Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #90 : Серпня 09, 2018, 01:50:03 13:50 »
С "можуть" согласен, с "принципово" не согласен. Почему уже писал, но повторю.
Меня не интересуют адекватные люди и профессионалы, к ним вопросов нет.
Меня интересуют случаи неадекватного применения - подростки укравшие пистолет, пьяные и наркоманы, психические, состояния аффекта и прочее подобное.  Все эти категории неадекватны по определению и соответственно слабо верится в то что они как то там различают травмат и боевой пистолет
Ну так перший випадок USA-style використання вкраденого до школи короткостволу буде принципово відрізнятися по кількості жертв від випадку такого ж використання травматичного пістолету.
Й у той самий час батько пацана, який ставиться до цих типів зброї по-різному, може тримати травмат на полиці у шафі поряд зі шкарпетками, а короткоствол - у сейфі, з набоями у іншому місці.
Такі от "може" й становлять принципову різницю. Вже мовчу, що так взагалі не роблять у статистиці :)

Понимаете. Есть правила хранения оружия, распространяются ли они на травмат и воздушки юридически хз. Пишут что в РФ эти типы оружия тоже нужно хранить в сейфе, как у нас не знаю, но вроде даже если правила есть ответственности за их нарушение нет. Но в любом случае правило "держать оружие в недоступном для детей месте" понятно любому вменяемому человеку. И если человек купивший травмат не понимает что его ребенок может случайно выстрелить себе или своему другу в глаз то сомневаюсь что он осознает такую опасность и для огнестрела.
Вот поэтому и нужен анализ подобных несчастных случаев. Если их для травматического и пневматического допустим 1% среди владельцев то и хрен с ним. Посчитаем что для огнестрела будет не больше и можно либеральничать. Но вот если манюпас настолько туп что "стреляются" 10% из всех купивших "нелетальное", то стоит задуматься возможно ли этим дебилам доверять боевой пистолет
Все,що оформлене через дозвільну систему зберігається у сейфі,власник зброї несе, як мінімум, адміністративну відповідальність за неналежне зберігання зброї.
У нас є власники мисливської зброї ,от по ним і можна взяти статистику,як найбільш репрезентативну.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #91 : Серпня 09, 2018, 02:19:42 14:19 »
Ви викидаєте стільки відвертої маячня,що навіть незнаєш з чого почати спростовувати.
З найпростішого:шокер~спец.засіб і є моделі дозволені для вільного обігу ,а є недозволені.
А звідки у вас інфа про “підставних“копів,і як вони можуть дізнатися навіщо вам зброя,тільки зі слів покупця?
Ви знаєте,що бита визнається холодною зброєю?
1. Це не викдання вiдвертоi маячнi, а реалii життя, якi ви вперто не бажаете бачiти, бо вам так вигiдно.
2. Шокер... це хоч й примитивна, але зброя, без варiантiв - дозволенi або нi.
3. Подставнi копи зажди були й будуть - саме так ловлять наркоманiв та бажаючiх нелегально купиити зброю - будь яку.
4. Бiта, це така собi безпечна зброя, на яку нi чого не треба - грай собi в городкi, а коли треба, можно в дупу дати.
Тим паче, це не холодна зброя (фiнка, заточка тощо), тому у протоколi будь який адвокат скаже, що це була самооборона.
div,мабуть ,пістолет тільки на картинці бачив і думає,що патрон перед пострілом тре в ствол вставити з дульного зрізу)))
Если хочешь перевести разговор в стиль "сам дурак" то будешь общаться с зеркалом
:smiley24:
Реалії про які виг не сном ні духом:шокер~СПЕЦ.ЗАСІБ;є постанова Кабміну з переліком спец.засобів,які використовуються виключно силовиками і за володіння якими. особами ,вони притягаються до адмін.відподальності.
Реалії 2:те,що ви обізвали “підставними копами“ називається інакше , в т.ч. загальноприйнятими термінами і якщо ви хочете аби вас зрозуміли намагайтеся їх вживати.
Реалії 3:“завжди ловлять“~це у яких фільмах?Звідки ви знаєте як їх ловлять?От патрульна служба завжди лове але чомусь застосовує методи пошуку.
Реалії 4:бітою не в городки грають,а в іншу гру.Якщо ви настільки в собі впевнені,то візьміть ш і прогуляйтеся по вулиці,зустрінетесь з поліцією і зможете довести,що це не холодна зброя.
А в якому протоколі адвокат буде зазначати,що це не зброя і що з того судді чи слідчому?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #92 : Серпня 09, 2018, 04:24:10 16:24 »
Я вам нічого не пропоную. Їжте свої вареники і сподівайтеся на дпомогу поліції, яка звісно ж прибуде на місце злочину щоб сфотографувати місцеположення вашого трупа.

