Автор Тема: Пришел с одного закрытого мероприятия.  (Прочитано 10784 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #30 : Липня 13, 2018, 11:02:29 23:02 »
Не спрашивайте ничего меня. Все, что могу - напишу прямо сейчас. Остальное - нельзя. Я не шучу.

Американцы - серьезные ребята. Сидели, внимательно слушали, мотали на ус.
Литовцы - БОМБА! УМНИЧКИ. Работают с нами, все понимают, полное партнерство и крепкая дружба.
Австрийцы...или дети грудничковые, не понимают вообще суть политического момента, или на сторона *уйла. Я от них просто в шоке и ужасе.

Минстець - 31 человек ВСЕГО в структуре. Ни прав, ни полномочий, НИХУЯ!!!!!!!!!!!!!!!! ПИЗДЕЦ. ПУСТОЕ МЕСТО. Демократия, свобода слова, ничего нельзя!

СБУ по информационной безопасности. Будем работать, координатами я обменялся. На 70% - Минстець по законодательству. Это нельзя, то нельзя и это нельзя. Но они -  "хорошие герои всегда идут в обход (с) И ТО УЖЕ ХОРОШО. ;)

Ситуация с инфобезопасностью сейчас - 2014 год. "Добровольцы и волонтеры".

Это наш ответ на тысячи "Ольгинцев", "Лахтинцев" и всю рос. телепропаганду.

Цьом-цьом.

Всем все теперь понятно?

зрозуміло , що американцям набридло

сподіваюся, крім занепокоєння будуть і гроші

Будуть. Я впевнений. Бо Європа  - це пес-тець.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #31 : Липня 13, 2018, 11:02:29 23:02 »
This is the responsibility of the law enforcement.
I'm against anarchy.
:Sho_za:
Был  у нас толмач - ни фига не понимал.
Мы его и сварили в кипятке...

(с)  "Иван Васильевич..."
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #32 : Липня 13, 2018, 11:05:33 23:05 »
Іудушка, ти намилився в відділ, що працює на англомовні країни ? Кваліфікацію піднімаєш ?   :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #33 : Липня 13, 2018, 11:07:07 23:07 »
Іудушка, ти намилився в відділ, що працює на англомовні країни ?
Кваліфікацію піднімаєш ?   :weep:
Свого часу Чупа мав нагоду провчити Кота - або переклад роби, або пиши Украiнською мовою.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #34 : Липня 13, 2018, 11:08:53 23:08 »
Не спрашивайте ничего меня. Все, что могу - напишу прямо сейчас. Остальное - нельзя. Я не шучу.

Американцы - серьезные ребята. Сидели, внимательно слушали, мотали на ус.
Литовцы - БОМБА! УМНИЧКИ. Работают с нами, все понимают, полное партнерство и крепкая дружба.
Австрийцы...или дети грудничковые, не понимают вообще суть политического момента, или на сторона *уйла. Я от них просто в шоке и ужасе.

Минстець - 31 человек ВСЕГО в структуре. Ни прав, ни полномочий, НИХУЯ!!!!!!!!!!!!!!!! ПИЗДЕЦ. ПУСТОЕ МЕСТО. Демократия, свобода слова, ничего нельзя!

СБУ по информационной безопасности. Будем работать, координатами я обменялся. На 70% - Минстець по законодательству. Это нельзя, то нельзя и это нельзя. Но они -  "хорошие герои всегда идут в обход (с) И ТО УЖЕ ХОРОШО. ;)

Ситуация с инфобезопасностью сейчас - 2014 год. "Добровольцы и волонтеры".

Это наш ответ на тысячи "Ольгинцев", "Лахтинцев" и всю рос. телепропаганду.

Цьом-цьом.

Всем все теперь понятно?

зрозуміло , що американцям набридло

сподіваюся, крім занепокоєння будуть і гроші

Будуть. Я впевнений. Бо Європа  - це пес-тець.

було б непогано

і підсрачників цукерам надавати  не було б зайвим


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #35 : Липня 13, 2018, 11:13:05 23:13 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.
« Останнє редагування: Липня 13, 2018, 11:22:05 23:22 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #36 : Липня 13, 2018, 11:22:19 23:22 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

RT

Russia Today

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #37 : Липня 13, 2018, 11:24:44 23:24 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

RT

Russia Today

угу

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #38 : Липня 13, 2018, 11:25:20 23:25 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

Это все понятно
Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #39 : Липня 13, 2018, 11:29:57 23:29 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

Это все понятно
Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #40 : Липня 13, 2018, 11:31:21 23:31 »

Сестра Сенцова закликала бойкотувати канал "112 Україна" через ефір з Мураєвим – ЗМІ

Why is this guy not in jail yet?
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #41 : Липня 13, 2018, 11:32:49 23:32 »
Все боты вооружены психологическими знаниями, материалами.
А у ''добровольцев''-украинцев ничего нет.
Даже такого сайтика, как у Ющенко.
Систематизированного.

https://naspravdi.org/2012/10/26/%D1%87%D0%B8-%D1%94-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83-%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%BD-%D0%BD%D1%96/
« Останнє редагування: Липня 13, 2018, 11:36:24 23:36 від злата »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #42 : Липня 13, 2018, 11:32:54 23:32 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

Это все понятно
Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.

100%

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #43 : Липня 13, 2018, 11:35:49 23:35 »
Трудно ,что ли систематизировать на сайте информацию в помощь тех юзеров,например, которые в одиночку сражаются на сайтах с ордами проплаченных ботов ?
Я не понимаю такого легкомыслия .

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #44 : Липня 13, 2018, 11:41:20 23:41 »
Все боты вооружены психологическими знаниями, материалами.
А у ''добровольцев''-украинцев ничего нет.
Даже такого сайтика, как у Ющенко.

https://naspravdi.org/2012/10/26/%D1%87%D0%B8-%D1%94-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83-%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%BD-%D0%BD%D1%96/

У нас ...нас тут....є цей сайтік. І це вже більш ніж.."нічого". А ще в мене є Гуглплюс, а вас всіх - фейсбуки. Це теж - більше ніж "нічого".

А ось на мін. інформ. політики в питаннях інформаційної політики, безпеки і війни...розраховувати взагалі - НУЛЬ.

До речі....На Нацраду з питань телерадіомовлення - НЕЗАЛЕЖНИЙ, КОЛЕГІАЛЬНИЙ ОРГАН, взагалі ніхто не впливає. З гордістю сказав ЗАМ Мінінформполітики! О, бля!

Навіть, я так думаю господь Бог!

Це взагалі святоє-святих...і ніхто їм не указ....Так що...панове..."борітеся - поборете, вам клавіатура помагає!" (с)  :Sho_za:

 :Razom:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #45 : Липня 13, 2018, 11:42:52 23:42 »
Все боты вооружены психологическими знаниями, материалами.
А у ''добровольцев''-украинцев ничего нет.
Даже такого сайтика, как у Ющенко.

https://naspravdi.org/2012/10/26/%D1%87%D0%B8-%D1%94-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%8E%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%83-%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%BD-%D0%BD%D1%96/

У нас ...нас тут....є цей сайтік. І це вже більш ніж.."нічого". А ще в мене є Гуглплюс, а вас всіх - фейсбуки. Це теж - більше ніж "нічого".

А ось на мін. інформ. політики в питаннях інформаційної політики, безпеки і війни...розраховувати взагалі - НУЛЬ.

До речі....На Нацраду з питань телерадіомовлення - НЕЗАЛЕЖНИЙ, КОЛЕГІАЛЬНИЙ ОРГАН, взагалі ніхто не впливає. З гордістю сказав ЗАМ Мінінформполітики! О, бля!

Навіть, я так думаю господь Бог!

Це взагалі святоє-святих...і ніхто їм не указ....Так що...панове..."борітеся - поборете, вам клавіатура помагає!" (с)  :Sho_za:

 :Razom:
:smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #46 : Липня 13, 2018, 11:44:00 23:44 »
Трудно ,что ли систематизировать на сайте информацию в помощь тех юзеров,например, которые в одиночку сражаются на сайтах с ордами проплаченных ботов ?
Я не понимаю такого легкомыслия .

А я понимаю.

Нахрен
никому
ничего
не надо

Восток Держслужбовці - дєло тонкоє (с)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #47 : Липня 13, 2018, 11:48:44 23:48 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

Это все понятно
Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.

Понятно, аналог нашей медиапиздоты, "стандарты БиБиСи", 7% территория Украины засыпано мусором

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #48 : Липня 13, 2018, 11:52:42 23:52 »
Маю знайомих литовців, які живуть в Британії. Російські канали англійською, радіо, повна промивка мозгів. В цілому рядові британці впевнені, що тут внутрішній конфлікт, а хуйло його розрулює. Це ті британці, яких хоч щось цікавить, бо 99 відсоткам на нас взагалі насрати. Переймаються нами тільки мої литовці. Ось така загальна картина, Гео нічого нового для мене не відкрив. Нажаль.

Это все понятно
Но меня лично в этом факте интересует только одно - какого хрена британцы смотрят российские каналы?

Вони дивляться в основному британські канали, які саме по нашій ситуації ретранслюють точку зору російських. Типу як першоджерело. Це ж найпростіше. Але ще раз кажу, більшості на нашу проблему взагалі насрати. Робочий тиждень, а після цього бар. Такий процес.

Понятно, аналог нашей медиапиздоты, "стандарты БиБиСи", 7% территория Украины засыпано мусором

Щось таке.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #49 : Липня 14, 2018, 12:29:33 00:29 »
Щодо європейців. Вони стають жертвою власного гіпертрофованого гуманізму. Їх економічний рівень дозволяє їм проповідумати "мір, равєнство и брацтво" по всьому світу. Але вони помиляються в одному - населення бідних країн дивиться на них не як на приклад для наслідування, а як на багату та безпечну жертву, матеріальні цінності якої можна легко присвоїти собі.

Європейці втрачають відчуття небезпеки. І найгірший варіант такої ситуації - що їх притиснуть настільки, що ці інфантилісти з радісттю стануть раком перед кацапами, щоб ті їх "захищали", аби тільки не відбиватися самим.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #50 : Липня 14, 2018, 12:36:31 00:36 »
Гео, вітаю з тим, що знайшов свою справу в цьому житті. :smilie1:
Якщо ця справа пов"язана з інформацією, то пам"ятай дві речі - світ інформації великий і різноманітний, і друга - той, хто володіє інформацією - володіє світом. Лозунг ЦРУ та деяких продвинутих американських команій. :smilie8:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #51 : Липня 14, 2018, 12:39:00 00:39 »
Щодо європейців. Вони стають жертвою власного гіпертрофованого гуманізму. Їх економічний рівень дозволяє їм проповідумати "мір, равєнство и брацтво" по всьому світу. Але вони помиляються в одному - населення бідних країн дивиться на них не як на приклад для наслідування, а як на багату та безпечну жертву, матеріальні цінності якої можна легко присвоїти собі.

Європейці втрачають відчуття небезпеки. І найгірший варіант такої ситуації - що їх притиснуть настільки, що ці інфантилісти з радісттю стануть раком перед кацапами, щоб ті їх "захищали", аби тільки не відбиватися самим.

Да, есть такая опасность. Особенно если Трамп продолжит свою политику до логического конца

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #52 : Липня 14, 2018, 12:42:40 00:42 »
Я маю таке уявлення що без військової позбавленої моралі і принципів пропаганди ми будемо програвати.

І якраз в цьому плані позадержавні зусилля у вигляді інфодобробатів мають сенс

Geo а щодо нашої суперечкі коли ми сперечалися про відсоток дебілів у популяції. То була важлива суперечка бо на мою думку у більшості людей немає уявлення наскільки світ fucked up

І в першу чергу кожному треба до кінця зрозуміти що таке post truth world. Що таке big data і які наслідки її використання супротивником. І що таке децентралізовані канали поширення інформації - те що з"явилося в XX1 столітті і якщо це не взяти під контроль знищить не лише Україну а і відкотить всю людську цивілізацію на сотні років назад.


« Останнє редагування: Липня 14, 2018, 01:05:10 01:05 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #53 : Липня 14, 2018, 01:20:00 01:20 »
По Стецю можу підтвердити що їх там усього пару десятків. При цьому в основному дівчатка-хлопчики одразу після ВНЗ. Ще й досить далекі від політики і далеко не sharpest in the box. Хоча й стараються ніби. Займаються взагалі в основному чимось лівим, типу випуску досить малоінформативних і не дуже професійних брошурок про знущання окупаційної влади над татарами в Криму, і створенням чогось схожого на огляди преси і соціальних мереж (до аналітики цьому далеко) для когось з уряду. На момент мого візиту в серверній навіть жодного серверу не було, тільки стійка стояла, хоча сиділи вони тоді уже в цьому діпротрансі більше року. Тому коли я читаю про "ботів з мінстеця" десь в коментарях, то посміхає це дуже сильно. А от коли розумієш, що протистоїть нам реально серйозна мордорська система пропаганди і ботів, а все що їм протиставляє на офіційному рівні Україна це два десятки вчорашніх студентів, які не знають навіть що таке ФУП, то стає трохи невесело.  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #54 : Липня 14, 2018, 01:24:58 01:24 »
По Стецю можу підтвердити що їх там усього пару десятків. При цьому в основному дівчатка-хлопчики одразу після ВНЗ. Ще й досить далекі від політики і далеко не sharpest in the box. Хоча й стараються ніби. Займаються взагалі в основному чимось лівим, типу випуску досить малоінформативних і не дуже професійних брошурок про знущання окупаційної влади над татарами в Криму, і створенням чогось схожого на огляди преси і соціальних мереж (до аналітики цьому далеко) для когось з уряду. На момент мого візиту в серверній навіть жодного серверу не було, тільки стійка стояла, хоча сиділи вони тоді уже в цьому діпротрансі більше року. Тому коли я читаю про "ботів з мінстеця" десь в коментарях, то посміхає це дуже сильно. А от коли розумієш, що протистоїть нам реально серйозна мордорська система пропаганди і ботів, а все що їм протиставляє на офіційному рівні Україна це два десятки вчорашніх студентів, які не знають навіть що таке ФУП, то стає трохи невесело.  :shuffle:

Щоб ефективно протидіяти російській інформаційній війні МІП повинен діяти протизаконними методами. Крапка.
А такого не буде поки у нас демократичний устрій, і Європа дрочить на свободу слова етсетра
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #55 : Липня 14, 2018, 01:29:19 01:29 »
Щоб ефективно протидіяти російській інформаційній війні МІП повинен діяти протизаконними методами.
Для початку йому треба почати існувати. Бо поки що який-небудь Erich Hartmann, чи Злой Одесит, чи Necro Mancer роблять в сотні разів більше ніж увесь Мінстець.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #56 : Липня 14, 2018, 01:31:20 01:31 »
Щоб ефективно протидіяти російській інформаційній війні МІП повинен діяти протизаконними методами.
Для початку йому треба почати існувати. Бо поки що який-небудь Erich Hartmann, чи Злой Одесит, чи Necro Mancer роблять в сотні разів більше ніж увесь Мінстець.
ну от що вони роблять вами перелічені блогери?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #57 : Липня 14, 2018, 01:33:59 01:33 »
ну от що вони роблять вами перелічені блогери?
Розповсюджують вигідну українцям і Україні версію інформації.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #58 : Липня 14, 2018, 01:35:57 01:35 »
Вони мають хочаб 5000-10000 ботів ?
Вони використовують big data?
Вони органзовують дезинформаційні хвилі, хвилі йекових новин, маніпуляцій?
ВОни використовують а/b тестування ?
Вони розпалюють міжнаціональну ворожнечу в Росії?
ВОни організовують хвилю дискредитації проросійських політиків?
« Останнє редагування: Липня 14, 2018, 01:41:37 01:41 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #59 : Липня 14, 2018, 01:38:48 01:38 »
ну от що вони роблять вами перелічені блогери?
Розповсюджують вигідну українцям і Україні версію інформації.

Ні вони пишуть інфу яку читають і то приємно читати проукраїнським  користувачам, і проукраїнські користувачі то лайкають...
До сучасної пропаганди це так само як кам"яний топор по відношенню до джавеліна. Якраз чітка аналогія, бо джавелін  сам наводиться на конкретну ціль.

Я не кажу що вони роблять щось погано, але якщо ми зберемо таких 100 блогерів - і будемо платити гроші - це гроші на вітер.
Це принципове нерозуміння реалій post-truth world
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч