Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23765 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #330 : Жовтня 12, 2018, 12:59:35 12:59 »
То чим ви ображені,що 10 сторінок талдичите про стволи?
Розкажіть ,ви все одно анонім,відвертість тут вам нічим не загрожує.
 :smilie7:
:Sho_za:
Можете ще 10 сторiнок марити про стволи, коли вам так приемно - менi це не треба, тому вище вже писали - в умовах нашого життя та КК, воно буде вважатися злочином - як зберiгання так використвання.
Але ви ж людську мову не розумiете -  вам треба, аби ваша думка була чi не одиною правдивою.
Тому я роблю висновок, що для вас бiльшого щастя немае, нiж ромови про стволи...
Е така приказка - Дурень думкою багатiе...
 :smilie7:
Якби ви уважніше читали тему і хоч трохи були в темі,то зрозуміли б,що мова за легальну зброю за володіння якою не притягують до кримінальної відповідальності,а також про необхідні зміни аби наша реальність змінилася.Так що хтось багатіє,а хтось пише на теми абсолютно. в них не разбираючись.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #331 : Жовтня 12, 2018, 01:12:14 13:12 »
Я просто хочу відмітити, що попри мою згоду з тим, що швидкий приїзд копів на виклик є важливим, він не призводить до ліквідації злочинності. У світі є багато міст, де середній час очікування поліції після виклику становить 3, 4, 5 хвилин. Попри це, зі злочинністю там все ок.

Хотілось би почути про ці міста і про злочинність там
Наприклад, у Чікаго десь чотири хвилини. Лос-Анжелес має вісім, Нью Йорк має десять. Я зазвичай дивлюся на Сполучені Штати та Британію, бо звідти найлегше отримати статистичні дані, й відповідно по ним є значно більше наукових статей, з яких можна приблизно зрозуміти, на які саме ефекти можна приблизно сподіватися за умови втілення їх в Україні.
Наприклад, оця праця дає непоганий огляд методології конкретного втілення багатьох ідей, які ми тут дискутуємо у загальному вигляді: https://academic.oup.com/restud/article/85/2/855/4104675
Знаю з особистого досвіду- безкарність і пофігізм поліції в країнах типу Італії просто вражає
Між іншим, гарне місто, яке демонструє важливість швидкої реакції поліції - то Детройт. Там час очікування десь година  :gigi: ну й відповідно злочинність захмарна.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #332 : Жовтня 12, 2018, 08:16:48 20:16 »
Я просто хочу відмітити, що попри мою згоду з тим, що швидкий приїзд копів на виклик є важливим, він не призводить до ліквідації злочинності. У світі є багато міст, де середній час очікування поліції після виклику становить 3, 4, 5 хвилин. Попри це, зі злочинністю там все ок.

Хотілось би почути про ці міста і про злочинність там
Наприклад, у Чікаго десь чотири хвилини. Лос-Анжелес має вісім, Нью Йорк має десять. Я зазвичай дивлюся на Сполучені Штати та Британію, бо звідти найлегше отримати статистичні дані, й відповідно по ним є значно більше наукових статей, з яких можна приблизно зрозуміти, на які саме ефекти можна приблизно сподіватися за умови втілення їх в Україні.
Наприклад, оця праця дає непоганий огляд методології конкретного втілення багатьох ідей, які ми тут дискутуємо у загальному вигляді: https://academic.oup.com/restud/article/85/2/855/4104675
Знаю з особистого досвіду- безкарність і пофігізм поліції в країнах типу Італії просто вражає
Між іншим, гарне місто, яке демонструє важливість швидкої реакції поліції - то Детройт. Там час очікування десь година  :gigi: ну й відповідно злочинність захмарна.
По Детройту ,швидше за все, їдуть так довго,бо висока злочинність і,відповідно,не вистача поліцейських,а збільшити штат поліції місто не в змозі .

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #333 : Березня 16, 2019, 12:58:55 12:58 »
Виявляється, кількість власників зброї впливає на зменшення кількості вбивств: https://ibigdan.livejournal.com/23439264.html
Там картинка

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #334 : Березня 16, 2019, 01:40:46 13:40 »
в вікі є така карта про рівень умисних вбивств:

Україна- 5,2

США- 4,2


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #335 : Березня 16, 2019, 01:42:27 13:42 »
в вікі про володіння зброєю :


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #336 : Березня 16, 2019, 02:03:23 14:03 »
До речі, до короткостволів ця "статистика" від ongunСРУ має слабкий стосунок

в Німеччині, наприклад, короткоствол взагалі недоступний

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #337 : Березня 17, 2019, 11:15:33 11:15 »
Для начала надо отменить требование членства в охотниках и рыболовах для покупки оружия
Нет такого требования.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #338 : Березня 17, 2019, 11:18:33 11:18 »
Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:
Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону
А что делать тем кто не может себе позволить профессиональную охрану?

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #339 : Березня 17, 2019, 11:21:28 11:21 »
Наскільки я знаю,якщо купляєш для самооборони ,то не обов'язково .
В нашей стране свободно продаётся только охотничье оружие. Или сертифицированное как охотничье. Но охотником быть не обязательно.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #340 : Березня 17, 2019, 11:25:59 11:25 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Травматическая далеко не для всех.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #341 : Березня 17, 2019, 11:27:53 11:27 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение
Нет в США таких ограничений.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #342 : Березня 17, 2019, 11:34:26 11:34 »
я можу пропонувати і технічні рішення
але принципово не це, а ефективне використання коштів
якщо Ви готові купувати зброю, то , відповідно, готові витрачати на це гроші- умовно тисячу доларів
і потім, для того, щоб підтримувати готовність, витрачатись на набої та тренування
якщо ці гроші додати, то ми отримаємо можливість реалізувати ідеальну колективну систему безпеки з реальними професіоналами, а не рембами
В нашей стране сложно найти реального профессионала в любой области. Но главный вопрос - знаете ли вы сколько стоит нанять личного телохранителя, который ради вас, образно говоря, подставит свою грудь под бандитскую пулю?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #343 : Березня 17, 2019, 11:35:06 11:35 »
Травматическая далеко не для всех.
Зв'язки + гроші або відповідний фах чи псевдофах + гроші

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #344 : Березня 17, 2019, 11:36:44 11:36 »
Главный вопрос - знаете ли вы сколько стоит нанять личного телохранителя, который ради вас, образно говоря, подставит свою грудь под бандитскую пулю?
Він в цій темі повний профан.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #345 : Березня 17, 2019, 11:39:09 11:39 »
Зв'язки + гроші або відповідний фах чи псевдофах + гроші
Получить разрешение на травмат не имея на это «законных» оснований - значит задействовать коррупционную схему, то есть это уголовщина. Надеюсь, никто из тут присутствующих этим не занимается.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #346 : Березня 17, 2019, 11:41:35 11:41 »
Получить разрешение на травмат не имея на это «законных» оснований - значит задействовать коррупционную схему, то есть это уголовщина. Надеюсь, никто из тут присутствующих этим не занимается.
Ви абсолютно все правильно зрозуміли, значна кількість травматів саме так і видана.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #347 : Березня 17, 2019, 11:47:10 11:47 »
Перш нiж шукати вiдповiдi на питання - чi потрiбна нам зброя, де ii купити та що для цього готувати, ,треба, аби Закон заборонив Мiнiстру МВД... ДАРУВАТИ зброю - як це вже не раз казали, але вперто роблять.
Нащо чiновникам... дарують справжню зброю - висточiло б якоiсь шаблi або клiнок...
Але ж комусь треба вислужитися, тому для люмпена продаж зброi - заборонений, а для Слуг Народу - що завгодно.
 :smilie7:

І що змінить заборона дарувати зброю?І вона,до речі, не дарується,юридично~це нагородна зброя.Якраз люмпену зброя зась,а щодо слуг народу,то манюпасу тре в дзеркало подивиться ~там рожу слуги народу зможе побачити.
Не люблю выражение «слуга народа», по-моему оно хамское, нигде в мире высокопоставленных чиновников «слугами» не называют.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #348 : Березня 17, 2019, 11:50:10 11:50 »
Заради експерименту можна і легалізувати, у нас багато зайвого сміття, та більше - видавати зброю безкоштовно, чи за умовну суму, гривень 100-200.
Бесплатно? Почему вдруг? Оружие это товар, это бизнес, который должен приносить прибыль.

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #349 : Березня 17, 2019, 11:51:36 11:51 »
"Захист родини"  у  реалі:
16.03.2019. Вечером в пятницу в центре Николаева в очереди к «МакДрайву» произошла стрельба: нетрезвый пассажир такси и водитель микроавтобуса «Ford» таким образом выясняли, кто первый из них подъедет и закажет фастфуд.

Пассажир такси стал кидаться на водителя «Ford» и даже ударил его по лицу. После чего водитель достал травматический пистолет и сделал предупредительный выстрел в воздух. Однако это не успокоило агрессивного мужчину, который попытался забрать пистолет. В этот момент и произошел случайный выстрел в грудь.

Раненого парня забрала скорая. На месте разбиралась патрульная полиция.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #350 : Березня 17, 2019, 12:15:19 12:15 »
:lol:
Цілком міфічні лише вигадки про "необхідність самозахисту". Нічим рядовому зубажілу вогнепальна
пукалка не допоможе у реальному сьогоденні.  Навіть навпаки. Довбень, що постійно носить з собою пістолю,
є цікавим об'єктом, саме через пістолю  :smilie5:
Менш треба дивитися гангстерських бойовиків, та більш читати статистику поліції.
Кому-то не поможет, а кому-то - поможет.
Пару гопников пристрелят, остальные присмиреют.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #351 : Березня 17, 2019, 12:25:49 12:25 »
Не люблю выражение «слуга народа», по-моему оно хамское, нигде в мире высокопоставленных чиновников «слугами» не называют.
Я мав на увазі, що коли манюпас подивиться у дзеркало, то побачення чиновника-хабарника.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #352 : Березня 17, 2019, 12:27:46 12:27 »
"Захист родини"  у  реалі:
16.03.2019. Вечером в пятницу в центре Николаева в очереди к «МакДрайву» произошла стрельба: нетрезвый пассажир такси и водитель микроавтобуса «Ford» таким образом выясняли, кто первый из них подъедет и закажет фастфуд.

Пассажир такси стал кидаться на водителя «Ford» и даже ударил его по лицу. После чего водитель достал травматический пистолет и сделал предупредительный выстрел в воздух. Однако это не успокоило агрессивного мужчину, который попытался забрать пистолет. В этот момент и произошел случайный выстрел в грудь.

Раненого парня забрала скорая. На месте разбиралась патрульная полиция.

І що тут не так? Варто розробити закони аби після удару , а краще до, можна було стріляти

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #353 : Березня 17, 2019, 12:30:13 12:30 »
Ще реальна історія: гопник з раніше неодноразово судимого зірвав ланцюжок, той його вбив ударом ножа в серце. Порушили кримінальне провадження, суд виправдав.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #354 : Березня 17, 2019, 12:31:43 12:31 »
А что делать тем кто не может себе позволить профессиональную охрану?

Але може дозволити собі арсенал та тренування ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #355 : Березня 17, 2019, 12:34:51 12:34 »
В нашей стране сложно найти реального профессионала в любой области. Но главный вопрос - знаете ли вы сколько стоит нанять личного телохранителя, который ради вас, образно говоря, подставит свою грудь под бандитскую пулю?

Ви зараз порівнюєте абсолютно неспівмірні речі- володіння зброєю та особистий охоронець

Я пропоную «смарт»- рішення

Не витрачати гроші на індивідуальне озброєння, а використати їх для організації колективної безпеки

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #356 : Березня 17, 2019, 12:35:27 12:35 »
Я имел ввиду проанализировать применение разрешенного оружия в состоянии опьянения или подпадающего под состояние аффекта Думаю эту статистику можно полностью распространит на возможный разрешенный короткоствол
Я с этим не согласен. Когда-то у меня был пневматический пистолет, и я относился к нему легкомысленно, иногда практиковал развлекательную стрельбу на пустырях по банкам, будучи выпившим. Сейчас у меня есть дробовик 12 калибра, и я отношусь к нему очень серьёзно, никаких шуток себе не позволяю, я знаю, что это смертоносное оружие, которое на маленьких дистанциях практически не оставляет шансов на жизнь, поэтому лучше всячески избегать острых ситуаций.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 05:24:40 17:24 від GreenGhost »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #357 : Березня 17, 2019, 12:36:06 12:36 »
Він в цій темі повний профан.

В чому- в «рішанні вопросів» по травмату ?  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #358 : Березня 17, 2019, 12:38:19 12:38 »
І що тут не так? Варто розробити закони аби після удару , а краще до, можна було стріляти
А що тут розробляти? Достатньо просто використовувати систему США, а не ідіотську "систему пропорційної сили", чи як це там перекладається, коли атакуючий має право диктувати вам умови бійки.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #359 : Березня 17, 2019, 12:39:19 12:39 »
Але може дозволити собі арсенал та тренування ?
А в чому проблема? Це недорого.