018, 08:45:01 20:45 »
Я думаю, если с фупа уйдут все старые ''порохоботы'', то прийдут новые.
Порохоботы - ''читатели''.
Они станут бороться на идеологическом фронте с кацапами и кремлядью местного разлива.
Я это называю ''Эффект Майдана''.
 :smilie1:

Пану GEO и пану Capitain Cubs на ФУП ходить НЕЛЬЗЯ.
Вы стали воинами,, ваше оружие - уже стрелковое, а не  слово.
А ,поскольку, там, на ФУПе, не выстрелишь во врага, общаться с упырями очень вредно для вашего здоровья !

А мы и не ходим.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #63 : Червня 17, 2018, 08:48:11 20:48 »
Зазивати когось кудись йти не треба, всі самі собі дорослі люди. Але і ставити питання або-або теж неправильно. Багатьох з тих людей, які там залишилися, я дуже поважаю. Бо вони там елегантно дрючать йульків і кацапів так, що ті на піну сходять. Я просто не маю зараз на це фізичного часу, а створювати нерезультативний натовп не хочу. Я по іншому постараюся віддати, трохи пізніше.

буде, напевно, звучати банально, але хотів ще раз сказати просту річ:

на фупі "елегантно дрючать йульків і кацапів" рівно настільки, наскільки цього хочуть кацапи

я розумію, що УП- один з кращих з кацапських змі в Україні, також і тому, що пропаганда ведеться зважено

але, якщо відкинути всі умовності, УП - це кацапи, і створювати їм "контент"- це означає співпрацювати з ними

Є три шляхи, як можна знешкодити кацапську пропаганду на цьому ресурсі:
1. Всім піти з форуму.
2. Вести контрпропаганду.
3. Ліквідувати ресурс.

На Вашу думку, який з цих шляхів є найбільш реальним?

4. Створити прийнятну альтернативу

Чи конкурувати з кацапами ми не можемо ?

А может с тараканами начинать конкурировать? Тараканов надо уничтожать, а не конкурировать. Так же...саранча и пр. жуки - довгоносики.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #64 : Червня 17, 2018, 08:50:12 20:50 »

Единственное оружие против фриков, в том числе и политических, это игнор
Потому как единственная их цель быть в центре внимания

 :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Драсте
« Reply #65 : Червня 17, 2018, 08:52:49 20:52 »
Я вам больше скажу
Если уйдут и те 100 то появятся фейковые "порохоботы" которые будут создавать видимость дискуссии. Как это происходит можно посмотреть на РФ ТВ каналах
Вопрос в другом. Почему нас это должно останавливать?

Кого і в чому саме зупинити?

Уходить оттуда тех кто там до сих пор пишет

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #66 : Червня 17, 2018, 08:52:53 20:52 »

Я би повністю Вас підтримала, якщо би це було можливо реалізувати. Перший пункт мого списку неможливий, поки на фупі не створять автозаміну на кацапів і хуйла. Хоча може я вже відстала від життя, і вона вже є)

Ну почему невозможно?
Единственное оружие против фриков, в том числе и политических, это игнор
Потому как единственная их цель быть в центре внимания

Пішли тільки Ви, я, Гео, Кабс і ще 20 людей. А 100 залишилися і йти поки що не збираються. Не можна їм ставити цього в вину, вони вирішили поки що битися.

С КЕМ?

Кому они хотят донести мысль? СВИНОСОБАКАМ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #67 : Червня 17, 2018, 08:53:39 20:53 »
Зазивати когось кудись йти не треба, всі самі собі дорослі люди. Але і ставити питання або-або теж неправильно. Багатьох з тих людей, які там залишилися, я дуже поважаю. Бо вони там елегантно дрючать йульків і кацапів так, що ті на піну сходять. Я просто не маю зараз на це фізичного часу, а створювати нерезультативний натовп не хочу. Я по іншому постараюся віддати, трохи пізніше.

буде, напевно, звучати банально, але хотів ще раз сказати просту річ:

на фупі "елегантно дрючать йульків і кацапів" рівно настільки, наскільки цього хочуть кацапи

я розумію, що УП- один з кращих з кацапських змі в Україні, також і тому, що пропаганда ведеться зважено

але, якщо відкинути всі умовності, УП - це кацапи, і створювати їм "контент"- це означає співпрацювати з ними

Є три шляхи, як можна знешкодити кацапську пропаганду на цьому ресурсі:
1. Всім піти з форуму.
2. Вести контрпропаганду.
3. Ліквідувати ресурс.

На Вашу думку, який з цих шляхів є найбільш реальним?

1+ Всім нормальним дописувачам піти з форуму.  За ними напевне автоматично звалять нормальні читачі. 

Кацапня та їхні бюторасні холуї через короткий проміжок часу захлинуться у власному лайні   :moskali:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #68 : Червня 17, 2018, 08:53:56 20:53 »
Всі вони прожили на фупі життя

Але це не причина танцювати у кацапів на підтанцьовці

 :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #69 : Червня 17, 2018, 08:56:36 20:56 »

Гео, ти маєш право бути різким і нетерпимим, але мабуть нема сенсу лупашити зі всіх стволів по Вєні-Віді. Він же наш, навіть якщо й пише на Григоришинській правді. Навіть якщо він помиляється.

Все, кто сидит на ФУПе, меня раздражают. Даже "СВОИ". Ничего не могу с этим сделать.Это ЛИЧНОЕ.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Драсте
« Reply #70 : Червня 17, 2018, 08:57:54 20:57 »
Откровенно говоря я ФУП не читаю с 14 го года и не знаю там ситуацию

Но одного того что творилось с банами в 14ом году уже достаточно что бы пользователи покинули форум
После показательного плевка администрации в лицо пользователям писать на таком ресурсе считаю ниже своего достоинства, вот и все.
Заявления про взлом форума считаю лицемерными и не понимаю тех людей которые вернулись на ресурс
На ФУП не вернусь даже если в интернете вообще форумов не останется, но это врядли
Вы не поверите, в украинском сегменте достаточно ресурсов на которых обсуждается политика, зачастую не политических по направлению. Причем вполне вменяемых по качеству пользователей

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #71 : Червня 17, 2018, 09:01:19 21:01 »
Откровенно говоря я ФУП не читаю с 14 го года и не знаю там ситуацию

Но одного того что творилось с банами в 14ом году уже достаточно что бы пользователи покинули форум
После показательного плевка администрации в лицо пользователям писать на таком ресурсе считаю ниже своего достоинства, вот и все.
Заявления про взлом форума считаю лицемерными и не понимаю тех людей которые вернулись на ресурс
На ФУП не вернусь даже если в интернете вообще форумов не останется, но это врядли
Вы не поверите, в украинском сегменте достаточно ресурсов на которых обсуждается политика, зачастую не политических по направлению. Причем вполне вменяемых по качеству пользователей

Есть масса площадок. Везде можно найти вменяемых и дискутировать. Только не со свинособаками. С ними дискутировать с 2014-го года

НЕ О ЧЕМ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #72 : Червня 17, 2018, 09:02:06 21:02 »
Так же и с юлькотой дискутировать после 2014 года...

НЕ О ЧЕМ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #73 : Червня 17, 2018, 09:03:47 21:03 »
И с любой тварью, которая своими ЛЮБЫМИ действиями или словами помогает ХУЙЛУ (под видом свободы слова) уничтожать государство Украина....

после 2014 года...дискутировать

НЕ О ЧЕМ

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Драсте
« Reply #74 : Червня 17, 2018, 09:03:55 21:03 »
Так же и с юлькотой дискутировать после 2014 года...

НЕ О ЧЕМ.

Вот именно.
И тем более на одном ФУПе свет клином не сошелся

Я лучше буду поднимать посещаемость и наполнять контентом какой либо другой форум, с более вменяемой позицией и прозрачной модерацией

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #75 : Червня 17, 2018, 09:05:40 21:05 »
Так же и с юлькотой дискутировать после 2014 года...

НЕ О ЧЕМ.

Вот именно.
И тем более на одном ФУПе свет клином не сошелся


Если УКРАИНЕЦ...так и не понял...что произошло в 2014 году....за все это время...ТАК И НЕ ПОНЯЛ!!!!!

то дискутировать с ним...с этой СВИНОСОБАКОЙ

НЕ О ЧЕМ

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Драсте
« Reply #76 : Червня 17, 2018, 09:19:30 21:19 »
Хлопці, я з вами не сперечаюся. Ситуація схожа на ту, як кацапи захопили хату, напустили туди тарганів. Ми з вами вийшли і закрили за собою двері, а частина наших вирішилася залишитися і відбиватися від тарганів в рейдернутій хаті. Нема за що їх гнобити, це їхнє рішення. І коли хтось з них сюди приходить- не варто оце кидатися, як на кацапа, чесне слово..

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Драсте
« Reply #77 : Червня 17, 2018, 09:36:11 21:36 »
Хлопці, я з вами не сперечаюся. Ситуація схожа на ту, як кацапи захопили хату, напустили туди тарганів. Ми з вами вийшли і закрили за собою двері, а частина наших вирішилася залишитися і відбиватися від тарганів в рейдернутій хаті. Нема за що їх гнобити, це їхнє рішення. І коли хтось з них сюди приходить- не варто оце кидатися, як на кацапа, чесне слово..

Аналогия не верна
Мы на ФУПе не хозяева , а квартиранты. И не захватили, а действуют совместно с хазяевами

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #78 : Червня 17, 2018, 09:38:58 21:38 »
Хлопці, я з вами не сперечаюся. Ситуація схожа на ту, як кацапи захопили хату, напустили туди тарганів. Ми з вами вийшли і закрили за собою двері, а частина наших вирішилася залишитися і відбиватися від тарганів в рейдернутій хаті. Нема за що їх гнобити, це їхнє рішення. І коли хтось з них сюди приходить- не варто оце кидатися, як на кацапа, чесне слово..

Насправді, хатку цю кацапи вже давно прикупили ( якщо вона з самого початку не була їхньою).

Ну і поставили там свою тітку керувати, давши інструкції прикидатись своєю для оточцючих, щоби мати можливість в потрібний час всім свою отруту підсипати. 
 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Драсте
« Reply #79 : Червня 17, 2018, 09:43:07 21:43 »
Хлопці, я з вами не сперечаюся. Ситуація схожа на ту, як кацапи захопили хату, напустили туди тарганів. Ми з вами вийшли і закрили за собою двері, а частина наших вирішилася залишитися і відбиватися від тарганів в рейдернутій хаті. Нема за що їх гнобити, це їхнє рішення. І коли хтось з них сюди приходить- не варто оце кидатися, як на кацапа, чесне слово..

Аналогия не верна
Мы на ФУПе не хозяева , а квартиранты. И не захватили, а действуют совместно с хазяевами

Господаря вбили.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #80 : Червня 17, 2018, 09:44:31 21:44 »
Аналогия не верна
Мы на ФУПе не хозяева , а квартиранты. И не захватили, а действуют совместно с хазяевами

 :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #81 : Червня 17, 2018, 09:45:39 21:45 »
Хлопці, я з вами не сперечаюся. Ситуація схожа на ту, як кацапи захопили хату, напустили туди тарганів. Ми з вами вийшли і закрили за собою двері, а частина наших вирішилася залишитися і відбиватися від тарганів в рейдернутій хаті. Нема за що їх гнобити, це їхнє рішення. І коли хтось з них сюди приходить- не варто оце кидатися, як на кацапа, чесне слово..

Аналогия не верна
Мы на ФУПе не хозяева , а квартиранты. И не захватили, а действуют совместно с хазяевами

Господаря вбили.

Гонгадзе? Не думаю, що він був господарем ресурсу....

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Драсте
« Reply #82 : Червня 17, 2018, 10:27:00 22:27 »
Хлопці, я з вами не сперечаюся. Ситуація схожа на ту, як кацапи захопили хату, напустили туди тарганів. Ми з вами вийшли і закрили за собою двері, а частина наших вирішилася залишитися і відбиватися від тарганів в рейдернутій хаті. Нема за що їх гнобити, це їхнє рішення. І коли хтось з них сюди приходить- не варто оце кидатися, як на кацапа, чесне слово..

Аналогия не верна
Мы на ФУПе не хозяева , а квартиранты. И не захватили, а действуют совместно с хазяевами

Господаря вбили.

Гонгадзе? Не думаю, що він був господарем ресурсу....

Він би цього не дозволив, не ті були в нього основи. Тому і вбили. Зробили з нього, мертвого, бренд, яким успішно до цього часу користуються.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Драсте
« Reply #83 : Червня 17, 2018, 10:59:23 22:59 »
хер с вами еще раз порекламирую ФУП, хоть думал и не заходить уж сюда больше)


Re: ліпецка фабрика
pravda
cьогодні в 21:00
IP/Host: ADMIN
А Слав-таки действительно на работе в порохоферме
   ;o

пани Притула снизошла
и зафигачила пост в стиле отпетого зрадойоба)
Ваша берет фупоскептики.
Но все-одно хер я уйду пока оттудова.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Драсте
« Reply #84 : Червня 17, 2018, 11:08:32 23:08 »
хер с вами еще раз порекламирую ФУП, хоть думал и не заходить уж сюда больше)


Re: ліпецка фабрика
pravda
cьогодні в 21:00
IP/Host: ADMIN
А Слав-таки действительно на работе в порохоферме
   ;o

пани Притула снизошла
и зафигачила пост в стиле отпетого зрадойоба)
Ваша берет фупоскептики.
Но все-одно хер я уйду пока оттудова.

