Автор Тема: Гілка про польоти: скайдайвінг, труба, планеризм..  (Прочитано 390 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
На колишньому форумі в мене була така гілка (правда, її знесли відразу у Вільне спілкування), де ми переписувались, переважно, з Владом і Сліпим про стрибки з парашутом і польоти у трубі.
Хочу й тут таку завести... може, хто захоче хоча б політати у трубі?))
Для початку: мій 38-й стрибок, все ще з д1-5у... з 1400 м, затримка розкриття 15 сек.



Хотілося б досягти бажаної мети швидше, але чомусь я повільно просуваюсь.. старий вже мабуть) тільки зараз стало виходити розслаблятись у повітрі після відділення від літака, це головна умова!) а я ніяк не можу позбутися підсвідомого страху, який сковує тіло... тобто, вже пам'ятаю навіть, що коли було (Раніше було, що не пам'ятав, з моменту, коли стоїш у дверях до розкриття парашута. Тебе там кудись крутить (бо напружений, а це умова виникнення "штопора", ти підносиш до очей руку з висотоміром (який там вже контроль пози, тебе крутить ще більше), рвеш те кільце і потім дивишся, як повільно розкручуються стропи). А потім лаєш себе останніми словами, що знову провтикав контроль пози, напружився, зірвався у б/п...)
Зараз уже більш-менш спокійно почуваюсь в літаку, проте стрибки виходять раз на раз...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
У народа що в літаку залишились, якісь обличчя нудні, з такими обличчями їм ніхто грошей не дасть.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
То пасажири тандемів на першому плані) так, їм трохи страшно, перший раз  :gigi:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча

Вчора були традиційні п'ятничні польоти в трубі. Спеціально не вмикали потік на більшу потужність, щоб інструктору було легше контролювати. На відео добре видно недоліки, і перший - несиметричність пози. Розслаблятись наче вже більш-менш навчився...

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча

Сьогодні рано над Прогресом було хмарно)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Перепрошую, яка фото/вiдео-камера використовуеться?..
 :smilie7:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Гоу про 3+

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гоу про 3+
Чудова камера - навiть б/у... можна за 1000 гр. знайти.
 :smilie7:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Гоу про 3+
Чудова камера - навiть б/у... можна за 1000 гр. знайти.
 :smilie7:
якість там така сама ,як і в більш пізніх моделей.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча


Святкування дня народження на Прогресі)
я був з ними у підйомі, але вистрибнув раніше...