Автор Тема: Мій кандидат на посаду Президента України.  (Прочитано 1895 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
З огляду на те, що вибори президента України наближаються,
 я б бажав, щоби наступний президент України був якісніше попереднього.
У даному випадку якість це:
1. Більш досконала англійська мова ніж у Петра Порошенко.
2. Програмові зобов'язання кандидата у Президенти України щодо неухильності утримання російських окупаційних військ на лінії фронту з подальшим видворенням з держави всіх російських прибічників російського інтересу.
3. Гарантії що курс на евроінтеграції буде продовжено більш рішуче та ефективніше чим то робив Гетьман Петро Порошенко.
4. Незмінний курс на вступ до НАТО.
5. Пріорітетне завдання звільнення українського півострова від російських мародерів.
6. Державна гарантія відшкодування завданних збитків від захоплення майна та нерухомості Українських громадян як на півострові Крим, так і на 9-ти окупованих росіянами районах Донецької та Луганської областях.
7. Кандидат у Президенти України мусить мати біографію яка не має корупційних плям кандидата у співпраці з Рф, у тому числі відмивання грошей для москви.
8. Активне озброення Українського війська сучасними зразками зброї, у тому числі і вирішальними.
9. Активна наступальна операція по звільненню майна та території українців від російських мародерів у АР Крим та у Донбассі.

 За не утримання фактичних досягнень  держави станом на квітень 2019 року, майбутній Президент України несе окремо і індівідуально, а саме складає повноваження за непрофесійність та неєфективність.

Якість Глави держави має бути вища за попередника.
 Наступник мае бути  авторитетом для ЗСУ та військовиків у цілому.
Наступний Президент мае керувати Кримом та Донбасом.
Організація Гаагзького трибуналу, або   з залученням міжнародних арбітражів Трибуналу Київа над російським тероризмом, мародерством, військовими злочинами на території України.




Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #1 : Червня 29, 2018, 06:40:04 18:40 »
ТС - письменник-фантаст :gigi:
Я тобі сталю перший мінус  :smiley23:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #2 : Червня 29, 2018, 06:53:32 18:53 »
"Имя систра! Имя!"

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #3 : Червня 29, 2018, 07:04:14 19:04 »
"Имя систра! Имя!"

Мабуть Огризкотурчинов. Я - за.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #4 : Червня 29, 2018, 07:20:50 19:20 »
О, Вимушений завітав :laugh:

Welcome :smiley15:
Mocsia delenda est

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #5 : Червня 29, 2018, 07:59:05 19:59 »
ВК, навіщо нік поміняв?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #6 : Червня 29, 2018, 09:03:34 21:03 »
Привіт шановні!

Радий бачити стару гвардію!
 та поміняв, конспірація.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #7 : Червня 29, 2018, 09:09:12 21:09 »
Привіт шановні!

Радий бачити стару гвардію!
 та поміняв, конспірація.

В упячкі длінниє рукі ?  :smilie5:


Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #8 : Червня 29, 2018, 09:16:21 21:16 »
ФУП то пошук ватників та донесення з мого боку відношення до окупації та фінансових наслідків для россвиней.

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #9 : Червня 29, 2018, 09:17:42 21:17 »
А як тут сприймають мегасрач з використанням чорного мату  та ненормованого потоку лайна на опонентів? :gigi:

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #10 : Червня 29, 2018, 09:18:42 21:18 »
От я і шукаю такого кандидата, щоби віддати свій голос.  Мені треба бачити лідера котрий поведе у бій а не за стіл переговорів з ворогом.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #11 : Червня 29, 2018, 09:21:02 21:21 »
А як тут сприймають мегасрач з використанням чорного мату  та ненормованого потоку лайна на опонентів? :gigi:

 :smiley24:
Є тут у нас по одному екземпляру тваринок для биття.
Кацап, макакій, ковбасник(якщо не пиздить), сєпар, ну і інша дрібнота
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #12 : Червня 29, 2018, 09:22:10 21:22 »
От я і шукаю такого кандидата, щоби віддати свій голос.  Мені треба бачити лідера котрий поведе у бій а не за стіл переговорів з ворогом.

Десять лідерів не варті одної ідеї.
Ідею треба кристалізувати
Mocsia delenda est

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #13 : Червня 29, 2018, 09:25:15 21:25 »
А як тут сприймають мегасрач з використанням чорного мату  та ненормованого потоку лайна на опонентів? :gigi:

 :smiley24:
Є тут у нас по одному екземпляру тваринок для биття.
Кацап, макакій, ковбасник(якщо не пиздить), сєпар, ну і інша дрібнота
Дякую. Тереп е сенс тут бути.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #14 : Червня 29, 2018, 09:29:40 21:29 »
Оно калясочник бумеранг уже цинкує :weep:
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #15 : Червня 30, 2018, 10:02:54 10:02 »
А як тут сприймають мегасрач з використанням чорного мату  та ненормованого потоку лайна на опонентів? :gigi:

Срач з використанням художнього мату  та нормованого потоку лайна на опонентів. Краще так.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #16 : Червня 30, 2018, 11:17:48 11:17 »
Привіт шановні!

Радий бачити стару гвардію!
 та поміняв, конспірація.

та яка нах конспірація як ти wanted на всіх орківських сцайтах

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #17 : Червня 30, 2018, 01:24:28 13:24 »
З огляду на те, що вибори президента України наближаються,
 я б бажав, щоби наступний президент України був якісніше попереднього.
У даному випадку якість це:
1. Більш досконала англійська мова ніж у Петра Порошенко.
2. Програмові зобов'язання кандидата у Президенти України щодо неухильності утримання російських окупаційних військ на лінії фронту з подальшим видворенням з держави всіх російських прибічників російського інтересу.
3. Гарантії що курс на евроінтеграції буде продовжено більш рішуче та ефективніше чим то робив Гетьман Петро Порошенко.
4. Незмінний курс на вступ до НАТО.
5. Пріорітетне завдання звільнення українського півострова від російських мародерів.
6. Державна гарантія відшкодування завданних збитків від захоплення майна та нерухомості Українських громадян як на півострові Крим, так і на 9-ти окупованих росіянами районах Донецької та Луганської областях.
7. Кандидат у Президенти України мусить мати біографію яка не має корупційних плям кандидата у співпраці з Рф, у тому числі відмивання грошей для москви.
8. Активне озброення Українського війська сучасними зразками зброї, у тому числі і вирішальними.
9. Активна наступальна операція по звільненню майна та території українців від російських мародерів у АР Крим та у Донбассі.

 За не утримання фактичних досягнень  держави станом на квітень 2019 року, майбутній Президент України несе окремо і індівідуально, а саме складає повноваження за непрофесійність та неєфективність.

Якість Глави держави має бути вища за попередника.
 Наступник мае бути  авторитетом для ЗСУ та військовиків у цілому.
Наступний Президент мае керувати Кримом та Донбасом.
Організація Гаагзького трибуналу, або   з залученням міжнародних арбітражів Трибуналу Київа над російським тероризмом, мародерством, військовими злочинами на території України.

Пока голосуем за Петра Порошенко. Такие требования будем выдвигать кандидатам  после его второй каденции.

Кацапня уже бредит "новым руководством Украины".

No money No honey

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #18 : Червня 30, 2018, 06:30:18 18:30 »
Привіт шановні!

Радий бачити стару гвардію!
 та поміняв, конспірація.

та яка нах конспірація як ти wanted на всіх орківських сцайтах

На яких усіх? Мені показали брати тільки один сайт, тріпунал.
 :smilie10:

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #19 : Червня 30, 2018, 06:31:57 18:31 »
З огляду на те, що вибори президента України наближаються,
 я б бажав, щоби наступний президент України був якісніше попереднього.
У даному випадку якість це:
1. Більш досконала англійська мова ніж у Петра Порошенко.
2. Програмові зобов'язання кандидата у Президенти України щодо неухильності утримання російських окупаційних військ на лінії фронту з подальшим видворенням з держави всіх російських прибічників російського інтересу.
3. Гарантії що курс на евроінтеграції буде продовжено більш рішуче та ефективніше чим то робив Гетьман Петро Порошенко.
4. Незмінний курс на вступ до НАТО.
5. Пріорітетне завдання звільнення українського півострова від російських мародерів.
6. Державна гарантія відшкодування завданних збитків від захоплення майна та нерухомості Українських громадян як на півострові Крим, так і на 9-ти окупованих росіянами районах Донецької та Луганської областях.
7. Кандидат у Президенти України мусить мати біографію яка не має корупційних плям кандидата у співпраці з Рф, у тому числі відмивання грошей для москви.
8. Активне озброення Українського війська сучасними зразками зброї, у тому числі і вирішальними.
9. Активна наступальна операція по звільненню майна та території українців від російських мародерів у АР Крим та у Донбассі.

 За не утримання фактичних досягнень  держави станом на квітень 2019 року, майбутній Президент України несе окремо і індівідуально, а саме складає повноваження за непрофесійність та неєфективність.

Якість Глави держави має бути вища за попередника.
 Наступник мае бути  авторитетом для ЗСУ та військовиків у цілому.
Наступний Президент мае керувати Кримом та Донбасом.
Організація Гаагзького трибуналу, або   з залученням міжнародних арбітражів Трибуналу Київа над російським тероризмом, мародерством, військовими злочинами на території України.

Пока голосуем за Петра Порошенко. Такие требования будем выдвигать кандидатам  после его второй каденции.

Кацапня уже бредит "новым руководством Украины".


Нажаль шановні москва має тимошку  як шістку задля своїх планів на Україну.
 Тимошенко - це окупація.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #20 : Червня 30, 2018, 08:29:22 20:29 »
макаку гарно розібрали


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #21 : Червня 30, 2018, 09:02:59 21:02 »
А де це вона сидить - наче бомжиха, бiля смiтника якогось чi старого будинка.
Те, що воно всiм й завжди бреше, нi для кого не новина.
Але ж якось так виглядае... наче приречений на гiльйотину почiнае анекдоти розповiдати.
 :smilie7: 

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #22 : Червня 30, 2018, 09:10:45 21:10 »
Тимошонка відмивала гроші газпрому путіну. цього достатньо щоби вона не пройшла як кандидат керувати країною.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #23 : Червня 30, 2018, 09:12:02 21:12 »
Тимошонка відмивала гроші газпрому путіну.
цього достатньо щоби вона не пройшла як кандидат керувати країною.
ВОНА... сподiваеться, що як не пройде, то занесуть.
Краще - в Качанiвку, анiж на Банкову.
 :smilie7:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #24 : Липня 01, 2018, 05:15:41 17:15 »
Оле́г Миха́йлович Мі́кац (нар. 23 жовтня 1975, Новоград-Волинський, Житомирська область, Українська РСР, СРСР) — український військовослужбовець, генерал-майор Збройних сил України, заступник командувача військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України, командувач сил ОТУ «Луганськ». Учасник російсько-української війни. Один з керівників оборони Донецького аеропорту.

No money No honey

Offline F5

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #25 : Липня 19, 2018, 10:58:04 22:58 »
Да, і мій кандидат збере гарантів українського Криму і скаже: гарантували територіальну цілісність України - Крим бачите?
 Вперед сутулі підараси!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #26 : Липня 19, 2018, 11:00:09 23:00 »
Да, і мій кандидат збере гарантів українського Криму і скаже: гарантували територіальну цілісність України - Крим бачите?
 Вперед сутулі підараси!

На мінне поле пошле ?   :smilie7:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #27 : Липня 20, 2018, 09:18:09 09:18 »


Андрій Білецький народився 1979 року у місті Харків, Харківської області, УРСР (нині Україна) в українській родині. Батько — Євгеній Михайлович Білецький походить з села Краснопавлівка Лозівського району Харківської області з козацького роду, представники якого заснували село. Мати — Олена Анатоліївна Білецька (Лукашевич) походить з Житомирщини з українського шляхетського роду, до якого належав Василь Лукашевич — засновник «Малоросійського товариства» (1821–1822).
З юнацьких років активно займався спортом, мав 1-й юнацький розряд з боксу. Згодом займався ножовим боєм, фехтуванням, практичною стрільбою та іншими видами спорту, в чому досяг значних успіхів. Ці навички допомогли поставити на високий рівень систему вишколів у очолюваних ним організаціях.
У 2001 р. закінчив із дипломом з відзнакою історичний факультет Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Дипломне дослідження було присвячене діяльності Української повстанської армії. По закінченню університету працював викладачем харківських вишів, продовжував вивчати військову історію України. Неформальне керівництво його науковою діяльністю здійснював відомий український історик Ярослав Дашкевич.
У ніч з 14 на 15 березня 2014 Андрій Білецький керував проукраїнськими активістами в сутичці з проросійськими силами біля офісу організації «Патріот України» на Римарській вулиці[9]. У березні-травні того ж року командував загоном «Чорний корпус»[10].

5 травня 2014 у Бердянську, Андрій Білецький став засновником батальйону територіальної оборони «Азов» (з 20 листопада — полк) і подальшим його командиром. Основою батальйону стали учасники СНА, «Патріота України» та організації Автомайдан.

13 червня 2014 батальйон «Азов» під керівництвом Андрія Білецького брав ключову участь в успішному звільненні Маріуполя від терористів у ході одного з етапів антитерористичної операції на сході України. При цьому «Азов» зазнав тільки дві серйозні втрати — один боєць загинув, інший був серйозно поранений. Бійці батальйону «Азов» взяли також в полон самопроголошеного мера Маріуполя — терориста Олександра Фоменка[11].

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%84%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87



Провідника Соціал-Національної Асамблеї і Головного командира організації "Патріот України” планують вбити в 12-й виправній колонії.

Інформацію, за даними офіційного сайту Асамблеї, повідомив працівник колонії, який раніше повідомляв про те, що в цій колонії змушений був "вскритись” Сергій Павліченко.
Вбивство мають скоїти інші ув’язнені під виглядом побутового конфлікту проте, якщо це їм не вдастся, то 17-го лютого вбивство скоять конвоїри під виглядом припинення спроби до втечі.
Нагадаємо, Андрій Білецький, харків'янин, Командир Організації «Патріот України» та Головний Провідник Соціал-Національної Асамблеї. Має дружину Юлію та маленького сина Олександра.

http://intvua.com/news/politics/80730-poltvyaznya-andrya-bleckogo-planuyut-vbiti-u-vipravny-kolonyi.html

https://blogs.pravda.com.ua/authors/bileckyj/
блог на УП

від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії
я вважаю, що операція з звільнення Маріуполя і ще одна по звільненню території коло Маріуполя, що дозволило відсунути лінію фронту від Маріуполя, сприяли стабілізації і фронту (повний провал ідеї коридору до Криму), так і економіки

на період війни - кращий варіант за всіх інших
хоча з своїми недоліками для мирного  періоду
« Останнє редагування: Липня 20, 2018, 09:23:13 09:23 від Nik02121971 »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #28 : Липня 20, 2018, 10:13:16 10:13 »


від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії

Ну а зараз Коломойські та Білецькі на Ху№ла працюють. Вердикт: за колишні заслуги дати по ордену, за нинішню зраду - розстряляти нафік.
Власне кажучи Коломойські та Білецькі завжди були мутні і абсолютно ватні типи. Білецький ще 5 років тому був за єдінства Росії та України (і чорт забирай, він ніде не відрікся від тих поглядів і не покаявся в своїх помилках), а в Коломойші й досі улюблений телеканал - це московський "Звєзда"  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #29 : Липня 20, 2018, 11:56:24 11:56 »


від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії

Ну а зараз Коломойські та Білецькі на Ху№ла працюють. Вердикт: за колишні заслуги дати по ордену, за нинішню зраду - розстряляти нафік.
Власне кажучи Коломойські та Білецькі завжди були мутні і абсолютно ватні типи. Білецький ще 5 років тому був за єдінства Росії та України (і чорт забирай, він ніде не відрікся від тих поглядів і не покаявся в своїх помилках), а в Коломойші й досі улюблений телеканал - це московський "Звєзда"  :weep:

а можна посилання на заяви Білецького про єдність?
і про Коломоського і канал звєзда?

чи пан так, пи...ти і здриснути?

і про роботу на хуйла, теж детально
дуже цікаво

чи пи...ти, не мішки носити?