Автор Тема: Насправді він виглядає ще гірше: адвокат про свіжі фото Сенцова  (Прочитано 101 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 31593
  • Never give in!
https://espreso.tv/news/2018/08/10/naspravdi_vin_vyglyadaye_sche_girshe_advokat_pro_svizhi_foto_sencova

Фото українскього політв'язня Олега Сенцова, які надіслали 9 серпня із колонії у Лабитнангі, не передають те, наскільки погано він виглядає через голодування
Про це у інтерв'ю "Медузі" розповів адвокат Дмитро Дінзе.

"Цю фотографію, наскільки я зрозумів, в той же день зробив на прохання Тетяни Москалькової омбудсмен Ямало-Ненецького автономного округу Анатолій Сак. Він сфотографував Олега в тому стані, в якому він знаходиться. Але знімок передає не все - насправді він виглядає ще гірше", - сказав Дінзе.

На світлинах Сенцов вдягнутий у тюремний одяг, тож оцінити наслідки голодування до кінця неможливо.

"Його ж не попросили роздягтися, показати свою тілобудову. Видно, що форма на ньому висить. Ця роба або повнить людину, або висить на ній, як на вішаку. На фото видно, що він сильно схуд. Він не показує свою грудну клітку та впалий живіт - це, звісно, справило би велике враження. А так - його попросили встати, і він встав", - сказав Дінзе.Адвокат зазначив, що ув'язнені мають право знімати робу тільки тоді, коли знаходяться на медичних процедурах, або лишаються наодинці. У інших випадках мають бути у відповідній формі.

Сам Дінзе бачив Сенцова востаннє 7 серпня. Він приїздить до нього за графіком - кожні 2 тижні. Наступна їхня зустріч відбудеться на початку вересня.

За словами адвоката, Олег зараз знаходиться у третій затяжній кризі.

"Зараз він погано почувається, в основному лежить, рідко ходить. Медичними показаннями встановлено, що у нього практично не відтворюються кров'яні тільця, понижений гемоглобін, розвинулася анемія, німіють руки і ноги. У нього вже двічі різко падав пульс - до 40 ударів в хвилину, і кожен раз йому пропонували виїхати в лікарню. Але він відмовляється від госпіталізації, тому що ті умови, які пропонують йому цивільні лікарі, гірше тих умов, в яких він знаходиться зараз", - сказав адковат.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32691
  • Стать: Чоловіча
Давно е корема гiлка - О. Сенцов, та все, що по темi...
Невже треба купу однакових гiлок постити?..
 >:(