Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23508 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #30 : Серпня 08, 2018, 10:36:20 10:36 »
...Нащо чiновникам... дарують справжню зброю - висточiло б якоiсь шаблi або клiнок...
Але ж комусь треба вислужитися, тому для люмпена продаж зброi - заборонений, а для Слуг Народу - що завгодно.
 :smilie7:
Тобто головна причина вимагати зброї - все таки звичайна жаба, а не міфічна "охорона своєї родини" ?  :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #31 : Серпня 08, 2018, 10:39:24 10:39 »
Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:

Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону
А ви стикалися з роботою КТС і охорони?Я так,тому не тре розповідати казки.

я не говорю про існуючі системи, хоча і вони працюють не найгірше

я про те, як ЕФЕКТИВНІШЕ використати гроші, які готові витратити люди на зброю
Тобто ,ви маєте на увазі наразі не існуючі але потенційно ефективні системи?
Коли людина купує зброю,то фінансує її розробку,технології ,саме виробництво,торгівлю.Як на мене,то досить ефективно.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #32 : Серпня 08, 2018, 10:44:53 10:44 »
Пневматична ЗБРОЯ потребує таких же документів як й інша.Юридично володіння травматом обмежено,а фактично питання у грошах і знайомсвах,тобто не кожен манюпас купе.
А чому б не проаналізувати пригоди з зареєстрованою зброєю?
Коли ж застосовують травмвти і особливо пневматику,нею ж сподіваються вбити .
Та згідно інструкцій по її носінню негайне застосування і так обмежене.
Перш нiж шукати вiдповiдi на питання - чi потрiбна нам зброя, де ii купити та що для цього готувати, ,треба, аби Закон заборонив Мiнiстру МВД... ДАРУВАТИ зброю - як це вже не раз казали, але вперто роблять.
Нащо чiновникам... дарують справжню зброю - висточiло б якоiсь шаблi або клiнок...
Але ж комусь треба вислужитися, тому для люмпена продаж зброi - заборонений, а для Слуг Народу - що завгодно.
 :smilie7:
І що змінить заборона дарувати зброю?І вона,до речі, не дарується,юридично~це нагородна зброя.Якраз люмпену зброя зась,а щодо слуг народу,то манюпасу тре в дзеркало подивиться ~там рожу слуги народу зможе побачити.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #33 : Серпня 08, 2018, 10:46:38 10:46 »
...Нащо чiновникам... дарують справжню зброю - висточiло б якоiсь шаблi або клiнок...
Але ж комусь треба вислужитися, тому для люмпена продаж зброi - заборонений, а для Слуг Народу - що завгодно.
 :smilie7:
Тобто головна причина вимагати зброї - все таки звичайна жаба, а не міфічна "охорона своєї родини" ?  :smilie5:
Кого жаба душить,а для кого питання у можливості вибору.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #34 : Серпня 08, 2018, 10:48:54 10:48 »
...Нащо чiновникам... дарують справжню зброю - висточiло б якоiсь шаблi або клiнок...
Але ж комусь треба вислужитися, тому для люмпена продаж зброi - заборонений, а для Слуг Народу - що завгодно.
 :smilie7:
Тобто головна причина вимагати зброї - все таки звичайна жаба, а не міфічна "охорона своєї родини" ?  :smilie5:
Головна причина вимагати дозволу на зброю - це відсутність підстав для її заборони. Жодної суттєвої підстави, окрім міфічних "понапиваються та повбивають один одного на другий день" для таких заборон нема. Отже, власне, й питання вичерпано.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #35 : Серпня 08, 2018, 11:34:33 11:34 »
Головна причина вимагати дозволу на зброю - це відсутність підстав для її заборони. Жодної суттєвої підстави, окрім міфічних "понапиваються та повбивають один одного на другий день" для таких заборон нема. Отже, власне, й питання вичерпано.

Заради експерименту можна і легалізувати, у нас багато зайвого сміття, та більше - видавати зброю безкоштовно, чи за умовну суму, гривень 100-200.

Offline palamars

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #36 : Серпня 08, 2018, 11:59:04 11:59 »
Дурне питання. Звичайно, треба легалізувати й закони відповідні прийняти. В сусідній Молдові легалізували і якимось чином усі не перестріляли одно одного.

Проте влада на це піде лише під могутнім тиском суспільтва. А доки такого тиску немає, марно сподіватися

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #37 : Серпня 08, 2018, 12:35:05 12:35 »
Дурне питання. Звичайно, треба легалізувати й закони відповідні прийняти. В сусідній Молдові легалізували і якимось чином усі не перестріляли одно одного.

Проте влада на це піде лише під могутнім тиском суспільтва. А доки такого тиску немає, марно сподіватися
А які закони прийняти і як вони допоможуть в умовах поширеного правового нігілізму?

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #38 : Серпня 08, 2018, 12:57:46 12:57 »
Жодної суттєвої підстави, окрім міфічних "понапиваються та повбивають один одного на другий день" для таких заборон нема. Отже, власне, й питання вичерпано.
:lol:
Цілком міфічні лише вигадки про "необхідність самозахисту". Нічим рядовому зубажілу вогнепальна
пукалка не допоможе у реальному сьогоденні.  Навіть навпаки. Довбень, що постійно носить з собою пістолю,
є цікавим об'єктом, саме через пістолю  :smilie5:
Менш треба дивитися гангстерських бойовиків, та більш читати статистику поліції.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #39 : Серпня 08, 2018, 01:00:46 13:00 »

 :lol:
Цілком міфічні лише вигадки про "необхідність самозахисту".
Ви щось мабуть наплутали :) В моєму дописі немає нічого про самозахист. Я розумію, що це мабуть ваш улюблений аргумент, але...  :shuffle:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #40 : Серпня 08, 2018, 01:39:01 13:39 »
Жодної суттєвої підстави, окрім міфічних "понапиваються та повбивають один одного на другий день" для таких заборон нема. Отже, власне, й питання вичерпано.
:lol:
Цілком міфічні лише вигадки про "необхідність самозахисту". Нічим рядовому зубажілу вогнепальна
пукалка не допоможе у реальному сьогоденні.  Навіть навпаки. Довбень, що постійно носить з собою пістолю,
є цікавим об'єктом, саме через пістолю  :smilie5:
Менш треба дивитися гангстерських бойовиків, та більш читати статистику поліції.
Дійсно ,злочинів у нас не скоюють,поліція не знає чим себе зайняти.Чому не допоможе?Патрульна поліція постійно зі стволами і щось я не чув щоб у них массово їх відбирали.Може не цікаві нікому?А що там у статистиці поліції ?Ви знаєте як формуються ті дані для статистики?

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #41 : Серпня 08, 2018, 02:02:40 14:02 »
Дійсно ,злочинів у нас не скоюють,поліція не знає чим себе зайняти.Чому не допоможе?
Злочинів у нас коять чимало, але навіть за останні роки я не пригадую ситуації, щоб
я, чи мої рідні опинилися "під стволом".
Брешу. Пів-року тому, жінка з дочками пішла у ТРЦ"Таврія", і саме тоді відбулося пограбування
ювелірки у фойє.Ця банда вже відзначилася у кількох містах України. Грабували четверо у масках і броніках з автоматами. П'ятий був у чорному БМВ біля входу. Слава Богу, що серед відвідувачів не знайшлося ніякого "героя" з пістолею,
і перестрілки не відбулося  :smiley24:
Виконувати роботу поліції, та затримувати злодіїв зі стріляниною, весело лише у дитячих пригодницьких фільмах.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #42 : Серпня 08, 2018, 02:22:21 14:22 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение
Пневматична ЗБРОЯ потребує таких же документів як й інша.Юридично володіння травматом обмежено,а фактично питання у грошах і знайомсвах,тобто не кожен манюпас купе.А чому б не проаналізувати пригоди з зареєстрованою зброєю?Коли ж застосовують травмвти і особливо пневматику,нею ж несподіваються вбити чи навіть поранити,бо не малоймовірно.Та згідно інструкцій по її носінню негайне застосування і так обмежене.

Цитувати
Пневматика без разрешения
Многие любители провести свободное время за стрельбой по банкам или в крайнем случае по крысам, часто интересуются какое оружие можно купить без разрешения в Украине? Купить пневматическое оружие без разрешения можно только в том случае если это:

Пневматическое оружие калибром 4,5 мм с любой скоростью полета пули

Пневматическое оружие большего калибра чем 4,5 мм, но скоростью не более 100 м/с

Оружие под патрон Флобера

Пневматические боеприпасы и пневматическое оружие (калибром 4,5 мм и скоростью полета пули выше 100м/с, а также калибром выше 4,5 мм и скоростью полета пули до 100 м/с) могут пересылаться службами доставки почтой по территории Украины.

Я имел ввиду проанализировать применение разрешенного оружия в состоянии опьянения или подпадающего под состояние аффекта Думаю эту статистику можно полностью распространит на возможный разрешенный короткоствол

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #43 : Серпня 08, 2018, 02:47:22 14:47 »
Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної
Це як?Як вам колективна безпека допоможе при гоп~стопі чи нападу?

я можу пропонувати і технічні рішення

але принципово не це, а ефективне використання коштів

якщо Ви готові купувати зброю, то , відповідно, готові витрачати на це гроші- умовно тисячу доларів

і потім, для того, щоб підтримувати готовність, витрачатись на набої та тренування

якщо ці гроші додати, то ми отримаємо можливість реалізувати ідеальну колективну систему безпеки з реальними професіоналами, а не рембами
Технічне рішення вже є~наявність зброї і готовність її застосувати.
Ви уявляєте вартість утримання фахівця?А необхідну їх кількість ?І невеличка підказка:а необхідне влаштування суспільства ви уявляєте?Як на мене,ви пропонуєте щось фантастичне.До речі,ви вище постом пропонували КТС і охорону з 2 хвилини,а реально ви ними користувалися?

скільки коштує , на Вашу думку, озброєння 1 людини і підтримання в боєготовності протягом, наприклад , року, в т.ч. і часу ?
« Останнє редагування: Серпня 08, 2018, 02:51:06 14:51 від WestNik »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #44 : Серпня 08, 2018, 02:50:39 14:50 »
Дійсно ,злочинів у нас не скоюють,поліція не знає чим себе зайняти.Чому не допоможе?
Злочинів у нас коять чимало, але навіть за останні роки я не пригадую ситуації, щоб
я, чи мої рідні опинилися "під стволом".
Брешу. Пів-року тому, жінка з дочками пішла у ТРЦ"Таврія", і саме тоді відбулося пограбування
ювелірки у фойє.Ця банда вже відзначилася у кількох містах України. Грабували четверо у масках і броніках з автоматами. П'ятий був у чорному БМВ біля входу. Слава Богу, що серед відвідувачів не знайшлося ніякого "героя" з пістолею,
і перестрілки не відбулося  :smiley24:
Виконувати роботу поліції, та затримувати злодіїв зі стріляниною, весело лише у дитячих пригодницьких фільмах.

100%

ми абсолютно точно не наблизимося до професійно підготовлених людей

і не тільки в сенсі використання вогнепалу, а і , наприклад, грі на скрипці, чи плаванні барерфляєм

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #45 : Серпня 08, 2018, 03:07:16 15:07 »

100%

ми абсолютно точно не наблизимося до професійно підготовлених людей

і не тільки в сенсі використання вогнепалу, а і , наприклад, грі на скрипці, чи плаванні барерфляєм

Вопрос в том что эти "профессиональные люди" на концерте обычно присутствуют, а во время преступления обычно отсутствуют

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #46 : Серпня 08, 2018, 03:30:15 15:30 »

100%

ми абсолютно точно не наблизимося до професійно підготовлених людей

і не тільки в сенсі використання вогнепалу, а і , наприклад, грі на скрипці, чи плаванні барерфляєм

Вопрос в том что эти "профессиональные люди" на концерте обычно присутствуют, а во время преступления обычно отсутствуют

я і не стверджую , що зараз все гаразд

я пропоную зважити , що було б ефективніше - платити кожному окремо за вогнепал і підтримання боєздатності, чи використати ці гроші для організації колективної безпеки

на моє переконання, колективна безпека значно ефективніша і значно дешевша

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #47 : Серпня 08, 2018, 03:34:48 15:34 »
Дійсно ,злочинів у нас не скоюють,поліція не знає чим себе зайняти.Чому не допоможе?
Злочинів у нас коять чимало, але навіть за останні роки я не пригадую ситуації, щоб
я, чи мої рідні опинилися "під стволом".
Брешу. Пів-року тому, жінка з дочками пішла у ТРЦ"Таврія", і саме тоді відбулося пограбування
ювелірки у фойє.Ця банда вже відзначилася у кількох містах України. Грабували четверо у масках і броніках з автоматами. П'ятий був у чорному БМВ біля входу. Слава Богу, що серед відвідувачів не знайшлося ніякого "героя" з пістолею,
і перестрілки не відбулося  :smiley24:
Виконувати роботу поліції, та затримувати злодіїв зі стріляниною, весело лише у дитячих пригодницьких фільмах.
Так от і зброя потрібна задля запобігання скоєнню злочину,самозахисту,захисту іншого,що є невід‘ємним правом людини у будь-яких суспільствах.Поліція прийде,понаписує папірців,порже з лоха і поїде далі про вас анекдоти розповідати ,а ви зі свїми проблемами залишетесь сам на сам.У змальованій вами ситуації і поліцейський не буде геройствувати,тобто свою роботу не виконає,бо це не його гроші ,а гроші і проблеми власника крамниці,тобто наші з вами.До речі,щось ви не висловили негативу щодо бандитів з автоматами,а манюпас,що хоче захиститися вам не такий,чому б це?Справа не в веселощах,а у виборі, спроможності манюпаса дати відсіч.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #48 : Серпня 08, 2018, 03:42:06 15:42 »
Аби мати зброю треба мати дозвiл Нац. полiцii та довiдку пще й психiатра, що ти адекватний, а не почнеш з дуру... по воронам шмаляти.
Але тут е одне АЛЕ: вiдомоство Авакова може не пропустити цей Закон, тому що у нас... Нова Полiцiя, яка з 5 хв. приiздить на мiсце злочiгну та сама вирiшуе всi питання.
Тому мати дозвiл, якщо пощастить - мало, треба знати, дета як можна купляти зброю, яка зброя дозвелена, а на яку треба забити.
Крiм того, треба знати де та як тримати зброю, тобто треба мати спец. сейф, вмiти не просто володiти, а досконально знати, як воно стрiляе, мати "маслята" та перiодично, бажано на пустирях... тренуватися в стрiльбi.
Бо коли е зброя яка... не потрiбна, це все одно, що купити коштовне авто та поставити його в гараж, бо в мicтi пробки, проiхати не можна, а ще треба на СТО, купляти масло, диски тощо...
Тож, якщо добре подумати, купiвля зброi... це такий гемор, що краще мати бiту, на яку й дозволу не треба та й ховати не варто.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #49 : Серпня 08, 2018, 03:45:04 15:45 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение
Пневматична ЗБРОЯ потребує таких же документів як й інша.Юридично володіння травматом обмежено,а фактично питання у грошах і знайомсвах,тобто не кожен манюпас купе.А чому б не проаналізувати пригоди з зареєстрованою зброєю?Коли ж застосовують травмвти і особливо пневматику,нею ж несподіваються вбити чи навіть поранити,бо не малоймовірно.Та згідно інструкцій по її носінню негайне застосування і так обмежене.

Цитувати
Пневматика без разрешения
Многие любители провести свободное время за стрельбой по банкам или в крайнем случае по крысам, часто интересуются какое оружие можно купить без разрешения в Украине? Купить пневматическое оружие без разрешения можно только в том случае если это:

Пневматическое оружие калибром 4,5 мм с любой скоростью полета пули

Пневматическое оружие большего калибра чем 4,5 мм, но скоростью не более 100 м/с

Оружие под патрон Флобера

Пневматические боеприпасы и пневматическое оружие (калибром 4,5 мм и скоростью полета пули выше 100м/с, а также калибром выше 4,5 мм и скоростью полета пули до 100 м/с) могут пересылаться службами доставки почтой по территории Украины.

Я имел ввиду проанализировать применение разрешенного оружия в состоянии опьянения или подпадающего под состояние аффекта Думаю эту статистику можно полностью распространит на возможный разрешенный короткоствол
Спеціально для вас я слово “зброя“написав великими літерами аби ви звернули увагу на смислове навантаження цього слова і не тягли сюди цитати про флобера  та розважальну пневматику.Йдеться мова про ЗБРОЮ,яка вбива і калічить.А чому б не проаналізувати застосування зброї тверезими,при побутових ,корисних мотивах,з метою захисту чи вбивства. у т.ч з необережності?Чому тільки пя‘ними і у стані афекту?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #50 : Серпня 08, 2018, 04:04:22 16:04 »
беріть умовну громаду 10 000 людей, які живуть в радіусі 5 км

із них орієнтовно 1000 могли б стати власниками зброї

вартість питання десь 1 000 000 доларів + десь 100 000 доларів на рік на підтримання боєздатності

якщо на цю громаду задіяти 12 професіоналів на  3 автомобілях, то , як на мене, оплата їх праці та оплата технічних засобів складе десь 0,5 млн грн на місяць, тобто десь 220 тис доларів на рік

і, головне, в цьому квадраті 10*10 км ці 12 професіоналів будуть знати кожну собаку і реагувати превентивно на загрози

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #51 : Серпня 08, 2018, 04:21:15 16:21 »
Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної
Це як?Як вам колективна безпека допоможе при гоп~стопі чи нападу?

я можу пропонувати і технічні рішення

але принципово не це, а ефективне використання коштів

якщо Ви готові купувати зброю, то , відповідно, готові витрачати на це гроші- умовно тисячу доларів

і потім, для того, щоб підтримувати готовність, витрачатись на набої та тренування

якщо ці гроші додати, то ми отримаємо можливість реалізувати ідеальну колективну систему безпеки з реальними професіоналами, а не рембами
Технічне рішення вже є~наявність зброї і готовність її застосувати.
Ви уявляєте вартість утримання фахівця?А необхідну їх кількість ?І невеличка підказка:а необхідне влаштування суспільства ви уявляєте?Як на мене,ви пропонуєте щось фантастичне.До речі,ви вище постом пропонували КТС і охорону з 2 хвилини,а реально ви ними користувалися?

скільки коштує , на Вашу думку, озброєння 1 людини і підтримання в боєготовності протягом, наприклад , року, в т.ч. і часу ?
Без питань.Як на мене,взірцем можна взяти співробітника “Беркуту“часів Януковича~це  якщо рівень ППС.Отже платня мінімум 12 000 або славнозвісних 500 доларів,база,де є тренажерний,спорт.зал,кімнати відпочинку
.Психологи.Час на все це,в робочий час(десь 1~2 години).Форма з нормальної матерії мінімум два комплекти~тисяч з 15.Соц.пакет~тут важко порахувати але дешево не буде.Спеціалізовані машини ,а не “Пріус“~тут вже і в 30 кілодоларів можна не влізти,час служби а/м до 5 років,потім посипеться.ТО автомобіль .Паливо~20 літрів на кожне чергування (чотири на тиждень )Це не враховуючи,що його ще вчити тре хоч би рік,а не чотири місяці.Озброєння:пістолет 15 тися;набої за один десь 25~30,для несення служби тре 24 штуки,стрільби  двічі на місяць хоч би магазин,отже на місяць 24 штуки;газових балончиків~хай 4 по 120 гривень;наручники~1300;ПР,шокер~не знаю.От приблизно десь так,всю суму не виведу,бо недостатньо даних але  порядок цифр можна зрозуміти.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #52 : Серпня 08, 2018, 04:26:24 16:26 »
Дійсно ,злочинів у нас не скоюють,поліція не знає чим себе зайняти.Чому не допоможе?
Злочинів у нас коять чимало, але навіть за останні роки я не пригадую ситуації, щоб
я, чи мої рідні опинилися "під стволом".
Брешу. Пів-року тому, жінка з дочками пішла у ТРЦ"Таврія", і саме тоді відбулося пограбування
ювелірки у фойє.Ця банда вже відзначилася у кількох містах України. Грабували четверо у масках і броніках з автоматами. П'ятий був у чорному БМВ біля входу. Слава Богу, що серед відвідувачів не знайшлося ніякого "героя" з пістолею,
і перестрілки не відбулося  :smiley24:
Виконувати роботу поліції, та затримувати злодіїв зі стріляниною, весело лише у дитячих пригодницьких фільмах.

100%

ми абсолютно точно не наблизимося до професійно підготовлених людей

і не тільки в сенсі використання вогнепалу, а і , наприклад, грі на скрипці, чи плаванні барерфляєм
А ці люди професійно підготовлені?Згадайте як загинули беркута під Одесою при Могильові і наступний цирк з вбивства їх вбивць.Йдеться про те аби манюпас ПРОСТО МАВ МОЖЛИВІСТЬ ЗАХИСТИТИСЯ.Чому так важко зрозуміти бажання захиститися,бути захищеним,не бути терпілою?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #53 : Серпня 08, 2018, 04:28:03 16:28 »

100%

ми абсолютно точно не наблизимося до професійно підготовлених людей

і не тільки в сенсі використання вогнепалу, а і , наприклад, грі на скрипці, чи плаванні барерфляєм

Вопрос в том что эти "профессиональные люди" на концерте обычно присутствуют, а во время преступления обычно отсутствуют
Вони присутні на концерті аби ви на ньому і після нього не стали потерпілим.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #54 : Серпня 08, 2018, 04:29:00 16:29 »
беріть умовну громаду 10 000 людей, які живуть в радіусі 5 км
із них орієнтовно 1000 могли б стати власниками зброї
вартість питання десь 1 000 000 доларів + десь 100 000 доларів на рік на підтримання боєздатності
якщо на цю громаду задіяти 12 професіоналів на  3 автомобілях, то , як на мене, оплата їх праці та оплата технічних засобів складе десь 0,5 млн грн на місяць, тобто десь 220 тис доларів на рік
і, головне, в цьому квадраті 10*10 км ці 12 професіоналів будуть знати кожну собаку і реагувати превентивно на загрози
:smiley24:
Цiкава думка...
Свого часу... були дружини, але без зброi - вони щовечора з ментом... ходили до 23.00 години.
Тодi, при совке, про зброю навiть думати страшно було.
Зараз iнше - АТО/ОСС - тащать все, що можна сховати.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #55 : Серпня 08, 2018, 04:29:33 16:29 »

100%

ми абсолютно точно не наблизимося до професійно підготовлених людей

і не тільки в сенсі використання вогнепалу, а і , наприклад, грі на скрипці, чи плаванні барерфляєм

Вопрос в том что эти "профессиональные люди" на концерте обычно присутствуют, а во время преступления обычно отсутствуют

я і не стверджую , що зараз все гаразд

я пропоную зважити , що було б ефективніше - платити кожному окремо за вогнепал і підтримання боєздатності, чи використати ці гроші для організації колективної безпеки

на моє переконання, колективна безпека значно ефективніша і значно дешевша
Ефективніше поєднання колективного з індивідуальним.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #56 : Серпня 08, 2018, 04:43:04 16:43 »

Спеціально для вас я слово “зброя“написав великими літерами аби ви звернули увагу на смислове навантаження цього слова і не тягли сюди цитати про флобера  та розважальну пневматику.Йдеться мова про ЗБРОЮ,яка вбива і калічить.А чому б не проаналізувати застосування зброї тверезими,при побутових ,корисних мотивах,з метою захисту чи вбивства. у т.ч з необережності?Чому тільки пя‘ними і у стані афекту?

Существует масса случаев смерти от "игрушечного" оружия. Так что а был бы столь категоричен.
А что анализировать я просто для примера привел. Чем подробнее будет анализ тем лучше конечно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #57 : Серпня 08, 2018, 04:54:28 16:54 »
Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:

Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону

Нєзнайка в Солнєчном огородє...
Піздєтс.... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #58 : Серпня 08, 2018, 05:57:26 17:57 »
Колективна безпека значно ефективніша і дешевша від індивідуальної

Колективна це коли теща, жінка, діти, й кум із палицями позбігалися тебе, бідаку, боронити від нападника?.  :lol:

Колективна- це коли ти , і , найголовніше, твоя дитина, натискає тривожну кнопку і через дві хвилини має професійну охорону

Нєзнайка в Солнєчном огородє...
Піздєтс.... :lol:

Розкажіть нам про свій досвід застосування вогнепальної зброї до злочинців

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #59 : Серпня 08, 2018, 06:02:49 18:02 »
Мені особисто поки ще не доводилося. Але в країні де я живу, люди вдаються до збройого захисту постійно. Нападників зброя найчастіше відлякує і вони втікають. Іноді їх убивають на місці. Тобто наявність особистої вогнепальної зброї реально допомагає зберегти життя і здоров'я потенційних жертв нападів із боку злочинців.
If you are going through hell, keep going.