Автор Тема: безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції)  (Прочитано 20672 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
и надо стараться писать здесь всегда, а не только тогда, когда получил(а) подсрачника от безплодной умолишенной срани:





Що це за дегенерати  :weep:

юблядская молокоцедилка  :weep:

Все таки хорошо, что Боженька не дает таким детей.  :smiley24:

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
у меня существует акаунт на зрадойобице, лишь для того чтобы опхуйкать йульков, Олену Припухлу и получить за это бан, с чувством выполненного дела. Для чего то другого, серьезного, созидающего тот ресурс увы,не существует. Генерат дерьмоконтента и все такое.

Но вопрос в другом, как вытащить сюда нормальных юзеров, даже тех с чьими взглядами я не согласен.

Kiyevlyanin, тот же pecheneg. Юзеры которые мегаинтерестны и читабельны.

Kiyevlyanin мегаинтересен :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
и надо стараться писать здесь всегда, а не только тогда, когда получил(а) подсрачника от безплодной умолишенной срани:





Що це за дегенерати  :weep:

юблядская молокоцедилка  :weep:

Все таки хорошо, что Боженька не дает таким детей.  :smiley24:

А решту рил це хто ? Іпальники якісь дуже феєричні  :smilie7:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
а печенег сюда не приходет, штоле?


я месяц только здеся и пока не встречал.

Может вы, хитрющая лисицо, своим очарованием прывабыте этого юзверя сюда?  :smilie3:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
и надо стараться писать здесь всегда, а не только тогда, когда получил(а) подсрачника от безплодной умолишенной срани:





Що це за дегенерати  :weep:

юблядская молокоцедилка  :weep:

Все таки хорошо, что Боженька не дает таким детей.  :smiley24:

А решту рил це хто ? Іпальники якісь дуже феєричні  :smilie7:

готова масовка для "The Walking Dead"   :gigi:

Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!
я месяц только здеся и пока не встречал.

Может вы, хитрющая лисицо, своим очарованием прывабыте этого юзверя сюда?  :smilie3:

для етого нужно приглашать его на хвупе?
а мне за ето сьомгочьку пришлюд иле нед?  :shuffle:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
у меня существует акаунт на зрадойобице, лишь для того чтобы опхуйкать йульков, Олену Припухлу и получить за это бан, с чувством выполненного дела. Для чего то другого, серьезного, созидающего тот ресурс увы,не существует. Генерат дерьмоконтента и все такое.

Но вопрос в другом, как вытащить сюда нормальных юзеров, даже тех с чьими взглядами я не согласен.

Kiyevlyanin, тот же pecheneg. Юзеры которые мегаинтерестны и читабельны.

Kiyevlyanin мегаинтересен :weep:

100%! Для меня лично, это юзер номер один. У него всегда свежий, необычный взгляд на ситуацию, проблему. И эти взгляды, как правило, довольно приземленные и дружащие с реальностью. Хотя и резкие, не воспринимаемые обычными манюпасами . Он человек 21 века. Я хожу на зрадойобыцю лишь когда пишут эти люди. Если же они, писать будут здесь, я смою тот притулочный зрадойобинец в унитаз навсегда.


Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
я месяц только здеся и пока не встречал.

Может вы, хитрющая лисицо, своим очарованием прывабыте этого юзверя сюда?  :smilie3:

для етого нужно приглашать его на хвупе?
а мне за ето сьомгочьку пришлюд иле нед?  :shuffle:

в любом случае вы ее заслуживаете!  :smilie1:



Offline lesi4ka

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
  • канешно, леса!

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
« Останнє редагування: Липня 26, 2018, 10:37:04 22:37 від Verification »

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594

Kiyevlyanin мегаинтересен :weep:

100%! Для меня лично, это юзер номер один. У него всегда свежий, необычный взгляд на ситуацию, проблему. И эти взгляды, как правило, довольно приземленные и дружащие с реальностью.
[/quote]

Вынуждена с этим согласиться :smilie5: " Великий украинский поэт Чехов"(с) хорошо отобразил этот тип в "Письме ученому соседу"

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
stargooner, на Фупі Финикс  за Вас бузу піднімає. Народ підтягується

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
stargooner, на Фупі Финикс  за Вас бузу піднімає. Народ підтягується

Це дійсно героїчна діяльність, яка вирішально вплине на військове протистояння з Хуйлом. Я вважаю, що президент має нагородити учасників цієї звитяжної боротьби орденами і медалями.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011401.0


попросив фенікса щоб створив тему

"ОЛЕНА Юрівна

як у вас з повагою до приватної власності?


даний функціонал форуму оплачений мною і мною форум утримувався оплатою модераторів 3,5 років

фінансував я цей форум не для того щоб тут банили атошиків діючих і велась кацапська пропаганда


зніміть будьласка двіжок оплачений мною і поставте собі свій .


МАЙТЕ ПОВАГУ ДО ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ"



а хулі ти Славку, не вгачував в СУП,який представляє тобі можливість поскиглити або на створення альтернативного якогось свого ресурсу?  Де твоя голова була? Ти не знав, ссуко, невїбать бізнесмен, ху із така притула, лещенко та решта медіапіздот? Ти не знав що під вибори у них головних пріоритетах джинса, сканадали та продаж зрадойобу?

Вони всю Україну помагають Коломойському взйобувати, та ще й ухитритись здерти гроші у посольства США   :Sho_za:, а на тебе, повилителя бетону, то взагалі вертіли на дітородному статевому органі. Славку, тебе олошили! А тепер ще й тролять позбавленням прав. Тому, може час приобріти гідність якусь? Га? Не позор курво, західняків! Облиш то скиглення та то негідне гніздо. Краще, займись розвитком бізнесу та ділами наземними.



« Останнє редагування: Липня 26, 2018, 11:29:25 23:29 від Verification »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Трохи за Слава навіть невдобно

не вір, не бійся, не проси

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
Трохи за Слава навіть невдобно

не вір, не бійся, не проси


хто в неї що просить?

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011401.0


попросив фенікса щоб створив тему

"ОЛЕНА Юрівна

як у вас з повагою до приватної власності?


даний функціонал форуму оплачений мною і мною форум утримувався оплатою модераторів 3,5 років

фінансував я цей форум не для того щоб тут банили атошиків діючих і велась кацапська пропаганда


зніміть будьласка двіжок оплачений мною і поставте собі свій .


МАЙТЕ ПОВАГУ ДО ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ"



а хулі ти Славку, не вгачував в СУП,який представляє тобі можливість поскиглити або на створення альтернативного якогось свого ресурсу?  Де твоя голова була? Ти не знав, ссуко, невїбать бізнесмен, ху із така притула, лещенко та решта медіапіздот? Ти не знав що під вибори у них головних пріоритетах джинса, сканадали та продаж зрадойобу?

Вони всю Україну помагають Коломойському взйобувати, та ще й ухитритись здерти гроші у посольства США   :Sho_za:, а на тебе, повилителя бетону, то взагалі вертіли на дітородному статевому органі. Славку, тебе олошили! А тепер ще й тролять позбавленням прав. Тому, може час приобріти гідність якусь? Га? Не позор курво, західняків! Облиш то скиглення та то негідне гніздо. Краще, займись розвитком бізнесу та ділами наземними.


який суп ? чупа чупса? який піквіків видворив?

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
stargooner, на Фупі Финикс  за Вас бузу піднімає. Народ підтягується

Це дійсно героїчна діяльність, яка вирішально вплине на військове протистояння з Хуйлом. Я вважаю, що президент має нагородити учасників цієї звитяжної боротьби орденами і медалями.  :lol:
" Дякуємо, Ваша думка нам дуже важлива!" :smilie5:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1011401.0


попросив фенікса щоб створив тему

"ОЛЕНА Юрівна

як у вас з повагою до приватної власності?


даний функціонал форуму оплачений мною і мною форум утримувався оплатою модераторів 3,5 років

фінансував я цей форум не для того щоб тут банили атошиків діючих і велась кацапська пропаганда


зніміть будьласка двіжок оплачений мною і поставте собі свій .


МАЙТЕ ПОВАГУ ДО ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ"



а хулі ти Славку, не вгачував в СУП,який представляє тобі можливість поскиглити або на створення альтернативного якогось свого ресурсу?  Де твоя голова була? Ти не знав, ссуко, невїбать бізнесмен, ху із така притула, лещенко та решта медіапіздот? Ти не знав що під вибори у них головних пріоритетах джинса, сканадали та продаж зрадойобу?

Вони всю Україну помагають Коломойському взйобувати, та ще й ухитритись здерти гроші у посольства США   :Sho_za:, а на тебе, повилителя бетону, то взагалі вертіли на дітородному статевому органі. Славку, тебе олошили! А тепер ще й тролять позбавленням прав. Тому, може час приобріти гідність якусь? Га? Не позор курво, західняків! Облиш то скиглення та то негідне гніздо. Краще, займись розвитком бізнесу та ділами наземними.


який суп ? чупа чупса? який піквіків видворив?

ок. Забий на СУП, він без тебе живе і житиме, підтримай щось інше, головне не цю голоднячу хуїту:



Підтримуй, але з головою ясною, тверезою, а не з бетоном забитою. Не зв`язуйся із циганами та УПівською медіапіздотою. Бо твоя простота та грошенята, для них лакомий кусок в невиборний період.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Какая отвратiтельная рожа.
 :smilie7:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Какая отвратiтельная рожа.
 :smilie7:

да ти охренел! Она божественна! :weep:  Запитай ось хоч Слава!  :gigi:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Трохи за Слава навіть невдобно

не вір, не бійся, не проси
От дивний ми нарот (с)

Невдобно має бути Притулі, а не нам за Слава.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Какая отвратiтельная рожа.
 :smilie7:
Та лице як лице. Ну може трохи й бухає, але то від роботи нєрвної.
 :shuffle:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Какая отвратiтельная рожа.
 :smilie7:
Та лице як лице. Ну може трохи й бухає, але то від роботи нєрвної.
 :shuffle:

робота нієрвна у комбпйнерів у жару, у сцуко шахтьорів під сотнями тисяч тонн землі, у польщі на клубніках від зраня до ночі та під камерами, а у цієї ось шобли, що за нервность? Продати частину головної сторінки під зрадойобу? Із кислим видом пожалітись у посла США, про "утиски влади" та вимантить гранти? Продать оптом форум Батуліну та Тимошенко? Об'єбать тернопільського бетонщіка?   :weep: Циганча по вокзалам там, базарам...завжди не в ажурі вигляда бо, від "роботи нєрвної" ??  :lol:
« Останнє редагування: Липня 27, 2018, 12:43:09 00:43 від Verification »

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
На хєра тут ця муйня про гебешне шобло під назвою УП?
Бляха, СУП був нормальним форумом поки сюди не налізли нещасні вигнанці з ФУПу і перетворили його на гівно абоРИГєнічєй та замріяних женщін с сєбє типу ксені.
Чому б вам не киздувати назад до "курви-блядь Ольонушкі"?  :Sho_za:
Чому б тобі не киздувати нахуй?

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Цитувати
Чому б тобі не киздувати нахуй?

тю, та ви пане, неабияку рацію маєте!  :gigi:  :smiley15:

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Це означае, шо кожен поц/поциха) з журналістським  посвідченням, наприклпд, уп, може пиздіти і робити шо захоче. Особливо, якщо під політичним дахом григоришина, або американських друзів.
Я правильно зрозумів?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Це означае, шо кожен поц/поциха) з журналістським  посвідченням, наприклпд, уп, може пиздіти і робити шо захоче. Особливо, якщо під політичним дахом григоришина, або американських друзів.
Я правильно зрозумів?
Можливо.
В розумiннi Притули... це вигладае, як Швобода Слова - не подобаеться - йди геть або... бан назавжди.
Тим паче, що у нас справдi демократичний ресурс, а УП... завжди комусь продавалась, у кого були грошi та вплив на  Медiа.
Тому вигляд тоi шмари доволi несподiваний - вона повинна бути, як Юлька-хозяйка - одяг - вiд найкращiх кутюре, обличчя - свiжiй макiяж, прикраси - на вухах, шиii та руках, звiсно - лабутени - не нище як у Хозяйки...
Коли цього немае...  лишаеться вигляд якоiсь, вибачте, переляканоi привокзальноi бомжихи, у якоi копи забрали чесно заробленi грошi, а мадам лишилося протягнути руку та мовити, як колись в метро - Ми самi не местние,...
 :smilie7:

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Мені якось пі-лю-ва-ти (точно, як плювали до історічного матеріалізму;)) на фуп і більшість його резидентів. Є нормальні люди, але не вони нажаль погоду роблять. А блять чуки, туйюки йюлькі і просто єбанати.
Так що, як то кажуть " да і хуй з ним". Фупівські дятли разом з редакцією най так думають про мене, а я так буду думати про них.