Автор Тема: Фомогомыки пляшуть гномики  (Прочитано 1389 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Фомогомыки пляшуть гномики
« : Серпня 08, 2018, 03:10:48 15:10 »
http://uapolitics.com/topic/36662-administrativnaia-vetka-bannyj-list/page-13#entry1072517

Вопрос к Снежной Птице. Скажи, эта мерзость действительно произошла, владелец форума Фомушка лазил по вашей личной почте, читал переписку и заблокировал приватные сообщения женскому коллективу uapolitics??? :smilie10:

А вот это днище ребята... Рыться в женских письмах, дочитавшись и увидев измену, закрыть всем почтовые ящики, под радостные бубогыканья присидателя осбб гномушки колхозановича  :fp

Это к тому, что может произойти с форумом, когда у администрации поехала крыша. :smilie10: :smilie10: :smilie10: :smilie10: 
скаче дид ишак лютуе

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #1 : Серпня 08, 2018, 03:19:24 15:19 »
Колхозан хозя народився на станції Зіма в Сибіру.
Звідти всі ті вади. :bch:
Mocsia delenda est

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #2 : Серпня 08, 2018, 03:21:08 15:21 »
Колхозан хозя народився на станції Зіма в Сибіру.
Звідти всі ті вади. :bch:

Рыться в женских трусах и ревновать? :smilie8:
скаче дид ишак лютуе

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #3 : Серпня 08, 2018, 03:39:31 15:39 »
Колхозан хозя народився на станції Зіма в Сибіру.
Звідти всі ті вади. :bch:

Рыться в женских трусах и ревновать? :smilie8:
Нінаю.
Хозя, Євтушенко і Бебіфокс - моральні інваліди.
І всі вони народилися на станції Зіма.
Соувпадєніє? :bch:
Mocsia delenda est

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #4 : Серпня 08, 2018, 03:51:05 15:51 »
Колхозан хозя народився на станції Зіма в Сибіру.
Звідти всі ті вади. :bch:

Рыться в женских трусах и ревновать? :smilie8:
Нінаю.
Хозя, Євтушенко і Бебіфокс - моральні інваліди.
І всі вони народилися на станції Зіма.
Соувпадєніє? :bch:

Не успеваю за думками о бэбифоксах, но откуда такая мерзость вылезла у Фомы? Он считает юзеркинь, своими "женами-наложницами" и в праве рыться в их личных вещах? :lol:
скаче дид ишак лютуе

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #5 : Серпня 08, 2018, 04:48:40 16:48 »
Я скористалась особистою поштою, запросивши двох людей, які мені там були симпатичні, сюди.

Один із них відповів на мій лист. На другий я відповіді не отримала. Або ця людина проігнорувала мене, або цей лист *не дійшов*.

Рейтинг нам теж відключили, бо ми осмілилися ним користуватися, хоча там не писали менше місяця :) а іншим, які там набагато довше не дописували, користуватися ним можна було :).

Оце частина мого допису у іншій темі:

**********************

Коли тодішній набір модераторів (включаючи Лисицю) перестав модерувати і на форум запустили Берлог-кацапів, форум дуже швидко здеградував до ручки. На *новий* форум, який, я так розумію, вони хочуть фінансувати за рахунок учасників, за два з половиною тижні записалося аж 12 бажаючих, хехе :). І навіть ці 12 чомусь відмовляються регулярно генерувати контент  :smilie10:.

На фоні розуміння *я всьо про%;№ал!* у хазяїна форуму Фоми відбувся нервовий зрив. Він важко переживає той факт, що народ покинув уаполітикс в результаті його бажання *падсуєтіться*. Дійшло до того, що він відключив *зрадникам* можливість користуватися рейтингом і почав ритися у приватах юзерів та видаляти їхні повідомлення, бо яке ж вони право мають користуватися приватом, щоб запросити інших перейти, ну наприклад, сюди?? Не кажучи вже про неодноразові обзивання власників та ключових осіб цього форуму (дехто з яких геройськи захищав свою Батьківщину, ризикуючи життям, на відміну від самого Фоми), алкоголіками і наркоманами.

*****************************

То там бебіфокс дописував?? а під яким ніком - ельгайдер?

Від дій Фоми я в шоці. Важко повірити, що хазяїн форуму до такого опустився. Я завжди наївно захищала і Фому, і уаполітикс від різних нападок, а тепер думаю - може, ці люди мали рацію?
« Останнє редагування: Серпня 08, 2018, 04:54:04 16:54 від Ad Astra »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #6 : Серпня 08, 2018, 04:49:18 16:49 »
Угу
Меня это тоже, скажем так, порадовало. Даже Альону Юрьевну переплюнул

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #7 : Серпня 08, 2018, 05:06:33 17:06 »
Я скористалась особистою поштою, запросивши двох людей, які мені там були симпатичні, сюди.

Один із них відповів на мій лист. На другий я відповіді не отримала. Або ця людина проігнорувала мене, або цей лист *не дійшов*.

Рейтинг нам теж відключили, бо ми осмілилися ним користуватися, хоча там не писали менше місяця :) а іншим, які там набагато довше не дописували, користуватися ним можна було :).

Оце частина мого допису у іншій темі:

**********************

Коли тодішній набір модераторів (включаючи Лисицю) перестав модерувати і на форум запустили Берлог-кацапів, форум дуже швидко здеградував до ручки. На *новий* форум, який, я так розумію, вони хочуть фінансувати за рахунок учасників, за два з половиною тижні записалося аж 12 бажаючих, хехе :). І навіть ці 12 чомусь відмовляються регулярно генерувати контент  :smilie10:.

На фоні розуміння *я всьо про%;№ал!* у хазяїна форуму Фоми відбувся нервовий зрив. Він важко переживає той факт, що народ покинув уаполітикс в результаті його бажання *падсуєтіться*. Дійшло до того, що він відключив *зрадникам* можливість користуватися рейтингом і почав ритися у приватах юзерів та видаляти їхні повідомлення, бо яке ж вони право мають користуватися приватом, щоб запросити інших перейти, ну наприклад, сюди?? Не кажучи вже про неодноразові обзивання власників та ключових осіб цього форуму (дехто з яких геройськи захищав свою Батьківщину, ризикуючи життям, на відміну від самого Фоми), алкоголіками і наркоманами.

*****************************

То там бебіфокс дописував?? а під яким ніком - ельгайдер?

Від дій Фоми я в шоці. Важко повірити, що хазяїн форуму до такого опустився. Я завжди наївно захищала і Фому, і уаполітикс від різних нападок, а тепер думаю - може, ці люди мали рацію?
А что это у вас там за ''рейтинги''?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #8 : Серпня 08, 2018, 05:09:54 17:09 »
А что это у вас там за ''рейтинги''?

Уже не у *вас*, а у *них* :).

Там можна типу давати лайки - якщо сподобалося повідомлення, клацаєш на  :smiley24:, якщо ні - то  :smiley23:. По балансу виходить рейтинг.

Нам відключили рейтинг за те, що давали лайки однодумцям і дислайки - кацапам і зрадофілам, які, власне, тепер там складають 80 відсотків юзерів.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #9 : Серпня 08, 2018, 08:34:11 20:34 »
А что это у вас там за ''рейтинги''?

Уже не у *вас*, а у *них* :).

Там можна типу давати лайки - якщо сподобалося повідомлення, клацаєш на  :smiley24:, якщо ні - то  :smiley23:. По балансу виходить рейтинг.

Нам відключили рейтинг за те, що давали лайки однодумцям і дислайки - кацапам і зрадофілам, які, власне, тепер там складають 80 відсотків юзерів.

Тут теж ця х-ня ще недавно була, відключили нафіг. Всілякі підараси типу мєдвєдкі займались кармодрочерством.

А Ліпєцкій вже давно на гівно зійшов, зараз це тільки підбиття 'заслуг'  :smilie7:

 

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #10 : Серпня 08, 2018, 08:44:48 20:44 »
Ліпєцкій... Він часом на Пороха у Ліпєцьку не працював?
Звідки такий градус зрадойобства?
Ні, бебіфокс ніколи не був ель гайдаром.
Але його єпічна битва з бздарьом-бєспородовим змусіла мене думати про нього, як про морального інваліда.
Mocsia delenda est

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #11 : Серпня 08, 2018, 09:13:41 21:13 »
Скажи, эта мерзость действительно произошла, владелец форума Фомушка лазил по вашей личной почте, читал переписку и заблокировал приватные сообщения женскому коллективу uapolitics??? :smilie10:
Не дуже хотіла носити це по форумам, але вже як питаєте, то відповім  :smilie5: не скажу, що без злорадства  :weep:
1) Щодо порпався - можливо я погарячкувала, він ствержує, що побачив наші дописи тут про те, що ми запрошували дописувачів. Ну це правда, я написала декільком людям, але лише тим, які закликали мене повернутись, ну чи запитували де я поділась. А там хтозна - може і дивився кому листи - ті і потрапили під роздачу :( це дуже прикро.
2)Так, мені особисто відрізали приватні повідомлення повністю, тобто я не можу ні прочитати старі, ні написати нових, ні видалити. В моєму аккаунті функція приватні повідомлення просто відсутня.
3)Щодо рейтингу - тут він напартачив найбільше,  ці плюси/мінуси фігня насправді, дитячий садок, але...Ділберт, Спенсер, ні за що постраждали, просто за те, що посміли лайкнути мої дописи  :fp2 :fp2 :fp2
Щодо мене - я вліпила всього два мінуса Сітізену і Ельгалеру просто тому, що сиділа в бані і немогла відповісти, так би я відповіла, ти знаєш  :smilie5:  Він мене забанив через 8 хвилин після допису, я просто не встигла сказати, що думаю про них  :smilie5: а вони мене полоскали, 2 рази дизлайкнула і за це такі репресії  :weep: Що цікаво - що той же ельгадер колись методично дізлайкав всі мої пости і нічого. А ще там були такі мік і косташу, так ті дизлайкали потай старі пости теж на всю катушку і нічого не писали - і теж нормально проходило   :smilie11:
Думаю, він на нас просто сильно розізлився. І це трохи ображає, я там контенту нагенерила  :weep: майже 10 000 постів, 4 тяжких роки просиділа на форумі майже день в день, до багатьох звикла, , і так негарно на прощання мене пнути.
Що добре, що таки видалив таки галерею мою, я по дурості там фото наскладала, не хотіла щоб там залишались :)
Просила пару місяців періодично, нарешті зробив :) Ну мені туди більше ходу нема, та я і не дуже хочу, там зараз налізло вати і кацапів - не хочу час витрачати, щоб з ними гавкатись :)

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #12 : Серпня 08, 2018, 09:18:40 21:18 »
Колхозан хозя народився на станції Зіма в Сибіру.
То таки кацап? Тю, а смердів, коли назвала  :smilie5:
Я думала з станції Дно  :weep:
Від нього тхне лаптьом з глубінкі за кілометер  :weep:
В Україні людина навіть якщо з гірського чи болотяного хутора - вона зовсім інша...не так відрізняється не знаю як сказати, є такий невловимий фльор лаптєй з єбеней  :weep:

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #13 : Серпня 08, 2018, 09:40:02 21:40 »
форум запустили Берлог-кацапів, форум дуже швидко здеградував до ручки.

Та це капец, я туди до цього конфлікту з місяць не заглядала - жах  :smilie10:
Вся перша сторінка в темах, які більше пасують для форуму ордло, явні кацівські боти, які говорять, що типу проти Петі за Юлю, і юлькі їх захищають  :smilie10:це найбільша огида, що юлькі вже з кацапами в одній зв'язці, а я вважала їх вменяємими хоч трохи  :smilie2:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #14 : Серпня 08, 2018, 09:56:12 21:56 »
форум запустили Берлог-кацапів, форум дуже швидко здеградував до ручки.

Та це капец, я туди до цього конфлікту з місяць не заглядала - жах  :smilie10:
Вся перша сторінка в темах, які більше пасують для форуму ордло, явні кацівські боти, які говорять, що типу проти Петі за Юлю, і юлькі їх захищають  :smilie10:це найбільша огида, що юлькі вже з кацапами в одній зв'язці, а я вважала їх вменяємими хоч трохи  :smilie2:

Уже доходить до абсурду. Цікаво, чи забанить сам себе Фома за хамство по відношенню до томкет?  :weep: :weep: :weep:

Foma  : Сьогодні, 20:41

    Постійний
    Клуб
    19 232

    Country Flag

Re: Административная Ветка. Банный лист

tom_cat :


    Схоже, Фома вирішив приміряти корону Лєси... Ню-ню!

Том-кет, ви уху їли? Усі бани від мене ВИКЛЮЧНО за хамство / антиукраїнську пропаганду, виключення не буде нікому.


 :Ganba:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #15 : Серпня 08, 2018, 09:57:47 21:57 »
форум запустили Берлог-кацапів, форум дуже швидко здеградував до ручки.

Та це капец, я туди до цього конфлікту з місяць не заглядала - жах  :smilie10:
Вся перша сторінка в темах, які більше пасують для форуму ордло, явні кацівські боти, які говорять, що типу проти Петі за Юлю, і юлькі їх захищають  :smilie10:це найбільша огида, що юлькі вже з кацапами в одній зв'язці, а я вважала їх вменяємими хоч трохи  :smilie2:
Цікаве припущення)))

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #16 : Серпня 08, 2018, 10:24:05 22:24 »
забанить сам себе Фома за хамство по відношенню до томкет?  :weep: :weep: :weep:
ця кішка том - калірована ватниця, палка прихильниця омєріканського іксперта вхожего во всє кабінети :weep:
заводить тему, вкидує фейк типу "у Порошенко обнаружили конфетную фабику на дне Байкала, с блеклджеком і шлюхами, доколє! все на майдан 350б", насправді ще паскудніші,  а коли фейк спростовують - щезає на деякий час, а потім знов вилазить.  Вона що там, за вату заступається? Схоже на неї  :smilie7: Фому зжере вата  :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #17 : Серпня 08, 2018, 10:26:28 22:26 »
форум запустили Берлог-кацапів, форум дуже швидко здеградував до ручки.

Та це капец, я туди до цього конфлікту з місяць не заглядала - жах  :smilie10:
Вся перша сторінка в темах, які більше пасують для форуму ордло, явні кацівські боти, які говорять, що типу проти Петі за Юлю, і юлькі їх захищають  :smilie10:це найбільша огида, що юлькі вже з кацапами в одній зв'язці, а я вважала їх вменяємими хоч трохи  :smilie2:

Уже доходить до абсурду. Цікаво, чи забанить сам себе Фома за хамство по відношенню до томкет?  :weep: :weep: :weep:

Foma  : Сьогодні, 20:41

    Постійний
    Клуб
    19 232

    Country Flag

Re: Административная Ветка. Банный лист

tom_cat :


    Схоже, Фома вирішив приміряти корону Лєси... Ню-ню!

Том-кет, ви уху їли? Усі бани від мене ВИКЛЮЧНО за хамство / антиукраїнську пропаганду, виключення не буде нікому.


 :Ganba:

Томкет - це тєплушечниця кацапська   :smilie7:

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #18 : Серпня 08, 2018, 10:38:34 22:38 »
форум запустили Берлог-кацапів, форум дуже швидко здеградував до ручки.

Та це капец, я туди до цього конфлікту з місяць не заглядала - жах  :smilie10:
Вся перша сторінка в темах, які більше пасують для форуму ордло, явні кацівські боти, які говорять, що типу проти Петі за Юлю, і юлькі їх захищають  :smilie10:це найбільша огида, що юлькі вже з кацапами в одній зв'язці, а я вважала їх вменяємими хоч трохи  :smilie2:

Уже доходить до абсурду. Цікаво, чи забанить сам себе Фома за хамство по відношенню до томкет?  :weep: :weep: :weep:

Foma  : Сьогодні, 20:41

    Постійний
    Клуб
    19 232

    Country Flag

Re: Административная Ветка. Банный лист

tom_cat :


    Схоже, Фома вирішив приміряти корону Лєси... Ню-ню!

Том-кет, ви уху їли? Усі бани від мене ВИКЛЮЧНО за хамство / антиукраїнську пропаганду, виключення не буде нікому.


 :Ganba:

Томкет - це тєплушечниця кацапська   :smilie7:
ето не я ето я в фейсбуке прочитала любимая фраза ее

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #19 : Серпня 08, 2018, 11:32:53 23:32 »
Та мені все одно, хто вона. Мені висловлювання Фоми сподобалося. "Я весь такой пратіварєчівий!" :).

Offline Michigan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #20 : Серпня 08, 2018, 11:40:21 23:40 »
Угу
Меня это тоже, скажем так, порадовало. Даже Альону Юрьевну переплюнул
Казльону Юріївну "переплюнути" не можна, бо вона зразу весь трафік та пошту в ФСБ зливає.
Інакше як зрозуміти що на головній ФУПу висить кацапський LiveInternet.ru spylog?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #21 : Серпня 09, 2018, 12:24:41 12:24 »
http://uapolitics.com/topic/36662-administrativnaia-vetka-bannyj-list/page-13#entry1072517

Вопрос к Снежной Птице. Скажи, эта мерзость действительно произошла, владелец форума Фомушка лазил по вашей личной почте, читал переписку и заблокировал приватные сообщения женскому коллективу uapolitics??? :smilie10:

А вот это днище ребята... Рыться в женских письмах, дочитавшись и увидев измену, закрыть всем почтовые ящики, под радостные бубогыканья присидателя осбб гномушки колхозановича  :fp

Это к тому, что может произойти с форумом, когда у администрации поехала крыша. :smilie10: :smilie10: :smilie10: :smilie10:

М-дя :smilie10:



Не могу понять, чем же этим ватникам и зрадоёбам так насолил Йожин з бажин, что до сих пор упоминают в суе?
No money No honey

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #22 : Серпня 09, 2018, 09:32:44 21:32 »

Не могу понять, чем же этим ватникам и зрадоёбам так насолил Йожин з бажин, что до сих пор упоминают в суе?

Як це чому? По-перше, зрадник! посмів піти з форуму. А по-друге, педробот (по-культурному).

У них там всі, що не кланяються боввану Зради, не кацапи, не юльки і не цілувальники грузинської великої дупи, автоматично лейбляться педротами.

Oh well.

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #23 : Серпня 09, 2018, 09:48:04 21:48 »
Не могу понять, чем же этим ватникам и зрадоёбам так насолил Йожин з бажин, что до сих пор упоминают в суе?

Аргументовано відсіч давав  :smilie5: Жлоби з гопарями таких не люблять  :smilie1: в них все на емоціях, на пропаганді, а звивинами рухати страаашно

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #24 : Серпня 10, 2018, 04:15:59 04:15 »
У ліпєцкого гаста поповнення складу ка-манди.
Один жирний зрадойоб з удмурт.форума туди звалив. Дехто ПРом.
Пітух Сорока в розпачі. Розбігається казльонкіно стадо генераторів контенту. :weep:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #25 : Серпня 10, 2018, 04:27:20 04:27 »
У ліпєцкого гаста поповнення складу ка-манди.
Один жирний зрадойоб з удмурт.форума туди звалив. Дехто ПРом.
Пітух Сорока в розпачі. Розбігається казльонкіно стадо генераторів контенту. :weep:

Місцевий медвед - це той самий медвед, що там пише? і ще жаліється про лису   :smilie11::.

Сорока не зрадойоб, імхо. Він у порівнянні з деким ну просто нейтрально-виважений індивідуум  :smilie5:.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #26 : Серпня 10, 2018, 04:32:14 04:32 »
У ліпєцкого гаста поповнення складу ка-манди.
Один жирний зрадойоб з удмурт.форума туди звалив. Дехто ПРом.
Пітух Сорока в розпачі. Розбігається казльонкіно стадо генераторів контенту. :weep:

Місцевий медвед - це той самий медвед, що там пише? і ще жаліється про лису   :smilie11::.

Сорока не зрадойоб, імхо. Він у порівнянні з деким ну просто нейтрально-виважений індивідуум  :smilie5:.

Сорока - то калірований зрадопітух. А зара ще й казльонкін модератор. :weep:
Mocsia delenda est

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #27 : Серпня 10, 2018, 02:31:54 14:31 »
To: Ad Astra & snow_bird

Ну, да. В их представлении мы, порохоботы :smilie5: , проводим каждый вечер после возвращения с порохоботской фабрики вот так:

https://coub.com/view/vqbkg
No money No honey

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #28 : Серпня 10, 2018, 05:31:35 17:31 »
http://uapolitics.com/topic/36662-administrativnaia-vetka-bannyj-list/page-13#entry1072517

Вопрос к Снежной Птице. Скажи, эта мерзость действительно произошла, владелец форума Фомушка лазил по вашей личной почте, читал переписку и заблокировал приватные сообщения женскому коллективу uapolitics??? :smilie10:

А вот это днище ребята... Рыться в женских письмах, дочитавшись и увидев измену, закрыть всем почтовые ящики, под радостные бубогыканья присидателя осбб гномушки колхозановича  :fp

Это к тому, что может произойти с форумом, когда у администрации поехала крыша. :smilie10: :smilie10: :smilie10: :smilie10:

М-дя :smilie10:



Не могу понять, чем же этим ватникам и зрадоёбам так насолил Йожин з бажин, что до сих пор упоминают в суе?

Разве только тебя?? Там гнома, который в председателях осыбыбы, колбасит кажен день  :weep::weep:
скаче дид ишак лютуе

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Фомогомыки пляшуть гномики
« Reply #29 : Серпня 10, 2018, 07:36:08 19:36 »
To: Ad Astra & snow_bird

Ну, да. В их представлении мы, порохоботы :smilie5: , проводим каждый вечер после возвращения с порохоботской фабрики вот так:

https://coub.com/view/vqbkg

Xaxaxa! Заздрять, напевне! 

:smiley15: