Автор Тема: безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції)  (Прочитано 20681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Більш-менш правильно все олігарх робить з кацапкою. Методично і спокійним тоном нагадує їй, що вона брехлива і злодійкувата шльондра  :smilie7:

Дарую ідею алігатору.
Зробити в себе на виробництві тираж лайливих стікерів про казльону.
І зарядити групу волонтерів аби обклеїли увесь Київ.
Можу текст написати. Але за гонорар.  :bch:

Дєццкій сад  :weep:

Від нашого дєццкого сада - вашому :smiley15: :weep:
Mocsia delenda est

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
нова манька на хвупі

в бані не має, але писати не дають вже добу

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
нова манька на хвупі

в бані не має, але писати не дають вже добу

Вас їбуть, а ви крєпчаєтє. Справжні патріоти  :weep:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
нова манька на хвупі

в бані не має, але писати не дають вже добу

Вас їбуть, а ви крєпчаєтє. Справжні патріоти  :weep:

є певні обіцянки та зобов*язанння, які треба виконувати
абсолютно не отримую задоволення, але

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
нова манька на хвупі

в бані не має, але писати не дають вже добу

Вас їбуть, а ви крєпчаєтє. Справжні патріоти  :weep:

є певні обіцянки та зобов*язанння, які треба виконувати
абсолютно не отримую задоволення, але

Пляць, та ви там взагалі кріпаки якісь в тих правих секторах :fp2

А головою думати в інструкціях немає клаузули ?  :smilie11:


Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
На ФУПе сейчас НАГЛЯДНАЯ мааааааааааааааааааленькая, частичная моделька того, что будет в Украине, когда к власти придет Косатое Отродье.

Тогда АТОшников будут не банить. Тогда АТОшников будут убивать, сливать в ФСБ (викрадати прямо на улицах) и сажать на 15 лет. А НЕ АТОшникам вообще проламывать головы "титушней сепарско-юльковской".

Дохрена хомяков еще этого не поняли, что им за два месяца ДО...того, как пошел полный беспредел на ФУПе...сказал и преупредил жириновский-TYU. А я внимательно тогода прочел тот его пост, что "ждите, времена меняются, скоро вам всем станет весело".

 :smiley24:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
микроба дала ссылку на ветку там в админке за что вас забанили. как по мне там на николи ничего нет такого.

сочувствую вам

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
На ФУПе сейчас НАГЛЯДНАЯ мааааааааааааааааааленькая, частичная моделька того, что будет в Украине, когда к власти придет Косатое Отродье.

Тогда АТОшников будут не банить. Тогда АТОшников будут убивать, сливать в ФСБ (викрадати прямо на улицах) и сажать на 15 лет. А НЕ АТОшникам вообще проламывать головы "титушней сепарско-юльковской".

Дохрена хомяков еще этого не поняли, что им за два месяца ДО...того, как пошел полный беспредел на ФУПе...сказал и преупредил жириновский-TYU. А я внимательно тогода прочел тот его пост, что "ждите, времена меняются, скоро вам всем станет весело".

та да все похоже на это. но тюлька презом не станет

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Напевно пан Старгунер достойний чоловік,Коли за нього просять такі чемні люди :smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
нова манька на хвупі

в бані не має, але писати не дають вже добу

Вас їбуть, а ви крєпчаєтє. Справжні патріоти  :weep:

є певні обіцянки та зобов*язанння, які треба виконувати
абсолютно не отримую задоволення, але

Бот?  :laugh: (шуткую)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
притулу всі просять

приємно їй напевно

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ото старгунер завтра здивується))

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Там не просити треба, а підняти свої дупи і помахати притулі рукою

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Ото старгунер завтра здивується))
А шо там?
Зі. В нас в колегі день народження. Плюс Володимира сьогодні)

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Ото старгунер завтра здивується))
А шо там?
Зі. В нас в колегі день народження. Плюс Володимира сьогодні)

А шоб ти був здоровий і щасливий)

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Ото старгунер завтра здивується))
А шо там?
Зі. В нас в колегі день народження. Плюс Володимира сьогодні)
Там рощігнали кацапів з пергої сторінки. Спочатку вони пробували розбавляти темки. Але не ворались з натиском. І так виходить, що пишучи в темках вони піднімають їх наверх. Кароч так з ними треба

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ото старгунер завтра здивується))
А шо там?
Зі. В нас в колегі день народження. Плюс Володимира сьогодні)
Там рощігнали кацапів з пергої сторінки. Спочатку вони пробували розбавляти темки. Але не ворались з натиском. І так виходить, що пишучи в темках вони піднімають їх наверх. Кароч так з ними треба
А питання бану Старгунера таки добре показало, хто є хто. Купа притомного народу вимагає розбану, а бюторасня та кацапські боти підтримують самнітєльную pravdu  :shuffle:.

Ну й приємно бачити на боці ефесбешників тих дописувачів, з якими раніше срався. Канадського тхора Ніка та Галубого Апельсина (пригадується, що кілька років тому Апельсин тут на СУПі обзивав мене ботом, ну тепер стало зрозуміло чому).
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.

Може і реальна, тільки десь на Кацапії   :moskali:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.

Може і реальна, тільки десь на Кацапії   :moskali:

Було би непогано це питання прояснити. Бо я знаю багатьох атошників. Або особисто бачила, або маю телефони, або переписуюсь у фб, або знаю тих, хто має їхні контакти. Я маю вихід на всіх з фупу атошників. Крім Фінікса. Тому і питаю, хто його знає особисто? Чи знає реальну людину, яка його знає? Бо якщо такої людини не існує жодної- тоді дуже цікаво виходить.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
вже почали вимагати

ще трохи і почнуть валізи збирати
« Останнє редагування: Липня 29, 2018, 09:34:04 09:34 від WestNik »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.

Може і реальна, тільки десь на Кацапії   :moskali:

Було би непогано це питання прояснити. Бо я знаю багатьох атошників. Або особисто бачила, або маю телефони, або переписуюсь у фб, або знаю тих, хто має їхні контакти. Я маю вихід на всіх з фупу атошників. Крім Фінікса. Тому і питаю, хто його знає особисто? Чи знає реальну людину, яка його знає? Бо якщо такої людини не існує жодної- тоді дуже цікаво виходить.

на фупі при владі притули фінікс мусив з'явитись - надто позитивно до Петра ставляться фронтовики

це було питання часу, зрадойоби мусили випустити мегазрадойоба атошника

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.
По моєму він  ,може рік назад,з кимось теж з атошників посрався і зустрічалися в реалі для з‘ясування стосунків,з кимось кого зараз на ФУПі нема.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.
По моєму він  ,може рік назад,з кимось теж з атошників посрався і зустрічалися в реалі для з‘ясування стосунків,з кимось кого зараз на ФУПі нема.
Хотів додати,що в недавній темі він писав про японця ,який приходив в Азов(по моєму в Києві),він там чи волонтерить чи на посаді.Ще він займається ножовим боєм в якомусь клубі в Києві.Якщо він реально в Азові був чи є,на ФУПі не бреше,то вирахуєте через азовців.Можливо інакше знайти але це вже якщо припече

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.
По моєму він  ,може рік назад,з кимось теж з атошників посрався і зустрічалися в реалі для з‘ясування стосунків,з кимось кого зараз на ФУПі нема.

Але хтось з киян знає того, хто з ним зустрічався. Це можна вияснити, якщо така зустріч була. Мене цікавить будь-яке підтвердження реальності цієї людини, бо у мене виникли обгрунтовані сумніви.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Хтось колись бачив вживу Фінікса? Мав з ним якісь справи фінансові може? Він в Києві, з ним мав би хтось перетинатися. Мене просто цікавить, чи це реальна людина.
По моєму він  ,може рік назад,з кимось теж з атошників посрався і зустрічалися в реалі для з‘ясування стосунків,з кимось кого зараз на ФУПі нема.
Хотів додати,що в недавній темі він писав про японця ,який приходив в Азов(по моєму в Києві),він там чи волонтерить чи на посаді.Ще він займається ножовим боєм в якомусь клубі в Києві.Якщо він реально в Азові був чи є,на ФУПі не бреше,то вирахуєте через азовців.Можливо інакше знайти але це вже якщо припече

Мені не пече, я не маю причин його шукати. Я просто хочу знати, реальна це людина, чи ні. Чи це засланець, який водить всіх за ніс кілька років. Мене влаштує просто підтвердження від людини, яку я знаю і довіряю, яка скаже- "так, це реальний боєць, я його знаю".