Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6101
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #360 : Березня 17, 2019, 12:42:44 12:42 »
Не витрачати гроші на індивідуальне озброєння, а використати їх для організації колективної безпеки
Ви тільки забули нагадати співбесідникам, що під "колективною безпекою" ви маєте на увазі футуристичну утопію :)
Між іншим, прородньо було б погодитися на колективну безпеку просто зараз, та на футуристичну утопію коли вона стане практично можливою. Але це, звісно, за умови, що питання вогнепалу не є религійним (а воно є для багатьох чомусь саме таким і є :gigi:)

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #361 : Березня 17, 2019, 12:45:16 12:45 »
Я мав на увазі, що коли манюпас подивиться у дзеркало, то побачення чиновника-хабарника.
Нет! нет! Чиновники - это рептилоиды, которых к нам засылают из других Галактик!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #362 : Березня 17, 2019, 01:06:47 13:06 »
А що тут розробляти? Достатньо просто використовувати систему США, а не ідіотську "систему пропорційної сили", чи як це там перекладається, коли атакуючий має право диктувати вам умови бійки.
Ту систему треба інтегрувати до нашого права, що не настільки просто

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #363 : Березня 17, 2019, 01:14:59 13:14 »
я думаю, что я понял идею. "коллективная безопасность", это как НАТО - когда меня охраняют, но платит кто-то другой, верно? :)
а если без шуток - оружие в каждом доме и у каждого в кармане - это и есть та самая "коллективная безопасность", которую вы пытаетесь изобрести.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 01:19:17 13:19 від GreenGhost »

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #364 : Березня 17, 2019, 01:28:05 13:28 »
Аби мати зброю треба мати дозвiл Нац. полiцii та довiдку пще й психiатра, що ти адекватний, а не почнеш з дуру... по воронам шмаляти.
Але тут е одне АЛЕ: вiдомоство Авакова може не пропустити цей Закон, тому що у нас... Нова Полiцiя, яка з 5 хв. приiздить на мiсце злочiгну та сама вирiшуе всi питання.
Тому мати дозвiл, якщо пощастить - мало, треба знати, дета як можна купляти зброю, яка зброя дозвелена, а на яку треба забити.
Крiм того, треба знати де та як тримати зброю, тобто треба мати спец. сейф, вмiти не просто володiти, а досконально знати, як воно стрiляе, мати "маслята" та перiодично, бажано на пустирях... тренуватися в стрiльбi.
Бо коли е зброя яка... не потрiбна, це все одно, що купити коштовне авто та поставити його в гараж, бо в мicтi пробки, проiхати не можна, а ще треба на СТО, купляти масло, диски тощо...
Тож, якщо добре подумати, купiвля зброi... це такий гемор, що краще мати бiту, на яку й дозволу не треба та й ховати не варто.
 :smilie7:
давайте не будем давать плохих советов. стрельба в неположенных местах, в том числе на пустырях - административное правонарушение, которое наказывается штрафом и конфискацией оружия.
кстати, а что такое "маслята"? это что, "патроны" на воровском жаргоне?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #365 : Березня 17, 2019, 01:37:19 13:37 »
А в чому проблема? Це недорого.

недорого- це скільки (одноразово + підтримка ) ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #366 : Березня 17, 2019, 01:38:53 13:38 »
Ви тільки забули нагадати співбесідникам, що під "колективною безпекою" ви маєте на увазі футуристичну утопію :)
Між іншим, прородньо було б погодитися на колективну безпеку просто зараз, та на футуристичну утопію коли вона стане практично можливою. Але це, звісно, за умови, що питання вогнепалу не є религійним (а воно є для багатьох чомусь саме таким і є :gigi:)

ця футуристична тема в умовах громад вже зараз може стати реалістичною

звичайно, якщо гроші не кинути на індивідуальне озброєння, яке також , загалом, поки що є "футуристичним"

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #367 : Березня 17, 2019, 01:40:53 13:40 »
я думаю, что я понял идею. "коллективная безопасность", это как НАТО - когда меня охраняют, но платит кто-то другой, верно? :)
а если без шуток - оружие в каждом доме и у каждого в кармане - это и есть та самая "коллективная безопасность", которую вы пытаетесь изобрести.

нічого подібного

скільки часу поряд з вами проводить ваша сім'я ?

чи носили б ви з собою короткоствол, якщо б це було дозволено ?

що заваджає вам ЗАРАЗ мати вдома зброю ?

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #368 : Березня 17, 2019, 01:41:19 13:41 »
Яка же це маячня, коли тi, хто "продають" зброю - пiдставнi копи, й роблять це для того, аби знати, хто ви й навiщо вам зброя.
Щодо Закону... - а нащо воно нам, коли е чорний ринок, якi МВС знае та "контролюе" - на зброi е номери, а коли знайдуть, потягнеться iсторiя, де взяли/знайшли, у кого, при яких умовах тощо.
Можете марити про короткоствол, але в життi... все виглядае iнакше, анiж в фантазiях декого.
В США... не у всiх штатах е дозвiл на зброю, тож приклад США... не варто приймати за основу.
Можно захищатися й битою, балончiком iз перцевим спреем, а можно... й шокер iз собою носити.
Мiж тим, навiть шокер... може бути вилучений Полiцiею, не кажучi про короктоствол, на який ще треба мати дозвiл.
 :smilie7:
ни в одном штате США нет "разрешения на оружие", поскольку оно уже есть в Конституции.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #369 : Березня 17, 2019, 01:42:14 13:42 »
я думаю, что я понял идею. "коллективная безопасность", это как НАТО - когда меня охраняют, но платит кто-то другой, верно? :)
а если без шуток - оружие в каждом доме и у каждого в кармане - это и есть та самая "коллективная безопасность", которую вы пытаетесь изобрести.

і "колективна безпека", зрозуміло, не означає "хтось когось охороняє"

колективна безпека- це ознака присутності здорового глузду та логічного мислення

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #370 : Березня 17, 2019, 01:43:30 13:43 »
нічого подібного

скільки часу поряд з вами проводить ваша сім'я ?

чи носили б ви з собою короткоствол, якщо б це було дозволено ?

що заваджає вам ЗАРАЗ мати вдома зброю ?
1. хронометраж не проводил. а какое это имеет значение?
2. в некоторых ситуациях носил бы.
3. ничто не мешает абсолютно.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #371 : Березня 17, 2019, 01:49:29 13:49 »
1. хронометраж не проводил. а какое это имеет значение?
2. в некоторых ситуациях носил бы.
3. ничто не мешает абсолютно.

1. вирішальне значення- мені, наприклад, моя безпека пох, мені важить безпека сім'ї

2. "некоторих"- це скільки - 10- 20% ?

3. то до чого ця тема взагалі, і чого ми тут ламаємо списи ?

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #372 : Березня 17, 2019, 01:50:25 13:50 »
і "колективна безпека", зрозуміло, не означає "хтось когось охороняє"

колективна безпека- це ознака присутності здорового глузду та логічного мислення
пусть будет "коллективная", но пусть будет и индивидуальная. безопасности много не бывает. налоги платим - есть армия и полиция. консьержке платим - есть консьержка, сторожу платим - во дворе сидит сторож. дома в сейфе дробовик, в кобуре на поясе пистолет. шлагбаум и домофон, граница - на замке :)

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #373 : Березня 17, 2019, 01:51:58 13:51 »
1. вирішальне значення- мені, наприклад, моя безпека пох, мені важить безпека сім'ї

2. "некоторих"- це скільки - 10- 20% ?

3. то до чого ця тема взагалі, і чого ми тут ламаємо списи ?
3. так ведь тема о "короткостволах".

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #374 : Березня 17, 2019, 01:52:29 13:52 »
пусть будет "коллективная", но пусть будет и индивидуальная. безопасности много не бывает. налоги платим - есть армия и полиция. консьержке платим - есть консьержка, сторожу платим - во дворе сидит сторож. дома в сейфе дробовик, в кобуре на поясе пистолет. шлагбаум и домофон, граница - на замке :)

так, я погоджуюся з вами - можливо , і я "озброєний"

але в реальності грошей на ВСЕ всім ніколи не вистачає

доводиться вибирати- от я і пропоную смарт-вибір

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #375 : Березня 17, 2019, 01:52:56 13:52 »
3. так ведь тема о "короткостволах".

які будуть лежати вдома ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #376 : Березня 17, 2019, 02:09:16 14:09 »
давайте не будем давать плохих советов. стрельба в неположенных местах, в том числе на пустырях - административное правонарушение, которое наказывается штрафом и конфискацией оружия.
кстати, а что такое "маслята"? это что, "патроны" на воровском жаргоне?
Наскільки я знаю, на армійському жаргоні

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #377 : Березня 17, 2019, 02:38:28 14:38 »
Насправді неможна, бо люди з обох боків дула ставляться до короткостволу принципово інакше, ніж до тії ж травматики. Про що, власне, свідчить ця тема :)


Ой я вас умоляю. Людей дрожащих при  виде пистолета уже даже в индийских фильмах не показывают.
Во первых не каждых отличит реальный ствол от травмата или флобера, второе - пьяному или укуреному вообще все пофик
вы не будете бояться получить пулю если на вас направят оружие? не верю. лично я бы испугался.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #378 : Березня 17, 2019, 02:51:18 14:51 »
вы не будете бояться получить пулю если на вас направят оружие? не верю. лично я бы испугался.

Боятся и боятся до паралича в коленях разные вещи не?

Он вроде в этой же ветке писали про случай когда не помог ни вид пистолета, ни предупредительные выстрелы. Пока в грудь не зарядили не остановился

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #379 : Березня 17, 2019, 03:04:15 15:04 »
:Sho_za:
ще раз повторю, якщо не зрозумiли - Украiна - не США - шмалити iз стволiв, бо це такий кайф... у нас не будуть, хай би як справа не йшла.
это ещё почему? я два-три раза в месяц это делаю - "шмаляю из стволов", и это для меня кайф! для этого в Украине, равно как и в США, есть тиры и стрельбища.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #380 : Березня 17, 2019, 03:15:25 15:15 »
Рушницю.
Вам приемно, коли ваш сусiд... почне вихвалятися, що придбав рушницю?..
В театрi кажуть, що якщо в перщому актi на сценi вiсить рущниця, то в третьму... вона вобовязково вистрилить.
Не знаю, скiльки рокiв нашому Герою, але бачу, що бойовики - то його життя.
Тим паче, в Карний кодекс... вiн не часто дивиться.
А треба.
 :smilie7:
соседи часто видят меня с оружием, на пути от квартиры до машины и обратно. оружие, конечно, в чехле, но форма чехла не оставляет сомнений. у меня нет никаких проблем с соседями.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 04:43:31 16:43 від GreenGhost »

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #381 : Березня 17, 2019, 03:24:54 15:24 »
:Sho_za:
10 серпня в Голосiево з ранку... якийсь пан з рушницi вiдстрiлював... ворон.
Питання до знатокiв - нащо пану рушниця, коли ворон все одно бiльше, та, як птичка не дурна, вона знайде кривдника та заклюе до смертi?..
Кому потрiбна рушниця... для ворон... тому не погано живеться.
Однак той пан... нариваеться на проблеми iз Законом, не знання якого не звiльняе вiд вiдповiдальностi.
 :triniti:
повторяю ещё раз. стрельба в неположенном месте - административное правонарушение, должно наказываться штрафом и конфискацией оружия. и это очень правильно. разрешённые места - это тиры и стрельбища, специально предназначенные для стрелковой подготовки. ещё можно стрелять в охотничьих угодьях в сезон охоты при наличии необходимых для охоты документов. всё. история знает массу трагических примеров, когда стрелки невольно становились преступниками, из-за рикошетов, или случайных выстрелов, или из-за стрельбы там где стрелять нельзя.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 04:44:31 16:44 від GreenGhost »

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #382 : Березня 17, 2019, 03:28:49 15:28 »
Тема лайно.
Чому ?
Даю підказку.
Калібр 12 щільно входить у звичайну водяну трубу 3/4 дюйма.
В свою чергу труба 3/4 дюйма щільно входить у трубу 1 дюйм.
В трубі 1" робиться заглушка з бойком.
І ось вам готовий короткоствол :weep:
и вот вам готовый тюремный срок. желаю неудачи.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #383 : Березня 17, 2019, 03:34:13 15:34 »
Я ж кажу~ображена дитина.

 :Sho_za:
Хто мае очi а ще й розум, той розумiе...
Все там правильно.
Дитина... це ти у нас.... особливо, коли в МВС та СБУ... приводять статистику, скiльки iдiотiв на рiк "мiнують", а скiльки реально потрапляе в поле зору Полiцii та отримують строк, не кажучi про вогнепальну зброю, мiни та гранати...
Так що... твоя тема -  :smiley23: - не треба нам анi короткi стволи, анi великi - у кого е рушниця - той Герой.
Юрасю... пропоную уважно дивитися приведенi вище статтi Крим. кодексу -  бо твоi понти та молодiжний задор видае з тебе... або Робiн Гуда, або ще якогось Героя, який... ну нi як не може прожити без короткого ствола.
Я знову пропоную - купи - легально - та вистав свiтлину на Форум, ми побачiмо, що ти не флудер, а маеш рацiю.
Поки що я бачу... дитячiй майданчiк, на якому дiточки граються китасйськими iграшками.
 :triniti:
Ксеня, не варто дiвчатам гратися в вiйну - воно вам не треба.
Компанiя Марвел придумала чудовi льльки Барбi, де у Кена... взагалi нема рущницi.
 :smilie1:
а давай ты не будешь решать за людей что им надо а что не надо.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #384 : Березня 17, 2019, 03:42:15 15:42 »
Тут, здається, ніхто не мав справу з бухими «мисливцями»

Веселі, що пи*дець

Поки приведеш їх до тями- аж спотієш

Наш народ не готовий, після повної легалізації я , мабуть, виїду на пару років за кордон

Але легалізації не буде- немає запиту

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #385 : Березня 17, 2019, 03:52:40 15:52 »
Боятся и боятся до паралича в коленях разные вещи не?

Он вроде в этой же ветке писали про случай когда не помог ни вид пистолета, ни предупредительные выстрелы. Пока в грудь не зарядили не остановился
З практики: зазвичай бояться як самого вигляду пістолета/погрози застосування так і пострілів з травмату але далеко не всі такі дурні.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #386 : Березня 17, 2019, 03:53:02 15:53 »
Как вы уже достали со своими пионЭрскими мантрами про короткостволы.  Если ты в душе ссыкло , то и с короткостволом ты ссыклом останешься . А если мужественный человек , то и без короткоствола ты им останешься. Я категорически против распространения по стране устройств по убийству и нанесению телесных повреждений людям.  Тем более таких , от которых могут пострадать случайные , совершенно посторонние особы.
эти слова даже не подростка - ребёнка.
право на защиту должно быть у всех - у трусов и у смельчаков, у сильных и у слабых, у умных и у глупых... спросите у мистера Кольта :)
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 05:33:49 17:33 від GreenGhost »

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #387 : Березня 17, 2019, 03:57:30 15:57 »
До этого их полет фантазии даже не доходит. Он останавливатеся на "хочу цяцьку и все . С цяцькой я буду мачо".   

А вот о том, что за это может наступить серьезная ответственность они не думают.  Если его сегодня останавливает дать в морду негодяю , то с цяцькой его остановит вероятность ответственности, зато увеличивается риск для окружающих.
"дать в морду" - это только в совке считается героическим поступком. в цивилизованном мире удар человека по лицу может потянуть на реальный тюремный срок.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #388 : Березня 17, 2019, 04:16:12 16:16 »
Проте зброю треба довіряти лише відповідальним людям. І ця зброя повинна накладати на них певні обов'язки. Проходити наприклад періодичний вишкіл, можливо вони мають залучатись як допоміжний персонал поліції в кризових ситуаціях.
Бо в дурних руках зброя наробить багато біди...
в чём-то согласен, в чём-то нет.
да, оружие можно позволить ответственным и обученным людям, но откуда такие люди появятся, если оружие запрещено? это примерно как учить плавать в пустом бассейне без воды, а воду налить только когда научатся плавать без воды :)
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 05:36:49 17:36 від GreenGhost »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #389 : Березня 17, 2019, 04:18:47 16:18 »
З практики: зазвичай бояться як самого вигляду пістолета/погрози застосування так і пострілів з травмату але далеко не всі такі дурні.
Юрас
Ты когда нибудь угашеного нарика видел? Ему абсолютно похер что у тебя в руках, он сучок от пистолете на отличит

Уже не первый раз повторяю - главное в легализации оружия это отмена судебной практики по "необходимой самообороне"
Сдвиги в законодательстве как пишут уже есть, но в судебную практику им еще входить и входить