Автор Тема: Як народжуються психи, тема про сон. Важливо Атошникам. Легалізувати проституцію  (Прочитано 712 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Сон.
Що ми знаємо про нього?
Фактично нічого не знаємо про сон. Важлива частина нашого життя, а ми нічого не знаємо. Не так давно читав, що речовина який відповідає за цілісність свідомості і цілісність наших суджень, виробляється тільки під час сну, і тільки під час глибокої фази сну (не впевнений, що це повязано з дельта сном бо там навпаки все сповільнюється).

Відразу, що таке глибока фаза? (Мається на увазі швидка фаза сну коли прискорюється серцебиття і робота всіх органів) Можна взяти і погуглити. Але до цього питання ми вернемся пізніше, головне нам зараз засвоїти, що ця фаза важлива, завдяки їй ми відчуваємо себе після сну, чудово і бадьоро. Вай.

Давайте підемо іншим шляхом і задамо питання зовсім по іншому.  А звідки наш організм знає скільки нам треба спати? Зараз популярні фітнес трекери. До чого - це я? А до того, що скоріш за все наш організм вчиняє так само.  Рахує кількість кроків (Динамічне навантаження), удари серця, враховується активність нервової системи, але основне - це кількість кроків.
 
 Як він рахує? Тут можуть бути різні механізми які вираховують динамічне навантаження і гіроскопічний рух, нам більше важливо звернути увагу на інше в цьому питанні. Механізм неточний і постійно вдосконалюється протягом усього життя. В цьому нагадує він роботу фітнестрекера, який компанія постійно перепрошиває алгоритм підрахунку кроків. Але наш організм - це робить індивідуально під нас. Скоріш за все є коефіцієнт щоб був запас,  запас солідний,   днів на 3-6 вистачить (якщо організм буде економити), тортури  в СС, коли не давали спати ув'язненим, вказують що запасу на днів 6 вистачить.
 
Тепер продовжимо далі наш екскурс. От же чим більше ми зробимо кроків, тим наш організм намагатиметься нас довше протримати в глибокій фазі сну. Чого так? Нервова система з самого початку використовувалась не для думання, вірніше вона обслуговує ходьбу плюс аналіз території і ходьба теж потребує робити нервової системи не менше ніж мислення. Для обчислення нашої ходьби не менше потрібно затратити обчислюючих ресурсів нашого організму ніж на процес читання , (обрахунок повороту матриці і з урахуванням маси далеко не тривіальний, вибачте за технічні страшні терміни) От, наш організм і рахує кроки, не точно рахує, він помиляються, тому повторю, він робить запас.

Тут я зробимо ліричний відступ, а чого коли ми спимо по 7-9 годин Ми не почуваємо себе відпочившими? І тут повернемся до питання, що таке глибока фазу сну? Одна з 5 фаз які проходить наш мозок за ніч, на 4 фази уходить від 10 до 20 хвилин, а тоді організм в ходить в 5 глибоку фазу сну, яка триває 10 хвилин, і все відбувається по колу. Якщо ти за день зробив 5 000 чи 7 000 кроків, то глибокий сон триватиме близько 2-ох годин (30 відсотків від загальної кількості сну). Тоїсть за 7 годин при мінімальному русі, для відновлення сил нам потрібно спати в глибокій фазі сну, близько 2 годин. Якщо ви спали тільки 1 годину глибокого сну, це тільки для нормальної роботи мозку, але не відпочинку. Одна година сну у глибокій фазі за ніч - це робота на ізнос. В такому режимі довго не попрацюєш. Треба зрозуміти, що 2 чи 1 година, це при тому що ми НЕ рухались, якщо рухались то глибока фаза сну буде значно більша. Чим більше ми ходили тим більше наш організм витратить часу на фазу глибокого сну. Не всі навантаження впливають на фазу швидкого-глибокого сну тільки ходьба і біг, або що наш організм за нех може сприйняти. Велосипед якщо ви не рухаєтесь по ямах, не буде компенсуватись розширенням фази сну, біг і ходьба тільки компенсуються.

А тепер обговоримо, якщо наш організм такий розумний чого ми не висипаємось? А він у перші 4 фази слідкує за всім на вкруги, за шумом, за запахами, за тими чи не болить нас щось.  Він аналізує і слідкує за сигналами про небезпеку. Наприклад шум доща не є сигналом про небезпеку.

Які ж є сигнали, що наш мозок вважатиме їх за небезпеку?
-хтось ходить поряд. 
- Стон поряд.
- Любі шуми які не є регулярними. (регулярні можуть бути дощ, бормотання чи храп, чи стук коліс вагона, вони не є проблемою для сну.)
- Гавкіт собак чи нявкання котів.
- Дискотека.
- Щось горить, на вулиці, хтось закурив.
- Щось жарять на кухні.
-  Різкий запах з вулиці. (Поряд свалка, каналізація)
- Відкривають і закривають холодильник.
- Розмова.
- Біль у спині.
- Біль в ногах, та будь який навіть слабкий біль не дасть заснути.
- стрес.
….
Ого як багато, і я мабуть не всі перерахував.

За винятком болі більшість сигналів пов'язані з небезпекою зовні. На болі зупинюсь. Мозок не дасть заснути поки є біль. Одна з причин, це глибокий сон. Під час швидкої фази сну Ви наче як спрінтер біжите стометрівку. Якщо у вас щось пошкоджено виж не будете бігти 100 метрівку? Це як поломата машина, Ви на ній коли щось зламалось їдите акуратно і повільно. Так і наш мозок не дасть заснути в повну міру і перейти у глибокий сон, щоб не включився режим спрінтера. (не хочеться добавляти багато тексту, біль сама є постійно міняючимся подразником) 

Коли нам не вистачає сну, або ми багато ходимо глибокий сон замість 10 хвилин за один раз розширює до 20, а то і більше хвилин, в деяких людей буває і до часу. Отже час бігти, як стометрівку.))) Можна угробити серце? Так і є, коли людина погано спить через умовні сигнали про небезпеку, вона має проблеми з серцем, коли багато ходила і бігала теж часто мають проблеми з серцем, а жінки мають проблеми з серцем і ендокринною системою, а проблеми з ендокринною системою це проблеми з вагітністю...Так багато завязано на сні.  :(

Знаєте хто в цивільному житті від цього найбільше страждає і є підтвердженням наведеного вище? Велосипедисти, якщо по місту, то мають проблеми з відсипанням, бо рахуєтья кроки, а не навантаження.   Потім проблеми мають там де шумно, статистика підтвердить біля аеропортів і залізних доріг, а такоє мають проблеми більшість хто живе в містах. Тому в містах часто знижена народжуваність. Фактично приїхав в місто і потрапив в шум жінка замість 6-7 народила 3 дитини поки не зламала собі репродуктивну функцію відсутністю сну. Отже,  проблема з народжуваністю  не в кар'єрі чи емансипації, а в тому що місто не дає спати.

І сама обідне,  проблеми мають люди, які доглядають своїх літніх батьків… Старики спалять мало, бо мало рухаються і досипають дньом. Вночі не сплять вони, і створюють сигнали про небезпеку, пішли до холодильника, в туалет (запах) включили телевізор. Їх діти потім ходять постійно злі і не все сприймають адекватно… Можна їм поспівчувати.

Як рішати ці проблеми? Довше спати на вихідні. Люди які багато важко працюють, але робота не пов'язана з рухом мають додому добиратись пішки)))) Будинки треба ізолювати від шуму… В будинку має бути гарна вентиляція, якщо ви не поряд зі сміттєзвалищем…

Діти які доглядають старих не сплять місяцями… Навіть не знаю як їм допомогти, мабуть менше рухатись, що вони і так роблять, бо не має сил…І не пити, алкоголь блокує глибокий сон, поки не вивітриться з організму, Ви не заснете нормально, буде “дрьом”. У алканавтів білочка через відсутність сна. Кстаті у багатьох ілюзія, що алкоголь дає розслабитись і вони виспатись, це не так. Просто, коли ти випив, і пів ночі  з організму виходив алкоголь наступну частину ночі родичі його не трогають, хай сигинятко (нещастячко) виспиться, от і вся ілюзія чого людина думає, що від алкоголю висипаються. Насправді він не дає спати.

Ще одна категорія людей яка має через поганий сон проблеми, це військові АТОШНИКИ. Казарми в сучасному виді не дають виспатись. Ті, що на передку, коли кожну ніч стріляють, теж не сплять, чого і мають проблеми з сном. А з алкоголем мають проблему через обман, що вони гарно висплються те що я писав вище.

Місяць людина нормального сну немає і в неї починаються здвиги у психіку, що ми часто зустрічаємо в атошників, навіть тих в які далеко від лінії зіткнення в тилу, постріли чути і там. (Місцеве населення через це зле, бо не спить) Якщо вчасно не зайнятись проблемою то потім маємо проблеми на вільній частині України з Атошниками. Проблеми з їх реабілітацією не стільки стрес, а відсутність нормального сну. Вони через умовний сигнальний шум про небезпеку місяцями не сплять.

Як з цим боротись і це виправити? Постійна ротація кожні два тижня… Особовий склад має мало рухатись коли на передку, тоїсть їх мають менше ганяти, щоб їм не треба було багато спати. Поміняти концепцію казарм. В казармі людині дозволється спати так щоб відіспатись і роблять навантаження тільки на 3 день, як прибув у казарми. (Поки нема інтенсивних бойових дій)

Концепція казарм має передбачати приміщення для сну, комната для двох людей, гарно ізольовані від шуму  і розрахунок має бути такий, що комнат в тричі більше ніж потрібно, щоб можна було деякі комнати займати індивідуально. Один великий спальний зал. Далі бібліотеки, спортзал, бібліотека, басейн це уже побажання)))… Головне - це комнати на двох, ізольовані і щоб їх можна було використати індивідуально для спання  і великий зал для спання.

А до дому пускати солдат до дружини, тільки якщо він у казармах подібних пробув 2 тижні перед цим…

Любі навчання мають тривати не більше 2 тижнів, потім відпочинок у таких казармах. 

Менше буде проблем з реабілітацією.

І трошки пятниці в цій темі. Я згадував вскольз “ходьба і бігу або що організм сприймає, як ходьба і біг“, як не дивно - це секс. Він може збільшити глибокий сон.

Дуже погано, що у нас заборонені відповідні, послуги, вони знімають стрес тим що людина коли займається сексом потім має довший глибокий сон хоч і рухалась менше. Часто науковці або отшельники, які сплять добре бо триматься від світу подалі, або сексуальні маньяки, як ЛАНДАУ. Кажуть, що на заході є теорія, що сексуальна розбещеність сприяє новим відкриттям , це її підтверджує, після сексу людина довше спить у глибокому сну, відповідно краще думає.  Ну і якщо вернутись до АТОШНИКІВ кращий сон після сексу  з повією, менше шансів, що він прибє дружину дома, та і взагалі кращий сон сприяє більш здоровим стосункам в суспільстві….

Так що нашим політикам треба подумати, що у час війни треба легалізація проституції.

А взагалі, Слава Україні.

Offline bugaga

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 7829
От якби теж саме втричі меншим обсягом тексту
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ad Astra

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 597
Це Тіммі власноручно таке нагенерував із просторів власного мозку чи це чиєсь інше?

Відкрили Америку. Звичайно ж, секс корисний для здоров"я. Але не кожен зможе чи захоче з проституткою, до того ж, які гарантії, що він щось не підчепить? Спектр - від сніду до гонореї до вірусу папіломи людини, який викликає рак.

Легалізацію проституції підтримую.

Offline аспирин

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 762
Сон, бессонница, чего-чего а насчет этих дел у всех есть личный опыт.
Что-то не замечал хорошего сна после  больших нагрузок, связанных с ходьбой, скорее наоборот.

Возможно у большинства наоборот, но приведенное выше наблюдение тоже многие подтверждали.

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Сон, бессонница, чего-чего а насчет этих дел у всех есть личный опыт.
Что-то не замечал хорошего сна после  больших нагрузок, связанных с ходьбой, скорее наоборот.

Возможно у большинства наоборот, но приведенное выше наблюдение тоже многие подтверждали.
Після простої ходьби якщо не було розірвано шумом сон. Мова взагалі про відновлення організму. Він за ніч не може компенсуватись але легка прогулянка наступні дні, допоможе швидше відновити сили ...

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Це Тіммі власноручно таке нагенерував із просторів власного мозку чи це чиєсь інше?

Відкрили Америку. Звичайно ж, секс корисний для здоров"я. Але не кожен зможе чи захоче з проституткою, до того ж, які гарантії, що він щось не підчепить? Спектр - від сніду до гонореї до вірусу папіломи людини, який викликає рак.

Легалізацію проституції підтримую.
Кому що болить...Кожен побачив своє... Загалом проститутка коли легально мед огляд змушена буде проходити....

Offline svit

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 14497
Велика і цікава стаття. Вона настільки велика, що те що вона цікава я зрозумів лише з фрази про коли відкривають холодильник.

Offline div

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 18883
Я не стал читать
Краткость сестра таланта

Offline Бувалий

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 32691
 • Стать: Чоловіча
Легалізацію проституції підтримую.
Кому що болить...Кожен побачив своє...
Загалом проститутка коли легально мед огляд змушена буде проходити....
Вона вже давно майже легалiзована - через масажнi салони та отелi люкс класа.
Можно називати це приватним психологом або лiкарем-масажистом - байдуже.
Повii... мед.огляд не проходять, бо в держ. реестрi професiй такоi професii як повiя... немае.
Тому е сенс тричi подумати, як само можна отримати ВIЧ iнфекцiю та чiмали кошти викинути на вiтер.
 :smilie7:

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Я не стал читать
Краткость сестра таланта
Там такий обєм затронутий, що це ще дуже коротко написано. Дуже коротко.

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Велика і цікава стаття. Вона настільки велика, що те що вона цікава я зрозумів лише з фрази про коли відкривають холодильник.
Дуже багато матеріалу, в дуже коротку замітку...

Стаття написана хунтою з СС))))  :laugh:

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Вона вже давно майже легалiзована - через масажнi салони та отелi люкс класа.
Можно називати це приватним психологом або лiкарем-масажистом - байдуже.
Повii... мед.огляд не проходять, бо в держ. реестрi професiй такоi професii як повiя... немае.
Тому е сенс тричi подумати, як само можна отримати ВIЧ iнфекцiю та чiмали кошти викинути на вiтер.
 :smilie7:
її варто туди внести. Щоб проходила.

Offline Бувалий

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 32691
 • Стать: Чоловіча
її варто туди внести.
Щоб проходила.
Згадайте драму  "Iнтердевочка" Петра Тодоровського- ким працювала валютна повiя Таня Зайцева - медсестрою.
Тобто, майже 30 рокiв тому... повii мали чудове медичне прикриття, бо сама по собi проституцiя - це не секс, а лише гра.
За цю гру... повii й беруть чималi грошi, левова частка яких йде мамкам та сутенерам.
Легалiзацii проституцii або послуг повiй у нас нi коли не буде - Европа зараз нас чураеться, як прокажених, а коли вони поабачать, що у нас це лайно лагалiзували,  буде не до смiху.
Крiм того, проф. повii давно використовуються в полiцii, як пiдсаднi вутки, а дачi та будинки розпусти... майже всi на облiку в Нац. полiцii та СБУ.
Не думаю, що цi контори так просто розпрощаются iз своiм хлiбом, коли вийде Закон...
Вигiдно робити вигляд, що ми боремося iз цим явищем, а за Законом... проституцiя, тобто, утримання салонiв, будинкiв розупусти тягне... в кращому випаду... Адм. правопорушення або мiн. строк, якщо не доведуть, що на приватнiй територii робився масаж, на який е дозвiл та лiцензiя МОЗ на приватну практику.
 :smilie7:

Offline svit

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 14497
У нас багато чого треба легалізувати. Ну не те щоб багато, але дещо точно треба.

Offline div

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 18883
Бувалый, шо ты несешь? Проституция легализована во многих европейских странах, может даже в большинстве

Offline Бувалий

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 32691
 • Стать: Чоловіча
Бувалый, шо ты несешь?
Проституция легализована во многих европейских странах, может даже в большинстве
Ви маете на увазi Германiю та Нiдерланди?..
Добре, давайте будемо так само жити, як вони, тодi питань не буде.
Якщо досi проституцiя не лагалiзована, то далi чекати чуда не варто.
У нас й азартний бiзнес прикрили, бо там дуже багато сумнiвного - вiд одноруких бандитiв та Iнтернет-клюбiв до приватних лотерей, якi досi iснують пiд трендом "Нацiональна Лотерея".
Щодо повiй, знову повторю - це або приватнi медсестри, або  проф. психологи - як повii, вони можуть отримати попередження або Адм.штраф - як буде нагода зазирнiсть в Крим. кодекс,  де е вiдповiднi статтi.
 :smilie7:

Offline svit

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 14497
Проституція у нас нелегальна лише тому що певні люди з цього мають шалені гроші, а якшо воно буде легально, то гроші буде мати бюджет, а тим людям воно таке нецікаво. А не якась там мораль, якби мораль, то її дійсно б спробували забороняти, але такі заборони у демократичному суспільстві неможливі.

Те саме частково стосується і такого чудового снодійного засобу, як марихуана.

Offline Бувалий

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 32691
 • Стать: Чоловіча
Проституція у нас нелегальна лише тому що певні люди з цього мають шалені гроші, а якшо воно буде легально, то гроші буде мати бюджет, а тим людям воно таке нецікаво.
А не якась там мораль, якби мораль, то її дійсно б спробували забороняти, але такі заборони у демократичному суспільстві неможливі.
:smiley24:
Поо що й мова.
Марiхуану... продаж та заборону... повинен визначити Закон через Фарм. комiтет.
Взагалi... кожний снодiний пререат в передозi... мае таксий саме эфект.
Додайте його в кофе або у водку... мало не буде.
Тому дозвiл на МХН -  не на часi -  кому треба, знають де шукати.
 :smilie7:

Offline div

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 18883
Бувалый, шо ты несешь?
Проституция легализована во многих европейских странах, может даже в большинстве
Ви маете на увазi Германiю та Нiдерланди?..
Добре, давайте будемо так само жити, як вони, тодi питань не буде.
Якщо досi проституцiя не лагалiзована, то далi чекати чуда не варто.
У нас й азартний бiзнес прикрили, бо там дуже багато сумнiвного - вiд одноруких бандитiв та Iнтернет-клюбiв до приватних лотерей, якi досi iснують пiд трендом "Нацiональна Лотерея".
Щодо повiй, знову повторю - це або приватнi медсестри, або  проф. психологи - як повii, вони можуть отримати попередження або Адм.штраф - як буде нагода зазирнiсть в Крим. кодекс,  де е вiдповiднi статтi.
 :smilie7:

Первая ссылка в гугле

Цитувати
Проституция как профессия легализована в Нидерландах, Германии, Австрии, Швейцарии, Греции, Турции, Венгрии и Латвии. В Испании и Чехии власти относятся к проституции терпимо.

Offline Ad Astra

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 597
Це Тіммі власноручно таке нагенерував із просторів власного мозку чи це чиєсь інше?

Відкрили Америку. Звичайно ж, секс корисний для здоров"я. Але не кожен зможе чи захоче з проституткою, до того ж, які гарантії, що він щось не підчепить? Спектр - від сніду до гонореї до вірусу папіломи людини, який викликає рак.

Легалізацію проституції підтримую.
Кому що болить...Кожен побачив своє... Загалом проститутка коли легально мед огляд змушена буде проходити....

Після кожного клієнта? це нереально. А заразитися можна якраз від кожного цього клієнта.

Презервативи не захищають на 100 відсотків. І деяка частина клієнтів не хоче ними користуватися в будь-якому випадку.

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Взагалі можна і клієнтів перевіряти, ввести абоненмент для постійних , тоді він точно буде перевірятись)))

Offline Capitain Cubs

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 8662
 • Стать: Чоловіча
 • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Це Тіммі власноручно таке нагенерував із просторів власного мозку чи це чиєсь інше?

Відкрили Америку. Звичайно ж, секс корисний для здоров"я. Але не кожен зможе чи захоче з проституткою, до того ж, які гарантії, що він щось не підчепить? Спектр - від сніду до гонореї до вірусу папіломи людини, який викликає рак.

Легалізацію проституції підтримую.
Кому що болить...Кожен побачив своє... Загалом проститутка коли легально мед огляд змушена буде проходити....

Після кожного клієнта? це нереально. А заразитися можна якраз від кожного цього клієнта.

Презервативи не захищають на 100 відсотків. І деяка частина клієнтів не хоче ними користуватися в будь-якому випадку.

Мадам , ви відстали від життя.
Зараз є купа стерилізаторів від дешевого хлоргексідину до дорогого мірамістіну.
Це і спреї і свічки і мазі
Udmurt forum delenda est

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Кабс ти звідки це все знаєш? Як каже крокі. БЛ====щаААААААААААААААААА))))

Offline Аборигеныч

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 767
 • Стать: Чоловіча
Мирамистин это серьезное оружие. Капитан шарит! :gigi: :smiley24:
скаче дид ишак лютуе

Offline Capitain Cubs

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 8662
 • Стать: Чоловіча
 • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Мирамистин это серьезное оружие. Капитан шарит! :gigi: :smiley24:

Кажуть, що єбашить і гепатити і снід.
Я вже років 15 користуюся :smiley24:
Udmurt forum delenda est

Offline div

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 18883
Мирамистин это серьезное оружие. Капитан шарит! :gigi: :smiley24:

Кажуть, що єбашить і гепатити і снід.
Я вже років 15 користуюся :smiley24:

Мирамистин это разводилово
Это я говорю как человек непосредственно знакомый с человеком занимавшимся клиникой этого "препарата" его дезинфицирующие свойства ничем не отличаются от обыкновенного мыла

Offline timmiapostolms

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 866
Мирамистин это разводилово
Это я говорю как человек непосредственно знакомый с человеком занимавшимся клиникой этого "препарата" его дезинфицирующие свойства ничем не отличаются от обыкновенного мыла
Ти розстроюєш людей, а їм хочеться кохання для душі і порнографії для тіла.

Offline Аборигеныч

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 767
 • Стать: Чоловіча
Мирамистин это разводилово
Это я говорю как человек непосредственно знакомый с человеком занимавшимся клиникой этого "препарата" его дезинфицирующие свойства ничем не отличаются от обыкновенного мыла
Ти розстроюєш людей, а їм хочеться кохання для душі і порнографії для тіла.

А мы так и поверили! :weep: Мало ли чего, в тырнетах рассказують и исследують.. :fp2
скаче дид ишак лютуе

Offline Ad Astra

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 597
Це Тіммі власноручно таке нагенерував із просторів власного мозку чи це чиєсь інше?

Відкрили Америку. Звичайно ж, секс корисний для здоров"я. Але не кожен зможе чи захоче з проституткою, до того ж, які гарантії, що він щось не підчепить? Спектр - від сніду до гонореї до вірусу папіломи людини, який викликає рак.

Легалізацію проституції підтримую.
Кому що болить...Кожен побачив своє... Загалом проститутка коли легально мед огляд змушена буде проходити....

Після кожного клієнта? це нереально. А заразитися можна якраз від кожного цього клієнта.

Презервативи не захищають на 100 відсотків. І деяка частина клієнтів не хоче ними користуватися в будь-якому випадку.

Мадам , ви відстали від життя.
Зараз є купа стерилізаторів від дешевого хлоргексідину до дорогого мірамістіну.
Це і спреї і свічки і мазі

Звідки мені це знати? у мене, крім чоловіка, ніколи нікого не було, і сподіваюсь, не буде :).

Ротову порожнину теж цими ліками дезинфікують?

Offline div

 • Ветеран форума
 • ******
 • Повідомлень: 18883
Мирамистин это разводилово
Это я говорю как человек непосредственно знакомый с человеком занимавшимся клиникой этого "препарата" его дезинфицирующие свойства ничем не отличаются от обыкновенного мыла
Ти розстроюєш людей, а їм хочеться кохання для душі і порнографії для тіла.

А мы так и поверили! :weep: Мало ли чего, в тырнетах рассказують и исследують.. :fp2

Как лекарство эта херня зарегистрирована только В РФ, ну еще возможно у нас