Автор Тема: Мій кандидат на посаду Президента України.  (Прочитано 1893 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #30 : Липня 20, 2018, 12:17:42 12:17 »


від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії

Ну а зараз Коломойські та Білецькі на Ху№ла працюють. Вердикт: за колишні заслуги дати по ордену, за нинішню зраду - розстряляти нафік.
Власне кажучи Коломойські та Білецькі завжди були мутні і абсолютно ватні типи. Білецький ще 5 років тому був за єдінства Росії та України (і чорт забирай, він ніде не відрікся від тих поглядів і не покаявся в своїх помилках), а в Коломойші й досі улюблений телеканал - це московський "Звєзда"  :weep:



Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #31 : Липня 20, 2018, 12:44:43 12:44 »


від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії

Ну а зараз Коломойські та Білецькі на Ху№ла працюють. Вердикт: за колишні заслуги дати по ордену, за нинішню зраду - розстряляти нафік.
Власне кажучи Коломойські та Білецькі завжди були мутні і абсолютно ватні типи. Білецький ще 5 років тому був за єдінства Росії та України (і чорт забирай, він ніде не відрікся від тих поглядів і не покаявся в своїх помилках), а в Коломойші й досі улюблений телеканал - це московський "Звєзда"  :weep:




Цікаве кіно. "Зйобуєм, зйобуєм!!!"
Аж згадався свій досвід. :rotate:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #32 : Липня 20, 2018, 12:47:30 12:47 »


від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії

Ну а зараз Коломойські та Білецькі на Ху№ла працюють. Вердикт: за колишні заслуги дати по ордену, за нинішню зраду - розстряляти нафік.
Власне кажучи Коломойські та Білецькі завжди були мутні і абсолютно ватні типи. Білецький ще 5 років тому був за єдінства Росії та України (і чорт забирай, він ніде не відрікся від тих поглядів і не покаявся в своїх помилках), а в Коломойші й досі улюблений телеканал - це московський "Звєзда"  :weep:

а можна посилання на заяви Білецького про єдність?
і про Коломоського і канал звєзда?

чи пан так, пи...ти і здриснути?

і про роботу на хуйла, теж детально
дуже цікаво

чи пи...ти, не мішки носити?
Якби тобі було цікаво, ти би сам давно розібрався і не міроточив тут на Білецького. Наскільки пригадую, тробі вже наводили прямі цитати Білецького, але ти видно дуже зацікавлений їх ігнорувати. Тому дристиш самн ти.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #33 : Липня 20, 2018, 12:55:39 12:55 »
ЯРОСЛАВ БАБІЧ.......

М? Ніхто никому нічого не розповідав про цю "прекрасну історію"?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #34 : Липня 20, 2018, 02:02:11 14:02 »


від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії

Ну а зараз Коломойські та Білецькі на Ху№ла працюють. Вердикт: за колишні заслуги дати по ордену, за нинішню зраду - розстряляти нафік.
Власне кажучи Коломойські та Білецькі завжди були мутні і абсолютно ватні типи. Білецький ще 5 років тому був за єдінства Росії та України (і чорт забирай, він ніде не відрікся від тих поглядів і не покаявся в своїх помилках), а в Коломойші й досі улюблений телеканал - це московський "Звєзда"  :weep:

а можна посилання на заяви Білецького про єдність?
і про Коломоського і канал звєзда?

чи пан так, пи...ти і здриснути?

і про роботу на хуйла, теж детально
дуже цікаво

чи пи...ти, не мішки носити?
Якби тобі було цікаво, ти би сам давно розібрався і не міроточив тут на Білецького. Наскільки пригадую, тробі вже наводили прямі цитати Білецького, але ти видно дуже зацікавлений їх ігнорувати. Тому дристиш самн ти.

так просвітіть СУП і гостей, а то такі заявки
а вихлопу нуль

перехід на дискусію у стилі

сам дурень

адекватні люди свої слова підтверджують без прохання, а вже на прохання - підтверджують грунтовно
а фрази типу сам дурень пишуть, ті
хто не може підтвердити свої заяви нічим, окрім пози вумного

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #35 : Липня 20, 2018, 02:02:47 14:02 »
ЯРОСЛАВ БАБІЧ.......

М? Ніхто никому нічого не розповідав про цю "прекрасну історію"?

а це про що? чи не наша справа?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #36 : Липня 20, 2018, 02:04:29 14:04 »
ЯРОСЛАВ БАБІЧ.......

М? Ніхто никому нічого не розповідав про цю "прекрасну історію"?

а це про що? чи не наша справа?

Про "Азов".

"Винни Пух и все-все-все"

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #37 : Липня 20, 2018, 02:08:57 14:08 »
ЯРОСЛАВ БАБІЧ.......

М? Ніхто никому нічого не розповідав про цю "прекрасну історію"?

а це про що? чи не наша справа?

Про "Азов".

"Винни Пух и все-все-все"

не хочете розповісти,
чи не варто, до певного часу?

чи просто не потрібно воно, тоді хоч у письмовій формі залишіть дітям, для істориків років за 50

реально зараз дуже важко досліджувати історію УПА з 1946 року і по 1962 рік. Особливо важко початок 60х, не залишили люди письмових свідчень, та й  усних мізер. Не робіть такого, пишіть і можете не оприлюднювати, залишіть на потім, історикам, хай через 25 чи 50 років оприлюднять ваші діти чи онуки. Напишіть те, що бачили і пережили Ви особисто, повірте, через 50 років буде неповторне свідчення очевидця безцінне для історії.

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #38 : Липня 20, 2018, 02:12:19 14:12 »
З огляду на те, що вибори президента України наближаються,
 я б бажав, щоби наступний президент України був якісніше попереднього.
У даному випадку якість це:
1. Більш досконала англійська мова ніж у Петра Порошенко.
2. Програмові зобов'язання кандидата у Президенти України щодо неухильності утримання російських окупаційних військ на лінії фронту з подальшим видворенням з держави всіх російських прибічників російського інтересу.
3. Гарантії що курс на евроінтеграції буде продовжено більш рішуче та ефективніше чим то робив Гетьман Петро Порошенко.
4. Незмінний курс на вступ до НАТО.
5. Пріорітетне завдання звільнення українського півострова від російських мародерів.
6. Державна гарантія відшкодування завданних збитків від захоплення майна та нерухомості Українських громадян як на півострові Крим, так і на 9-ти окупованих росіянами районах Донецької та Луганської областях.
7. Кандидат у Президенти України мусить мати біографію яка не має корупційних плям кандидата у співпраці з Рф, у тому числі відмивання грошей для москви.
8. Активне озброення Українського війська сучасними зразками зброї, у тому числі і вирішальними.
9. Активна наступальна операція по звільненню майна та території українців від російських мародерів у АР Крим та у Донбассі.

 За не утримання фактичних досягнень  держави станом на квітень 2019 року, майбутній Президент України несе окремо і індівідуально, а саме складає повноваження за непрофесійність та неєфективність.

Якість Глави держави має бути вища за попередника.
 Наступник мае бути  авторитетом для ЗСУ та військовиків у цілому.
Наступний Президент мае керувати Кримом та Донбасом.
Організація Гаагзького трибуналу, або   з залученням міжнародних арбітражів Трибуналу Київа над російським тероризмом, мародерством, військовими злочинами на території України.

Пока голосуем за Петра Порошенко. Такие требования будем выдвигать кандидатам  после его второй каденции.

Кацапня уже бредит "новым руководством Украины".

Що найбільше турбує
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #39 : Липня 20, 2018, 02:14:52 14:14 »

не хочете розповісти,
чи не варто, до певного часу?

чи просто не потрібно воно, тоді хоч у письмовій формі залишіть дітям, для істориків років за 50

реально зараз дуже важко досліджувати історію УПА з 1946 року і по 1962 рік. Особливо важко початок 60х, не залишили люди письмових свідчень, та й  усних мізер. Не робіть такого, пишіть і можете не оприлюднювати, залишіть на потім, історикам, хай через 25 чи 50 років оприлюднять ваші діти чи онуки. Напишіть те, що бачили і пережили Ви особисто, повірте, через 50 років буде неповторне свідчення очевидця безцінне для історії.

Ні. Не хочу. Поговоріть "за чаркою" за азовцями і волонтерами. Тема: смерть Бабіча. Цікаві речі почуєте. А може і не почуєте...Я не знаю.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #40 : Липня 20, 2018, 02:37:27 14:37 »
Нажаль шановні москва має тимошку  як шістку задля своїх планів на Україну.
 Тимошенко - це окупація.
Чому "нажаль"? Воно власне й добре, що вони роблять старі ставки.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #41 : Липня 20, 2018, 02:47:25 14:47 »
Ні. Не хочу. Поговоріть "за чаркою" за азовцями і волонтерами. Тема: смерть Бабіча. Цікаві речі почуєте. А може і не почуєте...Я не знаю.

Кабздец
На кого не посмотришь - все замараны  :smilie2:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #42 : Липня 20, 2018, 03:08:37 15:08 »

не хочете розповісти,
чи не варто, до певного часу?

чи просто не потрібно воно, тоді хоч у письмовій формі залишіть дітям, для істориків років за 50

реально зараз дуже важко досліджувати історію УПА з 1946 року і по 1962 рік. Особливо важко початок 60х, не залишили люди письмових свідчень, та й  усних мізер. Не робіть такого, пишіть і можете не оприлюднювати, залишіть на потім, історикам, хай через 25 чи 50 років оприлюднять ваші діти чи онуки. Напишіть те, що бачили і пережили Ви особисто, повірте, через 50 років буде неповторне свідчення очевидця безцінне для історії.

Ні. Не хочу. Поговоріть "за чаркою" за азовцями і волонтерами. Тема: смерть Бабіча. Цікаві речі почуєте. А може і не почуєте...Я не знаю.

подивився в неті, що є
прошу вибачення за нагадування

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #43 : Липня 20, 2018, 03:09:38 15:09 »
Ні. Не хочу. Поговоріть "за чаркою" за азовцями і волонтерами. Тема: смерть Бабіча. Цікаві речі почуєте. А може і не почуєте...Я не знаю.

Кабздец
На кого не посмотришь - все замараны  :smilie2:

Наутро он просыпается молчаливым, но совершенно спокойным и здоровым. Его исколотая память затихает, и до следующего полнолуния профессора не потревожит никто. Ни безносый убийца Гестаса, ни жестокий пятый прокуратор Иудеи всадник Понтийский Пилат.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #44 : Липня 20, 2018, 03:21:34 15:21 »
Ні. Не хочу. Поговоріть "за чаркою" за азовцями і волонтерами. Тема: смерть Бабіча. Цікаві речі почуєте. А може і не почуєте...Я не знаю.

Кабздец
На кого не посмотришь - все замараны  :smilie2:

а ви хотіли у країні, що 25 років жила за межами законодавчого поля і більше за понятіями знайти чесного успішного політика чи бізнесмена? Давайте чесно, в Україні можна брати за задницю буль-якого підприємця, що створив бізнес з нуля, чи на базі приватизованого і т.д. В Україні можна брати за задницю всіх депутатів від міського рівня вище, за зв*язки з такими підприємцями.

шукати треба у середовищі або інтелектуалів, або радикалів, які не займались бізнесом, не займались політикою, ну або серед добровольців, але там в основному і є, радикали та інтелектуали.

а вже про обойму записних кандидатів, яких олігархи запускають по 3му колу, можна не говорити

в чому відмінність Порошенко, а в тому, що він достатньо забезпечений, щоб не бути залежним на пряму від олігархів, в тому, що має підтримку заходу і спираючись на неї  протискує реформи, потрібні Україні, але до яких явно не дозріло суспільство і більшість виборців.

Стратегічно рухаємось у вірному напрямку, хочеться швидше і з іншими кадрами на деяких посадах, але рух іде у вірному напрямку, я буду підтримувати кандидата, що запропонує продовження даного стратегічного курсу у кращому темпі і з кращими кадровими рішеннями.

підтримувати популістів не буду і зрадофілів не буде, якщо ж виявиться, що суспільство не дозріло до продовження руху в даному стратегічному напрямку, а знову ведеться на популістів та ідіотів, то буду підтримувати прихід до влади патріотів і тих, хто за продовження цього руху у будь-який спосіб, в тому числі і за межами конституційного поля.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #45 : Липня 20, 2018, 03:38:17 15:38 »
Мене особисто влаштовує Порошенко
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #46 : Липня 20, 2018, 03:56:08 15:56 »
Цитувати
шукати треба у середовищі або інтелектуалів, або радикалів, які не займались бізнесом, не займались політикою, ну або серед добровольців, але там в основному і є, радикали та інтелектуали.

Не, не... Все, уже проходили. И интеллектуалов и радикалов

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #47 : Липня 20, 2018, 04:28:52 16:28 »


від себе

я вважаю, що ми не маємо хнр завдяки діям Білецького і його побратимів,
я вважаю, що саме провал у Харкові разом з діями групи Коломойського у Дніпрі провалилась ідея новосракії

Ну а зараз Коломойські та Білецькі на Ху№ла працюють. Вердикт: за колишні заслуги дати по ордену, за нинішню зраду - розстряляти нафік.
Власне кажучи Коломойські та Білецькі завжди були мутні і абсолютно ватні типи. Білецький ще 5 років тому був за єдінства Росії та України (і чорт забирай, він ніде не відрікся від тих поглядів і не покаявся в своїх помилках), а в Коломойші й досі улюблений телеканал - це московський "Звєзда"  :weep:

а можна посилання на заяви Білецького про єдність?
і про Коломоського і канал звєзда?

чи пан так, пи...ти і здриснути?

і про роботу на хуйла, теж детально
дуже цікаво

чи пи...ти, не мішки носити?
Якби тобі було цікаво, ти би сам давно розібрався і не міроточив тут на Білецького. Наскільки пригадую, тробі вже наводили прямі цитати Білецького, але ти видно дуже зацікавлений їх ігнорувати. Тому дристиш самн ти.

так просвітіть СУП і гостей, а то такі заявки
а вихлопу нуль

перехід на дискусію у стилі

сам дурень

адекватні люди свої слова підтверджують без прохання, а вже на прохання - підтверджують грунтовно
а фрази типу сам дурень пишуть, ті
хто не може підтвердити свої заяви нічим, окрім пози вумного
Ви свою фразу "пизданув і здриснув" вважаєте проханням про інформацію*  :weep:?
Оригінальні у Вас там в МФТІ уявлення про дискусію.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #48 : Липня 20, 2018, 08:02:49 20:02 »
Ні. Не хочу. Поговоріть "за чаркою" за азовцями і волонтерами. Тема: смерть Бабіча. Цікаві речі почуєте. А може і не почуєте...Я не знаю.

Кабздец
На кого не посмотришь - все замараны  :smilie2:

а ви хотіли у країні, що 25 років жила за межами законодавчого поля і більше за понятіями знайти чесного успішного політика чи бізнесмена? Давайте чесно, в Україні можна брати за задницю буль-якого підприємця, що створив бізнес з нуля, чи на базі приватизованого і т.д. В Україні можна брати за задницю всіх депутатів від міського рівня вище, за зв*язки з такими підприємцями.

шукати треба у середовищі або інтелектуалів, або радикалів, які не займались бізнесом, не займались політикою, ну або серед добровольців, але там в основному і є, радикали та інтелектуали.

а вже про обойму записних кандидатів, яких олігархи запускають по 3му колу, можна не говорити

в чому відмінність Порошенко, а в тому, що він достатньо забезпечений, щоб не бути залежним на пряму від олігархів, в тому, що має підтримку заходу і спираючись на неї  протискує реформи, потрібні Україні, але до яких явно не дозріло суспільство і більшість виборців.

Стратегічно рухаємось у вірному напрямку, хочеться швидше і з іншими кадрами на деяких посадах, але рух іде у вірному напрямку, я буду підтримувати кандидата, що запропонує продовження даного стратегічного курсу у кращому темпі і з кращими кадровими рішеннями.

підтримувати популістів не буду і зрадофілів не буде, якщо ж виявиться, що суспільство не дозріло до продовження руху в даному стратегічному напрямку, а знову ведеться на популістів та ідіотів, то буду підтримувати прихід до влади патріотів і тих, хто за продовження цього руху у будь-який спосіб, в тому числі і за межами конституційного поля.

От ніби розумно все написано, але з радикалами-інтелектуалами - дійсно, ну його нахер. Тут народ дрочити на хуйловську макаку проблема відвадити, а що вже якісь радикальні інтелектуали ( ну чи інтелектуальні радикали)  :fp2

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #49 : Липня 20, 2018, 11:29:20 23:29 »
Змушений процитувати себе коханого
Цитувати
Навесні цього року бат. Дніпро-1 хотів зайти на Придніпровську ТЕС, ну там щоб віджати незаконно приватизоване Ахмєтовим при Янику, а там вже бійці Азову.
І от я собі думаю, а чому саме Маріуполь? Чий там меткомбінат? І фінансується Азов добре. Я нічого не стверджую, але питання є.
від 7 вересня 2015 19:29:23
Тиць[/url]][url=https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=871778.msg16772248#msg16772248]Тиць[/url]
Цитувати
Вже тут писав, а Ви, мабуть неуважні, тому повторюся.
Навесні цього року хлопці з батальйону Дніпро-1 захотіли зайти на придніпровську ТЕС.
Ну типу повернути державі протизаконно прихватизоване Ахмєтовим майно за часів янука, чи то віджати, я хз.
А там вже хлопці з батальйону Азов захищають добро господаря Донбасу. Тут вже ця ситуація обсмоктувалася.
І я нічого не стверджую, але виникають питання - чому Азов саме у Маріуполь подався, звідки у Білецького гроші на неслабеньку екіпіровку і сприйняття у всьому.
Та і далеко неоднозначний Корчинський десь поряд ошивається.
18 жовтня 2015 21:53:19
Тиць


Питання залишилися.
« Останнє редагування: Липня 20, 2018, 11:36:11 23:36 від Старий »

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Мій кандидат на посаду Президента України.
« Reply #50 : Липня 20, 2018, 11:59:04 23:59 »
Мене особисто влаштовує Порошенко
та й я так думаюю  більш войовничий - це втрати українців, більш миролюбний - це втрати України. хай вже буде таким, що є