Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23685 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #120 : Серпня 10, 2018, 04:45:19 04:45 »
Не терміново але хочеться ,якщо вигорить,то куплю.
З власне стволом наврядчи .
Ви вирішили питання з вашим алконавтом?
Не задумувались,що будете робити,коли на вас попре?
Викличу Полiцiю - зараз в центрi мiста... патрульнi автiвки НП... кожнi три хвилини "шастають".
Для чого менi ствол - ми ж не в США живемо - нi хто перевiряти дозволи й папiрцi не буде.
Ствол... може бути ще й головною улiкою - гемороем, проти якого... можуть порушити Крим. статтю.
 :smilie7:
Тобто вас алконавт почне гепати,а ви будете викликати поліцію?А встигнете?А якщо ви з родиною? А як вам поліція допоможе,коли вас вже побили?Зеленкою
лоба помаже?Вас це задовольнить?Може краще хай того бика зеленкою розмальвують,вам так не здається?Саме про це ,до речі,вам і талдичать чотири сторінки.
У нас ніхто не буде перевіряти папірці на ствол?Ви з ППСниками давно спілкувалися?Ви їм пневмат покажіть і вони зразу ж СОГ викличуть .Або з бітой пройдіться,яка не є холодною зброєю~дізнаєтесь хто це визнача і де всі бачили,разом з ним і вами, думку адвоката з цього приводу.
Може , й буде доказом ,чи як ви висловилися~улікою,але для цього не тре п‘яним ходити і влаштовувати разборкі з алконавтом,якому достатньо дрином пару раз дати або ,що правильніше,просто послати і пригрозити фомкою по горбу чи цеглиною по мордяці.А взагалі ,ствол передбачає відповідальність і за себе і за інших,і наявність певних знань як юридичних,так і ТТХ ствола,і грошей на норм.адвоката .
Саме порушення крим.провадження не є вироком,хай порушують на здоров'я ,познайомитесь з нашою поліцією,дізнаєтеся ,які з них помічники .

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #121 : Серпня 10, 2018, 09:40:18 09:40 »
Тобто вас алконавт почне гепати,а ви будете викликати поліцію?
А встигнете?
А якщо ви з родиною?
А як вам поліція допоможе,коли вас вже побили?
Зеленкою лоба помаже?
Вас це задовольнить?
Може краще хай того бика зеленкою розмальвують,вам так не здається?
Саме про це ,до речі,вам і талдичать чотири сторінки.
У нас ніхто не буде перевіряти папірці на ствол?
Ви з ППСниками давно спілкувалися?
Ви їм пневмат покажіть і вони зразу ж СОГ викличуть .
Або з бітой пройдіться,яка не є холодною зброєю~дізнаєтесь хто це визнача і де всі бачили,разом з ним і вами, думку адвоката з цього приводу.
Може , й буде доказом ,чи як ви висловилися~улікою,але для цього не тре п‘яним ходити і влаштовувати разборкі з алконавтом,якому достатньо дрином пару раз дати або ,що правильніше,просто послати і пригрозити фомкою по горбу чи цеглиною по мордяці.
А взагалі ,ствол передбачає відповідальність і за себе і за інших,і наявність певних знань як юридичних,так і ТТХ ствола,і грошей на норм.адвоката .
Саме порушення крим.провадження не є вироком,хай порушують на здоров'я ,познайомитесь з нашою поліцією,дізнаєтеся ,які з них помічники .
:Sho_za:
Дивитесь багато Амер. серiалiв та бойовикiв - кiно, то добра казочка, яка лише розважае глядача...
Ви такий розумний, то чого вам вiд нас треба - купуйте собi купу стволiв, рушницi, АКМ чи що вам так треба та не робить зайвих хвиль, що все так погано.
Читайте КК й робить висновки - ще раз повторю, якщо не зрозумiли - Украiна - не США - шмалити iз стволiв, бо це такий кайф... у нас не будуть, хай би як справа не йшла.
Ви намагаетесь нагнути на свою сторону, а я вам даю пораду - забудьте про стволи, як про страшний сон.
Бо копи вас першого й затримають, а вже потiм... Суд буде розбиратися, що там було, хто перший почав стрiляти...
 :triniti: 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #122 : Серпня 10, 2018, 11:16:15 11:16 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #123 : Серпня 10, 2018, 01:07:47 13:07 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Якщо мова про те аби мати зброю вдома, то тут ніхто не заперечує.

А вони ж мабуть хочуть мати право бігати з рушницями по вулицях.

Не знаю як би я ставився до цих питань, якби один мій знайомий не купив собі якусь сайгу чи щось таке, у 2014 році коли були події кацап злякався та вирішив що йому буде треба захищатися від бандерівців які от-от почнуть різати місцевих кацапів. Не пошкодував на це 9 тис. грн. Ну тобо я до чого - кожен може вже зараз зробити так само, і сенс таких тем незрозумілий.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #124 : Серпня 10, 2018, 01:10:18 13:10 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Якщо мова про те аби мати зброю вдома, то тут ніхто не заперечує.

А вони ж мабуть хочуть мати право бігати з рушницями по вулицях.

Да, это совершенно разные вещи. Третья вещь это либерализация приобретения

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #125 : Серпня 10, 2018, 01:11:21 13:11 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Ви б хотіли, щоб всі Ваші сусіди мали вогнепальну зброю ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #126 : Серпня 10, 2018, 01:12:13 13:12 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Якщо мова про те аби мати зброю вдома, то тут ніхто не заперечує.

А вони ж мабуть хочуть мати право бігати з рушницями по вулицях.

Не знаю як би я ставився до цих питань, якби один мій знайомий не купив собі якусь сайгу чи щось таке, у 2014 році коли були події кацап злякався та вирішив що йому буде треба захищатися від бандерівців які от-от почнуть різати місцевих кацапів. Не пошкодував на це 9 тис. грн. Ну тобо я до чого - кожен може вже зараз зробити так само, і сенс таких тем незрозумілий.

так, мова тут йде в основному про провулок

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #127 : Серпня 10, 2018, 01:19:20 13:19 »
так, мова тут йде в основному про провулок

Ну якщо про провулок то мабуть хєр їм. Якщо зараз різне бидло тягнеться за травматом з найменшого приводу, то дати їм бойову зброю - і шо воно буде  :smilie11:

Вони натякають, що зброю будуть мати переважно розумні люди, не різна алкашня та гопота, але є в цьому сумніви.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #128 : Серпня 10, 2018, 01:42:44 13:42 »
Тобто вас алконавт почне гепати,а ви будете викликати поліцію?
А встигнете?
А якщо ви з родиною?
А як вам поліція допоможе,коли вас вже побили?
Зеленкою лоба помаже?
Вас це задовольнить?
Може краще хай того бика зеленкою розмальвують,вам так не здається?
Саме про це ,до речі,вам і талдичать чотири сторінки.
У нас ніхто не буде перевіряти папірці на ствол?
Ви з ППСниками давно спілкувалися?
Ви їм пневмат покажіть і вони зразу ж СОГ викличуть .
Або з бітой пройдіться,яка не є холодною зброєю~дізнаєтесь хто це визнача і де всі бачили,разом з ним і вами, думку адвоката з цього приводу.
Може , й буде доказом ,чи як ви висловилися~улікою,але для цього не тре п‘яним ходити і влаштовувати разборкі з алконавтом,якому достатньо дрином пару раз дати або ,що правильніше,просто послати і пригрозити фомкою по горбу чи цеглиною по мордяці.
А взагалі ,ствол передбачає відповідальність і за себе і за інших,і наявність певних знань як юридичних,так і ТТХ ствола,і грошей на норм.адвоката .
Саме порушення крим.провадження не є вироком,хай порушують на здоров'я ,познайомитесь з нашою поліцією,дізнаєтеся ,які з них помічники .
:Sho_za:
Дивитесь багато Амер. серiалiв та бойовикiв - кiно, то добра казочка, яка лише розважае глядача...
Ви такий розумний, то чого вам вiд нас треба - купуйте собi купу стволiв, рушницi, АКМ чи що вам так треба та не робить зайвих хвиль, що все так погано.
Читайте КК й робить висновки - ще раз повторю, якщо не зрозумiли - Украiна - не США - шмалити iз стволiв, бо це такий кайф... у нас не будуть, хай би як справа не йшла.
Ви намагаетесь нагнути на свою сторону, а я вам даю пораду - забудьте про стволи, як про страшний сон.
Бо копи вас першого й затримають, а вже потiм... Суд буде розбиратися, що там було, хто перший почав стрiляти...
 :triniti:
Що саме з моїх постів походить на вашу думку з американських бойовиків і серіалів?
До речі,майже не дивлюсь.
Особисто від вас нічого не тре,мені більш цікаво поспілкуватися з юзерами ,які в темі.
А де в США смалять в кайф?До речі,смалять:з місяць назад у сусідньому районі контрабандисти таких же пошмаляли,три трупи,4~5 у СІЗО,на днях у місті не останього громадянина завалили.Це на вскідку,знаю й веселіші речі.Тут у нас є юзер зі штатів,то може його варто дослухатись,а не видумувати?
Нагнути(поставити раком)~ означа змусити,навіщо ви вживаєте слова не розуміючи їх значення ?У кримінальному російському серіалі почули?І я тут дискутую,дискусія передбача рівні права для всіх учасників.Я своїми правами десь зловжив?
А чому я повинен слухатися ваших порад?Ви конченому алконавту не можете дати ради,просто попогрожувати,розводитесь про балончики.Знаєте,чому зазвичай застосовують ноги/руки,а не газ,у т.ч. і зброю?Доходить краще.
Хай затримують,я не боюсь.Суд це теж не чорт з рогами.Я там був,а ви тільки по телевізору бачили.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #129 : Серпня 10, 2018, 01:44:44 13:44 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)
Кому ви це розповідаєте?Люди звичайну аналогію не в змозі зрозуміти:газовий балончик-шокер-пістолет.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #130 : Серпня 10, 2018, 01:48:07 13:48 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Якщо мова про те аби мати зброю вдома, то тут ніхто не заперечує.

А вони ж мабуть хочуть мати право бігати з рушницями по вулицях.

Не знаю як би я ставився до цих питань, якби один мій знайомий не купив собі якусь сайгу чи щось таке, у 2014 році коли були події кацап злякався та вирішив що йому буде треба захищатися від бандерівців які от-от почнуть різати місцевих кацапів. Не пошкодував на це 9 тис. грн. Ну тобо я до чого - кожен може вже зараз зробити так само, і сенс таких тем незрозумілий.
Якщо ви не в курсі,то бігати з рушницями і зараз можна ,питання ,що пістолети комусь можна,а комусь чомусь зась.Правильно ,кожен може і має право захищатися.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #131 : Серпня 10, 2018, 01:50:05 13:50 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Якщо мова про те аби мати зброю вдома, то тут ніхто не заперечує.

А вони ж мабуть хочуть мати право бігати з рушницями по вулицях.

Да, это совершенно разные вещи. Третья вещь это либерализация приобретения
От уже є розумна думка про мету цивільного обігу короткостволів:легалізація зброї.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #132 : Серпня 10, 2018, 01:54:26 13:54 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Ви б хотіли, щоб всі Ваші сусіди мали вогнепальну зброю ?
І ми будемо обопільно ввічливі.Хоча це неможливо.До речі,всі ваші сусіди мають ножі і сокири.Не боїтеся виходити з дому?А вони у ближньому бою небезпечніші.Приглядайтеся до них,вони щось замислили проти вас.Ну,навіщо їм ножі?

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #133 : Серпня 10, 2018, 01:55:54 13:55 »
так, мова тут йде в основному про провулок

Ну якщо про провулок то мабуть хєр їм. Якщо зараз різне бидло тягнеться за травматом з найменшого приводу, то дати їм бойову зброю - і шо воно буде  :smilie11:

Вони натякають, що зброю будуть мати переважно розумні люди, не різна алкашня та гопота, але є в цьому сумніви.
Які підстави сумнівів?Подискутуймо?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #134 : Серпня 10, 2018, 02:12:45 14:12 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Ви б хотіли, щоб всі Ваші сусіди мали вогнепальну зброю ?

Вони її і мають.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #135 : Серпня 10, 2018, 02:42:39 14:42 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Якщо мова про те аби мати зброю вдома, то тут ніхто не заперечує.

А вони ж мабуть хочуть мати право бігати з рушницями по вулицях.

Не знаю як би я ставився до цих питань, якби один мій знайомий не купив собі якусь сайгу чи щось таке, у 2014 році коли були події кацап злякався та вирішив що йому буде треба захищатися від бандерівців які от-от почнуть різати місцевих кацапів. Не пошкодував на це 9 тис. грн. Ну тобо я до чого - кожен може вже зараз зробити так само, і сенс таких тем незрозумілий.

Друже, хто хоче мати нелегальну зброю, хоч короткоствол, той вже її має. Це ніяка не проблема купити. Йде мова про право людини мати легальну зброю, щоб могти захистити себе і свою родину. Нехай краще вона буде все життя в сейфі непотрібною, ніж її не буде у критичний момент. 

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #136 : Серпня 10, 2018, 02:48:58 14:48 »
Друже, хто хоче мати нелегальну зброю, хоч короткоствол, той вже її має. Це ніяка не проблема купити. Йде мова про право людини мати легальну зброю, щоб могти захистити себе і свою родину. Нехай краще вона буде все життя в сейфі непотрібною, ніж її не буде у критичний момент.

Так легальну також можна купити - я ж для цього і привів приклад того чувака.
В чому проблема? Він купив та тепер щасливий, лежить собі в сейфі, до речі потрібно мати також спеціальний сейф.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #137 : Серпня 10, 2018, 02:54:47 14:54 »
Друже, хто хоче мати нелегальну зброю, хоч короткоствол, той вже її має. Це ніяка не проблема купити. Йде мова про право людини мати легальну зброю, щоб могти захистити себе і свою родину. Нехай краще вона буде все життя в сейфі непотрібною, ніж її не буде у критичний момент.

Так легальну також можна купити - я ж для цього і привів приклад того чувака.
В чому проблема? Він купив та тепер щасливий, лежить собі в сейфі, до речі потрібно мати також спеціальний сейф.

Та можна, рушницю без проблем. Тут питання ставлять про короткоствол.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #138 : Серпня 10, 2018, 03:09:05 15:09 »
А, короткоствол...

На цей випадок процитую з Лурка:

 — Меня сегодня гопник хотел на мобилу кинуть, но я ему в чайник дал (ибо Бэтмэн), и он слег.
 — А вот если бы у гопника был короткоствол — все сложилось бы иначе.


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #139 : Серпня 10, 2018, 03:14:20 15:14 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Ви б хотіли, щоб всі Ваші сусіди мали вогнепальну зброю ?

Вони її і мають.

Вогнепальну чи резиностріл ?

І адекватість всіх сусідів у Вас не викликає сумнівів ?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #140 : Серпня 10, 2018, 03:18:04 15:18 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Ви б хотіли, щоб всі Ваші сусіди мали вогнепальну зброю ?

Вони її і мають.

Вогнепальну чи резиностріл ?

І адекватість всіх сусідів у Вас не викликає сумнівів ?

Вогнепальну, звичайно. Поки що причин сумніватися у їхній адекватності в мене не було.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #141 : Серпня 10, 2018, 03:19:43 15:19 »
Але я хотів ще раз сказати- моя позиція не у тому, що вогнепальна зброя це тотальне зло, можливо, вона є і у мене

Моя позиція у тому, що значно ефективніше гроші від індивідуального озброєння використати на колективну безпеку

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #142 : Серпня 10, 2018, 03:22:45 15:22 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Ви б хотіли, щоб всі Ваші сусіди мали вогнепальну зброю ?

Вони її і мають.

Вогнепальну чи резиностріл ?

І адекватість всіх сусідів у Вас не викликає сумнівів ?

Вогнепальну, звичайно. Поки що причин сумніватися у їхній адекватності в мене не було.

Я пригадую , на фупі один боєць хвалився, як захищав свої яблука від злодіїв

Проблема зброї в тому, що відмотати назад помилки і імпульсивні вчинки може бути неможливо

В любому випадку, розумію Вас, і бажаю не стикатись із офіційно озброєними дегенератими

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #143 : Серпня 10, 2018, 03:25:06 15:25 »
Але я хотів ще раз сказати- моя позиція не у тому, що вогнепальна зброя це тотальне зло, можливо, вона є і у мене

Моя позиція у тому, що значно ефективніше гроші від індивідуального озброєння використати на колективну безпеку

Я могла би погодитися, якби в мене була впевненість, що ці гроші ефективно будуть використані на колективну безпеку. А так- будемо діяти почергово. Спочатку ми озброїлися. І продовжуємо сплачувати податки, в тому числі на колективну безпеку. Поки що нам так надійніше.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #144 : Серпня 10, 2018, 03:28:35 15:28 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)

Ви б хотіли, щоб всі Ваші сусіди мали вогнепальну зброю ?

Вони її і мають.

Вогнепальну чи резиностріл ?

І адекватість всіх сусідів у Вас не викликає сумнівів ?

Вогнепальну, звичайно. Поки що причин сумніватися у їхній адекватності в мене не було.

Я пригадую , на фупі один боєць хвалився, як захищав свої яблука від злодіїв

Проблема зброї в тому, що відмотати назад помилки і імпульсивні вчинки може бути неможливо

В любому випадку, розумію Вас, і бажаю не стикатись із офіційно озброєними дегенератими

Дякую) Я теж сподіваюся, що в нас ніколи не буде причини нею скористатися.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #145 : Серпня 10, 2018, 03:31:45 15:31 »
Але я хотів ще раз сказати- моя позиція не у тому, що вогнепальна зброя це тотальне зло, можливо, вона є і у мене

Моя позиція у тому, що значно ефективніше гроші від індивідуального озброєння використати на колективну безпеку

Я могла би погодитися, якби в мене була впевненість, що ці гроші ефективно будуть використані на колективну безпеку. А так- будемо діяти почергово. Спочатку ми озброїлися. І продовжуємо сплачувати податки, в тому числі на колективну безпеку. Поки що нам так надійніше.

Як на мене, для цього і створюються громади і відбувається децентралізація

Щоб з’являлась здорова ініціатива і підвищувалась якість життя

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #146 : Серпня 10, 2018, 03:38:10 15:38 »
Але я хотів ще раз сказати- моя позиція не у тому, що вогнепальна зброя це тотальне зло, можливо, вона є і у мене

Моя позиція у тому, що значно ефективніше гроші від індивідуального озброєння використати на колективну безпеку

Я могла би погодитися, якби в мене була впевненість, що ці гроші ефективно будуть використані на колективну безпеку. А так- будемо діяти почергово. Спочатку ми озброїлися. І продовжуємо сплачувати податки, в тому числі на колективну безпеку. Поки що нам так надійніше.

Як на мене, для цього і створюються громади і відбувається децентралізація

Щоб з’являлась здорова ініціатива і підвищувалась якість життя

Створення, формування громад- це процес на десятиліття, і не одне. У людей ще комунізм в головах, Рошен он треба забрати і поділити. Поки старі совки вимруть, а малі діти виростуть у цивілізованому світі- мине двадцять років. А питання власної безпеки у тому середовищі, яке є зараз, кожен вирішує, як вважає за краще. Такі наші реалії на даний момент, ми просто під них пристосовуємося, і рухаємося потихеньку вперед.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #147 : Серпня 10, 2018, 06:14:33 18:14 »
Друже, хто хоче мати нелегальну зброю, хоч короткоствол, той вже її має. Це ніяка не проблема купити. Йде мова про право людини мати легальну зброю, щоб могти захистити себе і свою родину. Нехай краще вона буде все життя в сейфі непотрібною, ніж її не буде у критичний момент.

Так легальну також можна купити - я ж для цього і привів приклад того чувака.
В чому проблема? Він купив та тепер щасливий, лежить собі в сейфі, до речі потрібно мати також спеціальний сейф.
Як легально купити пістолет?Що таке “спеціальний сейф“?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #148 : Серпня 10, 2018, 07:05:41 19:05 »
Друже, хто хоче мати нелегальну зброю, хоч короткоствол, той вже її має. Це ніяка не проблема купити. Йде мова про право людини мати легальну зброю, щоб могти захистити себе і свою родину. Нехай краще вона буде все життя в сейфі непотрібною, ніж її не буде у критичний момент.

Так легальну також можна купити - я ж для цього і привів приклад того чувака.
В чому проблема? Він купив та тепер щасливий, лежить собі в сейфі, до речі потрібно мати також спеціальний сейф.
Як легально купити пістолет?Що таке “спеціальний сейф“?

то він про рушницю

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #149 : Серпня 10, 2018, 08:51:17 20:51 »
Зі зброєю у приватному будинку почуваєшся впевненіше, ніж без зброї)
Звiсно.
То ви "Брата" подивились - там в кожному кадрi - або кулемет Максим або волина.
Але то кiно, про яке Yras слухати не хоче.
А треба...
Бо коли сусiди побачать та поскаржаться, буде не до понтiв.
Тим паче, в США... е така  добра "звичка" - аби не трапилось лихо - стучати в Полiцiю.
Особисто менi зброя не треба - анi корткi стволи, а не великi, анi кулемети, анi АКМ...
Не маючi досвiду та тренувань... це лише грошi на вiтер.
Схоже, що нашому Герою... грошi iз нема падають, то чому мова йде лише про короткий ствол - краще вже брати бойову снайперську рушницю, як в картинi "Ворошиловськiй стрiлок"...
 :smilie7: