Автор Тема: про томос  (Прочитано 2863 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: про томос
« Reply #30 : Липня 20, 2018, 09:52:34 09:52 »
Та нормально все - сам щонеділі це чую   :smilie7:

і , як просунутий прихожанин- бачиш різницю між обрядом гк і православних КП ?

Трохи є, в самому підході до здійснення служби.

Але тут основне не в обряді, він навіть в межах однієї конфесії ( тих же ГК) може суттєво відрізнятись.
Якщо основне не в обряді, то грекокатоликам один шлях - ставати римокатоликами.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: про томос
« Reply #31 : Липня 20, 2018, 11:09:59 11:09 »
Та нормально все - сам щонеділі це чую   :smilie7:

і , як просунутий прихожанин- бачиш різницю між обрядом гк і православних КП ?

Трохи є, в самому підході до здійснення служби.

Але тут основне не в обряді, він навіть в межах однієї конфесії ( тих же ГК) може суттєво відрізнятись.

так чесно- різниця з точки зору 90 % прихожан помітна ?

а в чому різниця для абсолютної більшості, як не в обряді ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: про томос
« Reply #32 : Липня 20, 2018, 11:11:53 11:11 »
Та нормально все - сам щонеділі це чую   :smilie7:

і , як просунутий прихожанин- бачиш різницю між обрядом гк і православних КП ?

Трохи є, в самому підході до здійснення служби.

Але тут основне не в обряді, він навіть в межах однієї конфесії ( тих же ГК) може суттєво відрізнятись.
Якщо основне не в обряді, то грекокатоликам один шлях - ставати римокатоликами.

як прихожанин УГКЦ і українець я би заперечував проти такої перспективи

і причини для цього , думаю, достатньо вагомі

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #33 : Липня 20, 2018, 08:45:11 20:45 »
Та нормально все - сам щонеділі це чую   :smilie7:

і , як просунутий прихожанин- бачиш різницю між обрядом гк і православних КП ?

Трохи є, в самому підході до здійснення служби.

Але тут основне не в обряді, він навіть в межах однієї конфесії ( тих же ГК) може суттєво відрізнятись.
Якщо основне не в обряді, то грекокатоликам один шлях - ставати римокатоликами.

А навіщо ?  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: про томос
« Reply #34 : Липня 20, 2018, 09:01:56 21:01 »
Та нормально все - сам щонеділі це чую   :smilie7:

і , як просунутий прихожанин- бачиш різницю між обрядом гк і православних КП ?

Трохи є, в самому підході до здійснення служби.

Але тут основне не в обряді, він навіть в межах однієї конфесії ( тих же ГК) може суттєво відрізнятись.
Якщо основне не в обряді, то грекокатоликам один шлях - ставати римокатоликами.

А навіщо ?  :smilie7:
Ну наприклад для того, щоб історичну помилку виправити. Адже саме історичною помилкою нинішній папа назвав створення УГКЦ.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: про томос
« Reply #35 : Липня 22, 2018, 11:28:49 11:28 »
Здається якийсь движ з томосом очікується. У Львові церкви Києвського патріархату при фінансовій підтримці Пороха починають організований набір паломників для безкоштовної поїздки в Київ.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #36 : Липня 22, 2018, 12:50:50 12:50 »
 :smiley24:
до дня хрещення Русі щось може бути?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: про томос
« Reply #37 : Липня 22, 2018, 01:18:29 13:18 »
Здається якийсь движ з томосом очікується. У Львові церкви Києвського патріархату при фінансовій підтримці Пороха починають організований набір паломників для безкоштовної поїздки в Київ.

 :smiley24:

Реально крім Пороха цього ніхто не зробить

А на ФУПі вже на таскають його фотки , де він щось там задіяний в МП ?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: про томос
« Reply #38 : Липня 22, 2018, 02:28:58 14:28 »
Здається якийсь движ з томосом очікується. У Львові церкви Києвського патріархату при фінансовій підтримці Пороха починають організований набір паломників для безкоштовної поїздки в Київ.
а у нас явно на деньги сукиправославной агафангел своих овец организованно собирается везти в Киев на следующие выходные, мосчно так собирают, не про меж себя а с объявами на всех столбах... и Интер анонсирует в прямом эфире ходу на следующие выходные, будут народ баламутить((

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: про томос
« Reply #39 : Липня 22, 2018, 08:20:44 20:20 »

А на ФУПі вже на таскають його фотки , де він щось там задіяний в МП ?
Я на упячці забанений, але й без того нема охоти туди заглядувати. Цікаві мені люди там все менше й менше пишуть.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #40 : Липня 22, 2018, 08:22:44 20:22 »
:smiley24:
до дня хрещення Русі щось може бути?
Кресний Хiд - вiд Лаври до Володимира (Крестителя Русi).
Так було кожний рiк, що в цьому роцi буде... ХЗ.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: про томос
« Reply #41 : Липня 22, 2018, 08:23:00 20:23 »

А на ФУПі вже на таскають його фотки , де він щось там задіяний в МП ?
Я на упячці забанений, але й без того нема охоти туди заглядувати. Цікаві мені люди там все менше й менше пишуть.

Колись дідусі таскали фотку з Порохом, де він в рясі

Типу що він тягне за МП

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #42 : Липня 22, 2018, 09:16:33 21:16 »
Там 27 липня має хода гундяєвських до річниці хрещення, а 28 липня - хода православних КП.

Гундяєвські хочуть всіляко продемонструвати велику масовість, типу вони домінатори.

В минулі роки КП їх крив   :smilie7:   

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #43 : Липня 22, 2018, 09:19:01 21:19 »
Ну я хоч і агностик, але визнаю що Томос, коли він буде наданий, це буде подія на рівні з проголошенням Незалежності в 91му.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #44 : Липня 22, 2018, 09:32:10 21:32 »
Ну я хоч і агностик, але визнаю що Томос, коли він буде наданий, це буде подія на рівні з проголошенням Незалежності в 91му.
:smiley24:тепер від гундяя і Ко
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: про томос
« Reply #45 : Липня 22, 2018, 11:21:21 23:21 »
Ну я хоч і агностик, але визнаю що Томос, коли він буде наданий, це буде подія на рівні з проголошенням Незалежності в 91му.
+++++++++

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: про томос
« Reply #46 : Липня 24, 2018, 01:09:01 13:09 »
 :weep: :weep: :weep: :moskali:


http://sprotyv.info/ru/news/kiev/strasti-po-tomosu-kreml-trizhdy-reanimiruet-odin-i-tot-zhe-feyk


На прошлой неделе российские и пророссийские СМИ несколько раз пытались реанимировать фейк о том, что "украинские олигархи" собрали деньги на подкуп Вселенского Патриарха, но "руководство Украины часть денег прибрало к своим рукам, и поэтому Варфоломей очень обиделся и Томоса не будет".

Как отмечается в сообщении, опубликованном на странице УППЦ в соцсети Facebook, когда стало известно, что в Киеве на празднование 1030-летия отправится официальная делегации Фанара в составе митрополита Гаальского Эммануила, епископа Чикагского Даниила и Эдмонтонского Иллариона, русские пропагандисты и их шестерки в Украине "переобулись прямо в воздухе" и нарратив о подкупе патриарха Варфоломея резко изменился с “руководство Украины присвоило себе деньги олигархов”, на “руководство Украины таки дало Варфоломею взятку”.

И, как не странно, а источником вброса стал такой себе гнилой ресурс, с громким названием “Политические Известия в Украине”.

Но в Москве видно посчитали, что вышеуказанного "фейкомета" недостаточно или всё уже совсем непросто плохо, а очень плохо, и поэтому в бой пошла "тяжёлая артиллерия, которая находилась на консервации" в лице Рената Кузьмина. Видно у него тоже совсем все плохо, что ему поручили, а он согласился, сыграть роль разоблачителя в такой низкопробной и замусоленной пьесе РПЦ-ФСБ.

Вообщем, господин Кузьмин выложил у себя на странице в Фейсбук копию письма в НАБУ, в котором просит провести расследование о "подкупе Варфоломея" на основе информации, которая была опубликована на вышеуказанном "сливном бачке - Политические известия в Украине".


Но самое интересное, что именно российские пропагандистские СМИ понесли в ватные массы "скрепный душевный порыв" Рената Кузьмина.

Все таки правильно сказал Вселенский Патриарх во время своей речи на Фанаре: "нашу церковь пытаются оболгать силы (подразумевая Москву), которые пришли на смену бывшим "безбожникам"...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #47 : Липня 24, 2018, 01:18:56 13:18 »
Но самое интересное, что именно российские пропагандистские СМИ понесли в ватные массы "скрепный душевный порыв" Рената Кузьмина.
Чи не той самий Р. Кузьмiн, який про Шохiне в ГПУ... збирав матерiали на Юльку?...
Ось де винирюють безбожнiки - справдi, декому нема чiм зайнятися, як фантастику в Медiа строчити.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: про томос
« Reply #48 : Липня 24, 2018, 04:43:38 16:43 »
Но самое интересное, что именно российские пропагандистские СМИ понесли в ватные массы "скрепный душевный порыв" Рената Кузьмина.
Чи не той самий Р. Кузьмiн, який про Шохiне в ГПУ... збирав матерiали на Юльку?...
Ось де винирюють безбожнiки - справдi, декому нема чiм зайнятися, як фантастику в Медiа строчити.
 :smilie7:
З Ренатом Кузьміним та з російськими фейкометами все зрозуміло, більш цікавим є контекст НАБУ. Якщо не помиляюсь, Сракошвілі теж на цю гнилу конторку розраховував. Підозрюю, що неспроста вони всі свої надії на Сцитника покладають.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: про томос
« Reply #49 : Липня 24, 2018, 06:27:12 18:27 »
Ну я хоч і агностик, але визнаю що Томос, коли він буде наданий, це буде подія на рівні з проголошенням Незалежності в 91му.
:smiley15:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: про томос
« Reply #50 : Липня 27, 2018, 03:14:52 15:14 »
Українська Помісна Православна Церква
2 ч. ·
Вселенський Паїріархат: Моcква не має підстав для оріанізації урочистостей з приводу подій наприкінці X ст. в Києві, а приєднання Київської Митрополії Московським патріархатом у другій полонині XVII ст. не визнається.

Як стало відомо, Вселенським Патріархом на отримане від глави РПЦ Кірілла (Гундяєва) офіційне запрошення взяти участь в урочистих заходах, присвячених «1030-летию Крещения Руси» було направлено відповідь щодо неможливості та недоцільності участі представників Вселенського Патріархату у заходах, що проводитимуться в РФ. У відповіді Вселенського Патріарха також зазначено, що дійсні свята з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі відбуватимуться у Києві, в яких представники Вселенского Патріарха приймуть участь 28.07, і на які представники Вселенського Патріархату були запрошені та призначена відповідна делегація.

Досить різка відповідь Вселенського Патріарха обумовлена його чіткою позицією щодо відсутності у Москви підстав для організації урочистостей з приводу історичних подій, які мали місце наприкінці X ст. в Києві, та невизнанні «приєднання» Київської Митрополії Московським патріархатом у другій половині XVII ст.

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
Re: про томос
« Reply #51 : Липня 27, 2018, 06:56:58 18:56 »
ужос-ужос.

21-й век.  :smilie2:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: про томос
« Reply #52 : Липня 27, 2018, 07:08:33 19:08 »
Питання, мордорці все ще проклинають Мазепу?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #53 : Липня 27, 2018, 07:42:34 19:42 »
ужос-ужос.

21-й век.  :smilie2:

Де 21 вєк ?  :smilie10:

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
Re: про томос
« Reply #54 : Липня 27, 2018, 07:43:35 19:43 »
Де 21 вєк ?  :smilie10:


туд, у мну. :smilie10:
а у тя кокой? :consul

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: про томос
« Reply #55 : Липня 27, 2018, 07:50:13 19:50 »
Де 21 вєк ?  :smilie10:


туд, у мну. :smilie10:
а у тя кокой? :consul

На календарі ? Там тільки цифірки якісь, це херня.

Треба дивитись навкруги, що діється.

Ми десь в 18 ст, кацапи ще при Грозному   :smilie7:

 

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
Re: про томос
« Reply #56 : Липня 27, 2018, 07:52:25 19:52 »
 :ak

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896


Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
« Останнє редагування: Липня 27, 2018, 10:29:21 22:29 від Старий »