Автор Тема: Jysk  (Прочитано 700 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Jysk
« : Серпня 10, 2018, 08:20:47 08:20 »
"ЮСК Україна", що розвиває в Україні мережу магазинів меблів і товарів для дому групи компаній JYSK Group (Данія), планує щорічно відкривати в Україні близько 12 магазинів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми в цьому фінроці (1 вересня-2017/31 серпня-2018) відкрили п'ять магазинів і працюємо над відкриттям в серпні ще двох магазинів JYSK в Харкові. У середньому, ми плануємо відкривати по 12 магазинів щорічно. Нам потрібно, умовно, 10 років для того, щоб закрити потреби ринку України", - розповів виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця.

"Починаючи з вересня, всі магазини JYSK будуть відкриватися в новому форматі 3.0. Усі працюючі магазини протягом шести років також будуть перебудовані", - додав Іваниця.

Як він уточнив, в 2012 році материнська компанія JYSK викупила всі франчайзингові магазини мережі в Україні і пішла шляхом самостійного розвитку.

Як зазначив Іваниця, компанія не вивчала, як вплине на її розвиток вихід в Україну шведського рітейлера IKEA, проте досвід роботи JYSK в інших країнах свідчить про те, що вихід європейського конкурента на ринок не мав негативного впливу на динаміку продажів.

"Так, ми багато в чому схожі, наші товарні групи перетинаються, обидві компанії несуть філософію скандинавського стилю. При цьому вихід нашого конкурента може, навпаки, посилити позиції обох компаній на ринку, популяризуючи цілий сегмент в цілому. Україна має величезний потенціал розвитку в сегменті товарів для дому. З огляду на це, мережа JYSK з діючими 40 магазинами може спокійно вирости в 3-4 рази, навіть з урахуванням виходу конкурентів, в тому числі, IKEA", - зазначив Іваниця.

За його словами, мережа JYSK в цьому фінроці продемонструвала зростання оборотів за порівняльними магазинами більш ніж на 30%, виконавши план по запланованому обороту в 1 млрд грн.

Мережа JYSK почала розвиватися в Україні в 2004 році. Станом на 9 серпня 2018 року мережа представлена ​​40 магазинами в 20 містах, а також інтернет-магазином.

На міжнародному ринку мережа JYSK налічує понад 2,6 тис магазинів в 50 країнах світу, переважно в Європі.

Нагадаємо, у грудні 2017 року шведська мережа товарів для дому IKEA офіційно заявилапро плани виходу на український ринок.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Jysk
« Reply #1 : Серпня 10, 2018, 08:44:56 08:44 »
Шо оно такое что истерику в сети вызвало? Открыли магазины, через год закрыли магазины, через год опять открыли....

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Jysk
« Reply #2 : Серпня 10, 2018, 09:27:05 09:27 »
Шо прямо істерика?  :smilie10:

Мені новина сподобалася, такий класний магазинчик, я там подушки та ковдри інколи купляю. Рушники там непогані, і не дуже дорого. І взагалі там полазити цікаво, багато чого є.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Jysk
« Reply #3 : Серпня 10, 2018, 09:29:35 09:29 »
Лише Jysk?
У нас Vatsons закрили - нiчого не сталося- косметика, парфуми, пральнi порошки тощо... продають де завгодно.
Все це нормальна практика - не вмiеш торгувати, нема анi реклами, анi примiщення, згортай контору та йди до бiса.
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Jysk
« Reply #4 : Серпня 10, 2018, 09:32:51 09:32 »
А чого це Ватсонс закрили? Навіть по всяким селам він є.
« Останнє редагування: Серпня 10, 2018, 09:54:11 09:54 від svit »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Jysk
« Reply #5 : Серпня 10, 2018, 09:44:02 09:44 »
А чого це Ватсонс закрили?
Навід по всяким селам він є.
Допитувались - Бобiк здох - контора нi кому не треба.
Займали велику площу - майже три магазина - 200 кв. м., народу мало, аренда душить за глотку.
Взагалi... дорого там все, хоча й бренди, обслуга тощо.
Не витримав конкурнецii...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Jysk
« Reply #6 : Серпня 10, 2018, 09:55:19 09:55 »
Не витримав конкурнецii...

 ??? у них же нема конкурентів.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Jysk
« Reply #7 : Серпня 10, 2018, 10:31:56 10:31 »
Шо прямо істерика?  :smilie10:

Мені новина сподобалася, такий класний магазинчик, я там подушки та ковдри інколи купляю. Рушники там непогані, і не дуже дорого. І взагалі там полазити цікаво, багато чого є.

Та прям везде встречаю Юкс открыли новые магазины! Радость! Радость! Я не против, просто не понимаю в чем перемога. Очередной сетевой магазин торгующий какимто крамом. Что он есть что его нет большинству совершенно похер, такого добра полно. Напомнило как все радовались открытию макдональсов в 90х

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Jysk
« Reply #8 : Серпня 10, 2018, 10:36:29 10:36 »
Та прям везде встречаю Юкс открыли новые магазины! Радость! Радость! Я не против, просто не понимаю в чем перемога. Очередной сетевой магазин торгующий какимто крамом. Что он есть что его нет большинству совершенно похер, такого добра полно. Напомнило как все радовались открытию макдональсов в 90х

Ну не знаю. Я не чув до сьогодні щоб вони нові магазини відкривали.
І добра повно такого - а ні, я доки в той магазин не пішов, спав на старих подушках, може просто не думав про це, а тут побачив великий вибір подушок і понакупляв декілька штук. Потім ковдри став скуповувати  :laugh: В інших магазинах реально все дорожче.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Jysk
« Reply #9 : Серпня 10, 2018, 10:41:26 10:41 »
Та прям везде встречаю Юкс открыли новые магазины! Радость! Радость! Я не против, просто не понимаю в чем перемога. Очередной сетевой магазин торгующий какимто крамом. Что он есть что его нет большинству совершенно похер, такого добра полно. Напомнило как все радовались открытию макдональсов в 90х

Ну не знаю. Я не чув до сьогодні щоб вони нові магазини відкривали.
І добра повно такого - а ні, я доки в той магазин не пішов, спав на старих подушках, може просто не думав про це, а тут побачив великий вибір подушок і понакупляв декілька штук. Потім ковдри став скуповувати  :laugh: В інших магазинах реально все дорожче.

Шопоголег!  :Ganba:  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Jysk
« Reply #10 : Серпня 10, 2018, 09:26:31 21:26 »
Та прям везде встречаю Юкс открыли новые магазины! Радость! Радость!
Я не против, просто не понимаю в чем перемога.
Очередной сетевой магазин торгующий какимто крамом.
Что он есть что его нет большинству совершенно похер, такого добра полно. Напомнило как все радовались открытию макдональсов в 90х
:smiley24:
Скiльки витратили на рекламу - пощтовi сриньки... просто в смiтники перетворилися...
Нi разу не був в тому Джусi - у мене на районi... Сiльпо-Квадрат в метро Лук'янiвська., далi...  АТБ, Фора, Еко й Фуршет...
Нащо менi витрачати час на пошук нового сетевого маркета?..
Тим паче... ходити по крамницях та просто дивитися... повна дурня.
Коли що треба... йду та купую...
Без реклами.
 :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Jysk
« Reply #11 : Серпня 10, 2018, 09:28:18 21:28 »
Джиск - це типу Ікеї, тільки в них вибір менший. У нас в Канаді теж є.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Jysk
« Reply #12 : Серпня 12, 2018, 04:19:58 16:19 »
Шо прямо істерика?  :smilie10:

Мені новина сподобалася, такий класний магазинчик, я там подушки та ковдри інколи купляю. Рушники там непогані, і не дуже дорого. І взагалі там полазити цікаво, багато чого є.

Та прям везде встречаю Юкс открыли новые магазины! Радость! Радость! Я не против, просто не понимаю в чем перемога. Очередной сетевой магазин торгующий какимто крамом. Что он есть что его нет большинству совершенно похер, такого добра полно. Напомнило как все радовались открытию макдональсов в 90х
Предполагается, что изменение стратегии на более агрессивную основано на анализе рынке и предполагает его потециальный рост.Не очень сложно написал?  :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Jysk
« Reply #13 : Серпня 12, 2018, 04:31:47 16:31 »
Шо прямо істерика?  :smilie10:

Мені новина сподобалася, такий класний магазинчик, я там подушки та ковдри інколи купляю. Рушники там непогані, і не дуже дорого. І взагалі там полазити цікаво, багато чого є.

Та прям везде встречаю Юкс открыли новые магазины! Радость! Радость! Я не против, просто не понимаю в чем перемога. Очередной сетевой магазин торгующий какимто крамом. Что он есть что его нет большинству совершенно похер, такого добра полно. Напомнило как все радовались открытию макдональсов в 90х
Предполагается, что изменение стратегии на более агрессивную основано на анализе рынке и предполагает его потециальный рост.Не очень сложно написал?  :smilie1:


Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Jysk
« Reply #14 : Серпня 12, 2018, 06:16:35 18:16 »
Шо прямо істерика?  :smilie10:

Мені новина сподобалася, такий класний магазинчик, я там подушки та ковдри інколи купляю. Рушники там непогані, і не дуже дорого. І взагалі там полазити цікаво, багато чого є.

Та прям везде встречаю Юкс открыли новые магазины! Радость! Радость! Я не против, просто не понимаю в чем перемога. Очередной сетевой магазин торгующий какимто крамом. Что он есть что его нет большинству совершенно похер, такого добра полно. Напомнило как все радовались открытию макдональсов в 90х

Кстати мебель у них из массива древесины очень и очень. А цена, так вообще - вызывает изумление. У них стоимость готового изделия равна у нас стоимости материалов из которых сделана.
No money No honey

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Jysk
« Reply #15 : Серпня 12, 2018, 09:37:01 21:37 »
Симпатичні магазини- можна сходити на екскурсію в «багату» Скандинавію