Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 4236 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GreenGhost

• Newbie
  • *
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #390 : Березня 17, 2019, 04:22:35 16:22 »
Навіть співробітник зробив трагічну помилку

А що буде з грузинськими хлопчиками ?

Вестнік~це не трагічна помилка,це~непрофесіоналізм.Зброя-на самий крайній випадок,а коли ще забув здати,то заплати в маршрутці і не мороч голову.
Це,до речі,живий приклад дій так званого професіонала,який вас повинен,згідно ваших відірвани від реалій міркувань,фахово захистити.

професіоналізм, я так розумію з попередніх дописів, валити того, хто сказав "я твая мама імєл" ?

Це захист честі.
слова - это пустое, мусор, вздор, слова вообще ничего не должны значить. только действия должны иметь значение.
если, услышав "обидные" слова в свой адрес, будете хвататься за оружие - отправитесь в тюрьму на ровном месте, без весомой причины. и это справедливо.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 04:49:52 16:49 від GreenGhost »

Offline Yuras Yuras

• Hero Member
« Reply #391 : Березня 17, 2019, 04:36:10 16:36 »
Юрас
Ты когда нибудь угашеного нарика видел? Ему абсолютно похер что у тебя в руках, он сучок от пистолете на отличит

Уже не первый раз повторяю - главное в легализации оружия это отмена судебной практики по "необходимой самообороне"
Сдвиги в законодательстве как пишут уже есть, но в судебную практику им еще входить и входить
"Угашенний нарік" небезпечний тільки після прийому деяких наркотиків, коли він занадто збуджений(наскільки пам'ятаю , ефедрини і амфетаміну мають такий ефект), а після ширєва чого його боятися?
З правовою базою все сумно, можна зі старту хуліганку, частину четверту отримати.

Offline Yuras Yuras

• Hero Member
« Reply #392 : Березня 17, 2019, 04:40:00 16:40 »
слова - это пустое, мусор, вздор, слова вообще ничего не должны значить. только действия должны иметь значение.
если, услышав "обидные" слова в свой адрес, будете хвататься за оружие - отправитесь в тюрьму на ровном месте, без весомой причины. и это правильно.
Слова не сміття, за криве слово можуть запросто дещо здоров'я позбавити, а то й життя .При погрозах фізичної розправи можна хапатися, якщо є реальні підстави вважати, що погрози будуть реалізовані.

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #393 : Березня 17, 2019, 04:59:13 16:59 »
недорого- це скільки (одноразово + підтримка ) ?
Мені чомусь важко сказати, скільки конкретно це буде коштувати в України в майбутньому, коли вийде дозвіл :) а так - в Осло я можу собі придбати пістолет за ціною двох своїх місячних проїздних квитків. Сейф десь як проїздний квиток. Підтримка - від нуля до мульйона, в залежності від того, де та з ким ви хочете практикуватися.

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #394 : Березня 17, 2019, 05:05:08 17:05 »
Мені чомусь важко сказати, скільки конкретно це буде коштувати в України в майбутньому, коли вийде дозвіл :) а так - в Осло я можу собі придбати пістолет за ціною двох своїх місячних проїздних квитків. Сейф десь як проїздний квиток. Підтримка - від нуля до мульйона, в залежності від того, де та з ким ви хочете практикуватися.

Чого не купляєте - все ж так дешево ?

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #395 : Березня 17, 2019, 05:06:57 17:06 »
ця футуристична тема в умовах громад вже зараз може стати реалістичною
Ну от хай вона десь такою стане, такою побуде трохи, а потім можна буде перейняти досвід. :) якщо на той час комусь цього захочеться
звичайно, якщо гроші не кинути на індивідуальне озброєння, яке також , загалом, поки що є "футуристичним"
Будемо відверті, питання так не стоїть. Ніхто не буде давати свої власні гроші на футуристичні проекти державного рівня - для цього є податки.
А індивідуальне озброєння - це особиста справа громадян та їхнього приватного бюджету.

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #396 : Березня 17, 2019, 05:10:43 17:10 »
Чого не купляєте - все ж так дешево ?
Бо він мені наразі не потрібен. Я ж живу у Осло, в мене тут немає ризику появи на вулицях озброєних моторил, або озброєних нацжон. Тому мені коли що й треба, то це практика з гвинтівкою - на фронтах третьої світової не завадить.
А на вашу думку я виступаю за дозвіл легального короткостволу тому, що проводжу вечори за мастурбацією на кольори хакі та хромовані стволи?  :gigi: Я не з цих добродіїв.

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #397 : Березня 17, 2019, 05:24:35 17:24 »
Бо він мені наразі не потрібен. Я ж живу у Осло, в мене тут немає ризику появи на вулицях озброєних моторил, або озброєних нацжон. Тому мені коли що й треба, то це практика з гвинтівкою - на фронтах третьої світової не завадить.
А на вашу думку я виступаю за дозвіл легального короткостволу тому, що проводжу вечори за мастурбацією на кольори хакі та хромовані стволи?  :gigi: Я не з цих добродіїв.

От і все, що я хотів почути

Вас влаштовує колективна безпека, там , де ви живете

Але в Україні мають ходити по вулицях з нарізним

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #398 : Березня 17, 2019, 05:29:40 17:29 »
Ну от хай вона десь такою стане, такою побуде трохи, а потім можна буде перейняти досвід. :) якщо на той час комусь цього захочетьсяБудемо відверті, питання так не стоїть. Ніхто не буде давати свої власні гроші на футуристичні проекти державного рівня - для цього є податки.
А індивідуальне озброєння - це особиста справа громадян та їхнього приватного бюджету.

А армію також треба відміняти ?

Це ж також колективна безпека

А лікарні потрібні ?

Ми ж можемо якось самі ?

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #399 : Березня 17, 2019, 05:34:24 17:34 »
От і все, що я хотів почути

Вас влаштовує колективна безпека, там , де ви живете

Але в Україні мають ходити по вулицях з нарізним
Так, мають. Бо я хочу, щоб українці були здатні чинити опір гібрідній окупації. Я походжу з міста, де українських патріотів в понеділок гамселили арматурою, а у середу вже стріляли на враження не те що по патріотам, а по кожному хто після команди недостатньо швидко став на коліна та зчепив руки за головою.
Це вам як, трохи пояснює, чому в мене такі дивні "подвійні стандарти"? Нагадує, що "колективна безпека" Норвегії - це синонім відсутності сьогоденного інтересу з боку кацапів?
Прошу пробачення колі вийшло різко, але на відміну від обговорення біткоїну для мене це серйозна та практична тема, а не фантазії по державобудівництву.

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #400 : Березня 17, 2019, 05:41:22 17:41 »
А армію також треба відміняти ?
Це ж також колективна безпека
Нема протиріччя між колективною безпекою, та безпекою індивідуальною.
А лікарні потрібні ?
Ми ж можемо якось самі ?
Як людина, що має звертатися за рецептом за всіма ліками, окрім льодяників та парацету - можу вам сказати, що український баланс обмеження доступу до лікарняних засобів мені видається набагато більш зручним.
Взагалі, якщо не занурюватися у демагогію - то питання завжди полягає саме в балансі. Озброювати населення автоматами - така собі ідея (хоча в декого непогано працює. В Балтиці, здається...)

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #401 : Березня 17, 2019, 05:42:01 17:42 »
Так, мають. Бо я хочу, щоб українці були здатні чинити опір гібрідній окупації. Я походжу з міста, де українських патріотів в понеділок гамселили арматурою, а у середу вже стріляли на враження не те що по патріотам, а по кожному хто після команди недостатньо швидко став на коліна та зчепив руки за головою.
Це вам як, трохи пояснює, чому в мене такі дивні "подвійні стандарти"? Нагадує, що "колективна безпека" Норвегії - це синонім відсутності сьогоденного інтересу з боку кацапів?
Прошу пробачення колі вийшло різко, але на відміну від обговорення біткоїну для мене це серйозна та практична тема, а не фантазії по державобудівництву.

Якщо ви про агресію кацапів- то ніхто не забороняє сьогодні озброїтись і практикуватись

Чи ви не чули, що в Україні реальних проблем з покупкою зброї немає ?

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #402 : Березня 17, 2019, 05:45:42 17:45 »
Нема протиріччя між колективною безпекою, та безпекою індивідуальною.Як людина, що має звертатися за рецептом за всіма ліками, окрім льодяників та парацету - можу вам сказати, що український баланс обмеження доступу до лікарняних засобів мені видається набагато більш зручним.
Взагалі, якщо не занурюватися у демагогію - то питання завжди полягає саме в балансі. Озброювати населення автоматами - така собі ідея (хоча в декого непогано працює. В Балтиці, здається...)

Ви НІКОЛИ не заміните професіонала,

А якщо заміните, то щось з цим професіоналом не так

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #403 : Березня 17, 2019, 05:50:28 17:50 »
Якщо ви про агресію кацапів- то ніхто не забороняє сьогодні озброїтись і практикуватись

Чи ви не чули, що в Україні реальних проблем з покупкою зброї немає ?
Ні. Мені здавалося, що чесна людина не може придбати собі таку зброю. Злодії - так, кацапська агентура - так. А законослухняний український патріот - ні.
Може я просто не в темі.

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #404 : Березня 17, 2019, 05:51:54 17:51 »
Ви НІКОЛИ не заміните професіонала,
Й не збираюся. Розмова йде суто щодо протистояння таким от гібридним групам, що складаються з таких самих непрофесіоналів.

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #405 : Березня 17, 2019, 05:55:37 17:55 »
Ні. Мені здавалося, що чесна людина не може придбати собі таку зброю. Злодії - так, кацапська агентура - так. А законослухняний український патріот - ні.
Може я просто не в темі.

Ви не в темі

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #406 : Березня 17, 2019, 05:56:46 17:56 »
Й не збираюся. Розмова йде суто щодо протистояння таким от гібридним групам, що складаються з таких самих непрофесіоналів.

Протистійте, не розумію, що вам заважає

Offline GreenGhost

• Newbie
  • *
« Reply #407 : Березня 17, 2019, 05:58:14 17:58 »
В нашем обществе большая проблема это очень низкий уровень взаимного доверия среди людей. Каждый думает, что вот он лично сам вполне нормален и достоин, но вокруг одни неадекваты, которым нельзя доверить оружие. Так думает почти каждый.
К проблемам можно добавить перекосы правоохранительной системы, которая в целом склонна прощать виновных и карать невинных. Например, статья 263 Криминального кодекса предусматривает уголовное преследование для людей которые по сути не совершили никакого преступления, никого не убили, не ранили, не ограбили, даже не напугали, и даже не стреляли, то есть никому не нанесли вреда и не причинили ущерба.

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #408 : Березня 17, 2019, 06:00:16 18:00 »
Ви не в темі
Тоді нема питань. Якщо кожен бажаючий в цій гілці може легально купити собі нарізний короткоствол, та інколи ходити з ним постріляти по мішенях - то мене це повністю влаштовує  :smiley15:

Offline GreenGhost

• Newbie
  • *
« Reply #409 : Березня 17, 2019, 06:16:36 18:16 »
Нужна декриминализация оружия. Оружие само по себе не стреляет и не убивает. Ношение, хранение, покупка, продажа оружия не должны квалифицироваться как преступные деяния. Каждый гражданин должен иметь право на оружие. Органичение или лишение прав - только решением суда.
Кстати, чтобы оружие не попадало в плохие руки, страховые компании могут послужить хорошей преградой. Например, если сильно увеличить размер страховых выплат для договоров страхования владельцев оружия, страховые компании захотят снизить риски, и потребовать более тщательных процедур проверки «адекватности».
А продавец оружия не захочет брать на себя ответственность и продавать оружие людям без страховки.
То есть, помимо совковой разрешительно-запретительной бюрократической практики всегда могут быть и цивилизованные методы.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 07:12:00 19:12 від GreenGhost »

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #410 : Березня 17, 2019, 06:20:35 18:20 »
Тоді нема питань. Якщо кожен бажаючий в цій гілці може легально купити собі нарізний короткоствол, та інколи ходити з ним постріляти по мішенях - то мене це повністю влаштовує  :smiley15:

Яке відношення має короткоствол до кацапів, проти яких ви закликаєте озброюватись ?

Offline Комашки

• Hero Member
« Reply #411 : Березня 17, 2019, 06:26:51 18:26 »
Яке відношення має короткоствол до кацапів, проти яких ви закликаєте озброюватись ?
Якщо це не є зрозумілим з наведеного мною приклада щодо мого рідного міста, то боюся що я невзмозі пояснити більш докладно.

Offline WestNik

• Ветеран форума
« Reply #412 : Березня 17, 2019, 07:16:08 19:16 »
Якщо це не є зрозумілим з наведеного мною приклада щодо мого рідного міста, то боюся що я невзмозі пояснити більш докладно.

Не є зрозумілим

Зараз озброїтись може кожен