Автор Тема: А між іншим  (Прочитано 13279 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
А між іншим
« : Серпня 12, 2018, 07:35:39 19:35 »
Саме населення міст Півдня і Сходу України зробило дуже багато, щоб Хуйло напав у 2014 році.
Візьмемо кілька відомих фактів.

1. Категоричний спротив населення перейти на українську мову.
2. Бажання і надалі жити в єдиному з кацапами інформаційно-культурному просторі
3. Любов до кацапських історичних постатей - лише в в одній Одесі памятники Пушкіну, Суворову, і відновлення памятника Катерині.
4. Постійні стогони на місцевому рівні про загрозу насільствєнной украінізациі.
5. Постійне обирання відверто прокацапської наволочі в органи влади.
6. Підтримка хуйловських попів на державному місцевому рівні.

Звичайно, що Хуйло  його банда вважали, що це населення готовe жити і одній з кацапами странє.
« Останнє редагування: Серпня 12, 2018, 07:43:27 19:43 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: А між іншим
« Reply #1 : Серпня 12, 2018, 07:42:56 19:42 »
Головне завдання цього ушльована - стравити українців проти українців

Просто подивись яку ціну заплатив південь і схід за це
Це видно по кількості втрат на фронті по областях і як бачимо, то схід та Київ максимально заплатили за це життям
Западенці завжди були рушієм спротиву москалям, але реально цю війну тянуть кістьми в більшій мірі південь і схід + Київ
Без них і їх більш масової пожертви не було б цих результатів

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #2 : Серпня 12, 2018, 07:46:37 19:46 »
 :fp2

Тут вже, як в тому кацапському анекдоті - 'Странно, 'Муму' Тургєнєв напісал, а памятнік Пушкіну стоіт'  :weep:

Іудушка, всілякі  пам'ятники пушкінам і суворовим Хуйлу абсолютно до сраки, як і мовні розклади  :moskali:   

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #3 : Серпня 12, 2018, 07:46:44 19:46 »
В сраку засунь свій аргумент.
Бляді спочатку дали кацапам сухохго сіна і піднесли сірники. А потім, як кацапи їм хату запалили, кинулися її гасити.
Щодо Західної України, то там подібної наволочі теж досить - це ті хто на заробітких у кацапів.

If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #4 : Серпня 12, 2018, 07:48:38 19:48 »
Стратегічно помиляєшся в деяких мовних моментах. Дуже небезпечно, стратегічно помиляєшся.

Я скажу, хоча і не хотів...

В мене в АТО були СУТО україномовні з Західної України. НЕ ВСІ, але були. І не один...І НЕ ОДИН.

Дивились російські передачі, слухали шансон і Москву знали набагато краще, ніж Івано-Франківськ. Воювали. І аватарами були. Все було. Була і водяра, "закладена за коміерець" літрухою і КОЗАК з чубом і шаблею на грудях витатуірований. ОДНОМОМЕНТНО.

І буліи російськомовні. Воювали і не бухали. І ЖОДНОГО разу не дивились кацапське ТБ. (а там іншого і не було)

Ти
Стратегічно
Помиляєшся...

І це..дуже хєрово.

Хоча я ТІЛЬКИ ЗА українську мову. Але...
« Останнє редагування: Серпня 12, 2018, 07:53:30 19:53 від Geo »

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #5 : Серпня 12, 2018, 07:50:22 19:50 »
Іудушка не помиляється, він на роботі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #6 : Серпня 12, 2018, 07:51:26 19:51 »
Головне завдання цього ушльована - стравити українців проти українців

Просто подивись яку ціну заплатив південь і схід за це
Це видно по кількості втрат на фронті по областях і як бачимо, то схід та Київ максимально заплатили за це життям
Западенці завжди були рушієм спротиву москалям, але реально цю війну тянуть кістьми в більшій мірі південь і схід + Київ
Без них і їх більш масової пожертви не було б цих результатів

Та ні...він з тих закордонних хлопців...: чому ви не розмовляєте українською?

Це ЗАХИСТ від того, що вони збігли звідси.

Я їх розумію...Захисна реакція.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #7 : Серпня 12, 2018, 07:53:19 19:53 »
Головне завдання цього ушльована - стравити українців проти українців

Просто подивись яку ціну заплатив південь і схід за це
Це видно по кількості втрат на фронті по областях і як бачимо, то схід та Київ максимально заплатили за це життям
Западенці завжди були рушієм спротиву москалям, але реально цю війну тянуть кістьми в більшій мірі південь і схід + Київ
Без них і їх більш масової пожертви не було б цих результатів

Та ні...він з тих закордонних хлопців...: чому ви не розмовляєте українською?

Це ЗАХИСТ від того, що вони збігли звідси.

Я їх розумію...Захисна реакція.

Цілком може бути одеським маланцем, що підробляє  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #8 : Серпня 12, 2018, 07:58:50 19:58 »
Я з Півдня родом і за кілька десятків років життя в Одесі надивився на мімімікрію і лакейство землячків, які миттєво перетворювалися на крутих адєссітаф із перегноєм під нігтями. Щодо західняків, то вони завжди були найпершими у відмові від української. У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.

Але заперечити жоден із моїх пунктів вам абсолютно нічим.

If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #9 : Серпня 12, 2018, 08:07:22 20:07 »
Я з Півдня родом і за кілька десятків років життя в Одесі надивився на мімімікрію і лакейство землячків, які миттєво перетворювалися на крутих адєссітаф із перегноєм під нігтями. Щодо західняків, то вони завжди були найпершими у відмові від української. У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.

Але заперечити жоден із моїх пунктів вам абсолютно нічим.

Є.

Я тобі кажу, що...підкреслюю...ПІСЛЯ ВІЙНИ я не дивлюсь на "мовність" людини. Я дивлюсь на СУТЬ цієї людини.

ХОЧА!!!! я взагалі за панування української мови в Україні. Бо яка держава без мови?

Але це ЗАРАЗ - НЕ ГОЛОВНЕ.

Віриш? Я пройшов війну на "нулі". (що може бути страшнішим для життя людини?) І були гівнюки, як україномовні, так і російськомовні.Були герої, як україномовні, так і російськомовні.

До речі...той солдат, що під час бою нам неодноразово стріляв в спини з "калаша"...ми його таки "вичіслілі"...і спіймали! Його забрала СБУ, і більше ми його не бачили...якою мовою говорив? Вгадай...

Дядько...повір мені...От просто повір.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #10 : Серпня 12, 2018, 08:14:22 20:14 »
Гео, я тобі вірю на 100%.
Але, всього цього пекла не було б, якби ті, хто записав себе українцями, не робили б те, що я відзначив у тих 6 пунктах.
Єдиний спосіб перемогти кацапів - відмовитися від усього кацапсько раз і назавжди.

Жодні спроби порозуміння із кацапами результату не дадуть.
Ацапи є якими вони є і ніщо їх не змінить.
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #11 : Серпня 12, 2018, 08:22:18 20:22 »
Гео, я тобі вірю на 100%.
Але, всього цього пекла не було б, якби ті, хто записав себе українцями, не робили б те, що я відзначив у тих 6 пунктах.
Єдиний спосіб перемогти кацапів - відмовитися від усього кацапсько раз і назавжди.

Жодні спроби порозуміння із кацапами результату не дадуть.
Ацапи є якими вони є і ніщо їх не змінить.

Ні. СВІТ поділився (не тільки Україна і Росія)...СВІТ..поділився на "орків-гоблінів" і розумних людей. Це ГЕНИ. Два світи протиборствують. ДВА. І вже ДАВНО.

З розп'яття Христа.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #12 : Серпня 12, 2018, 08:24:13 20:24 »
Такі ДЕБІЛИ є скрізь. Від північного полюсу до південного. Тупорилі ідіоти. Жрать. Срать. Спать. Все інше їх не турбує. Поляки називають їх (як і українці) БИДЛО.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: А між іншим
« Reply #13 : Серпня 12, 2018, 08:24:30 20:24 »
Ферал просто пытается оправдаться за то что сбежал в штаты, вот и все аргументы. Не будем языковой темы начнет канючит что мы шаровары не носим. Что нибудь найдет короче

У меня родичи в Крыму, "украиномовные", лижут задницу Хуйлу аж скрип стоит. Я с ними давно не общаюсь, безотносительно этого лизания, просто они по жизни гнилые люди

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #14 : Серпня 12, 2018, 08:32:10 20:32 »
І яка різниця...між мексиканським бидлом, німецьким, кацапським або австралійським?

Воно бере за Бога - Лєніна, ЧєГєвару, Полпота, Кім ЧЄн Іна, Мао, Мадурро, Путіна, Тимошенко, Януковича, ЛєПен....кого завгодно...ШАРІКОВИ. Хочу ситно жрать, не працювати, ні за що не відповідати і ЕКСПРОПРІІРОВАТЬ НЄДОЕКСПРОПРІІРОВАННОЄ.

Ці орки мають ідеологію для орків. Социалізм. Комунізм. Анархія. Атабрать і падєліть. Ооо!.. Етить твою мать, профессор! Иди сюда, выпей с нами! Я на шестнадцати аршинах, здесь сижу и буду сидеть. …Я без пропитания оставаться не могу, где же я буду харчеваться? А то пишут, пишут… Конгресс, немцы какие-то… Голова пухнет. Взять всё, да и поделить…Я на Колчаковских фронтах ранен. А может это Зинка украла? Я ещё водочки выпью? Отлезь, гнида!

Якою МОВОЮ???

Да яка різниця?


Зрозумііііййй....дядькууууу... :fp3
« Останнє редагування: Серпня 12, 2018, 08:40:39 20:40 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #15 : Серпня 12, 2018, 08:36:10 20:36 »
просто они по жизни гнилые люди
О!  :smiley24:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #16 : Серпня 12, 2018, 08:49:34 20:49 »
Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: А між іншим
« Reply #17 : Серпня 12, 2018, 08:53:21 20:53 »
Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.


Выделенное 100%
Но вы ошибаетесь, Ферал имеет ввиду язык и только язык

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #18 : Серпня 12, 2018, 08:56:17 20:56 »
Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.

Але...і Котярі поставимо в плюс одну річ...Якщо б припустимо...між українціями і путінськими шовінвстичними іпмперськими кацапами...було : ніхт ферштейн і ай донт андерстенд ю...то всього цього б не було АПРІОРІ...

Я його розумію, що він каже...Але для мене це вже давно пройдений етап. Я пішов далі у розумінні, "хто є справжній ворог".

ОРКИ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #19 : Серпня 12, 2018, 08:58:10 20:58 »
Преображенський НІЧОГО не зміг зробити з Шаріковим. Ні-Чо-Го. Він перетворив його знову в собаку.

ОРКИ.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #20 : Серпня 12, 2018, 08:59:32 20:59 »
div,
Я не маю жодних комплексів щодо свого перебування за океаном.
Так склалося моє життя, вірніше - я його склав.
До певної міри це була втеча від ідіотизму повсякденного життя в Україні. Перед тим я багато часу і сил потратив на громадській ниві лише щоб переконатися що те було задарма.
Зараз мої колишні тоді ще дуже молоді підопічні почали ту роботу заново і не певен що в них вийде краще.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #21 : Серпня 12, 2018, 09:03:54 21:03 »
Думаю, що опоненти мають на увазі одне і те ж, просто оперують  різними поняттями.

Ферал говорить, що на сході України досить поширений "русскій мір". Мова - лише один нюанс приверженців цієї ідеології. І це дійсно те, на що зробив ставку Путін і завдяки чому йому вдалося провернути операцію в Криму. Для нього "русскоязичниє" - це якраз ті, хто увірує у цінності "русскага міра".

Та що там південь, Донбас, Одеса. Я колись по справах їздила у Київ багато у 90-х. Українського там не було взагалі в плані якогось патріотизму, а про мову я вже мовчу. Говорили всі російською, навіть моя мала сестра, яка там вчилася, теж перейшла там на російську. Ми їй вдома виписували у цьому плані.

Гео говорить про те, що патріотизм не вимірюється мовним питанням. Якість людини як патріота вимірюється її діями  та цінностями, бо дійсно багато україномовного лайна і багато російськомовних героїв і патріотів.

Блін, я сама у цьому переконалася, поспілкувавшись із декими із моїх знайомих. У серці Заходу, звідки купа була на Майдані і загинула в АТО, мій колишній однокласник, вальяжно розвалившись на дивані, триндів, як він був за Беркут і як жаль, що Янукович далі не придушив. Я була в повному і глибокому шоці.

Цінності визначають патріотизм, а не мова. Поки не перемре покоління, а то і два, нічого не зміниться. Прошивка така.


Выделенное 100%
Но вы ошибаетесь, Ферал имеет ввиду язык и только язык

Для українців мовне питання є болючим.  Це як маркер першого порядку - "свій" - "чужий". Тим більше якщо враховувати, що українство душили сторіччями, включаючи мову, релігію, мистецтво, літературу, традиції.

Але ж треба дивитися системно. Це все одно як молода дівчина, яку хлопець умащає улесливими словами, думає, що він її любить :). А розумна дівчина буде дивитися не на слова, а на дії того хлопця - чи сидить він біля неї, коли вона хвора, чи проводить з нею багато часу, чи цінує і т.п.

І ще мені нагадує дискусію про геїв. Є у нас люди, які ненавидять їх всіма фібрами своєї душі. І коли їм кажуть, що у цю хвилину нна кількість геїв зараз їх захищає в АТО, ризикуючи життям, їх ковбасить. Бо ніяк не допетрають, що треба вимірювати якість людини не з ким вона спить і яким способом, чи якою мовою вона говорить, а що вона робить чи зробила для інших.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: А між іншим
« Reply #22 : Серпня 12, 2018, 09:04:36 21:04 »
Саме населення міст Півдня і Сходу України зробило дуже багато, щоб Хуйло напав у 2014 році.
Візьмемо кілька відомих фактів.

1. Категоричний спротив населення перейти на українську мову.
2. Бажання і надалі жити в єдиному з кацапами інформаційно-культурному просторі
3. Любов до кацапських історичних постатей - лише в в одній Одесі памятники Пушкіну, Суворову, і відновлення памятника Катерині.
4. Постійні стогони на місцевому рівні про загрозу насільствєнной украінізациі.
5. Постійне обирання відверто прокацапської наволочі в органи влади.
6. Підтримка хуйловських попів на державному місцевому рівні.

Звичайно, що Хуйло  його банда вважали, що це населення готовe жити і одній з кацапами странє.
Ти блд хто такий шоб стверджувати таку куйню.
Так само я можу казати шо ти педофіл свою сестру гвалував. Ану спростуй.
Зі. Фотки я пізніше викладу

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: А між іншим
« Reply #23 : Серпня 12, 2018, 09:07:57 21:07 »
У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.


Та чого ти через клімат обісрався. Давай, приїжджай, особисто зустріну розцілую.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #24 : Серпня 12, 2018, 09:07:58 21:07 »
В мене стратегічне бачення. Біблейське. Вже давно.

Я не розглядаю Росію, просто, як ворога. Я маю багато історичних фактів ще з Боголюбського. Вони в мене законспектовані.

Це - ЗЛО. Як ПРАВИЛЬНО зрозумів всю ГЛИБИНУ питання Рейган. Це - ЗЛО. ЧИСТЕ, ПЕРВОРОДНЕ ЗЛО. Туди саме впав Диявол. І ОПЕРУЄ ТАМ. Діє.

Содом і Гоморра ПОВИННІ БУТИ ЗНИЩЕНІ. Останні праведники вже померли. Новодворська і Нємцов. Росія - територія САТАНИ.

Це не просто війна між державами. НІ.

І питання "мови" - дріб'язкове.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А між іншим
« Reply #25 : Серпня 12, 2018, 09:13:28 21:13 »
Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #26 : Серпня 12, 2018, 09:13:50 21:13 »
В мене стратегічне бачення. Біблейське. Вже давно.

Я не розгляюаю Росію, просто, як ворога. Я маю багато історичних фактів ще з Боголюбського. Вони в мене законспектовані.

Це - ЗЛО. Як ПРАВИЛЬНО зрозумів всю ГЛИБИНУ питання Рейган. Це - ЗЛО. ЧИСТЕ ПЕРВОРОДНЕ ЗЛО. Туди саме впав Диявол. І ОПЕРУЄ ТАМ. Діє.

Содом і Гоморра ПОВИННІ БУТИ ЗНИЩЕНІ. Останні праведники вже померли. Новодворська і Нємцов. Росія - територія САТАНИ.

Це не просто війна між державами. НІ.

І питання "мови" - дріб'язкове.

Певній кількості населення навіть зараз, після декількох років війни, не ДІЙШЛО, що Росія - ворог. Я думаю, це і мав Ферал на увазі. А Росія була ворогом завжди, якщо проаналізувати історію. Тим не менше, як я сказала, "прошивка" ще працює. Для мене це найбільш незрозуміла річ.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #27 : Серпня 12, 2018, 09:14:32 21:14 »
Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:

?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #28 : Серпня 12, 2018, 09:16:41 21:16 »
В мене стратегічне бачення. Біблейське. Вже давно.

Я не розгляюаю Росію, просто, як ворога. Я маю багато історичних фактів ще з Боголюбського. Вони в мене законспектовані.

Це - ЗЛО. Як ПРАВИЛЬНО зрозумів всю ГЛИБИНУ питання Рейган. Це - ЗЛО. ЧИСТЕ ПЕРВОРОДНЕ ЗЛО. Туди саме впав Диявол. І ОПЕРУЄ ТАМ. Діє.

Содом і Гоморра ПОВИННІ БУТИ ЗНИЩЕНІ. Останні праведники вже померли. Новодворська і Нємцов. Росія - територія САТАНИ.

Це не просто війна між державами. НІ.

І питання "мови" - дріб'язкове.

Певній кількості населення навіть зараз, після декількох років війни, не ДІЙШЛО, що Росія - ворог. Я думаю, це і мав Ферал на увазі. А Росія була ворогом завжди, якщо проаналізувати історію. Тим не менше, як я сказала, "прошивка" ще працює. Для мене це найбільш незрозуміла річ.

У нас також є ОРКИ. Багато. Їм навіть мова не потрібна. Вони одне одного і так впізнаЮть.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #29 : Серпня 12, 2018, 09:18:48 21:18 »
У Львові був всього раз - не сподобалося. Можливо через жахливий клімат.


Та чого ти через клімат обісрався. Давай, приїжджай, особисто зустріну розцілую.

В дупу можеш поцілувати.
Ваш брат по переїді до Одеси завжди першим переходить на русскій. Навіть коли до нього звертаєшся українською.
If you are going through hell, keep going.