Та дивись, справа господарська.  Хоча це дуже вже нагадує якісь збочення неприродні   :smilie7:

Удмурткв таки дійсно тупорила кацапєрдь. Воно раніше мовчало, то народ мабуть думав, що там уміща палата. А коли відкрило свій хлєбальнік сєрмяжний   :fp2  :weep: 

 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Драсте
« Reply #85 : Червня 17, 2018, 11:11:20 23:11 »
хер с вами еще раз порекламирую ФУП, хоть думал и не заходить уж сюда больше)


Re: ліпецка фабрика
pravda
cьогодні в 21:00
IP/Host: ADMIN
А Слав-таки действительно на работе в порохоферме
   ;o

пани Притула снизошла
и зафигачила пост в стиле отпетого зрадойоба)
Ваша берет фупоскептики.
Но все-одно хер я уйду пока оттудова.
Вот так.
И ''фермы'' по факту нет,  и ''порохоботят'' простые украинцы.
Притула этого НЕ понимает.
Эффект ''печенек Нуланд''.
 :smilie1:


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Драсте
« Reply #86 : Червня 17, 2018, 11:14:05 23:14 »
хер с вами еще раз порекламирую ФУП, хоть думал и не заходить уж сюда больше)


Re: ліпецка фабрика
pravda
cьогодні в 21:00
IP/Host: ADMIN
А Слав-таки действительно на работе в порохоферме
   ;o

пани Притула снизошла
и зафигачила пост в стиле отпетого зрадойоба)
Ваша берет фупоскептики.
Но все-одно хер я уйду пока оттудова.

Та дивись, справа господарська.  Хоча це дуже вже нагадує якісь збочення неприродні   :smilie7:

Удмурткв таки дійсно тупорила кацапєрдь. Воно раніше мовчало, то народ мабуть думав, що там уміща палата. А коли відкрило свій хлєбальнік сєрмяжний   :fp2  :weep:

Якщо чесно, то я теж думала, що вона розумніша. Але вона навіть російською пише з помилками, граматичними. Що вже говорити про стилістику і загальний рівень? Там тільки хапальні рефлекси і кацапський апломб.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Драсте
« Reply #87 : Червня 17, 2018, 11:17:07 23:17 »
Хлопці, я з вами не сперечаюся. Ситуація схожа на ту, як кацапи захопили хату, напустили туди тарганів. Ми з вами вийшли і закрили за собою двері, а частина наших вирішилася залишитися і відбиватися від тарганів в рейдернутій хаті. Нема за що їх гнобити, це їхнє рішення. І коли хтось з них сюди приходить- не варто оце кидатися, як на кацапа, чесне слово..

це не хата, це театр

і не наш, а кацапський

репертуар хуйловський зрадойобський

за проукраїнські ролі платити не треба- є ціла група бажаючих працювати безкоштовно

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Драсте
« Reply #88 : Червня 17, 2018, 11:18:57 23:18 »
хер с вами еще раз порекламирую ФУП, хоть думал и не заходить уж сюда больше)


Re: ліпецка фабрика
pravda
cьогодні в 21:00
IP/Host: ADMIN
А Слав-таки действительно на работе в порохоферме
   ;o

пани Притула снизошла
и зафигачила пост в стиле отпетого зрадойоба)
Ваша берет фупоскептики.
Но все-одно хер я уйду пока оттудова.

ну от

навіть рука не піднімається назвати тебе навальним

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Драсте
« Reply #89 : Червня 17, 2018, 11:19:02 23:19 »
хер с вами еще раз порекламирую ФУП, хоть думал и не заходить уж сюда больше)


Re: ліпецка фабрика
pravda
cьогодні в 21:00
IP/Host: ADMIN
А Слав-таки действительно на работе в порохоферме
   ;o

пани Притула снизошла
и зафигачила пост в стиле отпетого зрадойоба)
Ваша берет фупоскептики.
Но все-одно хер я уйду пока оттудова.
Веня не обижайтесь.
Приходите.
Люди, которые буквально смотрели смерти в лицо, отличаются от нас.
Они бескомпромиссны.
Не обижайтесь !