То в США поліції , я так розумію з Ваших слів , немає, чи вона взагалі не працює ?

Бо всі затарюються зброєю ?

Логіка бляха-муха....  :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2

Що не так з логікою

Ви закликаєте озброюватись, бо поліції в нас немає

То чого озброїлись американці , для чого вони витрачають гроші та час на зброю?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #93 : Серпня 09, 2018, 04:27:15 16:27 »
беріть умовну громаду 10 000 людей, які живуть в радіусі 5 км

із них орієнтовно 1000 могли б стати власниками зброї

вартість питання десь 1 000 000 доларів + десь 100 000 доларів на рік на підтримання боєздатності

якщо на цю громаду задіяти 12 професіоналів на  3 автомобілях, то , як на мене, оплата їх праці та оплата технічних засобів складе десь 0,5 млн грн на місяць, тобто десь 220 тис доларів на рік

і, головне, в цьому квадраті 10*10 км ці 12 професіоналів будуть знати кожну собаку і реагувати превентивно на загрози
Це ви про Україну ?10 000 населення живе в одному ОТГ,для неї 30 лимонів гривень тільки на 12 поліцейських овердох@я,це ,мабуть ,весь бюджет.По друге,а які функціональні обов‘‘язки у них будуть ?ППС,дільничих?А оперів,слідчих,прокурорів,суддів,тюремників хто буде утримувати?Превентивно це як?Ви поліцейських реформаторів наслухались?

Не 30, а 6 млн

І так, держава мала б цій громаді компенсувати , як мінімум , частину грошей на утримання місцевої поліції
Ви вказали один мільон доларів ,один долар по курсу 27 гривень ,от приблизно я і порахував.А як ви нарахували 6 мільонів?
З якого дива держава повинна компенсувати такі забаганки ОТГ?А на інші питання у вас відповідей нема?

Ви неуважні

1 млн. доларів- це орієнтовна сума, яку потратить ця громада, якщо озброїться кожен десятий, 6 млн гривень- це орієнтовний бюджет підтримання правопорядку силами 12 "місцевих" поліцейських

Держава повинна компенсувати, бо її функції на себе б взяли місцеві органи

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #94 : Серпня 09, 2018, 04:29:25 16:29 »
Я вам нічого не пропоную. Їжте свої вареники і сподівайтеся на дпомогу поліції, яка звісно ж прибуде на місце злочину щоб сфотографувати місцеположення вашого трупа.

То в США поліції , я так розумію з Ваших слів , немає, чи вона взагалі не працює ?

Бо всі затарюються зброєю ?
Як вам допоможе поліція ,коли щодо вас вже скоєно злочин?І чи є різниця,на вашу думку,в допомозі поліції після скоєння щодо вас злочину і відбитті вами нападу злочинця?

Як мені допоможуть 12 професійних правоохоронців , які перебувають на відстані максимум 3-5 км, а зазвичай в сотнях метрів ?

Думаю, допоможуть, і , головне, попередять

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #95 : Серпня 09, 2018, 06:08:25 18:08 »
беріть умовну громаду 10 000 людей, які живуть в радіусі 5 км

із них орієнтовно 1000 могли б стати власниками зброї

вартість питання десь 1 000 000 доларів + десь 100 000 доларів на рік на підтримання боєздатності

якщо на цю громаду задіяти 12 професіоналів на  3 автомобілях, то , як на мене, оплата їх праці та оплата технічних засобів складе десь 0,5 млн грн на місяць, тобто десь 220 тис доларів на рік

і, головне, в цьому квадраті 10*10 км ці 12 професіоналів будуть знати кожну собаку і реагувати превентивно на загрози
Це ви про Україну ?10 000 населення живе в одному ОТГ,для неї 30 лимонів гривень тільки на 12 поліцейських овердох@я,це ,мабуть ,весь бюджет.По друге,а які функціональні обов‘‘язки у них будуть ?ППС,дільничих?А оперів,слідчих,прокурорів,суддів,тюремників хто буде утримувати?Превентивно це як?Ви поліцейських реформаторів наслухались?

Не 30, а 6 млн

І так, держава мала б цій громаді компенсувати , як мінімум , частину грошей на утримання місцевої поліції
Ви вказали один мільон доларів ,один долар по курсу 27 гривень ,от приблизно я і порахував.А як ви нарахували 6 мільонів?
З якого дива держава повинна компенсувати такі забаганки ОТГ?А на інші питання у вас відповідей нема?

Ви неуважні

1 млн. доларів- це орієнтовна сума, яку потратить ця громада, якщо озброїться кожен десятий, 6 млн гривень- це орієнтовний бюджет підтримання правопорядку силами 12 "місцевих" поліцейських

Держава повинна компенсувати, бо її функції на себе б взяли місцеві органи
Держава не повинна компенсувати,бо у неї на дану територію співробітники виділені і при належному ставленні голови ОТГ до цієї проблеми,вона вирішується наявними силами.І ще:озброєння кожного десятого ~це з розряду фантастики,максимум~декілька відсотків,що вистачить з головою,бо йдеться про правоохоронну діяльність ,а не про війну

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #96 : Серпня 09, 2018, 06:08:52 18:08 »
Скоріше попердять ніж попередять...
Про що вони пана мають попередити? Про те що десь там поблизу вештаються урки які хочуть вломать пану ...зди, і що пан має покликать правоохоронців єслі шо?  :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #97 : Серпня 09, 2018, 06:13:47 18:13 »
Я вам нічого не пропоную. Їжте свої вареники і сподівайтеся на дпомогу поліції, яка звісно ж прибуде на місце злочину щоб сфотографувати місцеположення вашого трупа.

То в США поліції , я так розумію з Ваших слів , немає, чи вона взагалі не працює ?

Бо всі затарюються зброєю ?
Як вам допоможе поліція ,коли щодо вас вже скоєно злочин?І чи є різниця,на вашу думку,в допомозі поліції після скоєння щодо вас злочину і відбитті вами нападу злочинця?

Як мені допоможуть 12 професійних правоохоронців , які перебувають на відстані максимум 3-5 км, а зазвичай в сотнях метрів ?

Думаю, допоможуть, і , головне, попередять
Як?Опишіть алгоритм допомоги?У вас є досвід допомоги з боку правохоронців?
Звідки такі цифри:“максимум 3~5км,а зазвичай...?“

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #98 : Серпня 09, 2018, 06:16:08 18:16 »
Скоріше попердять ніж попередять...
Про що вони пана мають попередити? Про те що десь там поблизу вештаються урки які хочуть вломать пану ...зди, і що пан має покликать правоохоронців єслі шо?  :lol: :lol:
Ну, от люди доводять,що попередять,тре вислухати їх,може відкриють паралельний всесвіт)))

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #99 : Серпня 09, 2018, 06:57:46 18:57 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:

Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню

Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом

Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Якщо потрібні конкретні технічні рішення, як МОЖНА забезпечити швидке і професійне реагування- ми можемо про це поговорити

Поки що я говорю про КОНЦЕПЦІЮ :

ЧИ КОЖЕН ОЗБРОЮЄТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО, ЧИ ЦІ КОШТИ КРАЩЕ ВИКОРИСТАТИ НА КОЛЕКТИВНУ БЕЗПЕКУ

Більших букв у мене немає, тож вибачайте


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #100 : Серпня 09, 2018, 07:01:13 19:01 »
Та є вже колективна безпека - ООН називається. Спрацювала безвідмовно і миттєво кожного разу. Всіх уберегла... :weep:

Ви такий хвантазьор, пане. Такий хфантазьор... :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #101 : Серпня 09, 2018, 07:02:28 19:02 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:
Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню
Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом
Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Вестнік, я думаю ваші слова не почують. Бо мотивація у тих хто за легалайз засобів ліквідації людей полягає не в забезпеченні безпеки суспільства, а в чомусь іншому. Тут треба розібратися що ними рухає.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #102 : Серпня 09, 2018, 07:06:10 19:06 »
Та є вже колективна безпека - ООН називається. Спрацювала безвідмовно і миттєво кожного разу. Всіх уберегла... :weep:

Ви такий хвантазьор, пане. Такий хфантазьор... :lol: :lol:

ООН- це колективна система БЕЗПЕКИ?

Чи може НАТО- це колективна система безпеки ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #103 : Серпня 09, 2018, 07:10:56 19:10 »
Та адін х...й! (с).  :lol:
Ти мені краще поясни, як тебе колектив захистить, якщо хтось залізе до тебе вночі в хату.
Або якщо хтось захоче дати тобі кизди в провулку. Яку ти кнопку натискатимеш?  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #104 : Серпня 09, 2018, 07:15:44 19:15 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:
Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню
Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом
Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Вестнік, я думаю ваші слова не почують. Бо мотивація у тих хто за легалайз засобів ліквідації людей полягає не в забезпеченні безпеки суспільства, а в чомусь іншому. Тут треба розібратися що ними рухає.

Мотиви напевно різні, але з прагматичними міркуваннями вони мають напевно мало спільного

Як ці всі зброярі планують захищати свою сім’ю , коли їх немає вдома або поряд ?

Чи вони б хотіли , щоб сусід- прихований психопат мав вдома арсенал ?

Чи взагалі вони готові застосувати зброю ?

І ще багато інших питань

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #105 : Серпня 09, 2018, 07:16:57 19:16 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:
Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню
Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом
Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Вестнік, я думаю ваші слова не почують. Бо мотивація у тих хто за легалайз засобів ліквідації людей полягає не в забезпеченні безпеки суспільства, а в чомусь іншому. Тут треба розібратися що ними рухає.

Ними рухає лише здровий глузд і бажання послати нахєр довбойобів, які будуть тягти з них гроші в обмін на висмоктану з пальця міфічну безпеку. Довбойобам невтямки, що колективна безпека існу лише на цвинтарі. Як їм також невтямки, що людям потрібна завжди особиста безпека.
Це просто лютий кіздєтс, що ніби то з виду трохи освічені (за українськими стандартами) люди будуть нести якусь неймовірну маячню про колективну безпеку індивідуумів.  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #106 : Серпня 09, 2018, 07:18:38 19:18 »
Та адін х...й! (с).  :lol:
Ти мені краще поясни, як тебе колектив захистить, якщо хтось залізе до тебе вночі в хату.
Або якщо хтось захоче дати тобі кизди в провулку. Яку ти кнопку натискатимеш?  :lol:

В цьому умовному провулку місцевий коп має знати кожного щура

Але кому я говорю- американцю ?

У вас без пушки вже ніхто з дому не виходить - так ?

А як твої діти носять зброю- в портфелі чи на візку ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #107 : Серпня 09, 2018, 07:19:28 19:19 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:
Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню
Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом
Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Вестнік, я думаю ваші слова не почують. Бо мотивація у тих хто за легалайз засобів ліквідації людей полягає не в забезпеченні безпеки суспільства, а в чомусь іншому. Тут треба розібратися що ними рухає.

Ними рухає лише здровий глузд і бажання послати нахєр довбойобів, які будуть тягти з них гроші в обмін на висмоктану з пальця міфічну безпеку. Довбойобам невтямки, що колективна безпека існу лише на цвинтарі. Як їм також невтямки, що людям потрібна завжди особиста безпека.
Це просто лютий кіздєтс, що ніби то з виду трохи освічені (за українськими стандартами) люди будуть нести якусь неймовірну маячню про колективну безпеку індивідуумів.  :weep:

Ферал, ти назвав мене довбойобом ?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #108 : Серпня 09, 2018, 07:20:51 19:20 »
Тебе? Та ти шо?! Як ти міг таке подумати?  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #109 : Серпня 09, 2018, 07:22:15 19:22 »
Тебе? Та ти шо?! Як ти міг таке подумати?  :smilie5:

Ок, ти в мене в ігнорі

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #110 : Серпня 09, 2018, 07:23:51 19:23 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:

Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню

Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом

Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Якщо потрібні конкретні технічні рішення, як МОЖНА забезпечити швидке і професійне реагування- ми можемо про це поговорити

Поки що я говорю про КОНЦЕПЦІЮ :

ЧИ КОЖЕН ОЗБРОЮЄТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНО, ЧИ ЦІ КОШТИ КРАЩЕ ВИКОРИСТАТИ НА КОЛЕКТИВНУ БЕЗПЕКУ

Більших букв у мене немає, тож вибачайте
Це ІСНУЮЧА схема і є фактом,що ви з нею не стикалися,саме тому люди,що мають реальний,а не віртуальний досвід ,вважають,шо озброєння манюпаса покращить криміногенну обстановку,у т.ч. шляхом залучення манюпаса до її оздоровлення .З фахівцями~правоохоронцями ви теж не стикалися,бо інакше знали б їх професійне до вас ставлення ,їх проф.деградацію(у т.ч.співробітників нових ППС),і взагалі про вартість фахівця.До вашого, відома в далекі часи офіцер низової ланки готувався тільки у райвідділі близько 5 років,звідси можете зробити висновок про вартість,це не враховуючи витратні матеріали,яких у міліції фактично нема,а практично всього вітчизняного виробництва просто не існує ,і про багато чого наша поліція знає з профільних книжок без жодних шансів цим працювати.Це вам для загального розвитку.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #111 : Серпня 09, 2018, 07:24:11 19:24 »
Та адін х...й! (с).  :lol:
Ти мені краще поясни, як тебе колектив захистить, якщо хтось залізе до тебе вночі в хату.
Або якщо хтось захоче дати тобі кизди в провулку. Яку ти кнопку натискатимеш?  :lol:

В цьому умовному провулку місцевий коп має знати кожного щура

Але кому я говорю- американцю ?

У вас без пушки вже ніхто з дому не виходить - так ?

А як твої діти носять зброю- в портфелі чи на візку ?

У нас злочинності на вулицях нема. А там де є я на прогулянки не ходжу.
У вас грошей нема навіть на пристойні засоби безпеки для самих мусорів, а ви вже мрієте про те, щоб до кожного підлітка чи урки приставити мусора. Звідки такі фантазії?
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #112 : Серпня 09, 2018, 07:25:44 19:25 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:
Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню
Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом
Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Вестнік, я думаю ваші слова не почують. Бо мотивація у тих хто за легалайз засобів ліквідації людей полягає не в забезпеченні безпеки суспільства, а в чомусь іншому. Тут треба розібратися що ними рухає.
Бо хтось живе в реалі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #113 : Серпня 09, 2018, 07:31:41 19:31 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:
Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню
Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом
Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Вестнік, я думаю ваші слова не почують. Бо мотивація у тих хто за легалайз засобів ліквідації людей полягає не в забезпеченні безпеки суспільства, а в чомусь іншому. Тут треба розібратися що ними рухає.

Мотиви напевно різні, але з прагматичними міркуваннями вони мають напевно мало спільного

Як ці всі зброярі планують захищати свою сім’ю , коли їх немає вдома або поряд ?

Чи вони б хотіли , щоб сусід- прихований психопат мав вдома арсенал ?

Чи взагалі вони готові застосувати зброю ?

І ще багато інших питань
Не соромтесь,питайте,для цього й форум.
По психопату:наскільки я пам‘ятаю,це захворювання і такі громадяни на обліку в псих.диспансері.Щоб отримати зброю,звідти потрібна довідка.Якщо у нього арсенал,то тут зброя повинна бути у вас,бо наявність арсеналу означа наявність грошей і знайомств,а як відомо ,погано ,коли четверо несуть)))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #114 : Серпня 09, 2018, 07:39:45 19:39 »
Більше повторювати я не планую, якщо хтось не зрозуміє, то вибачайте:
Я пропоную АЛЬТЕРНАТИВУ масовому «індивідуальному» озброєнню
Це не є ІСНУЮЧА схема, це ПРОПОЗИЦІЯ, як РАЦІОНАЛЬНО використати кошти з максимальним ефектом
Колективна безпека з задіянням професіоналів - правоохоронців є найрозсудливішим , як на мене, рішенням

Вестнік, я думаю ваші слова не почують. Бо мотивація у тих хто за легалайз засобів ліквідації людей полягає не в забезпеченні безпеки суспільства, а в чомусь іншому. Тут треба розібратися що ними рухає.

Ними рухає лише здровий глузд і бажання послати нахєр довбойобів, які будуть тягти з них гроші в обмін на висмоктану з пальця міфічну безпеку. Довбойобам невтямки, що колективна безпека існу лише на цвинтарі. Як їм також невтямки, що людям потрібна завжди особиста безпека.
Це просто лютий кіздєтс, що ніби то з виду трохи освічені (за українськими стандартами) люди будуть нести якусь неймовірну маячню про колективну безпеку індивідуумів.  :weep:
У певному віці та ще , здебільше,за  віртуального життя от такий киздець

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #115 : Серпня 09, 2018, 09:26:15 21:26 »
Бачу, великі букви юрасю не допомогли також


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #116 : Серпня 09, 2018, 10:09:33 22:09 »
Бачу, великі букви юрасю не допомогли також
Мабуть, що пану-товаришу... термiново потрiбний... короткий ствол.
Правда, пiсля першого тиру... iз тим стволом будуть великi проблеми.
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #117 : Серпня 09, 2018, 11:01:28 23:01 »
Бачу, великі букви юрасю не допомогли також
Мені допомага наявність різноманітної практики і знання з життя

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #118 : Серпня 09, 2018, 11:06:49 23:06 »
Бачу, великі букви юрасю не допомогли також
Мабуть, що пану-товаришу... термiново потрiбний... короткий ствол.
Правда, пiсля першого тиру... iз тим стволом будуть великi проблеми.
 :smilie7:
Не терміново але хочеться ,якщо вигорить,то куплю.З власне стволом наврядчи .Ви вирішили питання з вашим алконавтом?Не задумувались,що будете робити,коли на вас попре?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #119 : Серпня 09, 2018, 11:45:45 23:45 »
Не терміново але хочеться ,якщо вигорить,то куплю.
З власне стволом наврядчи .
Ви вирішили питання з вашим алконавтом?
Не задумувались,що будете робити,коли на вас попре?
Викличу Полiцiю - зараз в центрi мiста... патрульнi автiвки НП... кожнi три хвилини "шастають".
Для чого менi ствол - ми ж не в США живемо - нi хто перевiряти дозволи й папiрцi не буде.
Ствол... може бути ще й головною улiкою - гемороем, проти якого... можуть порушити Крим. статтю.
 :smilie7: