Автор Тема: Полтавські октівісти-шахраї  (Прочитано 253 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Полтавські октівісти-шахраї
« : Липня 11, 2018, 11:12:15 11:12 »
В Полтавській області протягом останніх років діють активісти, які на хвилі змін у суспільстві намагаються заробити коштів

Деякі з них, прикриваючись гаслами народних рад та громадських організацій, перетворилися в політичних заробітчан. Дискредитувавши всі громадянські, суспільні протестні рухи, такі активісти, як Олександр Лещенко, Володимир Дащенко, Олег Підгорний, Геннадій Сікалов вже давно за невеликі кошти можуть виконати «замовлення на опонентів».

Вони перетворили громадський рух, боротьбу з корупцією, контроль влади — на політичний абсурд. Там, де з’являються ці політичні волоцюги — там хаос, бруд та циркові вистави, метою яких є дискредитація любого процесу. Ці активісти не брали участі у жодних виборах. Їх цураються політичні партії, а громадські організації, які вони представляють, складаються виключно з них.

Геннадій Сікалов взагалі сам себе призначив журналістом неіснуючого видання. Так, його інтернет-видання йому не належить. Про це він неодноразово розповідав та давав свідчення в судах. Остання справа про його шахрайство взагалі набула розголосу. Так, затримання Геннадія Сікалова перетворилося в блокбастер. Активіст ховався від слідства, уникав дачі показів, а вручення підозри взагалі перетворив на циркову виставу. Хочемо нагадати, що шахрайські дії пов’язані зі страховою компанією — це не перший випадок шахрайства в житті Сікалова. Підроблений диплом про освіту, знищене державне підприємство, рейдерське захоплення піщаного кар’єру та розкрадання надр — це не повний список життєвих «перемог» Геннадія Сікалова.

Але справа завершена і передана до суду. Враховуючи останні події, розповсюдження замовного чорного матеріалу на судду Ларису Гольник з боку активіста на псевдо-журналіста Сікалова, ми зробимо все, щоб судовий процес був публічним для громадськості.



Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: Полтавські октівісти-шахраї
« Reply #1 : Липня 11, 2018, 11:13:37 11:13 »
Думаю, що зараз по Україні таких октівістів - хоч греблю гати

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Полтавські октівісти-шахраї
« Reply #2 : Липня 11, 2018, 11:19:16 11:19 »
Думаю, що зараз по Україні таких октівістів - хоч греблю гати

Некоторые даже в ВР заседают

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Полтавські октівісти-шахраї
« Reply #3 : Липня 11, 2018, 11:29:29 11:29 »
Думаю, що зараз по Україні таких октівістів - хоч греблю гати
Та вся Шабунькіна канторка точно така сама.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?