Автор Тема: безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції)  (Прочитано 20942 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.
По моєму він  ,може рік назад,з кимось теж з атошників посрався і зустрічалися в реалі для з‘ясування стосунків,з кимось кого зараз на ФУПі нема.

Але хтось з киян знає того, хто з ним зустрічався. Це можна вияснити, якщо така зустріч була. Мене цікавить будь-яке підтвердження реальності цієї людини, бо у мене виникли обгрунтовані сумніви.
Наче Дксвнтнік з ним знайомий, тобто Фенікс таки справді атошник.
Проте це не означає, що ця людина не є російським штірліцом в наших рядах. Смішно думати, що ФСБ не засилає своїх людей в АТО.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Ото старгунер завтра здивується))
А шо там?
Зі. В нас в колегі день народження. Плюс Володимира сьогодні)
Там рощігнали кацапів з пергої сторінки. Спочатку вони пробували розбавляти темки. Але не ворались з натиском. І так виходить, що пишучи в темках вони піднімають їх наверх. Кароч так з ними треба

А питання бану Старгунера таки добре показало, хто є хто. Купа притомного народу вимагає розбану, а бюторасня та кацапські боти підтримують самнітєльную pravdu  :shuffle:.

Ну й приємно бачити на боці ефесбешників тих дописувачів, з якими раніше срався. Канадського тхора Ніка та Галубого Апельсина (пригадується, що кілька років тому Апельсин тут на СУПі обзивав мене ботом, ну тепер стало зрозуміло чому).
Це вийшло як карма на СУПі

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують

Просто геніальний хід притули - ще раз послати всіх на*уй

І як же відреагують шановні фупчики ?

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують

Просто геніальний хід притули - ще раз послати всіх на*уй

І як же відреагують шановні фупчики ?

Опять, будут взывать и умолять "Шановна Правда", отпустите наших. Я ж говорил, пока не попадут под мины- грады, так и будут на коленях ползать. Сегодня ночью, двое погибших, а кацапня на главной веселится!!!
скаче дид ишак лютуе

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
Так, ви праві, темки викинули в смітник,  на першій сторінці знову кацапи гуляють. Ну то таке. Просто ще один доказ що той форум неукраїнський. Бо тих, хто  за Україну банять, тих хто проти підтримують

Просто геніальний хід притули - ще раз послати всіх на*уй

І як же відреагують шановні фупчики ?

Опять, будут взывать и умолять "Шановна Правда", отпустите наших. Я ж говорил, пока не попадут под мины- грады, так и будут на коленях ползать. Сегодня ночью, двое погибших, а кацапня на главной веселится!!!

Так ШАНОВНА , курва, pravda

Гідність не купиш, вона або є , або немає

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча


Так ШАНОВНА , курва, pravda

Гідність не купиш, вона або є , або немає
[/quote]

Когда выезжал, в свое время из города(2014), который захватила кацапня, наблюдал очень интересные, с точки зрения врача-обывателя вещи-события-реплики и тд... Прошел все блокпосты, от ада до рая. Рай, я увидел в Харькове. Там гуляли, выпускники военного летного училища на жд вокзале. Бросали фуражки в небо, пили шампанское, целовали девушек и танцевали вальс у музыкального фонтана. А первый блокпост, после кацапни, был кое как оборудован, сбоку стоял броневик с пушкой, двое пацанов лет по 20-цать, один из них правда был капралом.. Это все, кто нас защищали в тот момент, от такого нашествия!!! Ничего выстояли! Уверен с фупом будет тоже самое.
Притула тварь и мразь.
скаче дид ишак лютуе

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741


Так ШАНОВНА , курва, pravda

Гідність не купиш, вона або є , або немає

Когда выезжал, в свое время из города(2014), который захватила кацапня, наблюдал очень интересные, с точки зрения врача-обывателя вещи-события-реплики и тд... Прошел все блокпосты, от ада до рая. Рай, я увидел в Харькове. Там гуляли, выпускники военного летного училища на жд вокзале. Бросали фуражки в небо, пили шампанское, целовали девушек и танцевали вальс у музыкального фонтана. А первый блокпост, после кацапни, был кое как оборудован, сбоку стоял броневик с пушкой, двое пацанов лет по 20-цать, один из них правда был капралом.. Это все, кто нас защищали в тот момент, от такого нашествия!!! Ничего выстояли! Уверен с фупом будет тоже самое.
Притула тварь и мразь.
[/quote]

УП- фсбшний ресурс

Він зберігає у міжсезоння умовну нейтральність

У гарячий період всі ці умовності відкидаються

Те, що притомні люди там типу борються , а їх посилають на х*й, нічого не принесе

Вони там як безкоштовна масовка для копання

Якщо вони підуть, то кацапам доведеться хоча б платити за «порохоботів», щоб їх «пінати»


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Забув передати привіт ботам- дегенератам, особливо аеліту !

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Забув передати привіт ботам- дегенератам, особливо аеліту !

Угу.. дедушка с марса, как ты прекрасна.  :weep:
скаче дид ишак лютуе

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Я пробував вияснити про фенікса ,
Він починав з роти шторм
Брав попасну і лесечанськ з його слів
В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
Фенікса вони не пам'ятають

Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
І думаю що аеліт бреше , ну то таке


Ось що я знаю

А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
Але я вже не вникав в це

Скоріше за все це реальний чоловік атошник
Якого використовують в темну

Я так думаю

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Думаю, Слав правий

За винятком «в темну»

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
І як , Слав, маєш план Б ?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Я пробував вияснити про фенікса ,
Він починав з роти шторм
Брав попасну і лесечанськ з його слів
В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
Фенікса вони не пам'ятають

Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
І думаю що аеліт бреше , ну то таке


Ось що я знаю

А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
Але я вже не вникав в це

Скоріше за все це реальний чоловік атошник
Якого використовують в темну

Я так думаю

Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Я пробував вияснити про фенікса ,
Він починав з роти шторм
Брав попасну і лесечанськ з його слів
В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
Фенікса вони не пам'ятають

Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
І думаю що аеліт бреше , ну то таке


Ось що я знаю

А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
Але я вже не вникав в це

Скоріше за все це реальний чоловік атошник
Якого використовують в темну

Я так думаю

Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.

Для чого Вам це розслідування

Факт, що на фупі МУСИВ з’явитись атошник-  мегазрадойоб

Чи це фенікс, чи хтось інший не має значення

На кацапському ресурсі він мусить бути

І напевно кацапи так явно не палились і знайшли атошника

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.


Фінікс - то мілітарізована версія eact' а
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.


Фінікс - то мілітарізована версія eact' а

Не знаю...Треба "за пивом" посидіти. Перше враження - молода людина, дуже гаряча. Таких молодих, гарячих хлопців реально можуть всякі покидьки використовувати в своїх цілях. Що і роблять.

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Вчорашня сьогоднішня акція показала хто є хто
Юльки нездивували
Декілька людей мене приємно врвзили

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
Євромайдан теж починався як черговий постояли~розійшлися.УП це бізнес і зараз нас там ганяють ,бо за це платять,потім зароблять і знову пустять.Бізнес~це і є її ахілесова п‘ята але потрібна стратегія і гроші і тоді черговий Євромайдан перетвориться в бойовище.Наш плюс і мінус~нас багато і різних,ми рухливіші,а УП ~монстр.Ми схожі на Україну УП ~на Росію.Зможемо сконцентруватись~відгриземо свій шматок але чисто форумом~програємо без варіантів.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Я пробував вияснити про фенікса ,
Він починав з роти шторм
Брав попасну і лесечанськ з його слів
В роті шторм було багато моїх знайомих які покинули роту після лесичанська
Фенікса вони не пам'ятають

Правда люкснмбург гордо заявив що знає фенікса особисто , але потім виявилось що він тільки а друзях з ним на фб, сторінка фенікса на фб виглядає правдоподібно
І думаю що аеліт бреше , ну то таке


Ось що я знаю

А ще ніби десантник мав з ним якихось спільних знайомих
Але я вже не вникав в це

Скоріше за все це реальний чоловік атошник
Якого використовують в темну

Я так думаю

Десантника би почути, бо люкс ще не таке розкаже.

Для чого Вам це розслідування

Факт, що на фупі МУСИВ з’явитись атошник-  мегазрадойоб

Чи це фенікс, чи хтось інший не має значення

На кацапському ресурсі він мусить бути

І напевно кацапи так явно не палились і знайшли атошника

Гео каже, що реальний- мене влаштовує. Значить реальний.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Я сьогодні дзвонив Фініксу після вчорашнього срача на ФУПі. Реальна людина. АТОшник. Молодий та й, зрозуміло, дуже гарячий. Поспілкувались. Начебто нормально. Порозумілись.


Фінікс - то мілітарізована версія eact' а

Не знаю...Треба "за пивом" посидіти. Перше враження - молода людина, дуже гаряча. Таких молодих, гарячих хлопців реально можуть всякі покидьки використовувати в своїх цілях. Що і роблять.
Коли людина почина змінюватися то це завжди приверта увагу,коли це відбувається на форумі де ти анонім,почина вперто працювати в одному напрямку,за єдиним методом і,я б сказав,за єдиним задумом,то виникають питання,і порівняння з аелітом,дідусем і рожком.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Вчорашній флешмоб на упячці чимось мені дуже нагадує "Студентський ЄвроМайдан" осінню 2013. Ніби і люди чудові, і лозунги правильні, і ціль благородна, але ти цинік дивившся на це і розумієш наскільки це все наївно. Тому боюсь "конец немного предсказуем".  :shuffle:
Здається ось за цей пост на СУПІ кАзльона забанила Аутлендера на упячці в темну. На довічно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
забанила за пост тут?

він там не писав?


бо вона тре пости  хрен поймеш хто і за що


кстаті незнаю за що мене забанила спочатку на пару днів  потім добавила

« Останнє редагування: Липня 29, 2018, 09:51:54 21:51 від Слав »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Я вже нічому не дивуюсь.
Власне, удмуртівці часто зараз на СУП посилаються.
Може і сама удмуртка тут буває :weep:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
забанила за пост тут?

він там не писав?
Не можу перевірити, бо сам довічно забанений. Але Аутлендер там практично не писав вже давно, та й пише він зазвичай дуже чемно та врівноважено. Тому підозрюю, що бан він отримав за пости на СУпі.
Проте треба дочекатись Аутлендера, може він щось зрозумів в своєму бані.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Я вже нічому не дивуюсь.
Власне, удмуртівці часто зараз на СУП посилаються.
Може і сама удмуртка тут буває :weep:
Кабс, а ти ще не довічно забанений там? Бо ти тут набагато різкіше за Аута виражаєшся, якби казльона тебе почитала, то напевно б сказилася  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
притула читає цю тему і банить

мені вже до місяця накинула .

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
кстаті Олена Юрівна раз ви мене тут читаєте

то скажіть коли ви мені в фб писали що все будем вирішувати в рамках форуму то ви брехали чи що то було?