Автор Тема: чому Олена Притула принципово не розмовляє українською мовою?  (Прочитано 1429 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17146
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Юля сука!

Ой сплутав!
Альона сука!
Кацапська!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17146
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Мене вчора якась тварюка забанила за пост місячної давнини.
І я знаю за що.
Саме за Альону, точніше за правду.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Мене вчора якась тварюка забанила за пост місячної давнини.
І я знаю за що.
Саме за Альону, точніше за правду.
То сама кАзльона банить, вона не переймається аргументацією та оформленням банів, просто відкриває старий бан та продовжує його в нескінченність. Там в банлисті є типу бани за пости піврічної давності  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Ну не факт що не було б такого як би биковій касу дав


В притули жопа з баблом

Народ ж розбігаються
Амід сьебнув, севгіль ще минулого року
Бикова теж і не тільки бикова

Вони ж мені спочатку пробували задвинати щоб я купив фуп

А куди Бикова збігла?
Такі гроші як на "лохах" на волонтерських справах та на торгівлі "кнопкою" мабуть вона ніде не підніме.
Я б їй гроші не довірив навіть 10-ку гривень.

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
як би там не було, зрадойобиця та джинсойобка.сом.ua, - мерзенні поставали ото ресурси. Мені наприклад,приглянувся СУП. Більшість толкових, приземлених людей, хоча загалом користувачів мало. То ж, треба думку гадати, як ото витягнути сюди із "зрадойобиці" цікавезиних та толкових людей, на кшталт Kiyevlyanin, OlegKiyevskiy, pecheneg та ін. Навіть, того ж ОлдВуда, бо він досить цікавий, хоча інколи і ватний, але тут його полікували б. Себто, треба людей притомних гнати сюди

В чому Kiyevlyanin цікавий?

Олігархічна шістка яка постійно закладає такі теми у свідомості "вас їбуть, а ви крєпчайте, вазелин треба заробити!", "олігархія України - то добро", "Україні - феодальне суспільство", "я за класи господ та бидла".
Нічого розумного від нього ще не чув.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Re: Заявки новозареєстрованих користувачів на включення опції "Створити тему"
Донецкий
cьогодні в 20:48
IP/Host: ---.telenet.dn.ua
Добрый вечер!
Прошу мне разрешить создание тем.
Но я скажу честно: я из Донецка и я за ДНР.
Но Украину и граждан украины у меня нет желания оскорблять,
просто укросми иногда зажигают "неподетски".

сццуккко...DEFAULT FORUM.  :smilie9:

lurkmore
(c)
Default City - Москва. Когда в интернетах пишут что-то вроде «На Маяковской была пиздилка», «Ехал сегодня по Ленинскому…», «Давайте забухаем в кабаке на Дмитровке» или «срочно куплю/продам самовывозом…» без указания города, то всегда подразумевается Москва, так как любой москвич справедливо считает, что в других городах схожих названий быть не может, да и вообще там жизни нет.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
як би там не було, зрадойобиця та джинсойобка.сом.ua, - мерзенні поставали ото ресурси. Мені наприклад,приглянувся СУП. Більшість толкових, приземлених людей, хоча загалом користувачів мало. То ж, треба думку гадати, як ото витягнути сюди із "зрадойобиці" цікавезиних та толкових людей, на кшталт Kiyevlyanin, OlegKiyevskiy, pecheneg та ін. Навіть, того ж ОлдВуда, бо він досить цікавий, хоча інколи і ватний, але тут його полікували б. Себто, треба людей притомних гнати сюди

Давай, зови. Зарегистрирую.

Только кто-то что-то ватное вякнет....я по "старой дружбе" по ФУПу...того же Старого Пня...определю в "ніколи" сходу, без "предварительных ласк".

Еще раз говорю...пока я модер и меня не выгнали....ватного ФУПа тут не будет. И экспериментов с ватниками тут не будет. Понятно, да? Можно даже не отвечать.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17146
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
 :smiley15:

Трощи їх, Гео!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
о, які люди!
 :smiley15:

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Бикова пішла працювати в турагенцію