Автор Тема: Дрони пiд забороною  (Прочитано 425 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дрони пiд забороною
« : Червня 18, 2018, 10:31:07 22:31 »
Дочекалися Свята.
Дрони не зможуть лiтати над маетками олiгарахiв, а повиннi пройти реестрацiю, як справжнiй авiалайнер.
Не можна пiдiйматися вище 50 м, лiтати в центрi мiста, над спец. обектами, полями, лiсами, масовими дiйствами...
Може, нам взагалi дрони не треба  -  якось 25 рокiв жили собi без цiх iграшок й нi хто нiчого поганого не помiчав.
Цiкавий матерiал газети "Сегодня".
https://www.segodnya.ua/ukraine/novye-pravila-poletov-dlya-dronov-v-ukraine-maksimalnaya-vysota-50-metrov-1146363.html
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #1 : Червня 18, 2018, 11:27:02 23:27 »
Дочекалися Свята.
Дрони не зможуть лiтати над маетками олiгарахiв, полями, лiсами,

Где такое написано? Это зрадофильские фантазии как всегда.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #2 : Червня 19, 2018, 12:36:05 00:36 »
Дочекалися Свята.
Дрони не зможуть лiтати над маетками олiгарахiв, полями, лiсами,
Где такое написано? Это зрадофильские фантазии как всегда.
Открыть приведенную ссылку газету Сегодня... вера не позволяет?..
Или мы умеем только возмущаться, а найти инфу... это уже перебор.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #3 : Червня 19, 2018, 12:58:33 00:58 »
ссылку газету Сегодня...

Ты еще на "Красную звезду" или на Соловьева дай ссылку или на Страна .ua Гужвы.  :laugh:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #4 : Червня 19, 2018, 01:22:55 01:22 »
Маєтками олігархів?

А над хатинками недорогеньких медіаповій можна?

Значить закон непоганий
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #5 : Червня 19, 2018, 02:49:42 02:49 »
Я на ФУПе уже пыталась пример привести, но там меня зрадье обгавкало. Попробую тут.
Все знают что у нас строится в Очакове. А ещё рядом с Очаковом на о.Первомайский база подводных диверсантов. И вот ко всему этому примыкает такое себе длинющее побережье с праздно валяющейся на песке отдыхающей публикой, которой аж ничего не стоит за копейки выписать дрон с алиэкспресса и от скуки позапускать его над Очаковом или Первомайским, а потом выложить у себя на мордокниге пикантный момент как наши подводные диверсанты тренируются, к примеру, подрывать крымский мост.
Вот оно нам надо? Не переживем пока без съемок олигархических  маетков?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #6 : Червня 19, 2018, 07:05:57 07:05 »

Вот оно нам надо? Не переживем пока без съемок олигархических  маетков?

Я тоже об этом там писал, что если часовой собьет такой вот дрон над режимным объектом ,то сражу же нарисуется зрадофил с претензией "а кто сказал , что ребенок не может запустить дрон , где ему вздумается". Вот теперь и сказали , где нельзя и если в результате нарушения дрон будет уничтожен , то это будут проблемы запускающего и не только в виде ущерба , а еще и в виде привлечения к ответственности за это.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #7 : Червня 19, 2018, 12:36:56 12:36 »
Дрейк, я думаю, що справа не мажорах та iх забаганках зимати вiдео про якихось таемних диверсантiв.
Для ТБ - дрони -  :smiley24:, для пожеж, Чорнобиля, для масових акцiй... дрони потрiбнi як проф. обладнання зйомки там, де просто так зимати не можна, або складно.
Якщо ви  iнколи дивитесь телеканал СТБ... то там були сюжети про те, як пiд Киiвом, в Iрпенi... вирубують лiс...
Саме зйомка iз Дрона... позволяе показати ту картинку, яку чiновники не бачать iз вiкон власного кабiнета.
Саме Дрони... чi не едине спасiння для Медiа, коли можна й треба показувати примхи Природи - повiнi, пожежи, пригоди на трсах тощо...
Не розумiю, чому так всi проти Дронiв.
Зрозумiло, що Авiаслужбам вони щось там заважають...
А ви згадайте, як в 2013 роцi Рада миттево прийняла Закон про реестрацiю телефоних сiм-карт, мовляв, не буде проблем тiкати й шукати тих, хто порушуе Права та Швободи...
50 м. висота... вистачае, аби показати маетки тих дурнiв, якi за держ. кошт ховають свою нерухомiсть в недрах державних заповiдникiв.
Тому... Закон про Дрони... в майбутньому... будуть вдосканалювати й переробляти.
 :smilie7:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #8 : Червня 19, 2018, 06:43:12 18:43 »
Дрейк, я думаю, що справа не мажорах та iх забаганках зимати вiдео про якихось таемних диверсантiв.
Для ТБ - дрони -  :smiley24: , для пожеж, Чорнобиля, для масових акцiй... дрони потрiбнi як проф. обладнання зйомки там, де просто так зимати не можна, або складно.
Якщо ви  iнколи дивитесь телеканал СТБ... то там були сюжети про те, як пiд Киiвом, в Iрпенi... вирубують лiс...
Саме зйомка iз Дрона... позволяе показати ту картинку, яку чiновники не бачать iз вiкон власного кабiнета.
Саме Дрони... чi не едине спасiння для Медiа, коли можна й треба показувати примхи Природи - повiнi, пожежи, пригоди на трсах тощо...
Не розумiю, чому так всi проти Дронiв.
Зрозумiло, що Авiаслужбам вони щось там заважають...
А ви згадайте, як в 2013 роцi Рада миттево прийняла Закон про реестрацiю телефоних сiм-карт, мовляв, не буде проблем тiкати й шукати тих, хто порушуе Права та Швободи...
50 м. висота... вистачае, аби показати маетки тих дурнiв, якi за держ. кошт ховають свою нерухомiсть в недрах державних заповiдникiв.
Тому... Закон про Дрони... в майбутньому... будуть вдосканалювати й переробляти.
 :smilie7:
Есть и плюсы в дронах и минусы. Основной минус - нарушение приватности.при чем эту проблему понимают везде, а только у нас говорят о прячущихся олигархах.Вот старое видео на эту тему.https://player.vimeo.com/video/109274211

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #9 : Червня 19, 2018, 06:47:30 18:47 »
Основной минус - нарушение приватности.при чем эту проблему понимают везде,

Основной минус - это что у нас идет война , а эти устройства двойного назначения , которые можно применить для разведки и совершения диверсий. В воюющей стране было бы нормальным вообще запретить эти устройства. Но Украина пошла по менее суровому варианту.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Re: Дрони пiд забороною
« Reply #10 : Червня 19, 2018, 07:14:31 19:14 »
Один приклад із життя приватної людини:

Підїхав я до готелю у Вісконсині. Розвантажую речі разом із дружиною. Чую над головою - бзззззз!
Піднімаю голову - дрон. Дивлюся навкруги - стоять неподалік два чоловіки так років під 40 кожному і керують тим дроном.
Я їм кажу - Моє негайне бажання  було одразу пристрелити того дрона.
Вони іржуть і вибачаються...

Чесно кажучи, дуже неприємно коли над тобою така хєрня зависає, хоч я й не олігарх.

 :smilie9: :smilie9: :smilie9:
If you are going through hell, keep going.