Автор Тема: Короткостволи у цивільному обігу.  (Прочитано 23520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #390 : Березня 17, 2019, 04:22:35 16:22 »
Навіть співробітник зробив трагічну помилку

А що буде з грузинськими хлопчиками ?

Вестнік~це не трагічна помилка,це~непрофесіоналізм.Зброя-на самий крайній випадок,а коли ще забув здати,то заплати в маршрутці і не мороч голову.
Це,до речі,живий приклад дій так званого професіонала,який вас повинен,згідно ваших відірвани від реалій міркувань,фахово захистити.


професіоналізм, я так розумію з попередніх дописів, валити того, хто сказав "я твая мама імєл" ?

Це захист честі.
слова - это пустое, мусор, вздор, слова вообще ничего не должны значить. только действия должны иметь значение.
если, услышав "обидные" слова в свой адрес, будете хвататься за оружие - отправитесь в тюрьму на ровном месте, без весомой причины. и это справедливо.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 04:49:52 16:49 від GreenGhost »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #391 : Березня 17, 2019, 04:36:10 16:36 »
Юрас
Ты когда нибудь угашеного нарика видел? Ему абсолютно похер что у тебя в руках, он сучок от пистолете на отличит

Уже не первый раз повторяю - главное в легализации оружия это отмена судебной практики по "необходимой самообороне"
Сдвиги в законодательстве как пишут уже есть, но в судебную практику им еще входить и входить
"Угашенний нарік" небезпечний тільки після прийому деяких наркотиків, коли він занадто збуджений(наскільки пам'ятаю , ефедрини і амфетаміну мають такий ефект), а після ширєва чого його боятися?
З правовою базою все сумно, можна зі старту хуліганку, частину четверту отримати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #392 : Березня 17, 2019, 04:40:00 16:40 »
слова - это пустое, мусор, вздор, слова вообще ничего не должны значить. только действия должны иметь значение.
если, услышав "обидные" слова в свой адрес, будете хвататься за оружие - отправитесь в тюрьму на ровном месте, без весомой причины. и это правильно.
Слова не сміття, за криве слово можуть запросто дещо здоров'я позбавити, а то й життя .При погрозах фізичної розправи можна хапатися, якщо є реальні підстави вважати, що погрози будуть реалізовані.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #393 : Березня 17, 2019, 04:59:13 16:59 »
недорого- це скільки (одноразово + підтримка ) ?
Мені чомусь важко сказати, скільки конкретно це буде коштувати в України в майбутньому, коли вийде дозвіл :) а так - в Осло я можу собі придбати пістолет за ціною двох своїх місячних проїздних квитків. Сейф десь як проїздний квиток. Підтримка - від нуля до мульйона, в залежності від того, де та з ким ви хочете практикуватися.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #394 : Березня 17, 2019, 05:05:08 17:05 »
Мені чомусь важко сказати, скільки конкретно це буде коштувати в України в майбутньому, коли вийде дозвіл :) а так - в Осло я можу собі придбати пістолет за ціною двох своїх місячних проїздних квитків. Сейф десь як проїздний квиток. Підтримка - від нуля до мульйона, в залежності від того, де та з ким ви хочете практикуватися.

Чого не купляєте - все ж так дешево ?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #395 : Березня 17, 2019, 05:06:57 17:06 »
ця футуристична тема в умовах громад вже зараз може стати реалістичною
Ну от хай вона десь такою стане, такою побуде трохи, а потім можна буде перейняти досвід. :) якщо на той час комусь цього захочеться
звичайно, якщо гроші не кинути на індивідуальне озброєння, яке також , загалом, поки що є "футуристичним"
Будемо відверті, питання так не стоїть. Ніхто не буде давати свої власні гроші на футуристичні проекти державного рівня - для цього є податки.
А індивідуальне озброєння - це особиста справа громадян та їхнього приватного бюджету.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #396 : Березня 17, 2019, 05:10:43 17:10 »
Чого не купляєте - все ж так дешево ?
Бо він мені наразі не потрібен. Я ж живу у Осло, в мене тут немає ризику появи на вулицях озброєних моторил, або озброєних нацжон. Тому мені коли що й треба, то це практика з гвинтівкою - на фронтах третьої світової не завадить.
А на вашу думку я виступаю за дозвіл легального короткостволу тому, що проводжу вечори за мастурбацією на кольори хакі та хромовані стволи?  :gigi: Я не з цих добродіїв.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #397 : Березня 17, 2019, 05:24:35 17:24 »
Бо він мені наразі не потрібен. Я ж живу у Осло, в мене тут немає ризику появи на вулицях озброєних моторил, або озброєних нацжон. Тому мені коли що й треба, то це практика з гвинтівкою - на фронтах третьої світової не завадить.
А на вашу думку я виступаю за дозвіл легального короткостволу тому, що проводжу вечори за мастурбацією на кольори хакі та хромовані стволи?  :gigi: Я не з цих добродіїв.

От і все, що я хотів почути

Вас влаштовує колективна безпека, там , де ви живете

Але в Україні мають ходити по вулицях з нарізним

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #398 : Березня 17, 2019, 05:29:40 17:29 »
Ну от хай вона десь такою стане, такою побуде трохи, а потім можна буде перейняти досвід. :) якщо на той час комусь цього захочетьсяБудемо відверті, питання так не стоїть. Ніхто не буде давати свої власні гроші на футуристичні проекти державного рівня - для цього є податки.
А індивідуальне озброєння - це особиста справа громадян та їхнього приватного бюджету.

А армію також треба відміняти ?

Це ж також колективна безпека

А лікарні потрібні ?

Ми ж можемо якось самі ?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #399 : Березня 17, 2019, 05:34:24 17:34 »
От і все, що я хотів почути

Вас влаштовує колективна безпека, там , де ви живете

Але в Україні мають ходити по вулицях з нарізним
Так, мають. Бо я хочу, щоб українці були здатні чинити опір гібрідній окупації. Я походжу з міста, де українських патріотів в понеділок гамселили арматурою, а у середу вже стріляли на враження не те що по патріотам, а по кожному хто після команди недостатньо швидко став на коліна та зчепив руки за головою.
Це вам як, трохи пояснює, чому в мене такі дивні "подвійні стандарти"? Нагадує, що "колективна безпека" Норвегії - це синонім відсутності сьогоденного інтересу з боку кацапів?
Прошу пробачення колі вийшло різко, але на відміну від обговорення біткоїну для мене це серйозна та практична тема, а не фантазії по державобудівництву.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #400 : Березня 17, 2019, 05:41:22 17:41 »
А армію також треба відміняти ?
Це ж також колективна безпека
Нема протиріччя між колективною безпекою, та безпекою індивідуальною.
А лікарні потрібні ?
Ми ж можемо якось самі ?
Як людина, що має звертатися за рецептом за всіма ліками, окрім льодяників та парацету - можу вам сказати, що український баланс обмеження доступу до лікарняних засобів мені видається набагато більш зручним.
Взагалі, якщо не занурюватися у демагогію - то питання завжди полягає саме в балансі. Озброювати населення автоматами - така собі ідея (хоча в декого непогано працює. В Балтиці, здається...)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #401 : Березня 17, 2019, 05:42:01 17:42 »
Так, мають. Бо я хочу, щоб українці були здатні чинити опір гібрідній окупації. Я походжу з міста, де українських патріотів в понеділок гамселили арматурою, а у середу вже стріляли на враження не те що по патріотам, а по кожному хто після команди недостатньо швидко став на коліна та зчепив руки за головою.
Це вам як, трохи пояснює, чому в мене такі дивні "подвійні стандарти"? Нагадує, що "колективна безпека" Норвегії - це синонім відсутності сьогоденного інтересу з боку кацапів?
Прошу пробачення колі вийшло різко, але на відміну від обговорення біткоїну для мене це серйозна та практична тема, а не фантазії по державобудівництву.

Якщо ви про агресію кацапів- то ніхто не забороняє сьогодні озброїтись і практикуватись

Чи ви не чули, що в Україні реальних проблем з покупкою зброї немає ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #402 : Березня 17, 2019, 05:45:42 17:45 »
Нема протиріччя між колективною безпекою, та безпекою індивідуальною.Як людина, що має звертатися за рецептом за всіма ліками, окрім льодяників та парацету - можу вам сказати, що український баланс обмеження доступу до лікарняних засобів мені видається набагато більш зручним.
Взагалі, якщо не занурюватися у демагогію - то питання завжди полягає саме в балансі. Озброювати населення автоматами - така собі ідея (хоча в декого непогано працює. В Балтиці, здається...)

Ви НІКОЛИ не заміните професіонала,

А якщо заміните, то щось з цим професіоналом не так




Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #403 : Березня 17, 2019, 05:50:28 17:50 »
Якщо ви про агресію кацапів- то ніхто не забороняє сьогодні озброїтись і практикуватись

Чи ви не чули, що в Україні реальних проблем з покупкою зброї немає ?
Ні. Мені здавалося, що чесна людина не може придбати собі таку зброю. Злодії - так, кацапська агентура - так. А законослухняний український патріот - ні.
Може я просто не в темі.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #404 : Березня 17, 2019, 05:51:54 17:51 »
Ви НІКОЛИ не заміните професіонала,
Й не збираюся. Розмова йде суто щодо протистояння таким от гібридним групам, що складаються з таких самих непрофесіоналів.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #405 : Березня 17, 2019, 05:55:37 17:55 »
Ні. Мені здавалося, що чесна людина не може придбати собі таку зброю. Злодії - так, кацапська агентура - так. А законослухняний український патріот - ні.
Може я просто не в темі.

Ви не в темі

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #406 : Березня 17, 2019, 05:56:46 17:56 »
Й не збираюся. Розмова йде суто щодо протистояння таким от гібридним групам, що складаються з таких самих непрофесіоналів.

Протистійте, не розумію, що вам заважає

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #407 : Березня 17, 2019, 05:58:14 17:58 »
В нашем обществе большая проблема это очень низкий уровень взаимного доверия среди людей. Каждый думает, что вот он лично сам вполне нормален и достоин, но вокруг одни неадекваты, которым нельзя доверить оружие. Так думает почти каждый.
К проблемам можно добавить перекосы правоохранительной системы, которая в целом склонна прощать виновных и карать невинных. Например, статья 263 Криминального кодекса предусматривает уголовное преследование для людей которые по сути не совершили никакого преступления, никого не убили, не ранили, не ограбили, даже не напугали, и даже не стреляли, то есть никому не нанесли вреда и не причинили ущерба.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #408 : Березня 17, 2019, 06:00:16 18:00 »
Ви не в темі
Тоді нема питань. Якщо кожен бажаючий в цій гілці може легально купити собі нарізний короткоствол, та інколи ходити з ним постріляти по мішенях - то мене це повністю влаштовує  :smiley15:

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #409 : Березня 17, 2019, 06:16:36 18:16 »
Нужна декриминализация оружия. Оружие само по себе не стреляет и не убивает. Ношение, хранение, покупка, продажа оружия не должны квалифицироваться как преступные деяния. Каждый гражданин должен иметь право на оружие. Органичение или лишение прав - только решением суда.
Кстати, чтобы оружие не попадало в плохие руки, страховые компании могут послужить хорошей преградой. Например, если сильно увеличить размер страховых выплат для договоров страхования владельцев оружия, страховые компании захотят снизить риски, и потребовать более тщательных процедур проверки «адекватности».
А продавец оружия не захочет брать на себя ответственность и продавать оружие людям без страховки.
То есть, помимо совковой разрешительно-запретительной бюрократической практики всегда могут быть и цивилизованные методы.
« Останнє редагування: Березня 17, 2019, 07:12:00 19:12 від GreenGhost »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #410 : Березня 17, 2019, 06:20:35 18:20 »
Тоді нема питань. Якщо кожен бажаючий в цій гілці може легально купити собі нарізний короткоствол, та інколи ходити з ним постріляти по мішенях - то мене це повністю влаштовує  :smiley15:

Яке відношення має короткоствол до кацапів, проти яких ви закликаєте озброюватись ?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #411 : Березня 17, 2019, 06:26:51 18:26 »
Яке відношення має короткоствол до кацапів, проти яких ви закликаєте озброюватись ?
Якщо це не є зрозумілим з наведеного мною приклада щодо мого рідного міста, то боюся що я невзмозі пояснити більш докладно.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #412 : Березня 17, 2019, 07:16:08 19:16 »
Якщо це не є зрозумілим з наведеного мною приклада щодо мого рідного міста, то боюся що я невзмозі пояснити більш докладно.

Не є зрозумілим

Зараз озброїтись може кожен

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #413 : Грудня 21, 2019, 09:16:57 09:16 »
Комітет ВРУ з питань правоохоронної діяльності - короткоствольна нарізна вогнепальна зброя буде!Засідання комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності18 грудня під час засідання комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності відбулося обговорення законопроектів «Про зброю» (№1222 та №1222-1).Після доповідей співавторів обох законопроектів народних депутатів Ігоря Фріса та Олександра Бакумова, керівник робочої групи народний депутат Олександр Дануца запропонував комітету направити обидва законопроекти на доопрацювання в Комітет з питань правоохоронної діяльності, результатом якого повинен стати загальний комплексний законопроект, який врегулює цю сферу відносин, підготовлений авторами обох законопроектів.В своїй промові Олександр Дануца зробив окремий наголос на тому, що серед ключових вимог до нового законопроекту має бути врегульовано право громадян на володіння короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю.Члени комітету підтримали цю пропозицію одностайним рішенням.Подробиці у відео.В свою чергу, голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін коментуючи таке рішення комітету назвав його черговим кроком до перемоги всієї зброярської спільноти і подякував всім, хто докладає зусиль задля ухвалення життєво необхідного зброярського законодавства.

https://zbroya.info/uk/mobile/blog/18543_komitet-vru-z-pitan-pravookhoronnoyi-diialnosti-korotkostvolna-narizna-vognepalna-zbroia-bude/

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #414 : Лютого 21, 2021, 05:45:39 17:45 »
  Для ілюстрації навіщо потрібна зброя звичайним громадянам:

Невідомого, що напав на магазин зброї Новому Орлеані застрелили випадкові перехожі
Сьогодні, 14:33
Нападник встиг убити двох чоловік і поранити ще двох



У Новому Орлеані (штат Луїзіана, США) відбулася стрілянина біля магазину зброї. Загинуло троє осіб, в тому числі передбачуваний нападник, повідомив Fox News.



Ще двох людей госпіталізовано, їхній стан стабільний. За даними місцевої влади, нападника могли застрелити збройні перехожі. «Імовірно, підозрюваний застрелив двох жертв всередині будівлі, потім його застрелили за межами цього місця кілька інших осіб», – йдеться в заяві офісу шерифа. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/nevidomogo-shcho-napav-na-magazin-zbroji-novomu-orleani-zastrelili-vipadkovi-perehozhi-737997.html

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #415 : Червня 06, 2021, 07:38:48 07:38 »
В Каліфорнії дозволили приватну штурмову зброю
Вчора, 20:45  glavcom.ua


Незважаючи на заборону в Каліфорнії були легально зареєстровані понад 185 тисяч одиниць штурмової зброї

Суд скасував заборону, що діяла 30 років



Рішення Окружного суду Сполучених Штатів дозволить мешканцям Каліфорнії придбати більший асортимент стрілецької зброї. Суд постановив, що заборона на обіг штурмової зброї порушує права законослухняних жителів Каліфорнії на володіння нею. Заборона в цьому штаті діяла з 1989 року, – повідомляє Associated Press.

Зазначається, що у своєму рішенні суддя визнав, що заборона порушує Другу поправку до Конституції США. Він підкреслив, що в переважній більшості випадків штурмова зброя використовується жителями країни в законних цілях.

«Популярна гвинтівка AR-15-як швейцарський ніж: ідеальне поєднання зброї для захисту будинку і озброєння для захисту Вітчизни. Вона хороша і для дому, і для бою», – заявив суддя.


Суддя також зазначив, що незважаючи на заборону, що діяла, в Каліфорнії легально зареєстровано понад 185 тисяч одиниць штурмової зброї. Він також підкреслив, що в штаті вбивства за допомогою ножа відбуваються в сім разів частіше, ніж за допомогою гвинтівки.

Вердикт суду влада може оскаржити протягом 30 днів. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/v-kaliforniji-dozvolili-privatnu-shturmovu-zbroyu--760807.html

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #416 : Червня 06, 2021, 08:46:57 08:46 »
Думаю послідує апеляція...... і скоріш за все 9 circuit відмінить це рішення.......... 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #417 : Червня 06, 2021, 08:53:03 08:53 »
Думаю послідує апеляція...... і скоріш за все 9 circuit відмінить це рішення..........
Пост про виокремлене мною.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #418 : Червня 06, 2021, 09:05:43 09:05 »
Пост про виокремлене мною.

..... може це якраз тому що заборонені штуромові гвинтівки?.....

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Короткостволи у цивільному обігу.
« Reply #419 : Червня 06, 2021, 09:26:50 09:26 »
знову гра словами дурнашлюх....

AR це не Assault Rifle - не "штурмова" гвинтівка - як люблять ліпити лібтарди та їх посіпаки. І це не автомат бо в штатах заборонено мати автоматичну зброю випущену пізніше 87 року