Автор Тема: Почула сьогодні колискову.  (Прочитано 390 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Почула сьогодні колискову.
« : Серпня 12, 2018, 11:12:51 23:12 »
Я вважала що мене вже нічим здивувати, а тем більше пробити на сльозу. Але молодій жіночці на пляжі сьогодні ввечері це вдалося. Вона привезла дитину на берег. Сіла на лавочку, достала немовля з візочка і почала співати колискову. Тихесенько  так, але дуже  красивим голосом. Такий голос що я заслухалась. Заслухалась так що спочатку не впізнала пісню. Що вана співає до мене дійшло після слів "Згинуть наші вороженьки". Уявляєте собі!? Гімн перетворити на колискову :)  І дійсно в її виконанні він слухався як колискова. Як їй таке вдалося для мене загадка, але дуже приємна :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Re: Почула сьогодні колискову.
« Reply #1 : Серпня 12, 2018, 11:16:31 23:16 »
 :upa

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Почула сьогодні колискову.
« Reply #2 : Серпня 13, 2018, 03:55:28 03:55 »
Та да,співати гімн як колискову...Особисте.Кується потроху нація.По моєму,Донцов щось писав про користь війни для народу,з війною просипаєтья самосвідомість.

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Почула сьогодні колискову.
« Reply #3 : Серпня 13, 2018, 10:23:37 10:23 »
Я вважала що мене вже нічим здивувати, а тем більше пробити на сльозу. Але молодій жіночці на пляжі сьогодні ввечері це вдалося. Вона привезла дитину на берег. Сіла на лавочку, достала немовля з візочка і почала співати колискову. Тихесенько  так, але дуже  красивим голосом. Такий голос що я заслухалась. Заслухалась так що спочатку не впізнала пісню. Що вана співає до мене дійшло після слів "Згинуть наші вороженьки". Уявляєте собі!? Гімн перетворити на колискову :)  І дійсно в її виконанні він слухався як колискова. Як їй таке вдалося для мене загадка, але дуже приємна :)
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Re: Почула сьогодні колискову.
« Reply #4 : Серпня 13, 2018, 10:31:48 10:31 »
Та да,співати гімн як колискову...Особисте.Кується потроху нація.По моєму,Донцов щось писав про користь війни для народу,з війною просипаєтья самосвідомість.

Просто появляется очевидный враг с очевидными угрозами

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Почула сьогодні колискову.
« Reply #5 : Серпня 13, 2018, 12:15:31 12:15 »
Я вважала що мене вже нічим здивувати, а тем більше пробити на сльозу. Але молодій жіночці на пляжі сьогодні ввечері це вдалося. Вона привезла дитину на берег. Сіла на лавочку, достала немовля з візочка і почала співати колискову. Тихесенько  так, але дуже  красивим голосом. Такий голос що я заслухалась. Заслухалась так що спочатку не впізнала пісню. Що вана співає до мене дійшло після слів "Згинуть наші вороженьки". Уявляєте собі!? Гімн перетворити на колискову :)  І дійсно в її виконанні він слухався як колискова. Як їй таке вдалося для мене загадка, але дуже приємна :)

 :smiley24: