Автор Тема: безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції)  (Прочитано 20675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Вибачте stargooner, але Ви забанені і не можете приймати і відсилати повідомлення на цьому форумі.
Причина бану: 4.1 https://forum.pravda.com.ua/index.php?msg=21184952
Строк бану - назавжди.
 :Hochu_pyva:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вибачте stargooner, але Ви забанені і не можете приймати і відсилати повідомлення на цьому форумі.
Причина бану: 4.1 https://forum.pravda.com.ua/index.php?msg=21184952
Строк бану - назавжди.
 :Hochu_pyva:
А що таке сталося -  Модератори не iз тоi ноги встали?..
 :smilie7:

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Безпідставні)
Це ви так вважаете?...
Все ж таки... щось таке змусило Модера закинути Вас в бан?..
Були хоч якiсь приводи для цього?..
 :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
:gigi:  тебе привітати?
   Та не знаю поки що)
Мене штирить від слова "безпідставні")

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
:gigi:  тебе привітати?
   Та не знаю поки що)
Мене штирить від слова "безпідставні")

А сьогодні ти яке безпідставне звинувачення викотив?)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
було б логічно банити і за безпідставні позитивні висловлювання

чому тільки негативні ?

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
та взагалі
банити за безпідставні висловлювання

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
та взагалі
банити за безпідставні висловлювання

чи просто безпідставне перебування на фупі

йопта, стандарти бібісі

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:
Ксеня, я думаю, що тебе теж назавжди забанять. Мене забанили назавжди, коли добігав термін попереднього бану. В Казльони така стратегія, "порохоботів" банити на місяць, причому сам бан сховати серед старих банів. А коли місяць спливає - банить назавжди.
Оцініть красу гри смердючої ефесбешниці Притули. Одночасно банить ватніка та українця. Обох на місяць. Але кремлядь через тиждень Казльона випускає тишком-нишком, а "порохобота" через місяць банить назавжди. Найпідліший чорний бан з усіх можливих. А потім це лайно буде ще казати, шо то не вона, то хтось невідомий зламав форум  :weep:

А "клюб" мовчить і аплодує Казльоні.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:
Ксеня, я думаю, що тебе теж назавжди забанять. Мене забанили назавжди, коли добігав термін попереднього бану. В Казльони така стратегія, "порохоботів" банити на місяць, причому сам бан сховати серед старих банів. А коли місяць спливає - банить назавжди.
Оцініть красу гри смердючої ефесбешниці Притули. Одночасно банить ватніка та українця. Обох на місяць. Але кремлядь через тиждень Казльона випускає тишком-нишком, а "порохобота" через місяць банить назавжди. Найпідліший чорний бан з усіх можливих. А потім це лайно буде ще казати, шо то не вона, то хтось невідомий зламав форум  :weep:

А "клюб" мовчить і аплодує Казльоні.

Гиги. Зробить помилку, бо я б їй дала натяк на бімбу, щоб хоч знала, з якого боку прилетить. А так просто прилетить.  :smilie5:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Довічним баном на ватно-юльковской УПячке нормальным гражданам можно только гордиться, я считаю.

Мене поки що не назавжди. А дарма, в мене є бімба  :gigi:
Ксеня, я думаю, що тебе теж назавжди забанять. Мене забанили назавжди, коли добігав термін попереднього бану. В Казльони така стратегія, "порохоботів" банити на місяць, причому сам бан сховати серед старих банів. А коли місяць спливає - банить назавжди.
Оцініть красу гри смердючої ефесбешниці Притули. Одночасно банить ватніка та українця. Обох на місяць. Але кремлядь через тиждень Казльона випускає тишком-нишком, а "порохобота" через місяць банить назавжди. Найпідліший чорний бан з усіх можливих. А потім це лайно буде ще казати, шо то не вона, то хтось невідомий зламав форум  :weep:

А "клюб" мовчить і аплодує Казльоні.
Ситуація сумніша, превильно вести бан лист - це не повага до модератора... це вона написала в адмінці...  :smilie2: :smilie2:

Надіюсь вона жартувала...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
На хєра тут ця муйня про гебешне шобло під назвою УП?
Бляха, СУП був нормальним форумом поки сюди не налізли нещасні вигнанці з ФУПу і перетворили його на гівно абоРИГєнічєй та замріяних женщін с сєбє типу ксені.
Чому б вам не киздувати назад до "курви-блядь Ольонушкі"?  :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ні, легше кота прибити
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Мені насрать... :lol:

Не підказуй. І так загальновідомо, що ти сереш абиде
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
З вашим поверненням СУП перетворився на котяче гівно.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
На хєра тут ця муйня про гебешне шобло під назвою УП?
Бляха, СУП був нормальним форумом поки сюди не налізли нещасні вигнанці з ФУПу і перетворили його на гівно абоРИГєнічєй та замріяних женщін с сєбє типу ксені.
Чому б вам не киздувати назад до "курви-блядь Ольонушкі"?  :Sho_za:

Ти щось прокукурікав, Іуда ольгінський ?

Тобі давно вже пора звідсіля валити нахер. Чи ти кацапські срібняки відробляєш до кінця, поки дають ?  :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
О, кацапський глист виліз... Як там пагодка в Масквє?... :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Забувайте вже про ФУП. Його вже нема. Своєю присутнісю там, кілька нормальних людей дають цьому трупаку розряд електрики, заставляючи його демонструвати певні конвульсії, а самим цим людям це дозволяє рефлексувати щодо можливої реанімації форуму, померлого і вже давно встиглого засмердітись.
Кобила здохла. Злазьте. (С)  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, переводись в англомовний відділ. Будеш там казати 'лет мі спік фром май харт'   :weep:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Забувайте вже про ФУП. Його вже нема. Своєю присутнісю там, кілька нормальних людей дають цьому трупаку розряд електрики, заставляючи його демонструвати певні конвульсії, а самим цим людям це дозволяє рефлексувати щодо можливої реанімації форуму, померлого і вже давно встиглого засмердітись.
Кобила здохла. Злазьте. (С)  :shuffle:
Ти звичайно маєш рацію, але побалакати про сморід від казльонушкіного трупа теж можна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
у меня существует акаунт на зрадойобице, лишь для того чтобы опхуйкать йульков, Олену Припухлу и получить за это бан, с чувством выполненного дела. Для чего то другого, серьезного, созидающего тот ресурс увы,не существует. Генерат дерьмоконтента и все такое.

Но вопрос в другом, как вытащить сюда нормальных юзеров, даже тех с чьими взглядами я не согласен.

Kiyevlyanin, тот же pecheneg. Юзеры которые мегаинтерестны и читабельны. С свежим трувзгядом на жизнь и сутацию. СУП победит, когда эти товарищи начнут писать здесь.


Юбляди же, пускай остаются там...


...под сиськой Олены Припухлой:


Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
и надо стараться писать здесь всегда, а не только тогда, когда получил(а) подсрачника от безплодной умолишенной срани:



« Останнє редагування: Липня 26, 2018, 08:53:03 20:53 від Verification »

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
а печенег сюда не приходет, штоле?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
и надо стараться писать здесь всегда, а не только тогда, когда получил(а) подсрачника от безплодной умолишенной срани:





Що це за дегенерати  :weep: