Автор Тема: Таємниця голосування - анахронізм  (Прочитано 1466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Таємниця голосування - анахронізм
« : Липня 07, 2018, 03:44:35 15:44 »
   Я  вважаю,  що таємниця  голосування -  анахронізм,  протирічить українським традиціям  ( гетьманів  обирали завжди  відкритим голосуванням ) ,   
   виборець   фактично  не  має  змоги  перевірити,  чи  правильно  врахували  його голос  !   

   Таким чином, таємне  голосування  дає  можливість  перекручувати результати виборів.    Потрібно, щоб кожен міг  зайти на сайт ЦВК  і  побачити  свій голос.
 :hot:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #1 : Липня 07, 2018, 03:47:12 15:47 »
Ви чули, що таке блокчейн? :love: :lol:
Mocsia delenda est

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #2 : Липня 07, 2018, 03:53:25 15:53 »
Ви чули, що таке блокчейн? :love: :lol:

  Щось тіпа  структурного дерева із первинних блоків інформації ?   Це різні речі,  на початкоаій стадії  в  структуру блокчейн  може попасти мій  викривлений  голос.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #3 : Липня 07, 2018, 05:41:56 17:41 »
 
   Таким чином, таємне  голосування  дає  можливість  перекручувати результати виборів.    Потрібно, щоб кожен міг  зайти на сайт ЦВК  і  побачити  свій голос.
 :hot:

Не выдумывайте. Вы либо придуриваетесь , либо знаете все понаслышке не вникая в избирательное право Украины.

Вы предлагаете составить списки для Путина - Януковоща всех не лояльных к ним. Йулька тоже об этом мечтает.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #4 : Липня 07, 2018, 05:44:12 17:44 »
Таємне голосування - це основа демократії. Крапка. :bch:
Mocsia delenda est

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #5 : Липня 07, 2018, 06:03:42 18:03 »
Я с 2002 года в том или ином качестве в выборах и каждый раз по новой приходилось изучать законы о выборах. на сегодня у нас очень защищенная от фальсификаций результатов система выборов . Для этого в период с 2004 по 2014 год были внесены системные изменения в закон, которые сделали невозможными огромного количество фальсификаций, которые до сих пор применяются в Раше.  Одна только ликвидация открепительных талонов чего стОит или централизованная печать бюллетеней индивидуально для каждого участка.   

Но у нас по старинке гуляют по стране байки про ужасы фальсификаций. 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #6 : Липня 07, 2018, 06:14:43 18:14 »
Макака в основному скиглить, коли вчергове пролітає  :weep:

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #7 : Липня 07, 2018, 07:12:14 19:12 »
Макака в основному скиглить, коли вчергове пролітає  :weep:

    Я  думаю,  вона має свій туз в рукаві :  Плімкіна,  який  може організувати так голосування за кордоном, що закордонних голосів буде більше, ніж з України,  якщо  потрібно, навіть більше,  ніж  в РФ і ФРН  разом  узяті.   Кошмар в тому,  що    самий прибутковий  бізнес у світі -  торгівля  підробними паспортами. 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #8 : Липня 07, 2018, 07:16:02 19:16 »
Макака в основному скиглить, коли вчергове пролітає  :weep:

    Я  думаю,  вона має свій туз в рукаві :  Плімкіна,  який  може організувати так голосування за кордоном, що закордонних голосів буде більше, ніж з України,  якщо  потрібно, навіть більше,  ніж  в РФ і ФРН  разом  узяті.   Кошмар в тому,  що    самий прибутковий  бізнес у світі -  торгівля  підробними паспортами.

 :fp2

Рептилоїди атакують  :weep:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #9 : Липня 07, 2018, 07:17:38 19:17 »
Макака в основному скиглить, коли вчергове пролітає  :weep:

    Я  думаю,  вона має свій туз в рукаві :  Плімкіна,  який  може організувати так голосування за кордоном, що закордонних голосів буде більше, ніж з України,  якщо  потрібно, навіть більше,  ніж  в РФ і ФРН  разом  узяті.   Кошмар в тому,  що    самий прибутковий  бізнес у світі -  торгівля  підробними паспортами.

 :fp2

Рептилоїди атакують  :weep:

В єблі всі Люди неперевершені.
Це мої міркування ікспєрда. :bch:
Mocsia delenda est

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #10 : Липня 07, 2018, 07:35:37 19:35 »
Макака в основному скиглить, коли вчергове пролітає  :weep:

    Я  думаю,  вона має свій туз в рукаві :  Плімкіна,  який  може організувати так голосування за кордоном, що закордонних голосів буде більше, ніж з України,  якщо  потрібно, навіть більше,  ніж  в РФ і ФРН  разом  узяті.   Кошмар в тому,  що    самий прибутковий  бізнес у світі -  торгівля  підробними паспортами.

Это не так просто , как Вам кажется.  В списках не может быть больше и тех кто не пересек государственную границу Украины. У пограничников база данных есть. Обычный уровень известен. Для того что-бы принять участие в голосовании нужно быть зарегистрированным в дип. органах.

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #11 : Липня 07, 2018, 07:53:32 19:53 »
Макака в основному скиглить, коли вчергове пролітає  :weep:

    Я  думаю,  вона має свій туз в рукаві :  Плімкіна,  який  може організувати так голосування за кордоном, що закордонних голосів буде більше, ніж з України,  якщо  потрібно, навіть більше,  ніж  в РФ і ФРН  разом  узяті.   Кошмар в тому,  що    самий прибутковий  бізнес у світі -  торгівля  підробними паспортами.

Это не так просто , как Вам кажется.  В списках не может быть больше и тех кто не пересек государственную границу Украины. У пограничников база данных есть. Обычный уровень известен. Для того что-бы принять участие в голосовании нужно быть зарегистрированным в дип. органах.

    В списках можуть бути українці з подвійним громадянством, які роками живуть в діаспорі ?  Що заважає Плімкіну включити їх в список ? 

   Хто перевіряє,  паспорт такого громадянина фейковий, чи ні ?  Все залежить від  того, як   вибори за кордоном  організує   і проведе  Плімкін.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #12 : Липня 07, 2018, 08:13:18 20:13 »
Я настоюю на рептилоїдах і нііпьот   :tommy:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #13 : Липня 07, 2018, 08:14:19 20:14 »
Макака в основному скиглить, коли вчергове пролітає  :weep:
   Хто перевіряє,  паспорт такого громадянина фейковий, чи ні ?  Все залежить від  того, як   вибори за кордоном  організує   і проведе  Плімкін.

Вы пропустили мимо ушей такое новшество , как централизованная печать бюллетеней индивидуально для каждого участка. Для того что-бы знать количество необходимых бюллетеней списки избирателей формируются как минимум за пять дней до голосования. Потом эта цифра идет в Киев на гос.знак.  Еще за пять дней будет известно об аномальных изменениях количества избирателей, если такие будут. И об отмене открепительных талонов Вы тоже не прочитали. Никаких дополнительных списков сегодня уже нет.

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #14 : Липня 07, 2018, 09:07:01 21:07 »
     Ну правильно,  формуються  списки  осіб з фейковими паспортами.  Що не так ?    Кількість таких  осіб  визначається/регулюється    супер професіоналами- соціологами-статистами,  які  знають всі  розклади,  рейтинги,  скільки потрібно  додати голосів,  щоб перемогти. 

    Саме  для цього  продажні  соціологи  ведуть  подвійну статистику:  реальну і   фейкову.
   

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #15 : Липня 07, 2018, 09:08:59 21:08 »
     Ну правильно,  формуються  списки  осіб з фейковими паспортами.  Що не так ?    Кількість таких  осіб  визначається/регулюється    супер професіоналами- соціологами-статистами,  які  знають всі  розклади,  рейтинги,  скільки потрібно  додати голосів,  щоб перемогти. 

    Саме  для цього  продажні  соціологи  ведуть  подвійну статистику:  реальну і   фейкову.
   

Ну и в каких рамках вы думаете можно так "нахимичить", что-бы никто не заметил? 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #16 : Липня 07, 2018, 09:09:51 21:09 »
     Ну правильно,  формуються  списки  осіб з фейковими паспортами.  Що не так ?    Кількість таких  осіб  визначається/регулюється    супер професіоналами- соціологами-статистами,  які  знають всі  розклади,  рейтинги,  скільки потрібно  додати голосів,  щоб перемогти. 

    Саме  для цього  продажні  соціологи  ведуть  подвійну статистику:  реальну і   фейкову.
   

 :weep:

Ким формуються ?

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #17 : Липня 07, 2018, 09:15:56 21:15 »
     Ну правильно,  формуються  списки  осіб з фейковими паспортами.  Що не так ?    Кількість таких  осіб  визначається/регулюється    супер професіоналами- соціологами-статистами,  які  знають всі  розклади,  рейтинги,  скільки потрібно  додати голосів,  щоб перемогти. 

    Саме  для цього  продажні  соціологи  ведуть  подвійну статистику:  реальну і   фейкову.
   

 :weep:

Ким формуються ?

    Формуються  працівниками  посольств,  консульств  на підставі  звернень  реальних  громадян  з  фейковими паспортами.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #18 : Липня 07, 2018, 09:18:16 21:18 »
Люда, хто такий Плімкін?

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #19 : Липня 07, 2018, 09:20:35 21:20 »
Люда, хто такий Плімкін?

 Клімкін.  Агент Моссада. Сволота.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #20 : Липня 07, 2018, 09:28:04 21:28 »
Щось у мене з відповіді про блокчейн закралася підозра що Люда це чоловік
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #21 : Липня 07, 2018, 09:31:53 21:31 »
Щось у мене з відповіді про блокчейн закралася підозра що Люда це чоловік

  ні,  просто я математик  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #22 : Липня 07, 2018, 09:32:33 21:32 »

    Формуються  працівниками  посольств,  консульств  на підставі  звернень  реальних  громадян  з  фейковими паспортами.

Вы уж определитесь в терминах , либо "реальные граждане" , либо "фэйковые паспорта" Это взаимоисключающие термины. А то вы ними жонглируете как йулёк.

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #23 : Липня 07, 2018, 09:40:14 21:40 »

    Формуються  працівниками  посольств,  консульств  на підставі  звернень  реальних  громадян  з  фейковими паспортами.

Вы уж определитесь в терминах , либо "реальные граждане" , либо "фэйковые паспорта" Это взаимоисключающие термины. А то вы ними жонглируете как йулёк.

  соррі, реальні  люди з  фейковими паспортами,  звичайно  :smilie7:    Трамп недарма  прем'єр-міністру  Японії   розказував про     25  мільйонів  мексиканців,   які  Трамп може заслати  (  з японськими фейковими паспортами )  і   прем'єр-міністр   втратить  свою  посаду.  :weep:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #24 : Липня 07, 2018, 09:46:26 21:46 »


  соррі, реальні  люди з  фейковими паспортами,  звичайно  :smilie7:    Трамп недарма  прем'єр-міністру  Японії   розказував про     25  мільйонів  мексиканців,   які  Трамп може заслати  (  з японськими фейковими паспортами )  і   прем'єр-міністр   втратить  свою  посаду.  :weep:

Тут либо фэйковые люди , либо реальные люди. Я не понимаю , как люди бывают отдельно от паспортов.

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #25 : Липня 07, 2018, 09:50:02 21:50 »
   Южанин,  проспіться  , і вранці  перечитайте ваші  пости   :smiley14:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #26 : Липня 07, 2018, 09:52:10 21:52 »
Щось у мене з відповіді про блокчейн закралася підозра що Люда це чоловік

  ні,  просто я математик  :smilie7:

Яка спеціалізація ?  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #27 : Липня 07, 2018, 09:53:24 21:53 »
   Южанин,  проспіться  , і вранці  перечитайте ваші  пости   :smiley14:

А может тебе проспаться? Или ты таки плохо маскирующийся йулюк. То у тебя в Раше церковь самая святая , то какие-то агенты Моссада , ну точно как у москалей и йульков. Вам осталось заявить , что во всем виноваты евреи и пиндосы , что-бы отпало последнее сомнение.

Offline Люда

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #28 : Липня 07, 2018, 09:55:03 21:55 »
Щось у мене з відповіді про блокчейн закралася підозра що Люда це чоловік

  ні,  просто я математик  :smilie7:

Яка спеціалізація ?  :smilie7:

 прикладна  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Таємниця голосування - анахронізм
« Reply #29 : Липня 07, 2018, 09:59:26 21:59 »
Прикладна - це не математика, а ремесло  :weep:

А в прикладній який напрямок ?