Автор Тема: ФУП и все все все (2 часть )  (Прочитано 15096 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #120 : Червня 28, 2018, 07:55:12 19:55 »
:rotate:
Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #121 : Червня 28, 2018, 08:58:14 20:58 »

цитата

Re: На СУПі шукають модераторів
Purgen
cьогодні в 18:53
IP/Host: ---.d-net.kiev.ua

RG там это наш бывший RiG?
тогда в жопу такой форум.
тупее дятла еще нужно поискать
.

видишь как ты дискредитируешь СУП своим унылым долбежом?

 :weep:

Пургєн - підарас макакський.

Це добре, що його пукан дотепер болить від моєї писанини :smilie5:


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #122 : Червня 28, 2018, 09:02:00 21:02 »
:rotate:
Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #123 : Червня 28, 2018, 09:08:44 21:08 »
Хозяйка мусорной свалки обиделась, что я назвал УПячку - УПячкой, а хозяйку во всем обвиняю. Это можно и тут прочитать, и на ФУПе я это писал. Елена Юрьевна Чистова потребовала нерушимых доказательств в стиле почтальона Печкина: "а докУмент у вас есть?". Сделала это, как всегда таким тоном, что она училка, а я - школота.

И тут Остапа ПОНЕСЛО. (с)  :smilie9:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #124 : Червня 28, 2018, 09:11:57 21:11 »
Еще и возмутилась, КАК, КТО...мог меня, говна такого... выбрать ПРЕЗИДЕНТОМ. Тут ОСТАПА еще больше ПОНЕСЛО.

Это капец. Алена решила меня причесать....Она меня может только грохнуть, причесать меня нельзя. Я ей об этом в ветке написал. Ты смотри, красапупица какая....

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #125 : Червня 28, 2018, 09:12:43 21:12 »
:rotate:
Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.

Удмуртка ніколи не позіционувала себе як журналістку така ж барига , як славко або я, тільки барига від журналістики.
Нехай буде не культурний, а "вєжлівий слог".
 :weep:
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #126 : Червня 28, 2018, 09:14:39 21:14 »
Еще и возмутилась, КАК, КТО...мог меня, говна такого... выбрать ПРЕЗИДЕНТОМ. Тут ОСТАПА еще больше ПОНЕСЛО.

Это капец. Алена решила меня причесать....Она меня может только грохнуть, причесать меня нельзя. Я ей об этом в ветке написал. Ты смотри, красапупица какая....

Вийшов на капище. Побалакав із скіфською бабою.
 :weep:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #127 : Червня 28, 2018, 09:18:50 21:18 »
А шакалья набежало...секунд за 8...Наползло со всех щелей всяких глистов...А потом оказалось...что это даже КаменЦЫ (Каменец)...возобновили там свою деятельность. Я сказал, что там только Штабса не хватает для полного комплекта кацапских упырей. А может он уже там. Короче...там цирк на дроті. Не надо было мне в личку писать и отчитывать меня, как школоту. Пусть своих журналюг отчитывает. Они ей там купу бабла должны...

ТиммиАпостолМс опять взялся за старое...Опять начал гундосить, что я - это не я. Что я так написать не мог. Что я - не такой хам, гад и сволочь, как я. И тоже выгреб. Я его обещал тут заигнорить на СУПе, что и сделал. А то он там перед Аленой расшестерился сильно.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #128 : Червня 28, 2018, 09:20:25 21:20 »
Хозяйка мусорной свалки обиделась, что я назвал УПячку - УПячкой, а хозяйку во всем обвиняю. Это можно и тут прочитать, и на ФУПе я это писал. Елена Юрьевна Чистова потребовала нерушимых доказательств в стиле почтальона Печкина: "а докУмент у вас есть?". Сделала это, как всегда таким тоном, что она училка, а я - школота.

И тут Остапа ПОНЕСЛО. (с)  :smilie9:

Примітивна людина, примітивна реакція. Я думала колись, що в неї трохи більше звивин.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #129 : Червня 28, 2018, 09:23:08 21:23 »
Гео, ти ж мене відмовляв, аби я її не опускав.
Мовляв, небезпечно. А сам поліз :weep:
Тіко зауваж, мені реально похуй, бо я і не такого смаженого вовка бачив. І не одне замовлення пережив.
А ти у Києві. Подумай!©  :weep:
Mocsia delenda est

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #130 : Червня 28, 2018, 09:25:22 21:25 »
:rotate:
Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.

Удмуртка ніколи не позіционувала себе як журналістку така ж барига , як славко або я, тільки барига від журналістики.
Нехай буде не культурний, а "вєжлівий слог".
 :weep:

так, так.. " вєжлівиє люді", я це вже чула.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #131 : Червня 28, 2018, 09:27:54 21:27 »
Гео, ти ж мене відмовляв, аби я її не опускав.
Мовляв, небезпечно. А сам поліз :weep:
Тіко зауваж, мені реально похуй, бо я і не такого смаженого вовка бачив. І не одне замовлення пережив.
А ти у Києві. Подумай!©  :weep:

Я молча эту хуйню терпеть не собираюсь. Тем более, что все это - правда. Алена на москалье работает конкретно. И уж точно с 2008 года. А сейчс вообще все слила с потрохами медведчуковско-юльковским. Практически кровавой кацапне. И не ОНА будет меня вычитывать в этой жизни. НЕ ОНА это точно.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #132 : Червня 28, 2018, 09:29:11 21:29 »
Кацапка за гнапа/гнуса там дупу рве   :weep:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #133 : Червня 28, 2018, 09:29:16 21:29 »
І, до речі, чому не позиціонувала? Та в кожному відкритому листі від тої всієї медіапиздоти її прізвище.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #134 : Червня 28, 2018, 09:30:20 21:30 »
Их там перекорежило от тех двух МОИХ ссылок и ветку быстро опустили на 5 страницу. Я об этом написал. Притулу это взбесило. Я им ватный праздник испортил с Сенцовым.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #135 : Червня 28, 2018, 09:31:47 21:31 »
Их там перекорежило от тех двух МОИХ ссылок и ветку быстро опустили на 5 страницу. Я об этом написал. Притулу это взбесило. Я им ватный праздник испортил с Сенцовым.

Так, вийшло дуже ефективно.

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #136 : Червня 28, 2018, 10:57:46 22:57 »
Створив тему
СУП шукає модераторів
Теми вже немає. Ні в смітнику, ніде.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #137 : Червня 28, 2018, 11:14:46 23:14 »
Створив тему
СУП шукає модераторів
Теми вже немає. Ні в смітнику, ніде.

Удиуртка, мабудь, від злоби слиною захлинулась  :weep: 

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #138 : Червня 28, 2018, 11:48:48 23:48 »
А шакалья набежало...секунд за 8...Наползло со всех щелей всяких глистов...А потом оказалось...что это даже КаменЦЫ (Каменец)...возобновили там свою деятельность. Я сказал, что там только Штабса не хватает для полного комплекта кацапских упырей. А может он уже там. Короче...там цирк на дроті. Не надо было мне в личку писать и отчитывать меня, как школоту. Пусть своих журналюг отчитывает. Они ей там купу бабла должны...

ТиммиАпостолМс опять взялся за старое...Опять начал гундосить, что я - это не я. Что я так написать не мог. Что я - не такой хам, гад и сволочь, как я. И тоже выгреб. Я его обещал тут заигнорить на СУПе, что и сделал. А то он там перед Аленой расшестерился сильно.

Та там капец сколько жополизов набежало! Скоро по-большому сходить не сможет :smilie5:  Особенно юльки стараются, кстати :at

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #139 : Червня 29, 2018, 12:21:30 00:21 »
Створив тему
СУП шукає модераторів
Теми вже немає.
Ні в смітнику, ніде.
Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #140 : Червня 29, 2018, 12:32:54 00:32 »
Перечитала я правила СУПа и обнаружила там такое
7. В нестандартних, спірних та невизначених ситуаціях, модератор приймає рішення на власний розсуд.
Посему моющее средство  на "мій розсуд" и по многочисленным просьбам жителей этого ресурса идет с этого ресураса на хуй
:smiley24:
Краще пiздно, нiж нiколи.
Аелiт - це зрадофiльський бот-спамер, який працюе, наче прога, яку зупинити не можна.
Здаеться, це й не людина, а якiйсь, вибачте, Па-Рашний вiрус, якiй автоматично вмикався, коли йшла реакцiя на його пости.
Дякую, панi Дрейк.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #141 : Червня 29, 2018, 07:25:05 07:25 »

цитата

Re: На СУПі шукають модераторів
Purgen
cьогодні в 18:53
IP/Host: ---.d-net.kiev.ua

RG там это наш бывший RiG?
тогда в жопу такой форум.
тупее дятла еще нужно поискать
.

видишь как ты дискредитируешь СУП своим унылым долбежом?
Якщо для тебе Пурген - авторитет, то тобі явно нема чого тут робити. Ти б ще Гаранта та Штабс Капітана мнєнія сюди притягнув  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #142 : Червня 29, 2018, 07:34:06 07:34 »
:rotate:
Мені все-таки цікаво. Я бачила, що Гео туди вчора запостив. Причому, він навіть не коментував, просто дав посилання, яке всю їхню виставу відразу перетворило в явний фарс. Так от мені цікаво, що такого можна було написати в приват? Тобто, мене не дослівно цікавить, а концептуально.

Ця манда і мені колись писала. Культурний слог і лєдяноє диханіє.
Наче за цією шльондрою вся міровая закуліса стоїть.
Мабуть Гео не витримав і почав удмуртку хуєсосити у пабліку. :laugh:

Який культурний слог, якщо вона безграмотна навіть рідною мовою? Ти не зауважував, скільки в неї граматичних помилок? Журналістка суровнєм пля..

Мабуть за взірець нуля буде слав. Десь так. :upa

Славко не журналіст, він роботяга, який своїм горбом допахався до того, що має. Він на літературну премію не претендує. А тут себе позиціонують, як невіпенного журналіста, який володіє лише рідною мовою, і то з проблемами. А апломбу- як на головного редактора НЙ Таймс, як мінімум. Нічого дивного, що з написаного Гео вона розуміє відсотків десять, і то не факт.

Удмуртка ніколи не позіционувала себе як журналістку така ж барига , як славко або я, тільки барига від журналістики.
Нехай буде не культурний, а "вєжлівий слог".
 :weep:
"Вєжлівий слог" кАзльони - суцільне хамство. Будь-яка критика політичної діяльності її банди - одразу місячний бан, а ефесбешна пропаганда Люксотенебрісів та Туїв - це своюода слова  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #143 : Червня 29, 2018, 07:39:48 07:39 »
Все таки цікава мені позиція адміністраторів СУПу стосовно гівнокарми на форумі. Я кілька днів майже не писав, а мінуси й далі капають  :lol:.

Чупа-Чупсе, я так розумію, що для тебе ця карма - річ принципова. Якщо так, то мабуть мені з моїми сотнями мінусів пора збирати манатки та забиратись з твого форуму. Залишайся тут з кармадрочерами.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #144 : Червня 29, 2018, 07:51:49 07:51 »
Та не переймайтесь. То, може, гоми всілякі, дофіга їх тут було...
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #145 : Червня 29, 2018, 07:58:17 07:58 »
Та не переймайтесь. То, може, гоми всілякі, дофіга їх тут було...
Ну для чогось адміністрація форуму цю фічу тримає ось в такому вигляді як зараз. Мабудь однодумців шукає. І її однодумці оці гоми.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #146 : Червня 29, 2018, 08:16:18 08:16 »
Та не переймайтесь. То, може, гоми всілякі, дофіга їх тут було...
Ну для чогось адміністрація форуму цю фічу тримає ось в такому вигляді як зараз. Мабудь однодумців шукає. І її однодумці оці гоми.

Администрация либо не может ее удалить, либо лень просто

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #147 : Червня 29, 2018, 08:20:31 08:20 »
Я зазвичай плюсую карму тим, в кого дисбаланс.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #148 : Червня 29, 2018, 08:45:38 08:45 »
Вчора піднімали якусь стару тему, там було написано, що на цьому движку фігню з кармою можна вимкнути  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ФУП и все все все (2 часть )
« Reply #149 : Червня 29, 2018, 08:50:53 08:50 »
Я зазвичай плюсую карму тим, в кого дисбаланс.
Якщо виникають дисбаланси, то це просто системний баг. Абр політика адміністрації.
Симпл машин форум дозволяє зробити з карми цікаву фічу, але Чупс чомусь зробив фічу для кармадрочерів. Якщо комусь цікаво, можу показати, як організована карма на одному російському форумі з точно таким самим двіжком. Проте не бачу сенсу, Чупс вперто любить скакати по граблях.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?