Автор Тема: Дядько РиГ дело к тебе есть  (Прочитано 1345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Дядько РиГ дело к тебе есть
« : Липня 14, 2018, 10:32:21 10:32 »
Как появишься и будешь свободен. Давай обсудим.. Если кто, из уважаемых юзеров, знает этого персонажа силантия подключайтесь.

для начала вот
http://uapolitics.com/topic/36845-nedelnomu-banu-soratnika-posviaschaetsia/

Неужели и правда Ташбаев? :smilie10:
скаче дид ишак лютуе

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #1 : Липня 14, 2018, 01:04:55 13:04 »
 :smilie5:

Вы делаете много чести этому персонажу. Это банальный фуфлыжник и ватное хамло с больным самолюбием и тщательно поддерживаемой ним самим легендой о своей значимости. Особенно в большой политике.

Нет, ну конечно, можно предположить, что он прикасался к большой политике. Но это могло быть только в том случае если он работал мойщиком окон и во время важных заседаний, с тем же Маккейном, висел в люльке с другой стороны окна и давал в комнаты больше света через чистые стёкла. Озарял, так сказать, видных политиков. Так - да.

А реально - полное фуфло.
No money No honey

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #2 : Липня 14, 2018, 01:06:12 13:06 »
Как появишься и будешь свободен. Давай обсудим.. Если кто, из уважаемых юзеров, знает этого персонажа силантия подключайтесь.

для начала вот
http://uapolitics.com/topic/36845-nedelnomu-banu-soratnika-posviaschaetsia/

Неужели и правда Ташбаев? :smilie10:

Добрі люди казали, що так  :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #3 : Липня 14, 2018, 01:34:12 13:34 »
IMHO, навряд чи це Ташбаєв. Як уже написав Йожин з бажин, це колишній третій зам, восьмого клерка в якомусь регіональному офісі Республіканської партії. Істеричний, недалекий та зарозумілий "американський Інтрудер", що як Гоголевський Хлєстаков знайшов свій провінційний рай на форумі де хомячки вірять усім його легендам і заглядаючи в рота ловлять кожну бздуру цього "інкогніто з Петербурга".  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #4 : Липня 14, 2018, 02:20:32 14:20 »
Почитав ту сторіночку  :weep:
Це ж треба, в який гадючник перетворив Фома свій фомоголік  :smiley23:
В них там Рєдіс ходить в авторитетах, далі падати вже просто нема куди.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #5 : Липня 14, 2018, 02:23:55 14:23 »
IMHO, навряд чи це Ташбаєв.
Можна звичайно пошукати біографію Ташбаєва та порівняти її з тими уривками, які Сайлентіо про себе розказував. Проте мені особисто ні той, ні інший не цікаві, сумніваюсь, що хтось за це візьметься.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #6 : Липня 14, 2018, 03:14:00 15:14 »
Почитав ту сторіночку  :weep:
Це ж треба, в який гадючник перетворив Фома свій фомоголік  :smiley23:
В них там Рєдіс ходить в авторитетах, далі падати вже просто нема куди.

Да, пан Борделандер. Это ужас. :weep:
скаче дид ишак лютуе

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #7 : Липня 14, 2018, 03:19:23 15:19 »
на удмуртфорумі були фотки сілатія.
про що мова? це ніякий не ташбаєв, хоч і поц тотожного штибу :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #8 : Липня 14, 2018, 03:27:49 15:27 »
на удмуртфорумі були фотки сілатія.
про що мова? це ніякий не ташбаєв, хоч і поц тотожного штибу :smilie7:

да на куй он нужен, я открыл тему с другой целью. :smiley15:
скаче дид ишак лютуе

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #9 : Липня 14, 2018, 03:30:27 15:30 »
А про що?
Блєск фоми і ніщєта хазяіна?
Mocsia delenda est

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #10 : Липня 14, 2018, 04:10:18 16:10 »
А про що?
Блєск фоми і ніщєта хазяіна?

унылый зад фомы, совсем уж не блестит
а хозя, да тот куртизанит
 :smilie5:
скаче дид ишак лютуе

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #11 : Липня 14, 2018, 04:11:05 16:11 »
на удмуртфорумі були фотки сілатія.
про що мова? це ніякий не ташбаєв, хоч і поц тотожного штибу :smilie7:

Такий старий, а в куйню всіляку віриш  :fp2

Ну ось тобі моя фотка



А це я з братом двоюрідним  :smilie7:



Дядька їздив провідати, коли той ще жив, хворів старий   :smilie1:   











Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #12 : Липня 14, 2018, 05:54:39 17:54 »
А про що?
Блєск фоми і ніщєта хазяіна?

унылый зад фомы, совсем уж не блестит
а хозя, да тот куртизанит
 :smilie5:

Колись, під час презівських виборів, відкрив в ніч після голосування тему 'Жулька смокче' на форумі в Ліпєцкого (там тоді дописував в основному).

Пару бюторасів занили щось типу 'ніззя такоє гаваріть про Юлю, афтар цинік і плахой чілавєк'. Але то таке, тема собі залишилась і народ веселився.

Після того, як мене там забанили, шукав якусь інформацію в старих дописах і хотів заглянути в ту тему. Але хер там, не знайшов вже її на місці  :Ganba: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #13 : Липня 14, 2018, 06:25:29 18:25 »
І кого це все іпе?.. :lol:
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #14 : Липня 14, 2018, 06:29:47 18:29 »
І кого це все іпе?.. :lol:

Ну ось ваш ольгінський 'отдєл', наприклад. Ти ж сюди прилізло, іудине насіння  :smilie7:

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #15 : Липня 14, 2018, 07:17:12 19:17 »
А про що?
Блєск фоми і ніщєта хазяіна?

унылый зад фомы, совсем уж не блестит
а хозя, да тот куртизанит
 :smilie5:

Колись, під час презівських виборів, відкрив в ніч після голосування тему 'Жулька смокче' на форумі в Ліпєцкого (там тоді дописував в основному).

Пару бюторасів занили щось типу 'ніззя такоє гаваріть про Юлю, афтар цинік і плахой чілавєк'. Але то таке, тема собі залишилась і народ веселився.

Після того, як мене там забанили, шукав якусь інформацію в старих дописах і хотів заглянути в ту тему. Але хер там, не знайшов вже її на місці  :Ganba:

Порка юльков, дело святое и они вроде тоже не прочь..  :laugh: Там сейчас другое. Это писец и позор, для двух людей, которые организовали этот форум. Я почти уверен, ну 90% даю, что это таки Ташбаев. Почитай, как ему пердак бомбануло!!! Мозг республиканская партия, улетел в жопу и взорвался, когда его опознала эта дама :weep:, таких жутких оскорблений, никто не мог даже предположить и ему дали сутки бана? Все кричат, верните нам Ташбаева!! Форум умрет!!! :weep: :weep: :weep:
« Останнє редагування: Липня 14, 2018, 07:21:07 19:21 від Аборигеныч »
скаче дид ишак лютуе

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #16 : Липня 14, 2018, 07:52:49 19:52 »
А про що?
Блєск фоми і ніщєта хазяіна?

унылый зад фомы, совсем уж не блестит
а хозя, да тот куртизанит
 :smilie5:

Колись, під час презівських виборів, відкрив в ніч після голосування тему 'Жулька смокче' на форумі в Ліпєцкого (там тоді дописував в основному).

Пару бюторасів занили щось типу 'ніззя такоє гаваріть про Юлю, афтар цинік і плахой чілавєк'. Але то таке, тема собі залишилась і народ веселився.

Після того, як мене там забанили, шукав якусь інформацію в старих дописах і хотів заглянути в ту тему. Але хер там, не знайшов вже її на місці  :Ganba:

Порка юльков, дело святое и они вроде тоже не прочь..  :laugh: Там сейчас другое. Это писец и позор, для двух людей, которые организовали этот форум. Я почти уверен, ну 90% даю, что это таки Ташбаев. Почитай, как ему пердак бомбануло!!! Мозг республиканская партия, улетел в жопу и взорвался, когда его опознала эта дама :weep:, таких жутких оскорблений, никто не мог даже предположить и ему дали сутки бана? Все кричат, верните нам Ташбаева!! Форум умрет!!! :weep: :weep: :weep:
Фома - зрадойоп дещо бюторастичного гатунку, Сайлентіо - такий самий фрукт, напевно їх шлюб був запрограмований ще до їхнього народження. Ну й Людаси, Рєдіси, Ельгайдери та Хозі теж не випадково в їхній кампашці своїми почуваються.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #17 : Липня 14, 2018, 09:22:32 21:22 »
Хто такий рєдіс? Ішаков?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #18 : Липня 14, 2018, 09:37:15 21:37 »
Хто такий рєдіс? Ішаков?
Ні, це колишній Радіо.
Проте в Дурці воно писало під ніком Рєдіс і несло неймовірні бздури. Бюторас, який особливо ненавидить галиччан, але любить москвичів (це ще до війни писалось), причина здається в тому, що його галиччани в армії зобижали, а з москвичями воно знаходило спільну мову.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #19 : Липня 14, 2018, 09:54:57 21:54 »
Хто такий рєдіс? Ішаков?
Ні, це колишній Радіо.
Проте в Дурці воно писало під ніком Рєдіс і несло неймовірні бздури. Бюторас, який особливо ненавидить галиччан, але любить москвичів (це ще до війни писалось), причина здається в тому, що його галиччани в армії зобижали, а з москвичями воно знаходило спільну мову.

Радіо - це, здається, журналюга київський, якого морозівський зять зачмирив  колись за обсирання тестя.

А рєдіс - нібито якийсь одеський бухарь, на форумі часто піддатим вишивав  :smilie7: 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #20 : Липня 14, 2018, 10:01:26 22:01 »
Хто такий рєдіс? Ішаков?
Ні, це колишній Радіо.
Проте в Дурці воно писало під ніком Рєдіс і несло неймовірні бздури. Бюторас, який особливо ненавидить галиччан, але любить москвичів (це ще до війни писалось), причина здається в тому, що його галиччани в армії зобижали, а з москвичями воно знаходило спільну мову.

Радіо - це, здається, журналюга київський, якого морозівський зять зачмирив  колись за обсирання тестя.

А рєдіс - нібито якийсь одеський бухарь, на форумі часто піддатим вишивав  :smilie7:
Я може щось переплутав, бо інфу я отримав від одного дуже поважного фупчека. Проте пам'ять могла й підвести.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #21 : Липня 16, 2018, 09:45:55 21:45 »
А про що?
Блєск фоми і ніщєта хазяіна?

унылый зад фомы, совсем уж не блестит
а хозя, да тот куртизанит
 :smilie5:

Колись, під час презівських виборів, відкрив в ніч після голосування тему 'Жулька смокче' на форумі в Ліпєцкого (там тоді дописував в основному).

Пару бюторасів занили щось типу 'ніззя такоє гаваріть про Юлю, афтар цинік і плахой чілавєк'. Але то таке, тема собі залишилась і народ веселився.

Після того, як мене там забанили, шукав якусь інформацію в старих дописах і хотів заглянути в ту тему. Але хер там, не знайшов вже її на місці  :Ganba:

Порка юльков, дело святое и они вроде тоже не прочь..  :laugh: Там сейчас другое. Это писец и позор, для двух людей, которые организовали этот форум. Я почти уверен, ну 90% даю, что это таки Ташбаев. Почитай, как ему пердак бомбануло!!! Мозг республиканская партия, улетел в жопу и взорвался, когда его опознала эта дама :weep:, таких жутких оскорблений, никто не мог даже предположить и ему дали сутки бана? Все кричат, верните нам Ташбаева!! Форум умрет!!! :weep: :weep: :weep:

Думаю, аццам того форуму  погляди різних ташбаєвих дуже навіть близькі   :smilie7:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Дядько РиГ дело к тебе есть
« Reply #22 : Липня 16, 2018, 10:59:27 22:59 »
Заглянув ще раз в цю тему, а то в суботу не було часу докладніше глянути.

Кацапоколхознік дівчат матом криє  :fp2

Видно, за того Ташбаєва серйозно їх куратори в очко вжарили  :laugh: