Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23509 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #60 : Серпня 08, 2018, 06:07:18 18:07 »
Мені особисто поки ще не доводилося. Але в країні де я живу, люди вдаються до збройого захисту постійно. Нападників зброя найчастіше відлякує і вони втікають. Іноді їх убивають на місці. Тобто наявність особистої вогнепальної зброї реально допомагає зберегти життя і здоров'я потенційних жертв нападів із боку злочинців.

Так, ми наслухані про постійне застосування зброї в США

Але чому Ви , не маючи досвіду застосування зброї , впевнені, що Ви зможете її застосувати адекватно ?


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #61 : Серпня 08, 2018, 06:13:35 18:13 »
Я вмію користуватися зброєю і при необхідності зможу правильно застосувати. В чому проблема?
Щодо закону, то він на моєму боці у випадку якщо є загроза моєму життю чи здоров'ю.
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #62 : Серпня 08, 2018, 06:22:25 18:22 »
Я вмію користуватися зброєю і при необхідності зможу правильно застосувати. В чому проблема?
Щодо закону, то він на моєму боці у випадку якщо є загроза моєму життю чи здоров'ю.

Проблема в тому, що Ви всім впевнено пропонуєте страву, якої ніколи не куштували

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #63 : Серпня 08, 2018, 06:34:57 18:34 »
Я вам нічого не пропоную. Їжте свої вареники і сподівайтеся на дпомогу поліції, яка звісно ж прибуде на місце злочину щоб сфотографувати місцеположення вашого трупа.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #64 : Серпня 08, 2018, 06:44:32 18:44 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение

Це тільки в йобнутих "рожевих" штатах.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #65 : Серпня 08, 2018, 06:45:10 18:45 »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #66 : Серпня 08, 2018, 07:05:46 19:05 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение

Це тільки в йобнутих "рожевих" штатах.

Да ладно, мне это хлопцы в ТХ озвучивали
Типа - нельзя заряжать пистолет на улице и подобное, всего естественно уже не помню.
Когда спросил нафига такие глупости мне ответили что первое типа во избежание импульсивного применения, второе что бы если было использовано неправомерно у полиции не было затруднений с причиной задержания

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #67 : Серпня 08, 2018, 07:47:06 19:47 »
Аби мати зброю треба мати дозвiл Нац. полiцii та довiдку пще й психiатра, що ти адекватний, а не почнеш з дуру... по воронам шмаляти.
Але тут е одне АЛЕ: вiдомоство Авакова може не пропустити цей Закон, тому що у нас... Нова Полiцiя, яка з 5 хв. приiздить на мiсце злочiгну та сама вирiшуе всi питання.
Тому мати дозвiл, якщо пощастить - мало, треба знати, дета як можна купляти зброю, яка зброя дозвелена, а на яку треба забити.
Крiм того, треба знати де та як тримати зброю, тобто треба мати спец. сейф, вмiти не просто володiти, а досконально знати, як воно стрiляе, мати "маслята" та перiодично, бажано на пустирях... тренуватися в стрiльбi.
Бо коли е зброя яка... не потрiбна, це все одно, що купити коштовне авто та поставити його в гараж, бо в мicтi пробки, проiхати не можна, а ще треба на СТО, купляти масло, диски тощо...
Тож, якщо добре подумати, купiвля зброi... це такий гемор, що краще мати бiту, на яку й дозволу не треба та й ховати не варто.
 :smilie7:
Маячня на маячні і маячнею поганя.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #68 : Серпня 08, 2018, 07:59:18 19:59 »
беріть умовну громаду 10 000 людей, які живуть в радіусі 5 км

із них орієнтовно 1000 могли б стати власниками зброї

вартість питання десь 1 000 000 доларів + десь 100 000 доларів на рік на підтримання боєздатності

якщо на цю громаду задіяти 12 професіоналів на  3 автомобілях, то , як на мене, оплата їх праці та оплата технічних засобів складе десь 0,5 млн грн на місяць, тобто десь 220 тис доларів на рік

і, головне, в цьому квадраті 10*10 км ці 12 професіоналів будуть знати кожну собаку і реагувати превентивно на загрози
Це ви про Україну ?10 000 населення живе в одному ОТГ,для неї 30 лимонів гривень тільки на 12 поліцейських овердох@я,це ,мабуть ,весь бюджет.По друге,а які функціональні обов‘‘язки у них будуть ?ППС,дільничих?А оперів,слідчих,прокурорів,суддів,тюремників хто буде утримувати?Превентивно це як?Ви поліцейських реформаторів наслухались?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #69 : Серпня 08, 2018, 08:04:25 20:04 »

Спеціально для вас я слово “зброя“написав великими літерами аби ви звернули увагу на смислове навантаження цього слова і не тягли сюди цитати про флобера  та розважальну пневматику.Йдеться мова про ЗБРОЮ,яка вбива і калічить.А чому б не проаналізувати застосування зброї тверезими,при побутових ,корисних мотивах,з метою захисту чи вбивства. у т.ч з необережності?Чому тільки пя‘ними і у стані афекту?

Существует масса случаев смерти от "игрушечного" оружия. Так что а был бы столь категоричен.
А что анализировать я просто для примера привел. Чем подробнее будет анализ тем лучше конечно
Наведіть,будь ласка, приклади МАСИ випадків смерті від травматів і дозволеної пневматики.Якщо зможете і причину.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #70 : Серпня 08, 2018, 08:10:05 20:10 »

Спеціально для вас я слово “зброя“написав великими літерами аби ви звернули увагу на смислове навантаження цього слова і не тягли сюди цитати про флобера  та розважальну пневматику.Йдеться мова про ЗБРОЮ,яка вбива і калічить.А чому б не проаналізувати застосування зброї тверезими,при побутових ,корисних мотивах,з метою захисту чи вбивства. у т.ч з необережності?Чому тільки пя‘ними і у стані афекту?

Существует масса случаев смерти от "игрушечного" оружия. Так что а был бы столь категоричен.
А что анализировать я просто для примера привел. Чем подробнее будет анализ тем лучше конечно
Наведіть,будь ласка, приклади МАСИ випадків смерті від травматів і дозволеної пневматики.Якщо зможете і причину.

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B1+%D0%BF%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0&oq=%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B1+%D0%BF%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0&aqs=chrome..69i57.8761j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Но сейчас еще тиха. Несколько лет назад сюжеты прям с экрана не слазили

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #71 : Серпня 08, 2018, 08:48:04 20:48 »

Спеціально для вас я слово “зброя“написав великими літерами аби ви звернули увагу на смислове навантаження цього слова і не тягли сюди цитати про флобера  та розважальну пневматику.Йдеться мова про ЗБРОЮ,яка вбива і калічить.А чому б не проаналізувати застосування зброї тверезими,при побутових ,корисних мотивах,з метою захисту чи вбивства. у т.ч з необережності?Чому тільки пя‘ними і у стані афекту?

Существует масса случаев смерти от "игрушечного" оружия. Так что а был бы столь категоричен.
А что анализировать я просто для примера привел. Чем подробнее будет анализ тем лучше конечно
Наведіть,будь ласка, приклади МАСИ випадків смерті від травматів і дозволеної пневматики.Якщо зможете і причину.

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B1+%D0%BF%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0&oq=%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B1+%D0%BF%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0&aqs=chrome..69i57.8761j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Но сейчас еще тиха. Несколько лет назад сюжеты прям с экрана не слазили
Я і так знаю і не з інтернета про випадки смерті внаслідок застосування травмата але це одиничні випадки і в деяких були переробки ,а ви вжили слово “маса“,от я і прохаю навести саме масу випадків ,а не один.Навіть по цьому випадку з~за відсутності ТТХ пневмата і причин смерті неможливо встановити внаслідок чого ж вона сталася.

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #72 : Серпня 08, 2018, 08:50:29 20:50 »
Для начала надо отменить требование членства в охотниках и рыболовах для покупки оружия
Наскільки я знаю,якщо купляєш для самооборони ,то не обов'язково .

Угу
Только когда я пришел в магазин дроби купить у меня первым делом охотничий билет попросили
Це де таке є, щось помінялось? Раніше не питались.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #73 : Серпня 08, 2018, 09:12:19 21:12 »
Маячня на маячні і маячнею поганя.
Яка же це маячня, коли тi, хто "продають" зброю - пiдставнi копи, й роблять це для того, аби знати, хто ви й навiщо вам зброя.
Щодо Закону... - а нащо воно нам, коли е чорний ринок, якi МВС знае та "контролюе" - на зброi е номери, а коли знайдуть, потягнеться iсторiя, де взяли/знайшли, у кого, при яких умовах тощо.
Можете марити про короткоствол, але в життi... все виглядае iнакше, анiж в фантазiях декого.
В США... не у всiх штатах е дозвiл на зброю, тож приклад США... не варто приймати за основу.
Можно захищатися й битою, балончiком iз перцевим спреем, а можно... й шокер iз собою носити.
Мiж тим, навiть шокер... може бути вилучений Полiцiею, не кажучi про короктоствол, на який ще треба мати дозвiл.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #74 : Серпня 08, 2018, 09:30:24 21:30 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение

Це тільки в йобнутих "рожевих" штатах.

Да ладно, мне это хлопцы в ТХ озвучивали
Типа - нельзя заряжать пистолет на улице

Нахуя його "заряджати на вулиці" коли він вже заряджений?  :Sho_za:

PS. В  Техасі законно хуярити з волини навіть в чувака, котрий тікає з чужим майном.  :smiley24:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #75 : Серпня 08, 2018, 10:37:06 22:37 »
Я вам нічого не пропоную. Їжте свої вареники і сподівайтеся на дпомогу поліції, яка звісно ж прибуде на місце злочину щоб сфотографувати місцеположення вашого трупа.

То в США поліції , я так розумію з Ваших слів , немає, чи вона взагалі не працює ?

Бо всі затарюються зброєю ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #76 : Серпня 08, 2018, 10:39:00 22:39 »
беріть умовну громаду 10 000 людей, які живуть в радіусі 5 км

із них орієнтовно 1000 могли б стати власниками зброї

вартість питання десь 1 000 000 доларів + десь 100 000 доларів на рік на підтримання боєздатності

якщо на цю громаду задіяти 12 професіоналів на  3 автомобілях, то , як на мене, оплата їх праці та оплата технічних засобів складе десь 0,5 млн грн на місяць, тобто десь 220 тис доларів на рік

і, головне, в цьому квадраті 10*10 км ці 12 професіоналів будуть знати кожну собаку і реагувати превентивно на загрози
Це ви про Україну ?10 000 населення живе в одному ОТГ,для неї 30 лимонів гривень тільки на 12 поліцейських овердох@я,це ,мабуть ,весь бюджет.По друге,а які функціональні обов‘‘язки у них будуть ?ППС,дільничих?А оперів,слідчих,прокурорів,суддів,тюремників хто буде утримувати?Превентивно це як?Ви поліцейських реформаторів наслухались?

Не 30, а 6 млн

І так, держава мала б цій громаді компенсувати , як мінімум , частину грошей на утримання місцевої поліції

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #77 : Серпня 09, 2018, 02:25:36 02:25 »
Я вам нічого не пропоную. Їжте свої вареники і сподівайтеся на дпомогу поліції, яка звісно ж прибуде на місце злочину щоб сфотографувати місцеположення вашого трупа.

То в США поліції , я так розумію з Ваших слів , немає, чи вона взагалі не працює ?

Бо всі затарюються зброєю ?

Логіка бляха-муха....  :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #78 : Серпня 09, 2018, 04:54:09 04:54 »
Маячня на маячні і маячнею поганя.
Яка же це маячня, коли тi, хто "продають" зброю - пiдставнi копи, й роблять це для того, аби знати, хто ви й навiщо вам зброя.
Щодо Закону... - а нащо воно нам, коли е чорний ринок, якi МВС знае та "контролюе" - на зброi е номери, а коли знайдуть, потягнеться iсторiя, де взяли/знайшли, у кого, при яких умовах тощо.
Можете марити про короткоствол, але в життi... все виглядае iнакше, анiж в фантазiях декого.
В США... не у всiх штатах е дозвiл на зброю, тож приклад США... не варто приймати за основу.
Можно захищатися й битою, балончiком iз перцевим спреем, а можно... й шокер iз собою носити.
Мiж тим, навiть шокер... може бути вилучений Полiцiею, не кажучi про короктоствол, на який ще треба мати дозвiл.
 :smilie7:
Ви викидаєте стільки відвертої маячня,що навіть незнаєш з чого почати спростовувати.З найпростішого:шокер~спец.засіб і є моделі дозволені для вільного обігу ,а є недозволені.А звідки у вас інфа про “підставних“копів,і як вони можуть дізнатися навіщо вам зброя,тільки зі слів покупця?Ви знаєте,що бита визнається холодною зброєю?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #79 : Серпня 09, 2018, 05:00:23 05:00 »
беріть умовну громаду 10 000 людей, які живуть в радіусі 5 км

із них орієнтовно 1000 могли б стати власниками зброї

вартість питання десь 1 000 000 доларів + десь 100 000 доларів на рік на підтримання боєздатності

якщо на цю громаду задіяти 12 професіоналів на  3 автомобілях, то , як на мене, оплата їх праці та оплата технічних засобів складе десь 0,5 млн грн на місяць, тобто десь 220 тис доларів на рік

і, головне, в цьому квадраті 10*10 км ці 12 професіоналів будуть знати кожну собаку і реагувати превентивно на загрози
Це ви про Україну ?10 000 населення живе в одному ОТГ,для неї 30 лимонів гривень тільки на 12 поліцейських овердох@я,це ,мабуть ,весь бюджет.По друге,а які функціональні обов‘‘язки у них будуть ?ППС,дільничих?А оперів,слідчих,прокурорів,суддів,тюремників хто буде утримувати?Превентивно це як?Ви поліцейських реформаторів наслухались?

Не 30, а 6 млн

І так, держава мала б цій громаді компенсувати , як мінімум , частину грошей на утримання місцевої поліції
Ви вказали один мільон доларів ,один долар по курсу 27 гривень ,от приблизно я і порахував.А як ви нарахували 6 мільонів?
З якого дива держава повинна компенсувати такі забаганки ОТГ?А на інші питання у вас відповідей нема?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #80 : Серпня 09, 2018, 05:05:05 05:05 »
Сейчас фактически в свободном доступе травматическая и пневматическая.
Что будет если такой доступ дать на боевую может быть понятно при анализе правонарушений с использование травматов и пневматики
При этом я всегда в подобных ветках акцентирую внимание.
Даже в США ношение оружия достаточно сильно ограничено разного рода условиями затрудняющими его немедленное применение

Це тільки в йобнутих "рожевих" штатах.

Да ладно, мне это хлопцы в ТХ озвучивали
Типа - нельзя заряжать пистолет на улице

Нахуя його "заряджати на вулиці" коли він вже заряджений?  :Sho_za:

PS. В  Техасі законно хуярити з волини навіть в чувака, котрий тікає з чужим майном.  :smiley24:
div,мабуть ,пістолет тільки на картинці бачив і думає,що патрон перед пострілом тре в ствол вставити з дульного зрізу)))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #81 : Серпня 09, 2018, 05:08:12 05:08 »
Я вам нічого не пропоную. Їжте свої вареники і сподівайтеся на дпомогу поліції, яка звісно ж прибуде на місце злочину щоб сфотографувати місцеположення вашого трупа.

То в США поліції , я так розумію з Ваших слів , немає, чи вона взагалі не працює ?

Бо всі затарюються зброєю ?
Як вам допоможе поліція ,коли щодо вас вже скоєно злочин?І чи є різниця,на вашу думку,в допомозі поліції після скоєння щодо вас злочину і відбитті вами нападу злочинця?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #82 : Серпня 09, 2018, 08:14:53 08:14 »
div,мабуть ,пістолет тільки на картинці бачив і думає,що патрон перед пострілом тре в ствол вставити з дульного зрізу)))

Если хочешь перевести разговор в стиль "сам дурак" то будешь общаться с зеркалом

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #83 : Серпня 09, 2018, 10:25:12 10:25 »
Я имел ввиду проанализировать применение разрешенного оружия в состоянии опьянения или подпадающего под состояние аффекта Думаю эту статистику можно полностью распространит на возможный разрешенный короткоствол
Насправді неможна, бо люди з обох боків дула ставляться до короткостволу принципово інакше, ніж до тії ж травматики. Про що, власне, свідчить ця тема :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #84 : Серпня 09, 2018, 10:34:16 10:34 »
Я имел ввиду проанализировать применение разрешенного оружия в состоянии опьянения или подпадающего под состояние аффекта Думаю эту статистику можно полностью распространит на возможный разрешенный короткоствол
Насправді неможна, бо люди з обох боків дула ставляться до короткостволу принципово інакше, ніж до тії ж травматики. Про що, власне, свідчить ця тема :)

Ой я вас умоляю. Людей дрожащих при  виде пистолета уже даже в индийских фильмах не показывают.
Во первых не каждых отличит реальный ствол от травмата или флобера, второе - пьяному или укуреному вообще все пофик

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #85 : Серпня 09, 2018, 10:48:22 10:48 »
Ой я вас умоляю. Людей дрожащих при  виде пистолета уже даже в индийских фильмах не показывают.
Во первых не каждых отличит реальный ствол от травмата или флобера, второе - пьяному или укуреному вообще все пофик
Пробачте, але якщо ви наполягаєте на тому, що люди абсолютно однаково ставляться до обох типів зброї, то чому тоді у гілці взагалі проходить якесь обговорення :) травматична дозволена, ставлення однакове, тож й дозвіл ніби не питання. Але ж ні.
До нарізного короткостволу ставлення завжди серйозніше, а до травмату/флоберу завжди навпаки (що власне подекуди спонукає на неадекватне використання).
Між іншим, відрізняти щось від чогось й не треба - все у людини в голові. Вона може йти бикувати на справжній нарізний короткоствол, вважаючи його за іграшку, коли не чекає самої можливості його присутності у конкретному місці - й може з переляку застрелити чувака з іграшкою у руці, коли знає що в це в принципі може бути й бойова зброя.
Хоч так, хоч інакше, але пряма екстраполяція використання травматичної зброї не може застосовуватися до моделювання ситуації з короткоствольним вогнепалом. Результати з короткостволом можуть принципово відрізнятися в обидві сторони.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #86 : Серпня 09, 2018, 10:59:43 10:59 »
Пробачте, але якщо ви наполягаєте на тому, що люди абсолютно однаково ставляться до обох типів зброї, то чому тоді у гілці взагалі проходить якесь обговорення :) травматична дозволена, ставлення однакове, тож й дозвіл ніби не питання. Але ж ні.
До нарізного короткостволу ставлення завжди серйозніше, а до травмату/флоберу завжди навпаки (що власне подекуди спонукає на неадекватне використання).
Між іншим, відрізняти щось від чогось й не треба - все у людини в голові. Вона може йти бикувати на справжній нарізний короткоствол, вважаючи його за іграшку, коли не чекає самої можливості його присутності у конкретному місці - й може з переляку застрелити чувака з іграшкою у руці, коли знає що в це в принципі може бути й бойова зброя.
Хоч так, хоч інакше, але пряма екстраполяція використання травматичної зброї не може застосовуватися до моделювання ситуації з короткоствольним вогнепалом. Результати з короткостволом можуть принципово відрізнятися в обидві сторони.

С "можуть" согласен, с "принципово" не согласен. Почему уже писал, но повторю.
Меня не интересуют адекватные люди и профессионалы, к ним вопросов нет.
Меня интересуют случаи неадекватного применения - подростки укравшие пистолет, пьяные и наркоманы, психические, состояния аффекта и прочее подобное.  Все эти категории неадекватны по определению и соответственно слабо верится в то что они как то там различают травмат и боевой пистолет

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #87 : Серпня 09, 2018, 11:19:33 11:19 »
С "можуть" согласен, с "принципово" не согласен. Почему уже писал, но повторю.
Меня не интересуют адекватные люди и профессионалы, к ним вопросов нет.
Меня интересуют случаи неадекватного применения - подростки укравшие пистолет, пьяные и наркоманы, психические, состояния аффекта и прочее подобное.  Все эти категории неадекватны по определению и соответственно слабо верится в то что они как то там различают травмат и боевой пистолет
Ну так перший випадок USA-style використання вкраденого до школи короткостволу буде принципово відрізнятися по кількості жертв від випадку такого ж використання травматичного пістолету.
Й у той самий час батько пацана, який ставиться до цих типів зброї по-різному, може тримати травмат на полиці у шафі поряд зі шкарпетками, а короткоствол - у сейфі, з набоями у іншому місці.
Такі от "може" й становлять принципову різницю. Вже мовчу, що так взагалі не роблять у статистиці :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #88 : Серпня 09, 2018, 11:48:45 11:48 »
С "можуть" согласен, с "принципово" не согласен. Почему уже писал, но повторю.
Меня не интересуют адекватные люди и профессионалы, к ним вопросов нет.
Меня интересуют случаи неадекватного применения - подростки укравшие пистолет, пьяные и наркоманы, психические, состояния аффекта и прочее подобное.  Все эти категории неадекватны по определению и соответственно слабо верится в то что они как то там различают травмат и боевой пистолет
Ну так перший випадок USA-style використання вкраденого до школи короткостволу буде принципово відрізнятися по кількості жертв від випадку такого ж використання травматичного пістолету.
Й у той самий час батько пацана, який ставиться до цих типів зброї по-різному, може тримати травмат на полиці у шафі поряд зі шкарпетками, а короткоствол - у сейфі, з набоями у іншому місці.
Такі от "може" й становлять принципову різницю. Вже мовчу, що так взагалі не роблять у статистиці :)

Понимаете. Есть правила хранения оружия, распространяются ли они на травмат и воздушки юридически хз. Пишут что в РФ эти типы оружия тоже нужно хранить в сейфе, как у нас не знаю, но вроде даже если правила есть ответственности за их нарушение нет. Но в любом случае правило "держать оружие в недоступном для детей месте" понятно любому вменяемому человеку. И если человек купивший травмат не понимает что его ребенок может случайно выстрелить себе или своему другу в глаз то сомневаюсь что он осознает такую опасность и для огнестрела.
Вот поэтому и нужен анализ подобных несчастных случаев. Если их для травматического и пневматического допустим 1% среди владельцев то и хрен с ним. Посчитаем что для огнестрела будет не больше и можно либеральничать. Но вот если манюпас настолько туп что "стреляются" 10% из всех купивших "нелетальное", то стоит задуматься возможно ли этим дебилам доверять боевой пистолет

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #89 : Серпня 09, 2018, 11:50:09 11:50 »
Ви викидаєте стільки відвертої маячня,що навіть незнаєш з чого почати спростовувати.
З найпростішого:шокер~спец.засіб і є моделі дозволені для вільного обігу ,а є недозволені.
А звідки у вас інфа про “підставних“копів,і як вони можуть дізнатися навіщо вам зброя,тільки зі слів покупця?
Ви знаєте,що бита визнається холодною зброєю?
1. Це не викдання вiдвертоi маячнi, а реалii життя, якi ви вперто не бажаете бачiти, бо вам так вигiдно.
2. Шокер... це хоч й примитивна, але зброя, без варiантiв - дозволенi або нi.
3. Подставнi копи зажди були й будуть - саме так ловлять наркоманiв та бажаючiх нелегально купиити зброю - будь яку.
4. Бiта, це така собi безпечна зброя, на яку нi чого не треба - грай собi в городкi, а коли треба, можно в дупу дати.
Тим паче, це не холодна зброя (фiнка, заточка тощо), тому у протоколi будь який адвокат скаже, що це була самооборона.
div,мабуть ,пістолет тільки на картинці бачив і думає,що патрон перед пострілом тре в ствол вставити з дульного зрізу)))
Если хочешь перевести разговор в стиль "сам дурак" то будешь общаться с зеркалом
:smiley24: