Автор Тема: А між іншим  (Прочитано 13234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #150 : Серпня 14, 2018, 06:43:45 18:43 »
Ну от, типова реакція кацапа. Воно людської мови не знає і знати не хоче. Тому його радной батюшка Хуйло і робить головну ставку в Україні саме на нього.
А люди через цю мерзоту гинуть, щоб воно собі на човнику каталося...
І нема на те ради.
If you are going through hell, keep going.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #151 : Серпня 14, 2018, 07:03:29 19:03 »
Уже не делает ставок твой хазяин. Они просраны-проиграны, ну и он обосрался. Кстати, ты упырек, тоже... Очень жидко. Воняет одним и тем же. Исписался? Или нет новых методичек, ааа лето отпуска... :laugh:
К осени, подкинешь нового говна, как вернутся из крыма кураторы.
скаче дид ишак лютуе

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #152 : Серпня 14, 2018, 07:12:50 19:12 »
Отже реальних аргументів проти нема. Лише суцільна кацапська лайка. І підгавкування з боку скацапленої публіки що стурбована тим, аби лише не чути правду про себе.
Нічого дивного. Все як завжди.
І жодний Порошенко не витягне вас із вашого русского міра.

Перемогти кацапів можна лише в один спосіб - відкинути все кацапське назавжди. Насамперед гавкітливу мову кацапів.
Але населення України на це неспроможне, воно просто не хоче перестати плазувати перед кацапами.
« Останнє редагування: Серпня 14, 2018, 07:15:51 19:15 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: А між іншим
« Reply #153 : Серпня 14, 2018, 07:17:34 19:17 »
Ферал, твої теми здебільшого - ні про що. Стає нудно читати, та я вже й не читаю.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #154 : Серпня 14, 2018, 07:26:11 19:26 »
Отже реальних аргументів проти нема. Лише суцільна кацапська лайка. І підгавкування з боку скацапленої публіки що стурбована тим, аби лише не чути правду про себе.
Нічого дивного. Все як завжди.
І жодний Порошенко не витягне вас із вашого русского міра.

Перемогти кацапів можна лише в один спосіб - відкинути все кацапське назавжди. Насамперед гавкітливу мову кацапів.
Але населення України на це неспроможне, воно просто не хоче перестати плазувати перед кацапами.

Еще курочка в гнезде и яичко в писде, а вы ольгинские яишницу решили пожарить? :laugh: Вместе с юльками кстати... Ничего не получится. Уже проехали. :smilie7:
скаче дид ишак лютуе

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #155 : Серпня 14, 2018, 07:28:05 19:28 »
Мої теми -  про головне.
Але не всі здатні мислити стратегічно. Тому їхня реакція часто істерична.
Якби більшість населення України збагнула сенс незалежного існування раїни і зробила б мінімальне зусилля над собою в напрямку протилежному від кацапів (насампред культурно-психологічно), то всього цього пекла не було б, і аборігєничі не паскудили б Україну своєю присутністю, а жерли б тюрю на рідній кацапщині.

А так, ходіть, підбирайте за ними лайно...
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: А між іншим
« Reply #156 : Серпня 14, 2018, 07:30:56 19:30 »
Мої теми -  про головне.
Але не всі здатні мислити стратегічно. Тому їхня реакція часто істерична.
Якби більшість населення України збагнула сенс незалежного існування раїни і зробила б мінімальне зусилля над собою в напрямку протилежному від кацапів (насампред культурно-психологічно), то всього цього пекла не було б, і аборігєничі не паскудили б Україну своєю присутністю, а жерли б тюрю на рідній кацапщині.

А так, ходіть, підбирайте за ними лайно...

От в этом и состоит твоя ошибка - якбы небывает. Народ такой какой он есть, другим его сделать очень трудно и долго и надо работать с тем что есть. А если бы было якбы, то во главе Жечи Посполитой были бы не поляки, а украинцы

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #157 : Серпня 14, 2018, 07:31:03 19:31 »
Ну говна, ты упырь таскаешь, это заметно. Главное, что уже не будет крови по твоему старанию. А говно приберем. Со временем конешно.
скаче дид ишак лютуе

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #158 : Серпня 14, 2018, 09:25:02 21:25 »
Іудушка і його куратори насправді примітивні, як мотика.

Вже цією риторикою нев'єпенних патріотів тягнипукси користувались, бігаючи в перервах до Хряка за касою. Тільки вони ще всілякі додаткові навороти використовували, типу богообраність, винятковість і т.п. Ну і социко-комуняцьку ідеологію, єдину, яку знали  :weep:

Про навороти ці Іудушка тут не тулить, бо засміють зразу. Ну а над мовою ніхто не буде насміхатись, от він і вчепився тої теми, як воша кожуха.





 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #159 : Серпня 14, 2018, 09:42:19 21:42 »
Ферал Кет терпляче (котрий вже день) пояснює їм все те, що видно як білий день, а вони або ввічливо заперечуть " та не на часі, не можна вважати російськомовних чужинцями, все буде поступово"  і т.д. і т.п." або просто  гарчать як хорти.

Закон про мови приймали в 1989 році. СРСР крякнув - в 1991-му.
А за кордоном ще й досі не відрізняють Росію від України. ( бо що ж тут відрізняти?)За кордоном завжди звертаються до громадян України російською мовою і абсоютна більшість відразу ж "штокають " у відповідь як по команді.
.......................
Борщ і вишиванки - це зовсім не є обов"язкові атрибути українськості.
Але якщо і через 27 років продовжує існувати і вкорінюватись побутова російськомовність - то всі ці формальні атрибути українськості не варті нічого.

Міністр Аваков навіть на 5-му році війни з Росією вперто ігнорує українську державну мову, і йому хоч би хуй, то про що ще можна говорити ?  :smilie10:  :smilie11:

..................................
Подивіться в вікно за горизонт. Що ви там бачите?
Там до України КамАЗ з Хуйлом їде.
......
Те що я не раз тут казав: не країна, а якийсь унікальний народ-довбойоб.

Пляць, Авакян - це ж твоєї макаки птєнєц  :weep:

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: А між іншим
« Reply #160 : Серпня 14, 2018, 09:43:04 21:43 »
На жаль Кіт, будеш тут ти  в меншості.
Така твоя  доля.
Але не переймайся, ти не один.
В меншості нас багато.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #161 : Серпня 14, 2018, 10:29:25 22:29 »
Та я особливо й не переймаюсь.
Колись була така притча:

Одного разу один юнак прийшов до Іана Франка і сказав що шукає поради.
- В чому справа, юначе?, спитав Франко.
- Я хочу займатися українською справою і не знаю з чого почати - відповів незнайомець.
- То знайдіть ставок, виберіть довгу лозину, сядьте на березі і бийте нею по воді. Як набридне, то прийдіть до мене, і ми поговоримо, - сказав Франко.
- Дякую, - сказав юнак.
Він зробив усе так як йому порадив  письменник. Вибрав довгу лозину, сів на березі ставка і почав бити нею по воді. За кілька годин та справа йому набридла, він вилаявся, жбурнув убік лозину, плюнув і пішов геть.

Звали того юнака Юзеф Пілсудський... :smilie7:

----------
Тут нарід геть не здатен розуміти засадничих проблем. Так, реагує лише на подразники як бичок на червону ганчірку. Тому й жодних дискусій нема. Скавчання, гарчання, а далі - нічого крім перепощування якогось кацапського гівна...
« Останнє редагування: Серпня 15, 2018, 12:35:26 00:35 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #162 : Серпня 15, 2018, 10:11:15 10:11 »
Тут нарід геть не здатен розуміти засадничих проблем.
Так, реагує лише на подразники як бичок на червону ганчірку.
Тому й жодних дискусій нема.
Скавчання, гарчання, а далі - нічого крім перепощування якогось кацапського гівна...
Все погано, всi поганi, один Кiт - чудо в пiр'ях, правду-матку рубить...
Йди собi, Котяра, куди треба - твое нявкання... не витримуе жодноi критики.
Ти нi чiм вiд Шильдеора й Foxa  не вiдрiзняешся - тi, як i ти, щодня... Шукають чорну кошку в чорнiй кiмнатi.
 :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #163 : Серпня 21, 2018, 03:42:31 03:42 »

Я правильно понял что всех кто не соответствует означенным компонентам вы украинцами не считаете?



Я интересовался не этническим происхождением или гражданством, а именно озвучеными вами критериями

виросла у середовищі, де мене виховували як українку, було знання свого коріння, розуміння всіх цих старовинних традицій, понять, релігійний компонент

Ну то це і є частиною етнічної спадщини. У чому проблема?

Проблема в том что вы сильно ограничиваете число украинцев как таковых. Не знаю кого вы включаете в украинцы, грекокатоликов, православных обоих патриархатов и автокефальных, многочисленных протестантов, ридноверов, но вот точно исключаете из украинского народа атеистов и агностиков почемуто.
Следование традициям у меня тоже вызывает вопросы. Например насколько необходимо ходить в вышиванке, любить борщ и уметь петь?
Ну так далее в том же духе

Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А між іншим
« Reply #164 : Серпня 21, 2018, 06:05:09 06:05 »
Ферал Кет ватний упир. По хорошему на форумі в шапці треба розмістити аналіз його дописів.
Які мислевіруси штовхає
І аналіз тем з історичною ретроспективою і кореляцією з кацапськими темниками

СПитайте у нього питання чому в нього раптом перестало боліти про згвалтованих сирійцями німкень і зацікавила натомість Україна

Щось контруктивне чи оптимістичне від нього було?

Постійне скавчання та вишукування зради.

В те що Ферал Кет тупий українець може вірити лише той, хто вірить що Тягнибакс патріот України а не патріот долярів
Віе типовий кацапський пропагандон. Етнічні ознаки його мені нецікаві
« Останнє редагування: Серпня 21, 2018, 06:11:13 06:11 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А між іншим
« Reply #165 : Серпня 21, 2018, 06:15:39 06:15 »
Цитувати
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

Якщо я не помиляюсь ви пишете з Канади?
Так от мені російськомовний може врятувати життя.
А ви лише здалеку посочувствуєтє.

Нахуй ваші абстракції. Мене цікавить те що може знищувати кацапів сьогодні і зараз. І цікавлять союзники в цій добрій справі будь якого кольору шкіри та будь якої конфесії та  будь -якої мови
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: А між іншим
« Reply #166 : Серпня 21, 2018, 07:23:40 07:23 »
Цитувати
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

Якщо я не помиляюсь ви пишете з Канади?
Так от мені російськомовний може врятувати життя.
А ви лише здалеку посочувствуєтє.

Нахуй ваші абстракції. Мене цікавить те що може знищувати кацапів сьогодні і зараз. І цікавлять союзники в цій добрій справі будь якого кольору шкіри та будь якої конфесії та  будь -якої мови
+

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: А між іншим
« Reply #167 : Серпня 21, 2018, 07:26:55 07:26 »


Якщо я не помиляюсь ви пишете з Канади?
Так от мені російськомовний може врятувати життя.
А ви лише здалеку посочувствуєтє

А ще платить податки з котрих канадський уряд фінансує військову допомогу Україні.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А між іншим
« Reply #168 : Серпня 21, 2018, 07:34:35 07:34 »


Якщо я не помиляюсь ви пишете з Канади?
Так от мені російськомовний може врятувати життя.
А ви лише здалеку посочувствуєтє

А ще платить податки з котрих канадський уряд фінансує військову допомогу Україні.
А мої батьки не платять податки а живуть за 30 хв від лінії фронту.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А між іншим
« Reply #169 : Серпня 21, 2018, 07:36:11 07:36 »
І до речі будь яка вата що живе в Україні прямо чи опосередковано платить податки.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: А між іншим
« Reply #170 : Серпня 21, 2018, 07:45:27 07:45 »


Якщо я не помиляюсь ви пишете з Канади?
Так от мені російськомовний може врятувати життя.
А ви лише здалеку посочувствуєтє

А ще платить податки з котрих канадський уряд фінансує військову допомогу Україні.
А мої батьки не платять податки а живуть за 30 хв від лінії фронту.

На городі бузина, а у Києві - дядько.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: А між іншим
« Reply #171 : Серпня 21, 2018, 08:48:44 08:48 »
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

А никак. Я вообще впервые слышу что для того что бы считать себя украинцем нужно совершать некие обрядовые действия

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #172 : Серпня 21, 2018, 05:21:44 17:21 »
Ферал Кет ватний упир. По хорошему на форумі в шапці треба розмістити аналіз його дописів.
Які мислевіруси штовхає
І аналіз тем з історичною ретроспективою і кореляцією з кацапськими темниками

СПитайте у нього питання чому в нього раптом перестало боліти про згвалтованих сирійцями німкень і зацікавила натомість Україна

Щось контруктивне чи оптимістичне від нього було?

Постійне скавчання та вишукування зради.

В те що Ферал Кет тупий українець може вірити лише той, хто вірить що Тягнибакс патріот України а не патріот долярів
Віе типовий кацапський пропагандон. Етнічні ознаки його мені нецікаві

 :lol:  :lol:

Щоб пропонувати щось конструктивне комусь, треба щоб той хтось спочатку усвідомив чому він опинився у повній сраці.

Поки що я вашого усвідомлення причин знаходження вас у сраці не побачив.
Донбасянське місце проживання аргументом не є.
 :smilie5:
« Останнє редагування: Серпня 21, 2018, 05:26:44 17:26 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #173 : Серпня 21, 2018, 08:27:33 20:27 »
Цитувати
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

Якщо я не помиляюсь ви пишете з Канади?
Так от мені російськомовний може врятувати життя.
А ви лише здалеку посочувствуєтє.

Нахуй ваші абстракції. Мене цікавить те що може знищувати кацапів сьогодні і зараз. І цікавлять союзники в цій добрій справі будь якого кольору шкіри та будь якої конфесії та  будь -якої мови

Ви читати взагалі вмієте? Я на початку цієї теми про все це і писала. Ви зблеяли як з переляку, навіть не розібравшись, про що мова.

Я продовжую дискусію із div. Ми не говоримо про українство за ознакою громадянства чи території проживання. Тому що на території України проживає багато громадян неукраїнців і представників інших національностей.

І що як з Канади? це мене робить неукраїнкою? По-перше, Канада і є таким союзником. Частина моїх податків йде на допомогу Україні. Так що не треба ляля, і це я ще ввічливо відповідаю. По-друге, у мене малолітній родич в АТО і мені не зовсім все одно, що відбувається в Україні, навіть якщо я  там не живу. А ви на якій лінії стоїте??
« Останнє редагування: Серпня 21, 2018, 08:30:54 20:30 від Ad Astra »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #174 : Серпня 21, 2018, 08:29:03 20:29 »
Іудушка часто нагадує макакопідара Ішакова.

Той теж так само натхненно сере на все, що тут відбувається. І головне, щирою українською мовою  :weep:     

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #175 : Серпня 21, 2018, 08:29:19 20:29 »
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

А никак. Я вообще впервые слышу что для того что бы считать себя украинцем нужно совершать некие обрядовые действия

Гарно перекрутили. Ось давайте візьмемо Вас. На якій підставі Ви вважаєте себе українцем, а не росіянином, узбеком, банту і т.п.?  Мені цікаво.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #176 : Серпня 21, 2018, 08:32:01 20:32 »
Пані з Канади щось розійшлися  :smilie5:


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #177 : Серпня 21, 2018, 08:38:17 20:38 »
Пані з Канади щось розійшлися  :smilie5:

Чому? мені цікаво з  наукової точки зору. Якщо відкинути місце проживання, громадянство, мову та і етно-культурний компонент, то що тоді робить українців українцями?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #178 : Серпня 21, 2018, 08:46:03 20:46 »
Пані з Канади щось розійшлися  :smilie5:

Чому? мені цікаво з  наукової точки зору. Якщо відкинути місце проживання, громадянство, мову та і етно-культурний компонент, то що тоді робить українців українцями?

А навіщо щось відкидати ? Це веде в негатив.

Живеш в Україні - вже українець, якщо тільки не ведеш антиукраїнської діяльності.

Розмовляєш українською і живеш будь-де + не ведеш антиукраїнської діяльності - вже українець.

Етно-культурний аспект - те саме  :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А між іншим
« Reply #179 : Серпня 21, 2018, 08:46:14 20:46 »
Я описала свій власний досвід як індивідуум. Звичайно ж, що у інших людей він інший. Це зовсім не означає, що вони менші українці, ніж я. Просто фактор культури (що включає у себе і релігійно-обрядові компоненти) - один із факторів національної ідентичності. Наприклад, "сію-вію-посіваю" на Василя-Старий Новий Рік якраз поширений в українській культурі - росіяни цього не роблять.

А як, наприклад, Ви визначаєте свою українськість? Як Ви знаєте, що Ви українець? Як я вже написала вище, виключимо такі ознаки, як громадянство та територію проживання - тут і так все зрозуміло.

А никак. Я вообще впервые слышу что для того что бы считать себя украинцем нужно совершать некие обрядовые действия

Гарно перекрутили. Ось давайте візьмемо Вас. На якій підставі Ви вважаєте себе українцем, а не росіянином, узбеком, банту і т.п.?  Мені цікаво.


Дозвольте влізти у дискусію.Дякую.
Почну здалеку...Країни формувалися різними шляхами, відповідно того під яку нац. ідею нагинали загал і будувалась об'єднавча  засада  Держави.
Стосовно України .Нуль варіантів, у сучасних реаліях (томушо зараз не можна вирізати/вислати  автохтонів всіх нахуй )  і зробити щось накшталт США, або Австрії, або Нідерландів ...занадто у нас багато моно етнічної складової.
Тому... т.з  невпіхуємим "ми тут спонконвєку живьом" треба :
або перевдягати косоворотку на вишиванку ( мова , культура, + різні відповідні менйнстріму маркери) або тулити в ментальну еміграцію - маргінес, або воювати як Діра.

Отттакафігня