Автор Тема: Самоубиться хочет...  (Прочитано 1200 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #30 : Серпня 11, 2018, 04:39:40 04:39 »
Щодо суспільства.
Нормальні люди можуть ходити вулицями і не пересіктися.

Більше того нормальні люди мовчазні, я наприклад не завжди знаю що сказати ветерану.

У моєї дружини проблема - вона не тримає в голові існування нормальних людей, але з напівслова детектує йобану вату. Тому їй здається що більшість жителів київської області це вата.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #31 : Серпня 11, 2018, 05:49:05 05:49 »
Правильно детектує...
If you are going through hell, keep going.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #32 : Серпня 12, 2018, 10:10:09 22:10 »
Не знаю.. Все залежить від людини.. Все індівідуальне.
Коли я зустрівся з психотерапевтов, стало ясно шо в мене проблема не в перенесенні болю чи шось таке. В кожного своє.
Може людині просто не вистачає спілкувпння, наприклад.

Offline Донецкий Вася

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1520
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #33 : Серпня 13, 2018, 11:58:54 11:58 »
 Погоджуюся з тими, хто каже про медичну допомогу. Це до психотерапевта (не психолога, не психіатра - це інший профіль фахівців, для першого це вже надто серйозна проблема, до другого, схоже, на щастя поки що не треба).

В Україні вже є фахівці, що спеціалізуються на військових травмах, і проходили навчання в Ізраїлі (там є цілий спеціалізований інститут, один з кращих в світі - не від хорошого життя, а тому, що в них конфлікт триває кілька десятиліть), і в Штатах (там це теж велика проблема).

Я знаю хорошого лікаря в Києві, сам в неї проходив лікування. Два тижні терапії вкупі з веселими таблеточками - і попускає. Головне - не затягувати та не лікуватись народними методами типу бухла або задушевного спілкування з друзями.

Ця проблема, на щастя, не морально-етична, не світоглядна, а всього лише медична.

З поганих новин: 'post-war syndrome' повністю не виліковується, час від часу за потреби доведеться проходити лікування, і в дечому змінити спосіб життя.

Offline tracker

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #34 : Серпня 13, 2018, 12:51:57 12:51 »
 Пусть идёт в церковь. Если с Днепра, пусть сходит в Преображенку. Найдет настоятеля и поговорит.
Был у меня период, когда выпивал за раз по ноль семь и было мало и заснуть мог только пьяным, просыпался, шел в магазин среди ночи, покупал еще двести пятьдесят по дороге всасывал с горла, садился на лавочку покурил, домой и опять засыпал... так было почти полгода с момента серьезной трагедии. Почти все на мне поставили крест. Один раз проходил мимо церквушки, и зашёл, там сидела бабулька старенькая, никого больше не было. Долго с ней говорил, потом еще несколько раз заходил уже к священику... в общем прошел все, до исповеди и причастия. Попустило и потом полностью прошло, к своему стыду сейчас я редкий гость в церкви, тогда заходил часто...уже много лет вообще не пью, и дурные мысли голову не посещают. Хз что твой товарищ пережил и как оно легло у него на душу.
 Было реально хреново, мысль о суициде приходила особенно по пьяни...

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #35 : Серпня 13, 2018, 01:39:56 13:39 »
на жаль, серед психологів і психотерапевтів досить вати.. в мене є один такий знайомий, після Майдану і початку війни періодично лізе спілкуватися, і кожного разу його доводиться посилати(

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #36 : Серпня 13, 2018, 05:43:59 17:43 »



Чому він думає, що є гірше??

Offline tracker

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #37 : Серпня 13, 2018, 06:01:07 18:01 »



Чому він думає, що є гірше??
Он не думает что есть хуже или есть лучше. Каждый человек индивидуален, и выход с критического состояния у каждого свой.
 Сложно это все. Накрыть может через год после войны, бывает что и через пару лет у человека возникают проблемы. Война только в кино красивая

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #38 : Серпня 13, 2018, 06:04:33 18:04 »
Не бери дурне в голову і важке в руки, іди спати солдат...

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Самоубиться хочет...
« Reply #39 : Серпня 13, 2018, 06:29:43 18:29 »
" Война только в кино красивая"

Ні. Вона страшна.