Автор Тема: Кличко побеждает !  (Прочитано 673 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Кличко побеждает !
« : Липня 19, 2018, 04:19:54 16:19 »
Dmitriy Belotserkovets

Противостояние киевлян и Коболева продолжается.

Интересно, что теперь ответит господин Коболев и НАФТОГАЗ???
Просто так держали в заложниках Киевтеплоэнерго и отключили киевлянам горячую воду? Просто так из вредности срывают подготовку к отопительному сезону в столице, отказавшись заключить договор на поставку газа с коммунальным Киевтеплеэнерго пользуясь своим монопольным положением относительно скидки на газ для населения?

Хозяйственный суд постановил, что киевская громада не может быть правопреемником относительно долга частной компании. Именно это требовал Коболев, отказавшись подписывать договор на поставку газа для столицы.

Столица требует от Коболева включить «вентиль» и отказаться от элемента запугивания и шантажа!

Позже более подробно распишу, что же произошло и к чему приведет данное решение суда в долгом судебном разбирательстве между столицей и НАФТОГАЗОМ.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1927292227337760&id=100001710046339

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Кличко побеждает !
« Reply #2 : Липня 19, 2018, 04:32:48 16:32 »
Нафтогаз виноват?

А-а-ааа...а я думал Ахметов долги своих предприятий размазал по своему Киевэнерго/(Київтеплоенерго)...и повесил на юзеров коммуналки....

От же я баран...Я дкмал, это Ахметка....а это Коболев....а жеж рееедиииииииииииииииииииииииииииииииииииииискааааааааааааааааа...этот Коболев!

А Ринат ЛеанидычЪ...маладец!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Кличко побеждает !
« Reply #3 : Липня 19, 2018, 05:18:07 17:18 »
Нафтогаз виноват?

А-а-ааа...а я думал Ахметов долги своих предприятий размазал по своему Киевэнерго/(Київтеплоенерго)...и повесил на юзеров коммуналки....

От же я баран...Я дкмал, это Ахметка....а это Коболев....а жеж рееедиииииииииииииииииииииииииииииииииииииискааааааааааааааааа...этот Коболев!

А Ринат ЛеанидычЪ...маладец!

Ну чого ще чекати від злати-вати?  :smilie7: Прийшов наказ срати на Коболева і Нафтогаз - вони і висралися.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Кличко побеждает !
« Reply #4 : Липня 19, 2018, 05:19:39 17:19 »
Нафтогаз України - Naftogaz
2 ч. ·

Ми теж дуже хочемо, щоб вдома скоріше з'явилася гаряча вода. Але пан Пантелєєв поспішає з висновками. Рішення щодо тої справи, в якій суд розглядає питання правонаступництва за боргами, очікується ближче до кінця місяця.

Сьогодні розглядалося клопотання Київенерго про те, щоб стороною спору в одній із багатьох судових справ між нами і Київенерго стало нове комунальне підприємство, Київтеплоенерго. Це клопотання суд відхилив. Як і усі, чекаємо на фінальний текст рішення.

Сьогоднішнє рішення не наближає Київська міська державна адміністрація - КМДА до мети пробачити Київенерго 4 млрд грн боргу за рахунок Нафтогазу.

Власне, заява КМДА про звернення до Конституційного суду зі спробою скасувати статтю 22 Закону "Про теплопостачання" підтверджує, що наявність і зміст цієї статті київській владі відомі: договір на постачання пільгового газу ми можемо заключити з новим управителем майна лише у разі прийняття новим управителем заборгованості за поставлений раніше газ

Нагадаємо, Київенерго має достатньо дебіторської заборгованості від споживачів (у тому числі, і КМДА), щоб закрити борг перед Нафтогазом. При переході котелень та іншого майна на Київтеплоенерго, на нього за законом переходить і відповідальність за накопичені борги. Якщо нове підприємство не забере собі борги і право вимоги за ними, Київенерго зможе зібрати ці кошти зі споживачів, а з нами не розрахуватися

Нагадаємо-2. Ми не вимагаємо негайної оплати заборгованості, лише її визнання, як вимагає закон. Ми готові обговорювати з Київтеплоенерго графік реструктуризації і списання нарахованих штрафних санкцій, про це також є закон

#КличкоДайГарячу

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Кличко побеждает !
« Reply #5 : Липня 19, 2018, 05:20:40 17:20 »
Нафтогаз виноват?

А-а-ааа...а я думал Ахметов долги своих предприятий размазал по своему Киевэнерго/(Київтеплоенерго)...и повесил на юзеров коммуналки....

От же я баран...Я дкмал, это Ахметка....а это Коболев....а жеж рееедиииииииииииииииииииииииииииииииииииииискааааааааааааааааа...этот Коболев!

А Ринат ЛеанидычЪ...маладец!

Ну чого ще чекати від злати-вати?  :smilie7: Прийшов наказ срати на Коболева і Нафтогаз - вони і висралися.
Смени пластинку, непоймикто.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Кличко побеждает !
« Reply #6 : Липня 19, 2018, 05:24:05 17:24 »
Нафтогаз виноват?

А-а-ааа...а я думал Ахметов долги своих предприятий размазал по своему Киевэнерго/(Київтеплоенерго)...и повесил на юзеров коммуналки....

От же я баран...Я дкмал, это Ахметка....а это Коболев....а жеж рееедиииииииииииииииииииииииииииииииииииииискааааааааааааааааа...этот Коболев!

А Ринат ЛеанидычЪ...маладец!

Ну чого ще чекати від злати-вати?  :smilie7: Прийшов наказ срати на Коболева і Нафтогаз - вони і висралися.
Смени пластинку, непоймикто.

Підіть нахуй, кацапідари.  :smiley14: Всі втрьох, чи скільки вас там під ніком "злата" на чотири голоси волає.  :moskali:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Кличко побеждает !
« Reply #7 : Липня 19, 2018, 05:29:27 17:29 »
Нафтогаз виноват?

А-а-ааа...а я думал Ахметов долги своих предприятий размазал по своему Киевэнерго/(Київтеплоенерго)...и повесил на юзеров коммуналки....

От же я баран...Я дкмал, это Ахметка....а это Коболев....а жеж рееедиииииииииииииииииииииииииииииииииииииискааааааааааааааааа...этот Коболев!

А Ринат ЛеанидычЪ...маладец!

Ну чого ще чекати від злати-вати?  :smilie7: Прийшов наказ срати на Коболева і Нафтогаз - вони і висралися.
Смени пластинку, непоймикто.

Підіть нахуй, кацапідари.  :smiley14: Всі втрьох, чи скільки вас там під ніком "злата" на чотири голоси волає.  :moskali:
Лікуйся, матюкло.
Бажано, не водярою.
 :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Кличко побеждает !
« Reply #8 : Липня 19, 2018, 08:26:34 20:26 »
Вчора, 17.07.2018 року, на будинку з'явилася об'ява.
В зв'язку iз випробування теплових мереж, з 18.07.2018 року, з 17.00 години до 01.08.2018 року... буде йти така-сяка погана вода, яку не можна анi пити, анi готувати iжу.
Тобто, iз серпня 2018 року... гаряча вода таки буде?..
Приемно, що на киянах зекономили 90 днiв самих спектотних мicяцiв.
Цiкаво, скiлько газу витрачено на щоденний пiдiгрив води - Коболев не рахував?..
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Кличко побеждает !
« Reply #9 : Липня 19, 2018, 08:51:20 20:51 »
Кличко нехай не страждає куйнею, вони рік чи більше приймали справи від Київенерго. Так що нехай не вийобуються і діють по закону - приймають комунальні борги на себе. В їхніх платіжках є окремою позицією заборгованість по Київенерго, так що всі дані вони мають.

І яке ще накуй протистояння кияни - Коболєв ? А чому не сказати Кличко - громадяни України, в особі Нафтогазу.

Привикли всілякі мудаки прикриватись людьми, типу нев'єпенні борці за громаду  :smilie2:

 

 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Кличко побеждает !
« Reply #10 : Липня 20, 2018, 01:28:25 01:28 »
Нафтогаз виноват?

А-а-ааа...а я думал Ахметов долги своих предприятий размазал по своему Киевэнерго/(Київтеплоенерго)...и повесил на юзеров коммуналки....

От же я баран...Я дкмал, это Ахметка....а это Коболев....а жеж рееедиииииииииииииииииииииииииииииииииииииискааааааааааааааааа...этот Коболев!

А Ринат ЛеанидычЪ...маладец!

Ну чого ще чекати від злати-вати?  :smilie7: Прийшов наказ срати на Коболева і Нафтогаз - вони і висралися.
Смени пластинку, непоймикто.

Підіть нахуй, кацапідари.  :smiley14: Всі втрьох, чи скільки вас там під ніком "злата" на чотири голоси волає.  :moskali:
Лікуйся


О, почалася зміна у бригадного, котрий гуглпоперекладачем на українську володіє. Я ж кажу, їх там не менше трьох-чотирьох.  :moskali:

Другий зашквар у агента “злата” за останній місяць. Перший був, коли ваша бригада припхалася сюди з макакинською “петицією” і закликала її підписувати. А теперь оця хуйна про Коболева і Нафтогаз як раз коли у кацапів на цю тему загострення і батхерт. Сідай на пляшку, кацапидло, у тебе вус відклеївся.  :smiley14:

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Кличко побеждает !
« Reply #11 : Липня 21, 2018, 10:12:59 10:12 »
Підіть нахуй, кацапідари...
Лікуйся, матюкло.
Бажано, не водярою.
 :smilie5:

злато, пиши модератору, в вас же тепер модератор є  ;D

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Кличко побеждает !
« Reply #12 : Липня 21, 2018, 10:27:07 10:27 »
Підіть нахуй, кацапідари...
Лікуйся, матюкло.
Бажано, не водярою.
 :smilie5:

злато, пиши модератору, в вас же тепер модератор є  ;D

Ось і шитер вписався за колегу .  :moskali: