Автор Тема: Щось нових тем тут ...  (Прочитано 16772 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #420 : Серпня 05, 2018, 10:34:06 22:34 »

Мене здивувала реакція лесічки на дії модератора і фідбек на суп

Вас не здивувала ?

І генерування контенту з жалісливих міркувань , думаю, нам тут не потрібно

До чого тут *жалісливі міркування*? може, вона хотіла внести свій внесок як повноцінний учасник? Ну, може, методи вибрала не такі. Але я і кажу, на це можна було вказати іншими способами.

Не впевнена, що хтось тут дописує із жалісливих міркувань. Пишуть, бо хочуть чимось поділитися. Я, наприклад, прийшла, бо поважаю Гео і Кабса плюс Лисиця  та інші мене запросили плюс на фуп та уаполітикс я більше не піду.

Просто коли я почитав про п`ять калік і як нас прийшли рятувати, то відчув себе неповноцінним

Я також рік назад пішов з фупу і прийшов сюди

І не вимагав ні від кого нічого, цінував те , що є , і не створював собі зайвих ілюзій

І якщо піду , то робити із цього спектакль не планую

100%

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #421 : Серпня 05, 2018, 10:36:17 22:36 »

Мене здивувала реакція лесічки на дії модератора і фідбек на суп

Вас не здивувала ?

І генерування контенту з жалісливих міркувань , думаю, нам тут не потрібно


До чого тут *жалісливі міркування*? може, вона хотіла внести свій внесок як повноцінний учасник? Ну, може, методи вибрала не такі. Але я і кажу, на це можна було вказати іншими способами.

Не впевнена, що хтось тут дописує із жалісливих міркувань. Пишуть, бо хочуть чимось поділитися. Я, наприклад, прийшла, бо поважаю Гео і Кабса плюс Лисиця  та інші мене запросили плюс на фуп та уаполітикс я більше не піду.

Просто коли я почитав про п`ять калік і як нас прийшли рятувати, то відчув себе неповноцінним

Я також рік назад пішов з фупу і прийшов сюди

І не вимагав ні від кого нічого, цінував те , що є , і не створював собі зайвих ілюзій

І якщо піду , то робити із цього спектакль не планую

Лисиця емоційно намагалася пояснити свою позицію, бо її обвинуватили просто у якомусь заколоті  :smilie10:. Всі люди - різні :). Я раніше теж любила красиво оголосити про свій похід з форуму. А в останні рази просто збирала віртуальні манатки і тихенько йшла  :smilie5:.

Offline Кость

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #422 : Серпня 05, 2018, 10:38:09 22:38 »
Может кто-то з дописувачів нарешті оговтається, та запостить нецо цікавого, аніж розгортати гілку на 15 сторінок ніачьом?
Здавалося був більш-менш адекватний форум, а тут така полова.
Прикро.

ps: сподіваюся, що ця епідемія вщухне.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #423 : Серпня 05, 2018, 10:40:08 22:40 »
Лисиця емоційно намагалася пояснити свою позицію, бо її обвинуватили просто у якомусь заколоті  :smilie10:.
Всі люди - різні :).
Я раніше теж любила красиво оголосити про свій похід з форуму.
А в останні рази просто збирала віртуальні манатки і тихенько йшла  :smilie5:.
То не емоцii, то Проф. флудерська робота - за тиждень так засрати форум, аби нi хто нi чого не зрозумiл.
Почитайте ii гiлку - то вже класика флудерства.
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #424 : Серпня 05, 2018, 10:41:15 22:41 »
Может кто-то з дописувачів нарешті оговтається, та запостить нецо цікавого, аніж розгортати гілку на 15 сторінок ніачьом?
Здавалося був більш-менш адекватний форум, а тут така полова.
Прикро.

ps: сподіваюся, що ця епідемія вщухне.

Вщухне. Ми над цим працюємо.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #425 : Серпня 05, 2018, 10:41:22 22:41 »

Мене здивувала реакція лесічки на дії модератора і фідбек на суп

Вас не здивувала ?

І генерування контенту з жалісливих міркувань , думаю, нам тут не потрібно


До чого тут *жалісливі міркування*? може, вона хотіла внести свій внесок як повноцінний учасник? Ну, може, методи вибрала не такі. Але я і кажу, на це можна було вказати іншими способами.

Не впевнена, що хтось тут дописує із жалісливих міркувань. Пишуть, бо хочуть чимось поділитися. Я, наприклад, прийшла, бо поважаю Гео і Кабса плюс Лисиця  та інші мене запросили плюс на фуп та уаполітикс я більше не піду.

Просто коли я почитав про п`ять калік і як нас прийшли рятувати, то відчув себе неповноцінним

Я також рік назад пішов з фупу і прийшов сюди

І не вимагав ні від кого нічого, цінував те , що є , і не створював собі зайвих ілюзій

І якщо піду , то робити із цього спектакль не планую

Лисиця емоційно намагалася пояснити свою позицію, бо її обвинуватили просто у якомусь заколоті  :smilie10:. Всі люди - різні :). Я раніше теж любила красиво оголосити про свій похід з форуму. А в останні рази просто збирала віртуальні манатки і тихенько йшла  :smilie5:.

Так, життя продовжиться і без нас  :smilie1:

Про лесічку позаочі говорити припиняємо, хай їй щастить

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #426 : Серпня 05, 2018, 10:43:59 22:43 »
Просто коли я почитав про п`ять калік і як нас прийшли рятувати, то відчув себе неповноцінним

Я також рік назад пішов з фупу і прийшов сюди

І не вимагав ні від кого нічого, цінував те , що є , і не створював собі зайвих ілюзій

І якщо піду , то робити із цього спектакль не планую

Слова не мальчика, но мужа!  :smiley15:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #427 : Серпня 05, 2018, 10:44:30 22:44 »
Про лесічку позаочі говорити припиняємо, хай їй щастить
Iй лише зробили зауваження.
У вiдповiдь - 15 стор. нового флуда.
 :smilie7:
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #428 : Серпня 05, 2018, 10:46:32 22:46 »
Может кто-то з дописувачів нарешті оговтається, та запостить нецо цікавого, аніж розгортати гілку на 15 сторінок ніачьом?
Здавалося був більш-менш адекватний форум, а тут така полова.
Прикро.

ps: сподіваюся, що ця епідемія вщухне.

Та да, както поддостало это усе.
"Четвертые сутки пылают станицы" ни одной темы про политику, капец какойто

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #429 : Серпня 05, 2018, 10:47:55 22:47 »
Может кто-то з дописувачів нарешті оговтається, та запостить нецо цікавого, аніж розгортати гілку на 15 сторінок ніачьом?
Здавалося був більш-менш адекватний форум, а тут така полова.
Прикро.

ps: сподіваюся, що ця епідемія вщухне.

Та да, както поддостало это усе.
"Четвертые сутки пылают станицы" ни одной темы про политику, капец какойто

Это пройдет. Все, кто хочет, выговорятся, и будет политика.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #430 : Серпня 06, 2018, 12:26:28 12:26 »
"Нація сержантів"

............
— Ким же ви починали війну? — спитав майстер у Валерія Максимовича.

А вони усміхнулися та й кажуть:

— Сержантом. Ми, українці, кажуть, усі потенціальні сержанти, бо любимо так, щоб і командувати трохи, і підчинятись...

Майстер як засміється та головою кив, кив... І хлопці засміялися, хоч і не зрозуміли: як це — потенціальний?
.............

 :smilie2:
No money No honey

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #431 : Серпня 07, 2018, 05:14:32 17:14 »
Вона ще й сцикуха :weep:
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #432 : Серпня 07, 2018, 05:42:51 17:42 »
Вона ще й сцикуха :weep:

Обычная женская манера оставить за собой последнее слово. Типа Пабеда!

Offline Mc5

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #433 : Серпня 07, 2018, 06:09:22 18:09 »
Вона ще й сцикуха :weep:
:weep:
Йопаний стід и гомора!

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #434 : Серпня 07, 2018, 07:36:24 19:36 »
Вона ще й сцикуха :weep:

Обычная женская манера оставить за собой последнее слово. Типа Пабеда!

Ну, це як би був хоч натяк на надію, що будуть падати в ноги, цілувати руки.
Підбитий моллю рудий комір. Да!
Жіноча логіка переживе її носія.
Mocsia delenda est

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #435 : Серпня 08, 2018, 10:28:31 10:28 »
Дело в том, Старый Грек...что мы с тобой знакомы. И мне не 15 лет, а тебе не 70.

Не вычитывай меня, как мальчика, СТАРЫЙ Грек.
Ну я же говорил, что ты сам себя заводишь.За 11 минут 4 ответа на один мой пост.И вряд ли мы с тобой знакомы.По возрасту, я где-то на 10 лет старше. Но это не так важно.На самом деле у тебя есть проблема, и пока ты ее не осознаешь, так и будешь создавать себе и окружающим новые проблемы.Проблема а том, что твоя политика модера: "Я начальник, ты дурак".И поэтому ты не то, что на критик, а на самые безобидные советы реагируешь как на личные оскорбления.Ты для себя непогрешим и других мнений быть не может.И то, что ты не дал ссылку, за что Лиса получила бан - это очень большая хуйня. Это твой позор теперь навсегда.Ты струсил.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #436 : Серпня 08, 2018, 10:34:32 10:34 »
Майже всi учаники цього форуму бувають на ФУП та бачать, хто е хто.
Тому... не варто думали, що Лесу... спецiально образили.
Подивиться в бан-лiст та зрозумiете, що у нас е старожили бану, вони це знають, iх банять за дiло, а вони жодного разу не сперечаються, бо свiдомо йшли на ризик та отримали... хто скiльки "заробив".
Ще раз подивиться - Леса... лише за флуд... могла б отримати тиждень бану.
Це нормальна практика форумiв - не маеш теми, збираеш народ пошуметь малость, нащо ти взагалi тут потрiбна?..
Мода ФУПа - це купа пустих гiлок - нi про що - подивиться уважно - це iх життя та радощi.
Чупа свого часу спромiгся зробити альтернативу ФУПу - справдi, Сайт... не вийшов, але форум... як бачiте, живе та ще й ФУП переживе.
 :smilie7:
Про нормальную практику форумов - ты соврал.Флуд не приветствуется и за него банят, когда с ним влазят в ветки с объявленной темой и идет дискуссия.Но часто, когда тема затухает, теряет актальность и она может перейти во флуд. И это нормальный процесс.Никто и нигде на общих форумах не запрещает создавать чисто флудильные ветки для "просто общения". Это в человеческой природе.И требовать всех забанить, только потому, что тебе лично это не нравится - просто признак того, что ты или жуткий зануда, или бот.Не приставайте к Лисе и Венечке. Флуд - в их характере, и ломать свой характер под Бывалого никто не будет, а обидеть людей можно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #437 : Серпня 08, 2018, 11:26:06 11:26 »
Дело в том, Старый Грек...что мы с тобой знакомы. И мне не 15 лет, а тебе не 70.

Не вычитывай меня, как мальчика, СТАРЫЙ Грек.
Ну я же говорил, что ты сам себя заводишь.За 11 минут 4 ответа на один мой пост.И вряд ли мы с тобой знакомы.По возрасту, я где-то на 10 лет старше. Но это не так важно.На самом деле у тебя есть проблема, и пока ты ее не осознаешь, так и будешь создавать себе и окружающим новые проблемы.Проблема а том, что твоя политика модера: "Я начальник, ты дурак".И поэтому ты не то, что на критик, а на самые безобидные советы реагируешь как на личные оскорбления.Ты для себя непогрешим и других мнений быть не может.И то, что ты не дал ссылку, за что Лиса получила бан - это очень большая хуйня. Это твой позор теперь навсегда.Ты струсил.

Мы с тобой знакомы по збіговиську ФУПа. Ты там был. Про мои проблемы ты поменьше говори. У тебя своих проблем валом. По поводу, какой я модератор - пиши в админку с конкретными предложениями. Я себя не завожу. Кто ты такой, что бы мне говорить про трусость? Еще раз про Лису что-то мне тут пробубнишь, получишь бан за троллинг. Сиди, читай форум, пиши и расслабляйся.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #438 : Серпня 08, 2018, 11:27:36 11:27 »
Майже всi учаники цього форуму бувають на ФУП та бачать, хто е хто.
Тому... не варто думали, що Лесу... спецiально образили.
Подивиться в бан-лiст та зрозумiете, що у нас е старожили бану, вони це знають, iх банять за дiло, а вони жодного разу не сперечаються, бо свiдомо йшли на ризик та отримали... хто скiльки "заробив".
Ще раз подивиться - Леса... лише за флуд... могла б отримати тиждень бану.
Це нормальна практика форумiв - не маеш теми, збираеш народ пошуметь малость, нащо ти взагалi тут потрiбна?..
Мода ФУПа - це купа пустих гiлок - нi про що - подивиться уважно - це iх життя та радощi.
Чупа свого часу спромiгся зробити альтернативу ФУПу - справдi, Сайт... не вийшов, але форум... як бачiте, живе та ще й ФУП переживе.
 :smilie7:
Про нормальную практику форумов - ты соврал.Флуд не приветствуется и за него банят, когда с ним влазят в ветки с объявленной темой и идет дискуссия.Но часто, когда тема затухает, теряет актальность и она может перейти во флуд. И это нормальный процесс.Никто и нигде на общих форумах не запрещает создавать чисто флудильные ветки для "просто общения". Это в человеческой природе.И требовать всех забанить, только потому, что тебе лично это не нравится - просто признак того, что ты или жуткий зануда, или бот.Не приставайте к Лисе и Венечке. Флуд - в их характере, и ломать свой характер под Бывалого никто не будет, а обидеть людей можно.

Ты опять мне даешь советы, как жить? Давай советы своим родственникам.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #439 : Серпня 08, 2018, 04:19:18 16:19 »
Про нормальную практику форумов - ты соврал.
Флуд не приветствуется и за него банят, когда с ним влазят в ветки с объявленной темой и идет дискуссия.
Но часто, когда тема затухает, теряет актальность и она может перейти во флуд.
И это нормальный процесс.Никто и нигде на общих форумах не запрещает создавать чисто флудильные ветки для "просто общения".
Это в человеческой природе.И требовать всех забанить, только потому, что тебе лично это не нравится - просто признак того, что ты или жуткий зануда, или бот.
Не приставайте к Лисе и Венечке.
Флуд - в их характере, и ломать свой характер под Бывалого никто не будет, а обидеть людей можно.
Грек,  наскiльки я зрозумiв, закривая очi на образи, Вам надто подобаеться Лiса та Ко - то шукайте ii на ФУПе.
Не варто нам вказувати, що таке флуд та як вiн псуе кожний форум - на Рос.с айтах, де я був... флуд миттево присiкаеться вiчним баном - Geo дав Лiсе пiв доби бана (Образи) та воно знайшло час прийти та викласти 15 стор. бреду, наче вона права, а всi, хто проти неi - не вартi уваги флудерши.
Тим паче, ii флуд iз перекрученою мовою ПРИВЕД тощо... то взагалi дитячi забаганки.
Тому нах... тут треба цей дитячий садок, який до теми Полiтичного Форуму не мае жодного стосунку.
Ще раз наголошую, коли не бачiте, або не бажаете бачiте -
СУП не ФУП, тому й срачу тут НЕ БУДЕ.
З'явиться нова Лiса - отримае теж саме, що й попередня.
 :smilie7:
Geo -  :smiley24:
« Останнє редагування: Серпня 08, 2018, 04:30:48 16:30 від Бувалий »

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #440 : Серпня 12, 2018, 03:17:58 15:17 »
Дело в том, Старый Грек...что мы с тобой знакомы. И мне не 15 лет, а тебе не 70.

Не вычитывай меня, как мальчика, СТАРЫЙ Грек.
Ну я же говорил, что ты сам себя заводишь.За 11 минут 4 ответа на один мой пост.И вряд ли мы с тобой знакомы.По возрасту, я где-то на 10 лет старше. Но это не так важно.На самом деле у тебя есть проблема, и пока ты ее не осознаешь, так и будешь создавать себе и окружающим новые проблемы.Проблема а том, что твоя политика модера: "Я начальник, ты дурак".И поэтому ты не то, что на критик, а на самые безобидные советы реагируешь как на личные оскорбления.Ты для себя непогрешим и других мнений быть не может.И то, что ты не дал ссылку, за что Лиса получила бан - это очень большая хуйня. Это твой позор теперь навсегда.Ты струсил.

Мы с тобой знакомы по збіговиську ФУПа. Ты там был. Про мои проблемы ты поменьше говори. У тебя своих проблем валом. По поводу, какой я модератор - пиши в админку с конкретными предложениями. Я себя не завожу. Кто ты такой, что бы мне говорить про трусость? Еще раз про Лису что-то мне тут пробубнишь, получишь бан за троллинг. Сиди, читай форум, пиши и расслабляйся.
Говорить про трусость может любой, кто ее видит.А то ты уже у нас неприкасаемый и необговариваемый. Забронзовел что-то рановато.А про трусость, я тебе расскажу как было.Ты же сам руководил людьми и знаешь как это бывает.Соврал по мелкому, по ерунде, а потом пошел накручиваться вал брехни, и уже страшно соскочить.Так и у тебя с Лисой: тебе она чем-то не понравилась и ты решил, что это достаточный повод ее забанить.
Ну и ляпнул, что "за образи".А когда тебя поймали за язык ты струсил признать, что да, "использовал служебное положение в личных целях" и начал врать, изворачиваться, нападать на окружающих.Уходи лучше из модераторов сам - это не твое.Я в 14-м ушел с СУП-а не потому. тчо ФУП обновился, а потому, что мудозвон Чупа назначил Вийку модером. Она и практически прибила небольшой, но живой форум со своим лицом.Так и ты, опираясь на старых пердунов-консерваторов, типа Бывалово, которые считают, что все должны быть такие как они, а всё выделяющееся нужно травить собаками и дустом, скоро приведешь СУП к тому состоянию, в котором он был до кризиса на ФУПе.У СУП-а появился шанс снова ремнкарнироваться, но ты и "примкнувшие" к тебе этого шанса его лишают.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #441 : Серпня 12, 2018, 03:21:34 15:21 »
Про нормальную практику форумов - ты соврал.
Флуд не приветствуется и за него банят, когда с ним влазят в ветки с объявленной темой и идет дискуссия.
Но часто, когда тема затухает, теряет актальность и она может перейти во флуд.
И это нормальный процесс.Никто и нигде на общих форумах не запрещает создавать чисто флудильные ветки для "просто общения".
Это в человеческой природе.И требовать всех забанить, только потому, что тебе лично это не нравится - просто признак того, что ты или жуткий зануда, или бот.
Не приставайте к Лисе и Венечке.
Флуд - в их характере, и ломать свой характер под Бывалого никто не будет, а обидеть людей можно.
Грек,  наскiльки я зрозумiв, закривая очi на образи, Вам надто подобаеться Лiса та Ко - то шукайте ii на ФУПе.
Не варто нам вказувати, що таке флуд та як вiн псуе кожний форум - на Рос.с айтах, де я був... флуд миттево присiкаеться вiчним баном - Geo дав Лiсе пiв доби бана (Образи) та воно знайшло час прийти та викласти 15 стор. бреду, наче вона права, а всi, хто проти неi - не вартi уваги флудерши.
Тим паче, ii флуд iз перекрученою мовою ПРИВЕД тощо... то взагалi дитячi забаганки.
Тому нах... тут треба цей дитячий садок, який до теми Полiтичного Форуму не мае жодного стосунку.
Ще раз наголошую, коли не бачiте, або не бажаете бачiте -
СУП не ФУП, тому й срачу тут НЕ БУДЕ.
З'явиться нова Лiса - отримае теж саме, що й попередня.
 :smilie7:
Geo -  :smiley24:
Я не знаю, где вы были, но вы все стараетесь привести к своим меркам.Флуд не смерткльная угроза в общем.Да, можно зафдлудить ветку, но для этого и есть модератор, но если тема ветки уже не актуальна, а юзеры продолжают там общаться на совершенно новую случайно всплывшую тему, то что в этом плохого.Есть, опять же просто флудильные ветки, и за занудство, вроде твоего, я бы там банил за флуд второго порядка.А на ФУП я захожу только посмотреть старые ветки: про отползание, про нефть, рубль и т.п.Там слишком смердит ватой.Но вы с Гео хотите, что бы здесь, вообще, было как на кладбище, строго, уважительно и безжизненно.

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #442 : Серпня 12, 2018, 03:31:46 15:31 »
Я теж вважаю експеримент з призначення Geo модератором невдалим. Він почав багато банити. В тому числі назавжди. Банити вибірково. Одних банить, інших за те саме, наприклад, образи, флуд - не банить. Погрожує користувачам банами, в тому числі назавжди. Розігнав активних форумчан. Вони пішли.

І головне питання - не те, що написали форумчани прості. А те, що написав та зробив модератор.

В цій темі також є запитання адміністрації
http://ukrpravda.net/index.php?topic=47423.30
« Останнє редагування: Серпня 12, 2018, 03:37:04 15:37 від com »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #443 : Серпня 12, 2018, 06:24:26 18:24 »
Дело в том, Старый Грек...что мы с тобой знакомы. И мне не 15 лет, а тебе не 70.

Не вычитывай меня, как мальчика, СТАРЫЙ Грек.
Ну я же говорил, что ты сам себя заводишь.За 11 минут 4 ответа на один мой пост.И вряд ли мы с тобой знакомы.По возрасту, я где-то на 10 лет старше. Но это не так важно.На самом деле у тебя есть проблема, и пока ты ее не осознаешь, так и будешь создавать себе и окружающим новые проблемы.Проблема а том, что твоя политика модера: "Я начальник, ты дурак".И поэтому ты не то, что на критик, а на самые безобидные советы реагируешь как на личные оскорбления.Ты для себя непогрешим и других мнений быть не может.И то, что ты не дал ссылку, за что Лиса получила бан - это очень большая хуйня. Это твой позор теперь навсегда.Ты струсил.

Мы с тобой знакомы по збіговиську ФУПа. Ты там был. Про мои проблемы ты поменьше говори. У тебя своих проблем валом. По поводу, какой я модератор - пиши в админку с конкретными предложениями. Я себя не завожу. Кто ты такой, что бы мне говорить про трусость? Еще раз про Лису что-то мне тут пробубнишь, получишь бан за троллинг. Сиди, читай форум, пиши и расслабляйся.
Говорить про трусость может любой, кто ее видит.А то ты уже у нас неприкасаемый и необговариваемый. Забронзовел что-то рановато.А про трусость, я тебе расскажу как было.Ты же сам руководил людьми и знаешь как это бывает.Соврал по мелкому, по ерунде, а потом пошел накручиваться вал брехни, и уже страшно соскочить.Так и у тебя с Лисой: тебе она чем-то не понравилась и ты решил, что это достаточный повод ее забанить.
Ну и ляпнул, что "за образи".А когда тебя поймали за язык ты струсил признать, что да, "использовал служебное положение в личных целях" и начал врать, изворачиваться, нападать на окружающих.Уходи лучше из модераторов сам - это не твое.Я в 14-м ушел с СУП-а не потому. тчо ФУП обновился, а потому, что мудозвон Чупа назначил Вийку модером. Она и практически прибила небольшой, но живой форум со своим лицом.Так и ты, опираясь на старых пердунов-консерваторов, типа Бывалово, которые считают, что все должны быть такие как они, а всё выделяющееся нужно травить собаками и дустом, скоро приведешь СУП к тому состоянию, в котором он был до кризиса на ФУПе.У СУП-а появился шанс снова ремнкарнироваться, но ты и "примкнувшие" к тебе этого шанса его лишают.

ЗНАЧИТ ТАК...Закканчиваем эту дебильную беседу.

Хочешь поумничать? Не вопрос. Не понарвилось тебе, что я написал "Образи"?

Кури тогда пункт 7. В нестандартних, спірних та невизначених ситуаціях, модератор приймає рішення на власний розсуд.

ЕСЛИ ТЕБЕ НЕ ПОДОШЛО ТО, ЧТО НА НЕЕ ПОЖАЛОВАЛИСЬ ЗА "ОБРАЗИ".

Вопросы? Питання? Є?

Чи ще "пагаварім ні а чьом"?

Запам"ятай...мене можна вбити, від*издити...але трахнути мені мозок не можливо.

Зрозуміло, так?

Залиш мене в спокої. Умнік.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #444 : Серпня 12, 2018, 06:25:44 18:25 »
Я теж вважаю експеримент з призначення Geo модератором невдалим. Він почав багато банити. В тому числі назавжди. Банити вибірково. Одних банить, інших за те саме, наприклад, образи, флуд - не банить. Погрожує користувачам банами, в тому числі назавжди. Розігнав активних форумчан. Вони пішли.

І головне питання - не те, що написали форумчани прості. А те, що написав та зробив модератор.

В цій темі також є запитання адміністрації
http://ukrpravda.net/index.php?topic=47423.30

Ок.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #445 : Серпня 12, 2018, 06:49:42 18:49 »
Человек (Com) не создал ни одной политической темы. Один сплошной ФЛУД в стиле Наффи. Я его предупреждал и долго терпел. Ему мало. Послал меня на хуй (модератора). Получил ПЯТЬ дней за это. Это где такое видано? На ЛЮБОМ форуме, где такое видано?....Постоянно тошнит и тошнит, тошнит и тошнит....А теперь еще и брешет.

Все. Хватит.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #446 : Серпня 12, 2018, 06:51:08 18:51 »
Человек (Com) не создал ни одной политической темы. Один сплошной ФЛУД в стиле Наффи. Я его предупреждал и долго терпел. Ему мало. Послал меня на хуй (модератора). Получил ПЯТЬ дней за это. Это где такое видано? На ЛЮБОМ форуме, где такое видано?....Постоянно тошнит и тошнит, тошнит и тошнит....А теперь еще и брешет.

Все. Хватит.

Зноси його гілки у інший розділ
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #447 : Серпня 12, 2018, 06:59:35 18:59 »
Человек (Com) не создал ни одной политической темы. Один сплошной ФЛУД в стиле Наффи. Я его предупреждал и долго терпел. Ему мало. Послал меня на хуй (модератора). Получил ПЯТЬ дней за это. Это где такое видано? На ЛЮБОМ форуме, где такое видано?....Постоянно тошнит и тошнит, тошнит и тошнит....А теперь еще и брешет.

Все. Хватит.

Зноси його гілки у інший розділ

Все. "Назавжди". Я таких красапетов хорошо знаю. И знаю, чем это заканчивается...вот это "бурление говн".

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #448 : Серпня 12, 2018, 09:42:54 21:42 »
Человек (Com) не создал ни одной политической темы.
Один сплошной ФЛУД в стиле Наффи.
Я его предупреждал и долго терпел.
Ему мало.
Послал меня на хуй (модератора).
Получил ПЯТЬ дней за это.
Это где такое видано?
На ЛЮБОМ форуме, где такое видано?....
Постоянно тошнит и тошнит, тошнит и тошнит....
А теперь еще и брешет.
Все.
Хватит.
:smiley24:
Нарештi, Geo зробив те, що мусив.
Менi теж не подобаеться вiчне бурчання не про що.
Е Адм. форум - пiдiймаемом тему та обговорюемо.
Замiсть цього... знвоу нова гiлка й новий винос мозга.
 :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Щось нових тем тут ...
« Reply #449 : Серпня 29, 2018, 07:54:53 19:54 »
Бувалий ... як я вже писала, Лисиця намагалася, навпаки, типу підняти трохи форум, розворушити його.
У своєму розумінні :).
Я особисто не підтримую відкриття багатьох іменних тем. Але, на мою думку, це не такий великий гріх.
По-перше, їй можна було послати приватне повідомлення від модераторів і попросити цього не робити.
Або послати попередження.
Також можна було виділити одну тему для флуду (або розмов ні про що) - на багатьох форумах це практикується.
Мені здається, що у Вас інша мотивація.
Буду рада, якщо це не так.
ПС. Вона та інші прийшли з ФУПу не для того, щоб тут нашкодити.
Повірте мені - як я вже написала, зараз мені невідомі інші форуми для нормального укрополітичного спілкування.
Про ФУП тут вже сто раз сказано, а на уаполітикс сьогодні посміялися з людей, які захищали Україну  :smilie9: і які є відомими особами на цьому форумі - в контексті теми про Лисицю :(.
Давайте доведемо - що ми у сто раз вищі за них.
Якби дехто написав Лисиці у приват і попросив вибачення за непорозуміння (що реально було непорозумінням), то і я буду прохати її повернутися.
По-перше, нi хто над Лесой особо не знущався - вона сама себе зробила особливою персоною.
По-друге, е слушна пропозицiя, коли гiсть, або учасник СУПу флудить... перенести його думки в Болталку або Зоопарк.
Трете - я був на багатьох форумах та не бачiв, аби учасник форума, якого забанили на 0,5 доби... цiлий день, 10 сторiнок... мотав нерви Модератору, що вiн такий-сякий, навiть наближатися до Леси не смiе, бо вона, бач, прийшла СУП рятувати.
Це ж де таке бувае, коли Модератор повинен ще звинятися за бан - в бан-листi вказано ОБРАЗИ.
Але для Леси цього мало - на коленi, падли, цiлуйте моi черевики й памятайте, що ще раз побачу себе в банi, перекусаю вас усiх !
Вiдомо, що лiси (справжнi) переносять сказ.
 :smilie7:

Вона просто за себе заступилася і попросила справедливості. Ну я так це бачу.

Судячи зі всього, лесічка не стільки шукала справедливість, як навішувала не супчиків ярлики і організовувала масове гримання дверима
:weep:
Панове Бувалий, Злата та WestNik. От я коли-небудь деінде про вас хоч одне погане слово написав?
То невже було так важко просто вислухати мою думку?!
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?