Автор Тема: А может ето любофф? -:) -:) -:) В. Ющенко похвалив Олега Ляшка ;))))  (Прочитано 403 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ющенко не вважає Ляшка популістом

https://www.pravda.com.ua/news/2018/08/13/7189050/ 
 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Хочете мати чудовий настрій на цілий тиждень? :smilie5:

https://www.pravda.com.ua/articles/2018/08/13/7189010/

Цитата звідти:

"...."Ляшко від А до Я"

— Ми дуже часто бачимо вас з Олегом Ляшком, Лозовим, багато фотографій у вас є спільних.

— Ану розкажіть, де ви бачите мене з ним.

— В інтернеті можна елементарно загуглити фотографії. Я можу вам прямо зараз показати (дістаємо смартфон та починаємо шукати фото). Ви дружите з Ляшком?


Якщо ви хочете запитати, чи я шаную цю людину, то я скажу — так.

— Покажу вам фото (Ющенко бере смартфон кореспондента УП і розглядає свою фотографію в компанії Ляшка та його однопартійців).

— Так, це він прийшов привітати мене з днем народження. Це на 23 лютого. Так, і що далі?

— Питання стосовно ваших відносин.

— Мені симпатично те, що багато українських тем він як лідер партії проголошує, і від того його позиція є більш ясною, ніж у більшості інших політиків. Наприклад, можна задати запитання до більшості політичних сил, як вони ставляться до питання землі в Україні. От Ляшко від А до Я розказав, яка позиція. Ви можете погоджуватися, не погоджуватися, але він сказав ясно свою позицію по одному з актуальних національних питань. Чому другі не можуть висловитися? Чому?

— Ви б за Ляшка проголосували?

— Проголосував би.




 :laugh: :laugh: :laugh:

Обов"язково прочитайте весь текст :smilie5:
"Аценітє красоту ігри!" - як казав покійний Чечетов
Хороший настрій буде на цей тиждень, а може й на наступний  :smilie5:
« Останнє редагування: Серпня 13, 2018, 01:29:42 13:29 від Бумеранг »

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
До комплекту!  :love:


Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
А що тут дивного?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Не знаю про Ляшка, але коли побачив Ющенко з Мосійчуком, то ставлення до Мосійчука в мене трошки змінилося.

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Ізвіняюсь, ТС - юльок? Ющенко 8 років поза політикою. Мене цікавить, чого ж він так муляє юльків? Як свята вода на чортів діє, шиплять і корчаться від одного імені  :weep: Це щось ірраціональне

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ізвіняюсь, ТС - юльок? Ющенко 8 років поза політикою. Мене цікавить, чого ж він так муляє юльків? Як свята вода на чортів діє, шиплять і корчаться від одного імені  :weep: Це щось ірраціональне

Юльок. І дуже давно. З кінця 90-х років. І посьогодні.

Але Ющенка за язика ніхто не тягнув.

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Дуже двозначно звучить назва теми, зважаючи на те, як юьки ретельно слідкують за Ющем, який наразі ніякої конкуренції їх лідерці не становить  :weep:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Ізвіняюсь, ТС - юльок? Ющенко 8 років поза політикою. Мене цікавить, чого ж він так муляє юльків? Як свята вода на чортів діє, шиплять і корчаться від одного імені  :weep: Це щось ірраціональне

Ющенко не смотря на все его недостатки выдерживал принципиальную позицию по государственным интересам Украины
В отличии от Тимошенко которая как раз отличается редкостной всеядностью и беспринципностью ради сиюминутных интересов
От этого и муляет

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Дуже двозначно звучить назва теми, зважаючи на те, як юьки ретельно слідкують за Ющем, який наразі ніякої конкуренції їх лідерці не становить  :weep:

Да да только услышат - увидят.. Плюются, шипят, головки трясутся, ручки-ножки дергаются. Как у демонов на святое распятие :weep: :fp2
скаче дид ишак лютуе

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Найбільші злодіяння Ющенка - 1)це те, що з його подачі в січні 2006 року Єхануров розірвав договір по газу з Газпромом ( ще кучмівський) де значну частину газу України отримувала як бартер, за транзит і всобоачив в схему газу поставки газу Фірташівське Росукренерго.
2) - це те,  що через свою ненависть до ЮВТ він зробив все, щоб до влади прийщла донецька банда, яка повністю залежна від Кремля й ФСБ РФ, потім руками цієї банди в усі силові відомства були посаджені громадяни Росії. Що при певному збігові обставин призвело до окупації Криму, до окупації частини Донбасу і до війни, яка триває посьогодні.

Були й інші злодіяння, і не мало,  але не такої значущості.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
о понеслась  :laugh:
скаче дид ишак лютуе

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Я так розумію, головне злодіяння Юща, що він не любить нову курсистку , реклама якої звучить з кожної праски і є навіть на цьому форумі, коли читаєш якнезареестрований користувач :)
На чиї грошики вона збирається змінювати Конституцію по хотелкам мудачука з хуйлом? Нвже на гроші зубожілих голодних пенсіонерів, які жертвують мільйони Юлічці, бо їм муляє наявна Конституція?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Я так розумію, головне злодіяння Юща, що він не любить нову курсистку , реклама якої звучить з кожної праски і є навіть на цьому форумі, коли читаєш якнезареестрований користувач :)
На чиї грошики вона збирається змінювати Конституцію по хотелкам мудачука з хуйлом? Нвже на гроші зубожілих голодних пенсіонерів, які жертвують мільйони Юлічці, бо їм муляє наявна Конституція?

Ти порушуєш цілий ряд дуже різних запитань, які потребують пояснень і спростувань. Просто зараз немає для цього часу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Тут Віктор Андрійович Ющенко, якого вважав і вважаю НАЙБІЛЬШ Українським з-поміж всіх Президентів України - інсайд видав, буцімто Юлія Тимошенко у 2005-му році пропонувала Мєдвєдчука в якості свого Віце-прем'єра.

Всяке може бути. "Гра престолів" на те і "Гра престолів", що в ній всі проти всіх, а коли треба - то всі за одного. Проте, на місці Віктора Андрійовича - я б з інсайдами такого штибу не вилазив, бо одразу ж пригадується т.зв. "Прихований майдан"-2006, який Ющенко ОСОБИСТО заборонив висвитлювати Українським ЗМІ (5-му каналу теж, і Ліксєіч з радістю погодився).

Що ж там було, на тому "Прихованому Майдані", в якому я ОСОБИСТО брав участь весь місяць поки він тривав? А він був з однією вимогою: НЕ ДОПУСТИТИ Януковича до посади Прем'єр-міністра України! Але "Універсал Національної Єдності", "мир, дружба, жвачка" і приблизно о 4-ій ранку, 4.08.2006, Віктор Андрійович зробив заяву на телебаченні (ну, поки не бачить ніхто) в якій заявив, що призначає Януковича Прем'єром.

Юля-то може й пропонувала, але ж ніхто нікого нікуди не призначив, а от Ющенко - призначив. Тому його інсайд виглядає м'яко кажучи тупо, а грубо кажучи - "не пиз.и-ка ты гвоздика, что ты ландышем цвела". Ми тоді на Майдані погром влаштували, кидаючи у великий екран все що під руку потрапляло, а жінки і дівчата плакали по зрадженій Помаранчевій Революції...


https://www.facebook.com/pumamgo

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Не те ви винесли зі статті не те. Ось головна їідея яку ви не помітили

— Якби Путін бачив перед собою 45 мільйонів, які говорять однією мовою, одним голосом і мріють про одну ціль, нас би ніхто не зачепив. Ніхто. Російська політика протягом 350 років — це політика дроблення. Забрати мову, пам'ять, культуру, церкву, вихолостити національний дух.


А ви, дрібні якісь :gigi:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
А от ще цікаве з коментарів.
Bogdan Vynnytskyt пише очевидно про Ющенко

Повернімось до свого Мойсея, бо він істину глаголить.
Можливо, він щось робив не так, а можливо, ми були наївними і дозволили ляльководам навішати нам макарони на вуха.
То є правда. Тому пробачимо йому, а він пробачить нам.
Можливо, ми вимагали від нього того, що в принципі без великої шкоди для всіх зробити було неможливо. Він це розумів і не слухав нас, а ми не розуміли його.
І це є правда.
Тому повернемось до нього і підемо з ним додому.
Можливо, ми кинули його в найважчий для нього момент, коли інквізитори сірого кардинала нанесли йому удар у спину, а він для порятунку справи вимушений був робити щось таке, що образило нас.
І то є правда.
Тому пробачимо йому, а він пробачить нам, бо він мудрий та інтелігентний. Можливо, ми повірили тим, які брали, щоб хтось не вкрав, а стрілку переводили на нього.
І це є правда.

Тому пробачимо йому й підемо за ним, бо він вказує нам правильний шлях.
Не будьмо наївними. Життя нагорі то є складна гра одразу на багатьох шахівницях з багатоходовими комбінаціями та жертвами багатьох фігур.
Думаймо глибоко, масштабно, історичними категоріями, бо ляльководи обдурять нас.
Наперед пробачимо йому завтрашні вчинки, бо він мудрий і знає, чому потрібно робити незрозуміле для нас.
Слухаймось свого серця та ідімо за ним, бо це є наш порятунок і найкоротший шлях до добробуту для всіх.
Не слухаймо тих, хто кидає нам кістку сьогодні, бо будемо ті кості без м’яса облизувати і післязавтра.
Повернімось до свого Мойсея, бо він зробив з населення вільний народ.

Повернімось до свого Мойсея, бо його народ став настільки вільним, що може виливати на нього весь бруд.
Повернімось до свого Мойсея, бо народ на нього бруд виливає, а він гордиться ним, іде до народу і переконує. Він розуміє, що вільний народ, який глибоко думає, готовий до масштабних змін, які він проповідує.
Повернімось до свого Мойсея, бо його кинули олігархи, і він також став вільним та готовим до рішучих дій.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Ото завернув  :smilie7:

Хоча, зробив цікаве спостереження - якщо хтось зараз починає гнати на Юща - чи то якийсь чинуша-політик, чи форумно-медіапиздотний борзописець - однозначно гнида якась підкацапно-бюторасна  :moskali:+ :love: