Автор Тема: А між іншим  (Прочитано 13232 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: А між іншим
« Reply #30 : Серпня 12, 2018, 09:19:56 21:19 »
Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:

За що?.
Якийсь із 6 пунктів не сподобався?
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #31 : Серпня 12, 2018, 09:20:25 21:20 »
До Дикого Кота ще дійде...Згодом. Я сподіваюсь.

проблема набагато глибша насправді.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А між іншим
« Reply #32 : Серпня 12, 2018, 09:20:58 21:20 »
Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:

За що?.
Якийсь із 6 пунктів не сподобався?

Мені кошачий сморід бридкий
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #33 : Серпня 12, 2018, 09:21:53 21:21 »
Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:

За що?.
Якийсь із 6 пунктів не сподобався?

Мені кошачий сморід бридкий

Не починайте ідіотський срач...Я дуже прошу. Ок? Майте совість. Ви ж мене підставляєте.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: А між іншим
« Reply #34 : Серпня 12, 2018, 09:36:16 21:36 »
Для українців мовне питання є болючим.  Це як маркер першого порядку - "свій" - "чужий". Тим більше якщо враховувати, що українство душили сторіччями, включаючи мову, релігію, мистецтво, літературу, традиції.

Але ж треба дивитися системно. Це все одно як молода дівчина, яку хлопець умащає улесливими словами, думає, що він її любить :). А розумна дівчина буде дивитися не на слова, а на дії того хлопця - чи сидить він біля неї, коли вона хвора, чи проводить з нею багато часу, чи цінує і т.п.

І ще мені нагадує дискусію про геїв. Є у нас люди, які ненавидять їх всіма фібрами своєї душі. І коли їм кажуть, що у цю хвилину нна кількість геїв зараз їх захищає в АТО, ризикуючи життям, їх ковбасить. Бо ніяк не допетрають, що треба вимірювати якість людини не з ким вона спить і яким способом, чи якою мовою вона говорить, а що вона робить чи зробила для інших.

Сразу скажу что в данный момент я не вращаюсь, так сказать в гуще народа, поэтому то что сейчас скажу могло претерпеть изменения в последнее время
Вот это "Для українців мовне питання є болючим" не совсем правильно, там надо дописать "для части". Собственно как и вопрос русского языка волнует относительно небольшую часть русских и еще меньшую русскоязычных. Более того, благодаря довольно выдержанной госполитике "языковый вопрос" становится все менее и менее волнующим с одновременным расширением прошарка украиноговорящих (кстати именно так правильно говорить, а не ломать речь дурноватым "язычием"). Небольшой надлом возник во время принятия закона Кивалова Колесниченка, но даже этот закон был не результатом каких то течений в украинском обществе, а полностью инспирирован извне, как собственно и вся политика партии регионов.
Мало того, я прекрасно понимаю что человеку изначально украиноговорящему трудно понять почему другой человек понимая украинский язык на нем не разговаривает, а "новообращенным", сознательно перешедшим на общение в быту по украински, это еще труднее, типа "я же смог, а чо вы?".
Но так как человеческая душа потемки всегда пишу - не доставайте пятидесятилетнюю тетку заебаную детьми, начальством и мужем алкоголиком еще и языком общения. Понимаете? У нее и других проблем выше крыши. Язык надо продвигать в официальных сферах - армия, госаппарат, армия и подобное. Причем в каждом случае сама метода продвижения должна быть разная. Кстати тот же Колесниченко превосходно говорил по украински и кому от этого было легче?
А способствовало Путину в его делах, и способствует кстати, не русскоязычность, а совковость основной массы населения - инфантильность, патриархальность, ксенофобия, лицемерие, продажность.... дальше перечислять?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А між іншим
« Reply #35 : Серпня 12, 2018, 09:36:33 21:36 »
Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:

За що?.
Якийсь із 6 пунктів не сподобався?

Мені кошачий сморід бридкий

Не починайте ідіотський срач...Я дуже прошу. Ок? Майте совість. Ви ж мене підставляєте.

Срач, бо кіт знов на підлогу висрався.
Кота товкмачити!
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #36 : Серпня 12, 2018, 09:37:51 21:37 »
Ну що? Пора забанити смердючого хоумлеса? :bch:

За що?.
Якийсь із 6 пунктів не сподобався?

Мені кошачий сморід бридкий

Не починайте ідіотський срач...Я дуже прошу. Ок? Майте совість. Ви ж мене підставляєте.

Срач, бо кіт знов на підлогу висрався.
Кота товкмачити!

Заспокойся, братику.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #37 : Серпня 12, 2018, 09:40:11 21:40 »

Кота товкмачити!

Ну ми і товкмачимо - аргументами :). Не треба банити. Він же не кацап.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #38 : Серпня 12, 2018, 09:43:40 21:43 »
Для українців мовне питання є болючим.  Це як маркер першого порядку - "свій" - "чужий". Тим більше якщо враховувати, що українство душили сторіччями, включаючи мову, релігію, мистецтво, літературу, традиції.

Але ж треба дивитися системно. Це все одно як молода дівчина, яку хлопець умащає улесливими словами, думає, що він її любить :). А розумна дівчина буде дивитися не на слова, а на дії того хлопця - чи сидить він біля неї, коли вона хвора, чи проводить з нею багато часу, чи цінує і т.п.

І ще мені нагадує дискусію про геїв. Є у нас люди, які ненавидять їх всіма фібрами своєї душі. І коли їм кажуть, що у цю хвилину нна кількість геїв зараз їх захищає в АТО, ризикуючи життям, їх ковбасить. Бо ніяк не допетрають, що треба вимірювати якість людини не з ким вона спить і яким способом, чи якою мовою вона говорить, а що вона робить чи зробила для інших.

Сразу скажу что в данный момент я не вращаюсь, так сказать в гуще народа, поэтому то что сейчас скажу могло претерпеть изменения в последнее время
Вот это "Для українців мовне питання є болючим" не совсем правильно, там надо дописать "для части". Собственно как и вопрос русского языка волнует относительно небольшую часть русских и еще меньшую русскоязычных. Более того, благодаря довольно выдержанной госполитике "языковый вопрос" становится все менее и менее волнующим с одновременным расширением прошарка украиноговорящих (кстати именно так правильно говорить, а не ломать речь дурноватым "язычием"). Небольшой надлом возник во время принятия закона Кивалова Колесниченка, но даже этот закон был не результатом каких то течений в украинском обществе, а полностью инспирирован извне, как собственно и вся политика партии регионов.
Мало того, я прекрасно понимаю что человеку изначально украиноговорящему трудно понять почему другой человек понимая украинский язык на нем не разговаривает, а "новообращенным", сознательно перешедшим на общение в быту по украински, это еще труднее, типа "я же смог, а чо вы?".
Но так как человеческая душа потемки всегда пишу - не доставайте пятидесятилетнюю тетку заебаную детьми, начальством и мужем алкоголиком еще и языком общения. Понимаете? У нее и других проблем выше крыши. Язык надо продвигать в официальных сферах - армия, госаппарат, армия и подобное. Причем в каждом случае сама метода продвижения должна быть разная. Кстати тот же Колесниченко превосходно говорил по украински и кому от этого было легче?
А способствовало Путину в его делах, и способствует кстати, не русскоязычность, а совковость основной массы населения - инфантильность, патриархальность, ксенофобия, лицемерие, продажность.... дальше перечислять?

Однодумець. 100%. Це ж треба... :smiley15:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: А між іншим
« Reply #39 : Серпня 12, 2018, 09:44:22 21:44 »
div,
Я не маю жодних комплексів щодо свого перебування за океаном.
Так склалося моє життя, вірніше - я його склав.
До певної міри це була втеча від ідіотизму повсякденного життя в Україні. Перед тим я багато часу і сил потратив на громадській ниві лише щоб переконатися що те було задарма.
Зараз мої колишні тоді ще дуже молоді підопічні почали ту роботу заново і не певен що в них вийде краще.

Конечно насчет пребывания не имеешь, я думаю ты себя там если не прекрасно то довольно хорошо чувствуешь.
Но ты имеешь комплексы насчет "уезда", собственно это прекрасно видно из того что ты пишешь постоянно поминая всуе свое одесское окружение и то какие они пидарасы. Что тебя это так волнует если ты давно с ними не общаешся и возвращаться не собираешся непонятно. Я от например с Поволжья черт знает когда уехал ты хоть одну тему насчет его или его жителей от меня видел? Отож бо.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33020
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #40 : Серпня 12, 2018, 09:44:48 21:44 »
Іудушка ворог тому, що він якраз приносить шкоду тій же українізації своєю псевдопатріотичною хернею.

От просто можна задуматись - чи від його висерів хоч хтось, навіть в теорії може перейти на українську ? А от навпаки, відмовитись від переходу - запросто.

Тому не варто навіть вступати в дискусії з провокатором. Це як енкаведешник в бандерівській формі, піймали - зразу в розхід  :smilie7:   

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #41 : Серпня 12, 2018, 09:51:28 21:51 »
Іудушка ворог тому, що він якраз приносить шкоду тій же українізації своєю псевдопатріотичною хернею.

От просто можна задуматись - чи від його висерів хоч хтось, навіть в теорії може перейти на українську ? А от навпаки, відмовитись від переходу - запросто.

Тому не варто навіть вступати в дискусії з провокатором. Це як енкаведешник в бандерівській формі, піймали - зразу в розхід  :smilie7:

Я таких людей ЖИВИХ В РЕАЛІ ЗНАЮ. Вони насправді так думають. Головна проблема - проблем...Мова vs Язик. Багато таких САМЕ серед діаспори.

Вони просто не бачили глобальніших речей в Україні. Вони за кордоном...в акваріумі. Ситно, тєпло і мухі нє кусают. Що залишається? Мова і Вишиванка на "Thanksgiving Day" або "Volksfest".

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: А між іншим
« Reply #42 : Серпня 12, 2018, 09:52:55 21:52 »
Іудушка ворог тому, що він якраз приносить шкоду тій же українізації своєю псевдопатріотичною хернею.

От просто можна задуматись - чи від його висерів хоч хтось, навіть в теорії може перейти на українську ? А от навпаки, відмовитись від переходу - запросто.

Тому не варто навіть вступати в дискусії з провокатором. Це як енкаведешник в бандерівській формі, піймали - зразу в розхід  :smilie7:

Я таких людей ЖИВИХ В РЕАЛІ ЗНАЮ. Вони насправді так думають. Головна проблема - проблем...Мова vs Язик. Багато таких САМЕ серед діаспори.

Вони просто не бачили глобальніших речей в Україні. Вони за кордоном...в акваріумі. Ситно, тєпло і мухі нє кусают. Що залишається? Мова і Вишиванка на "Thanksgiving Day" або "Volksfest".

Так и есть

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А між іншим
« Reply #43 : Серпня 12, 2018, 09:58:10 21:58 »

Сразу скажу что в данный момент я не вращаюсь, так сказать в гуще народа, поэтому то что сейчас скажу могло претерпеть изменения в последнее время
Вот это "Для українців мовне питання є болючим" не совсем правильно, там надо дописать "для части". Собственно как и вопрос русского языка волнует относительно небольшую часть русских и еще меньшую русскоязычных. Более того, благодаря довольно выдержанной госполитике "языковый вопрос" становится все менее и менее волнующим с одновременным расширением прошарка украиноговорящих (кстати именно так правильно говорить, а не ломать речь дурноватым "язычием"). Небольшой надлом возник во время принятия закона Кивалова Колесниченка, но даже этот закон был не результатом каких то течений в украинском обществе, а полностью инспирирован извне, как собственно и вся политика партии регионов.


Я маю на увазі для українців як представників певної нації, а не  розумінні як громадян України. Наприклад, я виросла у середовищі, де мене виховували як українку, було знання свого коріння, розуміння всіх цих старовинних традицій, понять, релігійний компонент. Тому для мене і для таких, як я, питання мови стоїть більш гостро, ніж для людей або інших національностей, які живуть в Україні (і росіяни не єдина така національність), або тих, у кого було відсутнє таке підгрунтя з різних причин.

Для мене моя "українськість" якраз визначалася саме родинним середовищем, бо в освіті українського було мало. Історію України я практично не вивчала ні у школі, ні в університеті. Мову та літературу вивчала у школі, а в університеті ми мали факультатив по російській мові, але абсолютний нуль по українській! А у інших людей не було і домашнього середовища - мільйони радянських людей росли у абсолютно іншому світі і з іншими цінностями і коли бути патріотом вважалося злочином (український буржуазний націоналізм був лейблом для нормального здорового патріотизму у ті часи і за це дехто навіть сидів і загинув), то не дивно, що ми зараз пожинаємо плоди цього жахливого експерименту.

Для мене і багатьох інших жителів України і не тільки останні події були поштовхом переосмислення нашого національного "Я". Зараз українцями гордо називають себе люди, які інших національностей - татари, росіяни, євреї, молдавани і т.п. Українцями як учасниками формування і становлення своєї держави. І до речі, набагато більше людей стали говорити українською мовою, тому що самі так захотіли. Це для них елемент українськості.


Но так как человеческая душа потемки всегда пишу - не доставайте пятидесятилетнюю тетку заебаную детьми, начальством и мужем алкоголиком еще и языком общения. Понимаете? У нее и других проблем выше крыши. Язык надо продвигать в официальных сферах - армия, госаппарат, армия и подобное. Причем в каждом случае сама метода продвижения должна быть разная. Кстати тот же Колесниченко превосходно говорил по украински и кому от этого было легче?
А способствовало Путину в его делах, и способствует кстати, не русскоязычность, а совковость основной массы населения - инфантильность, патриархальность, ксенофобия, лицемерие, продажность.... дальше перечислять?

Я це і маю на увазі під "системним" підходом.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33020
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #44 : Серпня 12, 2018, 10:15:14 22:15 »
Іудушка ворог тому, що він якраз приносить шкоду тій же українізації своєю псевдопатріотичною хернею.

От просто можна задуматись - чи від його висерів хоч хтось, навіть в теорії може перейти на українську ? А от навпаки, відмовитись від переходу - запросто.

Тому не варто навіть вступати в дискусії з провокатором. Це як енкаведешник в бандерівській формі, піймали - зразу в розхід  :smilie7:

Я таких людей ЖИВИХ В РЕАЛІ ЗНАЮ. Вони насправді так думають. Головна проблема - проблем...Мова vs Язик. Багато таких САМЕ серед діаспори.

Вони просто не бачили глобальніших речей в Україні. Вони за кордоном...в акваріумі. Ситно, тєпло і мухі нє кусают. Що залишається? Мова і Вишиванка на "Thanksgiving Day" або "Volksfest".

З емігрантів 2-ї чи там старших хвиль - можливо. З тих, хто сам емігрував і бачив пізній совок - не вірю в таке.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #45 : Серпня 12, 2018, 10:27:52 22:27 »

З емігрантів 2-ї чи там старших хвиль - можливо. З тих, хто сам емігрував і бачив пізній совок - не вірю в таке.

Є таке. Все швидко забувається в "тепличных условиях". ШВИДКО.

Хочеться про себе заявити, що ти - українець! А всім до дупи. Бо вони німці, італійці, американці, британці...А ВОНО ПЕЧЕ. Десь там..твоя Батьківщина...Хтось гине в АТО, хтось стоїть на Майданах...А ти живеш на Ансбахер штрассе...і всім до сраки...А з тебе ЛІЗЕ...Козак! Українець! - Чому ви всі не розмовляєте українською мовою? -Ніхт ферштейн! Репетір сі вуплє!

І ти залазиш на форум...під ніком "Козак-Химородник"...і пишеш: а чому ви...москалики кляті..не пишете рідною мовою?

Це ж....це жжж....ой, та що там казати... :Prapor2:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: А між іншим
« Reply #46 : Серпня 12, 2018, 10:33:52 22:33 »
Іудушка ворог тому, що він якраз приносить шкоду тій же українізації своєю псевдопатріотичною хернею.

От просто можна задуматись - чи від його висерів хоч хтось, навіть в теорії може перейти на українську ? А от навпаки, відмовитись від переходу - запросто.

Тому не варто навіть вступати в дискусії з провокатором. Це як енкаведешник в бандерівській формі, піймали - зразу в розхід  :smilie7:

Я таких людей ЖИВИХ В РЕАЛІ ЗНАЮ. Вони насправді так думають. Головна проблема - проблем...Мова vs Язик. Багато таких САМЕ серед діаспори.

Вони просто не бачили глобальніших речей в Україні. Вони за кордоном...в акваріумі. Ситно, тєпло і мухі нє кусают. Що залишається? Мова і Вишиванка на "Thanksgiving Day" або "Volksfest".

З емігрантів 2-ї чи там старших хвиль - можливо. З тих, хто сам емігрував і бачив пізній совок - не вірю в таке.

Люди верят в то во что верить хотят
От верит он в то что если бы все говорили по украински то Путин бы не напал и хоть ты тресни

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: А між іншим
« Reply #47 : Серпня 12, 2018, 10:35:05 22:35 »
3. Любов до кацапських історичних постатей - лише в в одній Одесі памятники Пушкіну, Суворову, і відновлення памятника Катерині.

І потім попалили вату.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33020
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #48 : Серпня 12, 2018, 10:38:14 22:38 »
Тобто, якщо підсумувати, то є ймовірність, що Іудушка просто тупак ?  :smilie5:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #49 : Серпня 12, 2018, 10:40:49 22:40 »
Тобто, якщо підсумувати, то є ймовірність, що Іудушка просто тупак ?  :smilie5:

Він не тупак. Просто звичайний емігрант. Там "серед чужих", а сюди "нуйогонафіг". Серце болить. Майже, як Литвину. Майже. Бо так, як Литвину болить за Україну...нікому не болить.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: А між іншим
« Reply #50 : Серпня 12, 2018, 10:41:51 22:41 »
Я маю на увазі для українців як представників певної нації, а не  розумінні як громадян України. Наприклад, я виросла у середовищі, де мене виховували як українку, було знання свого коріння, розуміння всіх цих старовинних традицій, понять, релігійний компонент. Тому для мене і для таких, як я, питання мови стоїть більш гостро, ніж для людей або інших національностей, які живуть в Україні (і росіяни не єдина така національність), або тих, у кого було відсутнє таке підгрунтя з різних причин.

Для мене моя "українськість" якраз визначалася саме родинним середовищем, бо в освіті українського було мало. Історію України я практично не вивчала ні у школі, ні в університеті. Мову та літературу вивчала у школі, а в університеті ми мали факультатив по російській мові, але абсолютний нуль по українській! А у інших людей не було і домашнього середовища - мільйони радянських людей росли у абсолютно іншому світі і з іншими цінностями і коли бути патріотом вважалося злочином (український буржуазний націоналізм був лейблом для нормального здорового патріотизму у ті часи і за це дехто навіть сидів і загинув), то не дивно, що ми зараз пожинаємо плоди цього жахливого експерименту.

Для мене і багатьох інших жителів України і не тільки останні події були поштовхом переосмислення нашого національного "Я". Зараз українцями гордо називають себе люди, які інших національностей - татари, росіяни, євреї, молдавани і т.п. Українцями як учасниками формування і становлення своєї держави. І до речі, набагато більше людей стали говорити українською мовою, тому що самі так захотіли. Це для них елемент українськості.

Я правильно понял что всех кто не соответствует означенным компонентам вы украинцами не считаете?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А між іншим
« Reply #51 : Серпня 12, 2018, 10:47:16 22:47 »
Feral - не дурак.
Он -бот ольгинский.
Причем, идейный.
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А між іншим
« Reply #52 : Серпня 12, 2018, 10:50:28 22:50 »
Он даже за Порошенко стал агитировать потому, что хочет расколоть ''порохоботов'' по мовному признаку.
Вообще, все его слова направлены на раскол украинцев, а не на объединение.
Это же видно чётко !

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33020
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #53 : Серпня 12, 2018, 11:21:24 23:21 »
Тобто, якщо підсумувати, то є ймовірність, що Іудушка просто тупак ?  :smilie5:

Він не тупак. Просто звичайний емігрант. Там "серед чужих", а сюди "нуйогонафіг". Серце болить. Майже, як Литвину. Майже. Бо так, як Литвину болить за Україну...нікому не болить.

Литвину добре наболіло. Там і правнукам, напевне, залишиться ще ого-го.

Ну нашому так не буде, але щось трохи капне в кишеню  :smilie7: 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #54 : Серпня 12, 2018, 11:34:25 23:34 »
Тобто, якщо підсумувати, то є ймовірність, що Іудушка просто тупак ?  :smilie5:

Він не тупак. Просто звичайний емігрант. Там "серед чужих", а сюди "нуйогонафіг". Серце болить. Майже, як Литвину. Майже. Бо так, як Литвину болить за Україну...нікому не болить.

Литвину добре наболіло. Там і правнукам, напевне, залишиться ще ого-го.

Ну нашому так не буде, але щось трохи капне в кишеню  :smilie7:

 :pooh_lol:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #55 : Серпня 12, 2018, 11:36:22 23:36 »
Ти диви як дружно накинулись на Ферал Кета. :smilie2:
так дружно, наче зграя собак.

Ферал Кет їм вкотре пояснює абсолютно очевидні речі, а вони в один голос: "мова - це дріб"язок".

Та ця війна розпочалася, значною мірою, якраз через мову.
Бо оскотинене(тобто, русифіковане) населення Півдня й Сходу - це вже готовий "руський мір".
Вдалося зберегти і суверенітет і відвоювати хоч частину територій, бо багато бійців хоч і не були україномовними, але хоч чули українську мову в дитинстві, від батьків, чи від діда й баби, чи від сусідів, чи хоча б досить часТо від продавців на базарі.

А ті хто практично ніколи змалку не чув української мови - то там Крим, де аж пританцьовували від щенячої радості в лютому 14-го року, або Донбас (донбасота) які гарчали наче пси і оскаженіло кидалися  на солдатів ВСУ в квітні  з іконами й попами УПЦ МП ("уезжайтє от нас! ми хатім міра!")
А потім вони в Слав"янську носили жратву "апалчєнцам", якими керували вже інструктори з РФ.
( "Да ето ж вєдь наши ребята!").

Це наскільки просто зрозуміло й очевидно, однак і на 5-му році війни, знаходяться такі, які не здатні цього бачити й розуміти.
Однак все це чудово розуміють в Росії і в Кремлівських і в Луб"янських кабінетах.
там завжди дуже чітко розпізнавали все потенцйно- ідеологічно- вороже й небезпечне навіть на далеку перспективу.

...А тут зграя собак накинулася на Ферал Кета, мало не звинувачуючи його в усіх бідах України.
Ферал Кет вас всіх тикає мордою в ваше ж гівно. А вони тут щось видумуть, мудрствують, придумують ( самі для себе) якісь ніби то інтелектуально-пролдвинуті виправдання, що, мовляв, мова -важливо, але й не саме головне, аби "людина була хороша".

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #56 : Серпня 12, 2018, 11:38:21 23:38 »
.....................................
Знаю, що тут в дискусії беруть участь і учасники АТО.
Я до них завжди ставлюсь з великою повагою. І якщо вони в чомусь і помиляються, то все одно, сваритися з ними я ніколи не буду, ставлюсь з повагою, бо вважаю, що своє право на помилку вони заслужили. Бо взяли до рук зброю, чи добровільно, чи за отримавши повістку з військомата і захистили суверенітет України і захищають і зараз, сьогодні.

Але зрозумійте, хлопці.
Що ніякого "туза в рукаві" в вас вже нема. Бо нема його і в нас, в простих громадян України, нема його і в Петі Порошенка ( та й не було ніколи, врешті-решт).
Бо за 4 роки життя помітно змінилося. І якщо Хуйло знову направить свої орди на нас ( перш за все бомбардувальну авіацію, реактивну артилерію і тактичні ракетні комплекси), то ситуація (віськова й політична) зміниться невпізнанно!

І вже не буде сотень і тисяч добровольців. І громадяни ( перш за все україномовні) вже мало присилатимуть машини з продовольством на лінію фронту. І Європа й Америка майже ніякої допомоги не нададуть ( ви ще цього не зрозуміли на 5-му році  :smilie11: :smilie11: :smilie11:).
А всі оті санкції для Хуйла - він їх переживе. Навіть якщо 5-10 млн. кацапів пустить в росход.

Бо Україна для нього і супернеобхідність російськомовності населення тут - це питання №1, це питання подальшого існування Росії як цивілізації і як країни.

Хуйло і Кремль все це розуміють суперчудово і страусячою поведінкою не відзначаються.
..........................................................................
ЗІ: Для всіх своїх любих друзів хочу повідомити ( хто не в курсах), я - не емігрант, живу в Києві з народження, майже безвиїздно, вже більш як 50 років, в еміграцію не збираюсь.

ЗІ№2: Ферал Кет хоч і емігрант, але він в Одесі прожив років сорок, він там набачився обрусілих хохлохолуїв і щось таки намагався зробити в тій же Одесі, щоб там культурно-політична обстановка якось помінялася.
І це просто чудо, просто щастя, що Одесу й Південь вдалось втримати.
Інакше - більшість з нас жили б вже в якійсь іншій країні, навіть не виїхавши зі своїх помешкань.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33020
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #57 : Серпня 12, 2018, 11:43:37 23:43 »
Пляць, ще й той графоман тут фонтанує   :fp2

Ти би коротше і по суті писав, Гегель   :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #58 : Серпня 12, 2018, 11:47:34 23:47 »
...А тут зграя собак накинулася на Ферал Кета, мало не звинувачуючи його в усіх бідах України.
Ферал Кет вас всіх тикає мордою в ваше ж гівно.
А вони тут щось видумуть, мудрствують, придумують ( самі для себе) якісь ніби то інтелектуально-пролдвинуті виправдання, що, мовляв, мова -важливо, але й не саме головне, аби "людина була хороша".
Ти,Бум, не надто надривайся,  бо Котяра - типовий емiгрант, якому треба десь працювати, аби слпачувати за житло, яке в США... надто дороге, анiж в Одесi, де вiн... щось там намагався робити.
Коту природно не бачiти економiчне зростання, але коли мова йде про мову... ото його вже трясе, як алкаша, в якого тремор, бо жрать водяру хочеться, а грошей немае.
Кiт намагаеться нам показати, що коли дехто не знае Укр. мову, вiн Ворог Народу, якого треба повiсити на дубi.
Але Кiт чудово розумiе, що такого у нас нема й не буде, що поовокацii на мовному грунтi, це теж, як колись було еврейське питання, пята графа в пачпортi, вiд чого комуняякам була радiсть, бо Партii не треба було йудеiв, тому що вони всi були запакованi грошима та лище чекали часу продати Краiну клятим буржyiнам...
Зараз, як бачiмо,  ту ж  саму платiвку ставить на свiй грамафаон Кiт, бо... нi чого нового воно привети не може, а робити хвилi треба великi, бо куратори не нарахують зарплату...
 :smilie7: 
« Останнє редагування: Серпня 12, 2018, 11:50:35 23:50 від Бувалий »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А між іншим
« Reply #59 : Серпня 12, 2018, 11:52:06 23:52 »
Пляць, ще й той графоман тут фонтанує   :fp2

Ти би коротше і по суті писав, Гегель   :weep:

Интеллигентный тот человек, кто может отличить:

Гегеля от Бебеля
Бебеля от Бабеля
Бабеля от кабеля
Кабеля от кобеля
Кобеля от суки.

(с)