Автор Тема: Пришел с одного закрытого мероприятия.  (Прочитано 10726 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #120 : Липня 14, 2018, 01:36:12 13:36 »
Цитувати
Тут уже правильно писали, что применение боевой пропаганды с нашей стороны практически невозможно.

я не розумію чому неможливо в рамках Мордору, ПМР, Абхазії
і чому це неможливо хочаб  в рамках України
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #121 : Липня 14, 2018, 01:46:52 13:46 »
Цитувати
Тут уже правильно писали, что применение боевой пропаганды с нашей стороны практически невозможно.

я не розумію чому неможливо в рамках Мордору, ПМР, Абхазії
і чому це неможливо хочаб  в рамках України

Давайте так. Мы находимся в гостиной джентльменского клуба, мы ещё не его члены, но очень просим нас принять. Для того чтоб нас приняли мы должны соблюдать определённые правила игры, нравятся они нам или нет - никого не интересует. Поэтому если мы будем со старта делать то, что не принято, то с большой долей вероятности, окажемся за порогом.

Ну, а по поводу "невозможно". Давайте скажем так: "возможно, но не нашими руками".
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15759
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #122 : Липня 14, 2018, 01:52:44 13:52 »
Та ніхто не буде на кацапів нападати,,самі впадуть .То не пропаганда,а хрінь,бо не було широкого поширення .Совок мав власні вади,його тільки легенько підштовхнули.А чим вам війни в Україні з Сирією не такі?В сучасні Росії птушники проаналізували попередній досвід ,звідкілясь взяли,що якщо трохи підмарафетити,то й так зійде але подумати,що сама їх система у@біщна вони не розуміють .Нам важливо сконсолідувати суспільство,а РФ йде лісом.

так просто сама не впаде росія, бо так просто вже падає 1000 років як. В росії багато аморфного, сцикливого населення, котрим важко вбити в голову, що проти зрадойобства треба боротись. Це тобі не українці, котрі на рівному місці, юез причини,Ю знайдуть зраду, та будуть власноруч валити державність, на потіху ворогам. І цього всього позорного, херова туча у нас в історії за останні 300 років
1000 років назад була РОСІЯ?Ви може форумом помилилися?

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #123 : Липня 14, 2018, 02:16:24 14:16 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #124 : Липня 14, 2018, 02:40:10 14:40 »
Цитувати
Тут уже правильно писали, что применение боевой пропаганды с нашей стороны практически невозможно.

я не розумію чому неможливо в рамках Мордору, ПМР, Абхазії
і чому це неможливо хочаб  в рамках України

Давайте так. Мы находимся в гостиной джентльменского клуба, мы ещё не его члены, но очень просим нас принять. Для того чтоб нас приняли мы должны соблюдать определённые правила игры, нравятся они нам или нет - никого не интересует. Поэтому если мы будем со старта делать то, что не принято, то с большой долей вероятности, окажемся за порогом.

Ну, а по поводу "невозможно". Давайте скажем так: "возможно, но не нашими руками".

я казав в цій темі що державні агенції цим займатися не можуть
« Останнє редагування: Липня 14, 2018, 02:46:29 14:46 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #125 : Липня 14, 2018, 02:42:43 14:42 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Цим якраз і намагаються займатися українці які вважають, що займаються пропагандою на індивідуальному рівні
"Викладають лекції з наукового атеїзму афонським старцям."
І на на російську аудиторію і на ватну аудиторію

А я пропоную забути про намагання донести правду, а натомість почати брехати і маніпулювати на ці цільові аудиторії.

« Останнє редагування: Липня 14, 2018, 02:46:07 14:46 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #126 : Липня 14, 2018, 02:46:28 14:46 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Цим якраз і намагаються займатися українці яка вважають, що займаються пропагандою на індивідуальному рівні
"Викладають лекції з наукового атеїзму афонським старцям."
І на на російську аудиторію і на ватну аудиторію

А я пропоную забути про намагання донести правду, а натомість почати брехати і маніпулювати на ці цільові аудиторії.

Краще вже мовчати і посміхатися :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #127 : Липня 14, 2018, 02:55:24 14:55 »
Я маю таке уявлення що без військової позбавленої моралі і принципів пропаганди ми будемо програвати.

Не в пропаганді корінь наших бід. Ніяка пропаганда нам не допоможе, допоки різні умовні Бяки, Люксотенебріси, Nik02121971, Лівандовичі та Вії будуть проклинати та знущатися з Мінстеців та СБУ, а не з російських пропагандонів та ФСБ.
Коли люксембурзький масон щодня на весь голос заявляє, що українську державу треба знищити, а Війка з Лівандовичем йому аплодують, то хоч 5 мільйонів студентів буде працювати в міністерстві інформації, а все одно будемо програвати.

Так це і є кацапські пропагандони. Ну Вія і Нік хіба по дурості, а решту - 'работают'  :smilie7:

Нік скінчив МФТІ. Інженер, бля :weep:
Mocsia delenda est

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #128 : Липня 14, 2018, 03:20:03 15:20 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Цим якраз і намагаються займатися українці яка вважають, що займаються пропагандою на індивідуальному рівні
"Викладають лекції з наукового атеїзму афонським старцям."
І на на російську аудиторію і на ватну аудиторію

А я пропоную забути про намагання донести правду, а натомість почати брехати і маніпулювати на ці цільові аудиторії.

Краще вже мовчати і посміхатися :smilie7:

та й голову в пісок. Тут блять землі відбирають, породжують війни, вбивають молодих українців щодня, провокують та сіють розбрат. І ці всі речі робляться на постой. А ви пропонуєте тихо-тихесенько сидіти та усміхатись, корча із себе невїбать розумних.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #129 : Липня 14, 2018, 03:24:00 15:24 »
Мене цей удмуртський хомяк веріфікейшн починає напрягати. :bch:

Дати цьому мудаку МСЛ, чи примусити віджиматися? :rotate:
Mocsia delenda est

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #130 : Липня 14, 2018, 03:39:04 15:39 »
Гадаю, при наявності інтернету і технічних можливостей, ситуація краща а ніж була років 20 назад. Бо раніше, моцкалі мали ексклюзивне право на маніпуляцію та пропагандон, через свої масмедіа. Українці ж, відповідати не могли. Ми мали деякі свої там канали, але вони належали як і належать зараз в основному євреям олігархам типу Коломойского Егорка. А ці олігархи не мали намір вступати в чвари із москалями, та ще й із-за не рідної їм, гойської України. А зараз, ми маємо безперешкодно можливість долучатись до обговореть та пропаганди різними методами як в себе дома, так і в самій росії.

Ба більше, маємо можливість бути присутніми на закордонних площадках та пояснювати там,недалекому західному люду, ху із моцкалі і методи їхніх промивок мозгів. І це дуже дієво і це дуже не полюбляють в Ольгіно, бо скритність та замаскованість, - це їхня основа там.


Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #131 : Липня 14, 2018, 03:39:53 15:39 »
Мене цей удмуртський хомяк веріфікейшн починає напрягати. :bch:

Дати цьому мудаку МСЛ, чи примусити віджиматися? :rotate:

в чьом трабли, пане?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #132 : Липня 14, 2018, 03:45:37 15:45 »
Мене цей удмуртський хомяк веріфікейшн починає напрягати. :bch:

Дати цьому мудаку МСЛ, чи примусити віджиматися? :rotate:

в чьом трабли, пане?

Трабли в тебе. Бо в дупу без мила лізеш.
Можеш застрягти :bch:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #133 : Липня 14, 2018, 03:45:40 15:45 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Цим якраз і намагаються займатися українці які вважають, що займаються пропагандою на індивідуальному рівні
"Викладають лекції з наукового атеїзму афонським старцям."
І на на російську аудиторію і на ватну аудиторію

А я пропоную забути про намагання донести правду, а натомість почати брехати і маніпулювати на ці цільові аудиторії.

 :smiley24:

Все правильно.

Розповідати їм, які українці насправді хороші і гарно співають, а їх несправедливо ображають - дурня повна. Та й до сраки воно їм, ефект від цієї куйні буде близьким до нуля.

А ось довбати в кацапську периферію, що Мацква загрібає їхнє бабло - оце саме воно. Ну а мацквічям-пітєрцам в той же час тулити, що у всьому понаєхавшиє винуваті і весь кисень їм забирають   :smilie5:

Ще нацменшостям всіляким, від Кавказу та Інгермарландії до якутів та евенків різних капати постійно, що мацкалі їх утискають і грабують - теж діло потрібне і головне, ефективне. Там навіть видумувати особливо нічого не треба, реальних матеріалів є більше, ніж потрібно.

І пиздець Мордору прийде швидше, ніж ми сподіваємось  :upa


     

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #134 : Липня 14, 2018, 03:50:50 15:50 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Цим якраз і намагаються займатися українці які вважають, що займаються пропагандою на індивідуальному рівні
"Викладають лекції з наукового атеїзму афонським старцям."
І на на російську аудиторію і на ватну аудиторію

А я пропоную забути про намагання донести правду, а натомість почати брехати і маніпулювати на ці цільові аудиторії.

 :smiley24:

Все правильно.

Розповідати їм, які українці насправді хороші і гарно співають, а їх несправедливо ображають - дурня повна. Та й до сраки воно їм, ефект від цієї куйні буде близьким до нуля.

А ось довбати в кацапську периферію, що Мацква загрібає їхнє бабло - оце саме воно. Ну а мацквічям-пітєрцам в той же час тулити, що у всьому понаєхавшиє винуваті і весь кисень їм забирають   :smilie5:

Ще нацменшостям всіляким, від Кавказу та Інгермарландії до якутів та евенків різних капати постійно, що мацкалі їх утискають і грабують - теж діло потрібне і головне, ефективне. Там навіть видумувати особливо нічого не треба, реальних матеріалів є більше, ніж потрібно.

І пиздець Мордору прийде швидше, ніж ми сподіваємось  :upa


     

Андрій Карпов(Полтава) з цією задачею справляється на пяць :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #135 : Липня 14, 2018, 03:59:30 15:59 »
Мене цей удмуртський хомяк веріфікейшн починає напрягати. :bch:

Дати цьому мудаку МСЛ, чи примусити віджиматися? :rotate:

в чьом трабли, пане?

Трабли в тебе. Бо в дупу без мила лізеш.
Можеш застрягти :bch:

ти ба, перший день на форумі, і ветерани вже ануси презентують

Конь плеать, запам`ятай, по крсивим баришням більше!  тому вдівай кальсони та шуруй на трасу шукать собі рівню

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #136 : Липня 14, 2018, 04:02:05 16:02 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Цим якраз і намагаються займатися українці які вважають, що займаються пропагандою на індивідуальному рівні
"Викладають лекції з наукового атеїзму афонським старцям."
І на на російську аудиторію і на ватну аудиторію

А я пропоную забути про намагання донести правду, а натомість почати брехати і маніпулювати на ці цільові аудиторії.

 :smiley24:

Все правильно.

Розповідати їм, які українці насправді хороші і гарно співають, а їх несправедливо ображають - дурня повна. Та й до сраки воно їм, ефект від цієї куйні буде близьким до нуля.

А ось довбати в кацапську периферію, що Мацква загрібає їхнє бабло - оце саме воно. Ну а мацквічям-пітєрцам в той же час тулити, що у всьому понаєхавшиє винуваті і весь кисень їм забирають   :smilie5:

Ще нацменшостям всіляким, від Кавказу та Інгермарландії до якутів та евенків різних капати постійно, що мацкалі їх утискають і грабують - теж діло потрібне і головне, ефективне. Там навіть видумувати особливо нічого не треба, реальних матеріалів є більше, ніж потрібно.

І пиздець Мордору прийде швидше, ніж ми сподіваємось  :upa


     

Андрій Карпов(Полтава) з цією задачею справляється на пяць :smilie7:

так ,Карпо це вдалий приклад вдалої пропаганди. Саме головне, що москалі його дивляться шо наркомани. Спершу реагують негативно, потім нейтрально-втомлено, а вже далі, аналізуть інфу,яку продукує Полтава.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #137 : Липня 14, 2018, 04:03:25 16:03 »
О, знайшовсь таки один мудак із міліона манюпасів :weep:
Ти хто, чмо болотне?
Скільки років раїсі? Чий Крим? :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #138 : Липня 14, 2018, 04:07:59 16:07 »
О, знайшовсь таки один мудак із міліона манюпасів :weep:
Ти хто, чмо болотне?
Скільки років раїсі? Чий Крим? :smiley14:

Ти ще не схаменуася? Із нахера ти ото мені зара, в цій серйоздній темі, своє очелло пропонуєш?  Ти не ахуїв собі десь трішечки часом?

ЗИ. Крим - Україна.

Offline xnyl

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #139 : Липня 14, 2018, 04:24:59 16:24 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Серед них треба вести не контрпрапаганду, а інформаційно-диверсійну роботу. Як приклад - вкид Вольнова про сотні жмурів у трупарнях Кемерово або масові одночасні та географічно розподілені анонімні дзвінки про мінування обєктів критичної інфраструктури - аеропортів, торгових центрів тощо.
Такі речі призводять як до фінансових витрат, так і до морального і психологічного тиску.


"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #140 : Липня 14, 2018, 05:06:35 17:06 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Серед них треба вести не контрпрапаганду, а інформаційно-диверсійну роботу. Як приклад - вкид Вольнова про сотні жмурів у трупарнях Кемерово або масові одночасні та географічно розподілені анонімні дзвінки про мінування обєктів критичної інфраструктури - аеропортів, торгових центрів тощо.
Такі речі призводять як до фінансових витрат, так і до морального і психологічного тиску.

+1000000
Сіяти безлад в безтолковках свинособак :super:
Mocsia delenda est

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #141 : Липня 14, 2018, 05:20:17 17:20 »
 :smiley24:
Не спрашивайте ничего меня. Все, что могу - напишу прямо сейчас. Остальное - нельзя. Я не шучу.

Американцы - серьезные ребята. Сидели, внимательно слушали, мотали на ус.
Литовцы - БОМБА! УМНИЧКИ. Работают с нами, все понимают, полное партнерство и крепкая дружба.
Австрийцы...или дети грудничковые, не понимают вообще суть политического момента, или на сторона *уйла. Я от них просто в шоке и ужасе.

Минстець - 31 человек ВСЕГО в структуре. Ни прав, ни полномочий, НИХУЯ!!!!!!!!!!!!!!!! ПИЗДЕЦ. ПУСТОЕ МЕСТО. Демократия, свобода слова, ничего нельзя!

СБУ по информационной безопасности. Будем работать, координатами я обменялся. На 70% - Минстець по законодательству. Это нельзя, то нельзя и это нельзя. Но они -  "хорошие герои всегда идут в обход (с) И ТО УЖЕ ХОРОШО. ;)

Ситуация с инфобезопасностью сейчас - 2014 год. "Добровольцы и волонтеры".

Это наш ответ на тысячи "Ольгинцев", "Лахтинцев" и всю рос. телепропаганду.

Цьом-цьом.

Всем все теперь понятно?

вибачте
але по мінстецю не погоджусь

1. в мене багато знайомих у Чернівцях, серед них і журналісти, які добре знали Стеця, ще в Чернівцях, він просто поц, без інтелекту та таланту, але сраколиз знатний. будете в тих краях, можемо зустрітись в реалі і познайомлю з людьми.

2. прав і повноважень - вагон, було б бажання, можна було, ще у 2014 організувати та координувати волонтерів, підтягнути спонсорів та талановиту молодь, за ідею та за засвітку

навіть зараз можливостей вагон, але тупо нічого не робиться, а бюджет у мінстеця не маленький.
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #142 : Липня 14, 2018, 05:26:47 17:26 »
Не спрашивайте ничего меня. Все, что могу - напишу прямо сейчас. Остальное - нельзя. Я не шучу.

Американцы - серьезные ребята. Сидели, внимательно слушали, мотали на ус.
Литовцы - БОМБА! УМНИЧКИ. Работают с нами, все понимают, полное партнерство и крепкая дружба.
Австрийцы...или дети грудничковые, не понимают вообще суть политического момента, или на сторона *уйла. Я от них просто в шоке и ужасе.

Минстець - 31 человек ВСЕГО в структуре. Ни прав, ни полномочий, НИХУЯ!!!!!!!!!!!!!!!! ПИЗДЕЦ. ПУСТОЕ МЕСТО. Демократия, свобода слова, ничего нельзя!

СБУ по информационной безопасности. Будем работать, координатами я обменялся. На 70% - Минстець по законодательству. Это нельзя, то нельзя и это нельзя. Но они -  "хорошие герои всегда идут в обход (с) И ТО УЖЕ ХОРОШО. ;)

Ситуация с инфобезопасностью сейчас - 2014 год. "Добровольцы и волонтеры".

Это наш ответ на тысячи "Ольгинцев", "Лахтинцев" и всю рос. телепропаганду.

Цьом-цьом.

Всем все теперь понятно?

вибачте
але по мінстецю не погоджусь

1. в мене багато знайомих у Чернівцях, серед них і журналісти, які добре знали Стеця, ще в Чернівцях, він просто поц, без інтелекту та таланту, але сраколиз знатний. будете в тих краях, можемо зустрітись в реалі і познайомлю з людьми.

2. прав і повноважень - вагон, було б бажання, можна було, ще у 2014 організувати та координувати волонтерів, підтягнути спонсорів та талановиту молодь, за ідею та за засвітку

навіть зараз можливостей вагон, але тупо нічого не робиться, а бюджет у мінстеця не маленький.

Вибачте...Я був на дуже і дуже цікавому, серйозному і закритому заході. Я не шуткую. Я ж не тільки Geo.

Вибачайте, але про Стеця розповідали люди, які теж не тільки журналісти і знайомий я з ними 18 років і довіряю, як рідним. При цьому інформація з кількох незалежних джерел. Особливо цікаві подробиці, як Стець став кумом Луценка і Марини Порошенко.

Мені не треба "розповідати". Я персонально задавав жорсткі і прямі питання заму. Перший він...чи другий...ЗАМ...з 31-го....Інфа...вже ніяк ближче не буде. Не сперечайтесь...Ок?

про що? про те, що Стець поц? не буду, він поц

про те, що він міг організувати радіо на окуповані території, ще у 2014 році тільки за рахунок волонтерів?
не буду, бо міг і ходили, і пропонували, але він тупо не хотів брати на себе відповідальність

про те. що він міг організувати на ТВ на волонтерських засадах цикл передач про війну?
не буду, бо міг

і ще багато разів міг, але дуже довго оглядався на всі боки, а щоб чогось не вийшло.

а вже в інтернеті міг тільки опираючись на волонтерів та добровольців організувати нормальне висвітлення на всіх мовах світу і де?
:smiley24:Особливо вразило будівництво вишки. Це треба так...
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #143 : Липня 14, 2018, 05:49:23 17:49 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Серед них треба вести не контрпрапаганду, а інформаційно-диверсійну роботу. Як приклад - вкид Вольнова про сотні жмурів у трупарнях Кемерово або масові одночасні та географічно розподілені анонімні дзвінки про мінування обєктів критичної інфраструктури - аеропортів, торгових центрів тощо.
Такі речі призводять як до фінансових витрат, так і до морального і психологічного тиску.

тут пан не правий
бо такі речі можна проводити тільки раз, бажано в момент початку збройного визволення окупованих територій

ефект від акції по Кемерово був тимчасовий, до двох днів, далі пішла відповідь і тепер буде важче повторити.

Москалів переконувати не має сенсу, є сенс поширювати правду і підтверджувати її діями чи посиланнями на різні джерела. До одиниць доходить, у більшості просто проходить повз вуха, але десь на підсвідомості залишається маленька капелька сумнівів, ці сумніви треба збільшувати.

зараз дуже ефективно діє інформація про Крим і про рівень цін в Україні, про подорожі до Європи простих студентів.

Я викладав поїздку сина на фестиваль в Польщу з виступом, так там істерика була, що можна сісти на поїзд і просто за 5 годин бути в ЄС, без візи, без відвідин посольства і т.д.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #144 : Липня 14, 2018, 05:56:42 17:56 »
Думаю що вести контрпропаганду серед кацапів - це всерівно, що читати лекції з наукового атеїзму афонським старцям.

Цим якраз і намагаються займатися українці які вважають, що займаються пропагандою на індивідуальному рівні
"Викладають лекції з наукового атеїзму афонським старцям."
І на на російську аудиторію і на ватну аудиторію

А я пропоную забути про намагання донести правду, а натомість почати брехати і маніпулювати на ці цільові аудиторії.

 :smiley24:

Все правильно.

Розповідати їм, які українці насправді хороші і гарно співають, а їх несправедливо ображають - дурня повна. Та й до сраки воно їм, ефект від цієї куйні буде близьким до нуля.

А ось довбати в кацапську периферію, що Мацква загрібає їхнє бабло - оце саме воно. Ну а мацквічям-пітєрцам в той же час тулити, що у всьому понаєхавшиє винуваті і весь кисень їм забирають   :smilie5:

Ще нацменшостям всіляким, від Кавказу та Інгермарландії до якутів та евенків різних капати постійно, що мацкалі їх утискають і грабують - теж діло потрібне і головне, ефективне. Там навіть видумувати особливо нічого не треба, реальних матеріалів є більше, ніж потрібно.

І пиздець Мордору прийде швидше, ніж ми сподіваємось  :upa


     

все точно, але не у формі Полтави, він просто тролить.
тільки реальні дані і поширення

біда в тому, що Інтернет не доходить до всіх, а
ті хто має Інтернет мають інформацію, але, як правило, не здатні її аналізувати
і проста подача інформації беззмістовна.

Міністерство інформації повинно займатись саме інформуванням і пропагандою на території ЄС. Про реальний стан на окупованих територіях і в Криму.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #145 : Липня 14, 2018, 06:14:14 18:14 »
...
все точно, але не у формі Полтави, він просто тролить.
тільки реальні дані і поширення

біда в тому, що Інтернет не доходить до всіх, а
ті хто має Інтернет мають інформацію, але, як правило, не здатні її аналізувати
і проста подача інформації беззмістовна.

Міністерство інформації повинно займатись саме інформуванням і пропагандою на території ЄС. Про реальний стан на окупованих територіях і в Криму.

Реальна інформація сприймається кількома відсотками людей, решті то просто похер по життю.

Народ в масі своїй 'мислить' емоціями, на якусь абстрактну правду навіть не звернуть уваги.

Якраз тролінг Полтави дає реальний ефект, тому що він б'є в першу чергу на емоційну складову.   

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #146 : Липня 14, 2018, 07:59:29 19:59 »
...
все точно, але не у формі Полтави, він просто тролить.
тільки реальні дані і поширення

біда в тому, що Інтернет не доходить до всіх, а
ті хто має Інтернет мають інформацію, але, як правило, не здатні її аналізувати
і проста подача інформації беззмістовна.

Міністерство інформації повинно займатись саме інформуванням і пропагандою на території ЄС. Про реальний стан на окупованих територіях і в Криму.

Реальна інформація сприймається кількома відсотками людей, решті то просто похер по життю.

Народ в масі своїй 'мислить' емоціями, на якусь абстрактну правду навіть не звернуть уваги.

Якраз тролінг Полтави дає реальний ефект, тому що він б'є в першу чергу на емоційну складову.

не згоден, якщо інформація стосується людини, то сприймають

тролінг викликає тільки відповідну агресію

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #147 : Липня 14, 2018, 08:18:10 20:18 »
якщо у випадку із Вольновим та "зімнєй Вишней", то тролінг майже вдався. Він в одиночку рахуйте, вивів свинноту на вулицю.  Хоча пізніше ефект, був зворотній бо він, Вольнов, відверто русофобить в них на очах і як би довіри такої в них до нього не має, щоб він там не говорив вже. Добре, аби ці дзвінки до сященника, до моргу та ін, хтось робив наче проросійський, себто той, хто бажає роспездоссії добра,або накрайняк не такиий поверхностний "рАсАфАб" (с)

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #148 : Липня 14, 2018, 08:34:47 20:34 »
Я на це все дивлюся трохи інакше. Дуже мало часу залишилося до виборів. З іншого боку- цей час якраз є найбільш ефективним. Ці вибори, я вважаю, є ключовими і запросто можуть розвернути Україну на 180 градусів. Розуміючи це, всю небезпеку реваншу, я не готова бавитися в демократію. Просвітництво в рядах кацапів вважаю зараз пустою тратою часу. Роз'яснення реальної ситуації європейцям вважаю необхідним. Внутрішні дії  президентської команди для того, щоб задавити конкурентів, допускаю будь-які. Будь-які. Бо я усвідомлюю, що інакше до влади прийде хуйло, і шансу при нашому житті у нас вже не буде. Ні в нас, ні в наших дітей.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Пришел с одного закрытого мероприятия.
« Reply #149 : Липня 14, 2018, 08:36:30 20:36 »
Я на це все дивлюся трохи інакше. Дуже мало часу залишилося до виборів. З іншого боку- цей час якраз є найбільш ефективним. Ці вибори, я вважаю, є ключовими і запросто можуть розвернути Україну на 180 градусів. Розуміючи це, всю небезпеку реваншу, я не готова бавитися в демократію. Просвітництво в рядах кацапів вважаю зараз пустою тратою часу. Роз'яснення реальної ситуації європейцям вважаю необхідним. Внутрішні дії  президентської команди для того, щоб задавити конкурентів, допускаю будь-які. Будь-які. Бо я усвідомлюю, що інакше до влади прийде хуйло, і шансу при нашому житті у нас вже не буде. Ні в нас, ні в наших дітей.

 :smiley15: