Автор Тема: Пришел с одного закрытого мероприятия.  (Прочитано 10801 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #180 : Липня 15, 2018, 06:45:50 18:45 »
stargooner ,  кацапському  нутру  такі  нюанси  недоступні. Заспокойтесь.

І в кого тут кацапське нутро, Люда?

Тільки у коментарях постарайтеся бути лаконічнішою. Не всі мають здоров'я читати ваші розлогі тексти з таким смисловим навантаженням.
« Останнє редагування: Липня 15, 2018, 06:49:16 18:49 від ксeня »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #181 : Липня 15, 2018, 06:51:40 18:51 »
stargooner ,  кацапському  нутру  такі  нюанси  недоступні. Заспокойтесь.

І в кого тут кацапське нутро, Люда?

Вона в бані на 15 діб.

Шукає москалів, жидів/арабів і інших не україномовних і не у вишиванках і шароварах з шаблею і оселедцем... зрадників на службі ФСБ.

Не зрозуміє за 15 діб...пригрію навічно. Я любою таких з Торонто: "а чому ви не українською мовою...?"  Хєрачу  наотмашЪЪЪЪ цих поплавських.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #182 : Липня 15, 2018, 07:48:08 19:48 »
Європейці втрачають відчуття небезпеки. І найгірший варіант такої ситуації - що їх притиснуть настільки, що ці інфантилісти з радісттю стануть раком перед кацапами, щоб ті їх "захищали", аби тільки не відбиватися самим.

Проблема в тому, що єврогеї в принципі не готові воювати, а кацапня - навпаки готова і навіть нести великі втрати.
Тому вони хочуть якнайшвидше здихатись "українскьої проблеми" "мирним" шляхом. А наслідки їх не цікавлять.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #183 : Липня 15, 2018, 07:50:47 19:50 »
stargooner ,  кацапському  нутру  такі  нюанси  недоступні. Заспокойтесь.

І в кого тут кацапське нутро, Люда?

Вона в бані на 15 діб.

Шукає москалів, жидів/арабів і інших не україномовних і не у вишиванках і шароварах з шаблею і оселедцем... зрадників на службі ФСБ.

Не зрозуміє за 15 діб...пригрію навічно. Я любою таких з Торонто: "а чому ви не українською мовою...?"  Хєрачу  наотмашЪЪЪЪ цих поплавських.

Ну ось. А в мене якраз був час і натхнення)

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #184 : Липня 15, 2018, 07:51:58 19:51 »
Ще одно. В повідомленнях прес-служб потрібно щодня говорити про втрати російських військових та колаборантів, навіть якщо не має підтвердження такип втратам, причому втрати кацапів повинні бути завжди більші ніж втрати колаборантів щоб всі розуміли хто там грає головну скрипку.

Не треба, бо це виходить "дурень думкою багатіє". І кацапня все одно не повірить.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #185 : Липня 15, 2018, 10:03:00 22:03 »
BlackCat, та чхати на віру кацапів, їм навіть коли в прямому ефірі покажуть, як Хуйло гвалтує, а потім вбиває младєнца - вони всерівно не повірятб і будуть його підтримувати.
Це інформація для зовнішнього світу в першу чергу, і для внутрішнього споживання. Бо вже маємо рещультат того, що майде чотири роки прес-служба АТО щодня говорила виключно про наші втрати. І це дало таки результат. Народ тепер вірить, що наші гинуть щодня, не відповідають на вогонь, а орки взагалі не нисуть втрат. Затаку подачу інформації потрібно було б розстрілювати без суду та слідства.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #186 : Липня 15, 2018, 10:06:57 22:06 »
Бо вже маємо рещультат того, що майде чотири роки прес-служба АТО щодня говорила виключно про наші втрати. І це дало таки результат. Народ тепер вірить, що наші гинуть щодня, не відповідають на вогонь, а орки взагалі не нисуть втрат. Затаку подачу інформації потрібно було б розстрілювати без суду та слідства.

В новинах АТО часто згадуються і втрати кацапів. Я б сказав, що цифру здохлих орків можна просто трошки завищувати (на 10-15-20%).

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #187 : Липня 15, 2018, 10:15:06 22:15 »
не забувайте, що брехня переважає, а правда перемагає

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #188 : Липня 15, 2018, 11:58:11 23:58 »
Називати кількісь втрат серед орків почали лише після початку ООС, під час АТО про це мовчали.

WestNik, так, правда завєди перемагає, але, зазвичай, через десятиліття, століття, а то й тисячоліття, коли та правда перетворюється на іниерес вузького кола спеціалістів і вже нікому давно не цікава.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #189 : Липня 16, 2018, 12:29:10 00:29 »
Щоденна кількість втрат серед ворога практично в будь-якому військовому конфлікті може бути взяти лише з довідника Стеля. Лише інколи, коли наприклад ДРГшку ворожу десь виловили, тоді можуть бути стовідсоткові докази у вигляді тіл, решток чи амуніції. А так як правило реальна інфа про жмурів орків вспливає у блогерів типу Некромансера через тиждні, місяці, а інколи і через роки. Отримана через моніторинг преси, соціальних мереж, радіопереговорів. А більшість мабуть не вспливає взагалі.
Але в будь-якому випадку я волію чути від офіційних представників України і ЗСУ правду, а не вигадки, байки і пропаганду. Пропаганда і брехня в таких справах все одно не діє.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #190 : Липня 16, 2018, 01:35:27 01:35 »
Проти кацапів пропаганда в лоб не діє, бо перебивається набагато потужнішою їхньою внутрішньою пропагандою, на якій і тримається режим Хуйла.
Атака правдою теж не спрацює, бо думаючих там дуже мало, в межах статистичної похибки.

Тому я і писав, що розробкою стратегії та тактики пропаганди проти Кацапстану повинні займатися навчені люди з підрозділів інформаційно-психологічних спецоперацій. Одна з тактик - знаходити конфліктні сторони кацосуспільства і розпалювати градус протистояння між ними. Ніколи не виступати від імені українців. Все повинню виглядати як бої між своїми. Всю агресію кацапів потрібно спрямовувати всередину Раші, щоб це рвануло як котел під тиском.

P.S. і не забувайте, що з кацапського боку , "специально обученные люди" досить успішно займаються тим самим проти нас. От думаю, чи не таку "люду" забанив Гео на 15 діб ?  :shuffle:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #191 : Липня 16, 2018, 01:47:23 01:47 »
Проти кацапів пропаганда в лоб не діє, бо перебивається набагато потужнішою їхньою внутрішньою пропагандою, на якій і тримається режим Хуйла.
Атака правдою теж не спрацює, бо думаючих там дуже мало, в межах статистичної похибки.

Тому я і писав, що розробкою стратегії та тактики пропаганди проти Кацапстану повинні займатися навчені люди з підрозділів інформаційно-психологічних спецоперацій. Одна з тактик - знаходити конфліктні сторони кацосуспільства і розпалювати градус протистояння між ними. Ніколи не виступати від імені українців. Все повинню виглядати як бої між своїми. Всю агресію кацапів потрібно спрямовувати всередину Раші, щоб це рвануло як котел під тиском.

P.S. і не забувайте, що з кацапського боку , "специально обученные люди" досить успішно займаються тим самим проти нас. От думаю, чи не таку "люду" забанив Гео на 15 діб ?  :shuffle:

Тому я і писав про a/b тестування про те що потрібні тисячі ботів

Щодо того що не діє. Недієвість це поняття розтяжиме. Якщо певній інфі повірило 0 .01 відсоток аудиторії це вже норм.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #192 : Липня 16, 2018, 05:55:00 05:55 »
Я на це все дивлюся трохи інакше. Дуже мало часу залишилося до виборів. З іншого боку- цей час якраз є найбільш ефективним. Ці вибори, я вважаю, є ключовими і запросто можуть розвернути Україну на 180 градусів. Розуміючи це, всю небезпеку реваншу, я не готова бавитися в демократію. Просвітництво в рядах кацапів вважаю зараз пустою тратою часу. Роз'яснення реальної ситуації європейцям вважаю необхідним. Внутрішні дії  президентської команди для того, щоб задавити конкурентів, допускаю будь-які. Будь-які. Бо я усвідомлюю, що інакше до влади прийде хуйло, і шансу при нашому житті у нас вже не буде. Ні в нас, ні в наших дітей.

 :smiley15: аналогічно. Я взагалі все бачу дуже просто. Зараз за нас працює час. Тому прокацапські так навалилися. Бо далі шансу розвернути країну до мацкви буде дедалі меньше. Нам просто достатньо залишити вже все як зараз але виграти час. Я за будь які дії щоб цей час у України був.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #193 : Липня 16, 2018, 12:23:42 12:23 »
В рамках інформаційної війни проти кацапів та пілкацапників, вкиньте на ФУП таку інфу:
" З поінформованих джерел з оточення Ігоря Коломойського, стало відомо, що в обмін на іінансову та медійну підтримку кандидата в Презеденти України Юлії Тимошенко та пообіцяла своєму земляку, в разі перемоги на виборах, наступне:
- повернути за 1 гривню Приватбанк групі Приват;
- виділити рефінансування Приватбанку на протящі її каденції в сумі не меншій еквіваленту 15 млрд. $
- знизити облікову ставку НБУ впродовж 5 років до 10 % річних
- повернути в управління групи Приват Укрнафту;
- передати в управління групи Приват Укртрансгаз;
- узгодити кандидатури гошови та заступників Нафтогазу із групою Приват;
- скасувати рентні платежі для нафто-газовидобувних компаній, афельованих із групою Приват;
- поступово скасувати дозволи на польоти в Україну іноземних лоукостерів та забезпечити повну монополію для внутрішніх авіаперевезень за МАУ."

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #194 : Липня 16, 2018, 12:37:29 12:37 »
закинуть то не проблема... только сразу снесут!
там ишак с асмердушкой, сутками дежурят :laugh:
скаче дид ишак лютуе

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #195 : Липня 16, 2018, 01:13:39 13:13 »
маємо СУП

давайте покажемо, як має працювати і розвиватись ресурс

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #196 : Липня 16, 2018, 01:49:54 13:49 »
Люди добрі...а ми можемо просто спілкуватись, а не влаштовувати соцзмагання з ФУПом за піріхадяшчий вимпіл луччєй дояркє?

Чи то хвороба така?

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #197 : Липня 16, 2018, 02:02:38 14:02 »

Ну ось. А в мене якраз був час і натхнення)

в гілці про реєстрацію висть її прохання видалити аккаунт
мо шось трапилось )

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #198 : Липня 16, 2018, 02:05:49 14:05 »

Ну ось. А в мене якраз був час і натхнення)

в гілці про реєстрацію висть її прохання видалити аккаунт
мо шось трапилось )

Нешановне  ФСБ !   скільки не  створюйте  форумів :  "українська правда",  "справжня українська правда",  "справжня-справжня  українська правда"  -  все одно  настає  момент істини. 
   Чао  !  Прошу  видалити мій  аккаунт.
(с) Люда

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #199 : Липня 16, 2018, 02:09:38 14:09 »

Ну ось. А в мене якраз був час і натхнення)

в гілці про реєстрацію висть її прохання видалити аккаунт
мо шось трапилось )

Кабс настрашив Люду.

Алiса, це Ви?

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #200 : Липня 16, 2018, 02:11:36 14:11 »

Ну ось. А в мене якраз був час і натхнення)

в гілці про реєстрацію висть її прохання видалити аккаунт
мо шось трапилось )

Кабс настрашив Люду.

Алiса, це Ви?
ач, який страшний Кабс )))


так, це я, Ксеню

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #201 : Липня 16, 2018, 02:13:43 14:13 »

Ну ось. А в мене якраз був час і натхнення)

в гілці про реєстрацію висть її прохання видалити аккаунт
мо шось трапилось )

Кабс настрашив Люду.

Алiса, це Ви?
ач, який страшний Кабс )))


так, це я, Ксеню

 :Prapor2: :love: :upa :smiley24: :smiley15: :super: :hot:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #202 : Липня 16, 2018, 02:31:42 14:31 »
Гео, що не говори, а ФУП - хороше місце для вкидів і цим потрібно користатись.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #203 : Липня 16, 2018, 02:33:48 14:33 »
Гео, що не говори, а ФУП - хороше місце для вкидів і цим потрібно користатись.

Ну...користуйтесь...мені що?

Мені своє робити...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #204 : Липня 16, 2018, 03:59:48 15:59 »
Гео, що не говори, а ФУП - хороше місце для вкидів і цим потрібно користатись.
Навіщо? Дайте йому вже померти нарешті. Нехай вата зі зрадойобами там сперечається де більший ворог - на Банковій чи на Грушевського. Повірте, їм це дуже скоро надокучить. І Чистова нарешті отримає те чого так довго добивалась - дохлий форум з кількома ідіотами. Зате, як вона хотіла - ні на грам не провладний.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #205 : Липня 16, 2018, 08:30:01 20:30 »

Ну ось. А в мене якраз був час і натхнення)

в гілці про реєстрацію висть її прохання видалити аккаунт
мо шось трапилось )

Нешановне  ФСБ !   скільки не  створюйте  форумів :  "українська правда",  "справжня українська правда",  "справжня-справжня  українська правда"  -  все одно  настає  момент істини. 
   Чао  !  Прошу  видалити мій  аккаунт.
(с) Люда

Це все банда Кабса  :smilie1:

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #206 : Липня 17, 2018, 01:33:22 01:33 »
Я на це все дивлюся трохи інакше. Дуже мало часу залишилося до виборів. З іншого боку- цей час якраз є найбільш ефективним. Ці вибори, я вважаю, є ключовими і запросто можуть розвернути Україну на 180 градусів. Розуміючи це, всю небезпеку реваншу, я не готова бавитися в демократію. Просвітництво в рядах кацапів вважаю зараз пустою тратою часу. Роз'яснення реальної ситуації європейцям вважаю необхідним. Внутрішні дії  президентської команди для того, щоб задавити конкурентів, допускаю будь-які. Будь-які. Бо я усвідомлюю, що інакше до влади прийде хуйло, і шансу при нашому житті у нас вже не буде. Ні в нас, ні в наших дітей.

 :smiley15: аналогічно. Я взагалі все бачу дуже просто. Зараз за нас працює час. Тому прокацапські так навалилися. Бо далі шансу розвернути країну до мацкви буде дедалі меньше. Нам просто достатньо залишити вже все як зараз але виграти час. Я за будь які дії щоб цей час у України був.
Так, бо можуть повернутися події сторічної давнини.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #207 : Липня 17, 2018, 08:39:46 20:39 »
Наглядний приклад пропаганди Ольгіно на сайті liveleak:

ЛІНК

Як бачимо, відео інтервью путіна набрало багато голосів і вийшло в рейтинг. АЛе не думайте що то "підняли" прості користувачі. Ні. Піднято голосуванням як  відео так і коментарі під ним, ольгінцями котрі мають на рило по 10-50 акаунтів, під різними прапорами. І ще-ще трішки і відео піде в ТОПИ. З liveleak його поширять по фейсбукам, ютубам та ін. І простим людям на заході здаватиметься,що хуйло таки розумний та кмітливий президент.

Де наші діапорятяни котрі добре знають англійську? Чому не помагають топити відео з хуйлом??? Ні, діапорятяни сидять по українським сайтам та фтикають украм, як треба любити мову та Україну.....із далека. Тьфу!

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #208 : Липня 21, 2018, 08:18:43 08:18 »
Просто нема слів. Тут вже не модераторів треба підключати, а СБУ.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1010819.0
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #209 : Липня 21, 2018, 08:32:39 08:32 »
О, та там взагалі вакханалія :smilie10:
Оце про пійманого фініксами бомжару
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1010740.0

І фотгє


І порівнялні фотгє

Mocsia delenda est