Автор Тема: Юляха.  (Прочитано 26469 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Юляха.
« Reply #390 : Грудня 10, 2018, 01:17:25 13:17 »
https://www.dw.com/uk/юлія-тимошенко/t-18931867

Всого-то так заточений двигун під пошукові запроси

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #391 : Грудня 11, 2018, 11:13:18 23:13 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #392 : Грудня 12, 2018, 05:13:26 05:13 »
Путлер: Тимошенко не зрадниця!


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #393 : Грудня 12, 2018, 05:22:44 05:22 »
ЯК ТІЛЬКИ ТИМОШЕНКО СТАЄ ПРЕЗИДЕНТОМ, Я НАСТУПНОГО Ж ДНЯ ЇДУ З УКРАЇНИ - БАБЧЕНКО
https://prm.ua/yak-tilki-timoshenko-staye-prezidentom-ya-nastupnogo-zh-dnya-yidu-z-ukrayini-babchenko/?fbclid=IwAR1PfvWSYm3xvcTu9ACaTjeXg7xSQo9gghFloFkRYYA8qV0_Vur2-G1gImc

Російський журналіст Аркадій Бабченко заявив, що покине Україну в разі перемоги на президентських виборах лідера фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко. З такою заявою він виступив на Форумі вільної Росії.

"Як тільки Юлія Володимирівна стає президентом, я наступного ж дня сідаю і їду до Вільнюса, Австрію, Чехію, куди завгодно, тому що особисто для мене Юлія Володимирівна - це означає смерть", - сказав Бабченко.


 
Журналіст пояснив, що в разі приходу Тимошенко до влади він буде висланий в Росію.

Також він висловив упевненість, що в разі сходження екс-прем'єра на президентський пост на Україні почнеться громадянська війна.

"Юлія Тимошенко - дорівняна Володимиру Путіну. Якщо в Україні до влади приходить Тимошенко, то, я думаю, десь за півтора року, а приблизно стільки їй потрібно часу, щоб навернути і почати в Україні внутрішню громадянську війну, Володимир Володимирович просто вводить туди свою армію під виглядом миротворців і каже: "Дивіться, ця країна не в змозі стати державою, давайте вас просто позбавимо від цього", - уточнив Бабченко.

Нагадаємо, народні депутати України різних фракцій закликали Юлію Тимошенко, в ході прямих публічних дебатів, дати відповіді щодо "звинувачень на свою адресу у корупції та зловживанні владою за десятки років перебування в політиці".

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #394 : Грудня 13, 2018, 11:21:14 11:21 »
Короче. Вот вам рецепт счастья – напечатать деньги. Ну все же просто. Просто пусть напечатают. И денег хватит. И почему до этого не догадались. Не хватает – напечатай. У тебя же есть станок.

Интересно, это она сама догадалась или посоветовал кто? Может, Кравчук? Он же так делал в начале 90-х. Купоны печатали. Хорошие времена были. Инфляция 10 тысяч процентов. У всех денег море. Самое настоящее счастье. Осталось сделать один шаг – и лишить центральный банк независимости. По закону нельзя, конечно. Но можно ведь прокуратуру и СБУ подключить. И сразу все станет можно. Ведь ради счастья не жалко

https://nv.ua/opinion/retsept-schastja-ot-timoshenko-2512834.html?new_site=1

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #395 : Грудня 13, 2018, 11:24:52 11:24 »
ія Тимошенко бреше – як шовком шиє. Не існує ухвал судів, які знімали б з неї звинувачення. Ніде не існує. Навпаки є рішення суду про повну законність відкриття кримінальних справ проти неї. І ще – є факти закриття кримінальних справ, якими явно не варто хвалитися.


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #396 : Грудня 13, 2018, 11:27:33 11:27 »
судова брехня Тимошенко (повтор )

(click to show/hide)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #397 : Грудня 14, 2018, 04:36:45 16:36 »
ТИМОШЕНКО СТАЛО ПЛОХО ПОСЛЕ ВОПРОСОВ ВЕДУЩЕГО О ПУТИНЕ
Опубликовано: Пятница, 14 декабря 2018 02:28
Лидеру партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко стало плохо во время прямого эфира программы "Право на власть" на телеканале "1+1".

Об этом сообщает корреспондент #Букв.

Во время перерыва на рекламу ведущий программы Сергей Иванов поставил Тимошенко несколько вопросов, которые задали телезрители. Украинцы интересовались отношением Тимошенко к Путину, России и визовому режиму между Украиной и РФ.

"Я думаю, что этот вопрос надо очень внимательно изучить. Я думаю, что должен быть ограничен въезд определенных персон. Но, мы не можем запретить семьям, которые живут, например, на территории Украины и на территории даже агрессора, между собой общаться", - объяснила Тимошенко свою позицию по поводу визового режима между Украиной и РФ.

На вопрос ведущего, кто в данное время главный враг Украины, лидер "Батькивщины" не смогла прямо назвать фамилию президента РФ Владимира Путина.

"Безусловно - страна-агрессор Российская Федерация, которая уничтожает сегодня Украину, из-за войны, которую против нас ведут. И это неоспоримый факт. Но, у нас есть и вторая война внутри страны. Внутри страны войну против нас ведут бездарные, коррумпированные, абсолютно аморальные и беспринципные руководители государства, которые заняли сегодня все первые должности..", - ответила Тимошенко.

Ведущий снова поставил нардепу вопрос, считает ли она своим личным врагом Путина в контексте того, что он делает с Украиной.

"Я думаю, что человек, который начал против Украины войну, является врагом Украины", - заявила Тимошенко.

Ведущий снова уточнил у лидера "Батькивщины", считает ли она этим человеком Путина.

"Так это очевидно", - ответила Тимошенко, так и не упомянув фамилии президента РФ.

Стоит отметить, что это краткое интервью происходило во время рекламы, которое могли видеть только пользователи соцсети Facebook, где трансляция не прерывалась.

После перерыва на рекламу Тимошенко так и не вернулась на свое место в зале. Спустя несколько минут ведущая заявила, что лидер "Батькивщины" плохо себя чувствует и она надеется, что Тимошенко все-таки вернется в студию.

Спустя 10-15 минут Тимошенко все-таки вернулась в студию и продолжила отвечать на вопросы.

https://bykvu.com/bukvy/105689-timoshenko-stalo-plokho-posle-voprosov-vedushchego-o-putine

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
« Останнє редагування: Грудня 14, 2018, 05:02:59 17:02 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #399 : Грудня 14, 2018, 04:55:46 16:55 »
Віктор Уколов
17 мин. ·
Тест на уважність. Уважно прослухайте промову Тимошенко 2-3 рази, не дивлячись на екран :)
Помітили? Точніше почули?
Вона називає напад на українські кораблі "інцидентом", ніби принижуючи його значення. Тим часом юридично - це акт агресії проти Збройних Сил України, але аж ніяк не "інцидент". Так говорять тільки російські пропагандисти.
Наступне. Вона плутає глядача, вживаючи присвійні займенники - "наших полонених". Це щоб не говорити, що росіяни захопили в полон українців?
"Як ми могли допустити, щоб вони потрапили в полон", - знову Юлія Володимирівна акуратно обходить роль Росії, майстерно переводячи обговорення з реального ворога ззовні на уявного ворога зсередини.
"Як це відбувалося і як відбулася агресія", - цього разу Тимошенко вже говорить про дії українських військових. То це наші кораблі здійснили агресію? Спровокувавши росіян на обстріл, але це "інцидент"???
От так і живемо...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #400 : Грудня 14, 2018, 05:35:06 17:35 »
На Коломоєвських "плюсах", там бабаЙуля щебета:
На Банкову зібралася, ну а Петро, гад, не пуска,
На Банкову зібралася, ну а Петро, гад, не пуска!

Останній шанс втрачаю я оплотом стать тут для Кремля,
Вложився Путін ,видно, зря, буде питать - чого не я?
Вложився Путін ,видно, зря, буде питать - чого не я?

Який я дам йому отвіт? Що не везе вже двадцять літ?
То Ющ мішав, то Шапкокрад, тепер ось цей ось, Шоколад...
То Ющ мішав, то Шапкокрад, то не такий елєкторат...

Бабцю моя, пита народ, хто проплатив всі ті "Бігморд"?
Чому розплетена коса, де по два-двадцять ковбаса?
Чому розплетена коса, де по два-двадцять ковбаса?

Коса моя розплетена, бо я ж багіня - не коза!
А по два двадцять ковбаса? Десь Симоненко догриза...
А по два двадцять ковбаса? Десь Симоненко догриза...

Любі мої, я ж не стара, збираюсь я змінить Петра.
Змінить так хочу, аж не сплю, почуй, народ, Йулю свою,
Змінить так хочу, аж не сплю, почуй, народ, Йулю свою!

 :smilie5:

« Останнє редагування: Грудня 14, 2018, 05:39:46 17:39 від злата »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #401 : Грудня 14, 2018, 08:04:32 20:04 »
Як в Штатах зустріли Тимошенко

Тарас Кузьо
Науковий співробітник Центру трансатлантичних відносин (ЦТВ) Школи фундаментальних міжнародних досліджень (ШФМД) при Університеті Джонса Гопкінса

Незважаючи на мільйони, витрачені на політичних консультантів і лобістів, грудневий візит Тимошенко до Вашингтону не приніс користі її президентській кампанії


Незважаючи на мільйони, витрачені на політичних консультантів і лобістів, грудневий візит Тимошенко до Вашингтону не приніс користі її президентській кампанії

У Вашингтоні досі ставляться до Тимошенко підозріло і прохолодно

Минулого тижня Юлія Тимошенко знову відвідала Америку, аби провести серію зустрічей із американськими політиками, сподіваючись, що мільйони (незадекларованих) доларів, які вона витратила на лобіювання своїх інтересів перед вашингтонськими посадовцями протягом останніх років, допоможуть її президентській кампанії більше, ніж просто набір селфі з цими політиками. Я спостерігав за одним із її візитів до аналітичного центру «Atlantic Council», де зустрівся з колишнім послом США в Україні Джоном Гербстом одразу після закритої зустрічі з Тимошенко. Якраз тоді – за випадковим збігом обставин – я відвідував Вашингтон, аби виступити з промовами в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень, Школі фундаментальних міжнародних досліджень Університету Джонса Гопкінса та Університеті Джорджа Вашингтона. Завдяки цьому я отримав чудову нагоду поспілкуватися з політиками й експертами про їхнє ставлення до української політики й українських політиків, у тому числі Тимошенко.

У результаті цього візиту Тимошенко вкотре усвідомила, що оплачуваний нею лобізм може допомогти їй отримати доступ до владних кабінетів у Вашингтоні, однак не здатен завоювати їй довіру й повагу американських посадовців. Тимошенко лишається відірваною від владних кіл у Вашингтоні, однак їй нікого звинувачувати в цьому, окрім самої себе. За свідченням одного з вашингтонських інсайдерів із чималим досвідом, у Вашингтоні ніхто так і не змінив свого ставлення до Тимошенко і її досі сприймають як представницю «старої гвардії» – а не новим обличчям – української політики.

Моє джерело також підтвердило, що Тимошенко продемонструвала таку ж зарозумілість, незграбність і войовничість, що й на вересневій конференції «Ялтинська європейська стратегія» в Києві. «Тимошенко некомфортно спілкуватися із західними політиками», – сказав мені вашингтонський лобіст, знайомий із її візитом. Причина цього, ймовірно, криється в тому, що вона добре усвідомлює, що дуже рідко говорить правду.

«Вона дуже не любить, коли їй суперечать чи навіть питають про популістські пропозиції, які вона висуває», – додав інсайдер. Американські посадовці, з якими зустрілася Тимошенко, переважно сходяться на думці, що «в разі обрання її президентом їй буде важко управляти Україною та співпрацювати з міжнародними партнерами, зважаючи на її небажання прислухатися до порад інших людей».

У Вашингтоні Тимошенко прагнула сфотографуватися з президентом Дональдом Трампом і державним секретарем Майком Помпео, сподіваючись, що це підвищить її статус в очах українських виборців. Характерно, що вона намагається здобути спільні фотографії саме із західними лідерами замість того, щоби відвідати зону бойових дій і отримати світлини з українськими патріотами й солдатами. Колишній офіцер американської розвідки, зокрема, сказав мені: «Покращити її імідж як кандидата в президенти може спілкування з українськими військовими. Як щодо поїздки на лінію фронту на Донбасі замість відвідин кабінетів Капітолію й Держдепартаменту США? Крім того, розвідувальну спільноту у Вашингтоні здивувало її рішення покинути Україну одразу після того, як було оголошено воєнний стан».

Хай там що, а Тимошенко поїхала з Вашингтону без фотографій із Трампом чи Помпео. Загалом вона лишила більше запитань, ніж відповідей щодо її спроможності співпрацювати з вашингтонськими елітами в разі перемоги на виборах у березні 2019 року.

Згідно з інформацією, яку я отримав від джерел у Вашингтоні, численні спроби Тимошенко зустрітися з представниками американської розвідувальної спільноти зазнали фіаско. Однак їй не варто цьому дивуватися. Джессіка Донаті з «The Wall Street Journal» вказала на причини занепокоєності Вашингтону щодо української опозиційної лідерки: «Декого [з американських політиків] турбують її минулі зв’язки з колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком, якого засудили в США за відмивання грошей і присвоєння мільйонів доларів протягом його перебування при владі».

Ходять чутки, що Лазаренко (який намагається уникнути депортації до України після того, як відбув свій тюремний строк) може отримати імунітет від подальшого переслідування в обмін на свідчення проти Тимошенко. Якщо це трапиться, шанси Тимошенко перемогти на виборах суттєво зменшаться.

Замість того, щоби зменшити підозри адміністрації Трампа у своїй ненадійності й безвідповідальності, Тимошенко під час зустрічей у Вашингтоні постійно уникала відповідей на важливі питання. За свідченням багатьох джерел із Державного департаменту й Конгресу, перша невдача спіткала Тимошенко, коли вона накинулася на колишнього посла США в НАТО, а нині спеціального представника з питань України Курта Волкера зі звинуваченнями в упередженості на користь президента Петра Порошенка та вимогами зберігати нейтральність протягом наступних місяців виборчої кампанії в Україні. Американські та європейські експерти з питань України сходяться на думці, що посол Волкер ніколи не демонстрував прихильного ставлення до жодного з кандидатів, що братимуть участь у президентських перегонах в Україні, та невтомно працює заради досягнення миру між Москвою й Києвом. Для багатьох у Вашингтоні звинувачення з боку Тимошенко стали тривожним свідченням її піддатливості до російської пропаганди щодо посла Волкера, який насправді є відданим союзником України.

Другу невдачу Тимошенко спричинило її незбагненне наполягання на тому, щоби Китай став офіційним учасником дипломатичних переговорів між Росією й Україною. Для цього вона пропонує залучити до нинішнього переговорного формату всі країни, причетні до Будапештського меморандуму (так званий формат «Будапешт плюс»). Бажання Тимошенко залучити до переговорів Китай ґрунтується на її хибному уявленні про те, що Китай був підписантом Будапештського меморандуму 1994 року, згідно з яким Україна отримала зобов’язання у сфері безпеки в обмін на ядерне роззброєння. Насправді Будапештський меморандум підписали тільки Велика Британія, США й Росія, тоді як Китай і Франція надали Україні зобов’язання у сфері безпеки в окремих документах. Китай ухвалив урядову декларацію 4 грудня 1994 року, у якій йшлося не про обов’язкове проведення консультацій у разі виникнення проблем, а лише про прихильність китайського уряду до «мирного розв’язання розбіжностей та спорів шляхом рівноправних консультацій». У подібній декларації від Франції, ухваленій 5 грудня 1994 року, взагалі не було згадано інституту консультацій. Інакше кажучи, Китай і Франція надали Україні ще більш розмиті та слабкі зобов’язання у сфері безпеки, ніж підписанти Будапештського меморандуму – Велика Британія, США й Росія.

Тимошенко озвучила ідею залучити Китай до переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі під час зустрічей із послом Волкером, сенатором-демократом Джо Менчіном і представниками «Atlantic Council». Як повідомив мені колишній офіцер розвідки США, це викликало серйозну підозру щодо того, що Тимошенко повторює пропозиції й тези Москви чи навіть Пекіну. Під час кожного голосування в ООН, що стосувалося України, з 2014 року Китай або підтримував позицію Росії, або голосував нейтрально, однак жодного разу не віддав свого голосу на користь України.

Навіщо тоді український політик лобіює залучення проросійської держави до мирних переговорів щодо України? Це питання особливо турбує адміністрацію Трампа, який перший серед американських президентів сприймає Китай як джерело стратегічної загрози й почав торгову війну з ним. Тому не дивно, що посол Волкер та інші вашингтонські посадовці були здивовані й обурені прагненням Тимошенко залучити Китай до мирних переговорів щодо Донбасу.

Третьою, найбільш катастрофічною, стала зустріч і спільна фотографія Тимошенко з майбутнім головою комітету Палати представників США з питань розвідки Адамом Шиффом (демократом), який відкрито закликає ув’язнити президента Трампа. Тимошенко не могла зробити нічого більш шкідливого для її стосунків із адміністрацією Трампа під час візиту до Вашингтону, ніж зустрітися з заклятим опонентом Трампа – Шиффом. «Наступного разу їй варто сфотографуватися зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером, колишнім директором ФБР Джеймсом Комі або колишньою кандидаткою в президенти Гілларі Клінтон», – жартома сказав мені вашингтонський політичний консультант, знайомий із візитом Тимошенко.

«Зустріч Тимошенко з Шиффом свідчить, наскільки вона нерозбірлива і глуха до порад щодо нюансів вашингтонської політики». Якщо ви намагаєтеся заслужити собі добру репутацію в Білому домі, навіщо зустрічатися із затятим противником Трампа, який намагається ініціювати процедуру його імпічменту?

Крім зазначених зустрічей, Тимошенко бачилася переважно з демократами (а не республіканцями) з Палати представників, що лише погіршило її перспективи. Це чітко відображає вподобання її оплачуваного лобіста – колишнього члена Палати представників США Джима Слеттері. Хоча демократи здобули більшість у Палаті представників, республіканці досі контролюють Білий дім і Сенат – факт, який Тимошенко проігнорувала.

Закрадається думка, що рішення Тимошенко зустрічатися здебільшого з демократами може сигналізувати її небажання налагоджувати співпрацю з республіканцями, які переймаються її стосунками з Росією.

Незважаючи на мільйони, витрачені на політичних консультантів і лобістів, грудневий візит Тимошенко до Вашингтону не приніс користі її президентській кампанії. Ба більше, вона повернулася до Києва, залишився після себе навіть гірше враження і змусивши місцевих експертів дивуватися, як вона планує працювати з президентом Трампом і республіканцями, якщо її оберуть главою держави.

Тимошенко та її команда показали себе дилетантами в питаннях зовнішньої політики й національної безпеки під час візиту до Вашингтону. Україна перебуває під загрозою російської збройної агресії, внаслідок чого в десяти областях країни було впроваджено воєнний стан. 31 березня 2019 року українці обиратимуть не тільки президента, а й головнокомандувача. Перемога Тимошенко поставить під загрозу євроатлантичну інтеграцію України, адже у Вашингтоні їй і досі не довіряють. Вона так і не змогла позбутися репутації представниці «старої гвардії» та глибоко вкорінених підозр щодо її нейтрального ставлення до Росії з часу російського вторгнення в Грузію у 2008 році та лобіювання інтересів Китаю.

 https://glavcom.ua/columns/taras_kuzyo/yak-v-shtatah-zustrili-timoshenko-553326.html

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #402 : Грудня 16, 2018, 08:43:29 20:43 »
ТИМОШЕНКО ОБЛАЖАЛАСЬ НА ИНТЕРВЬЮ 1+1 - КОЛОМОЙСКИЙ и ГОРДОН, ВАТА ШОУ это ВЫБОРЫ В УКРАИНЕ


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #403 : Грудня 17, 2018, 12:42:09 12:42 »
ТИМОШЕНКО ОБЛАЖАЛАСЬ НА ИНТЕРВЬЮ 1+1 - КОЛОМОЙСКИЙ и ГОРДОН, ВАТА ШОУ это ВЫБОРЫ В УКРАИНЕ

Зробимо невеличку розвідку хочаб однієї особи із цього відео

На 1+1 (починаючи з квітня 2010 року 100% акцій телекомпанії належить «1+1 медіа», якою повністю володіє Ігор Коломойський) - буцімто "нейтральний експерт" (у цій передачі заявлено, що запрошено нібито "нейтральних людей") - Небоженко Віктор - директор соціологічної служби «Український барометр» - ось він на цьому відео: https://youtu.be/VXZJgWt-Zi4?t=434

Чи є він насправді "нейтральний", дізнаємося звідси:

13.11.2018
Виктор Небоженко: Украинцы ориентируются на Тимошенко как на политика, который остановит Порошенко

Або з дописів цього порохофоба на ФБ : https://www.facebook.com/profile.php?id=100009010040969

Щодо "нейтральності" цієї особи питаннь немає. Це група підтримки моск. зозулі.

Ще подивиться ось на це, він дуже популярний на 112.ua:

Многостаночник Волкер: Как США решают свои геополитические задачи за счет Украины

Все, что делает Запад в большой политике, направлено против одного человека – Путина

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #404 : Грудня 17, 2018, 09:32:07 21:32 »
На 1+1 (починаючи з квітня 2010 року 100% акцій телекомпанії належить «1+1 медіа», якою повністю володіє Ігор Коломойський)

Як відомо, "1+1 медіа", якою володіє Ігор Коломойський, покриває ефіром близько 98% населення України і забезпечує мовлення 7 каналів:

"1+1", "2+2", "ТЕТ", "ПлюсПлюс", "Бігуді", "УНІАН ТБ", "1+1 International".

https://www.pravda.com.ua/news/2017/09/12/7154870/

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #405 : Грудня 17, 2018, 09:42:08 21:42 »
На 1+1 (починаючи з квітня 2010 року 100% акцій телекомпанії належить «1+1 медіа», якою повністю володіє Ігор Коломойський)
Як відомо, "1+1 медіа", якою володіє Ігор Коломойський, покриває ефіром близько 98% населення України і забезпечує мовлення 7 каналів:
"1+1", "2+2", "ТЕТ", "ПлюсПлюс", "Бігуді", "УНІАН ТБ", "1+1 International".
https://www.pravda.com.ua/news/2017/09/12/7154870/
Додайте сюди той факт, що вони й досi можуть транслювати головний канал... в аналоговому мовленнi, тобто для ящiкiв, де е стара рогатка-антена.
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #406 : Грудня 18, 2018, 10:50:02 22:50 »
юлія тимошенко мати української корупції

як це не дивно, але ведучій тут Саакашвілі

Джокери. Шлях у президенти: Юлія Тимошенко

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #407 : Грудня 18, 2018, 10:54:20 22:54 »
На 1+1 (починаючи з квітня 2010 року 100% акцій телекомпанії належить «1+1 медіа», якою повністю володіє Ігор Коломойський)
Як відомо, "1+1 медіа", якою володіє Ігор Коломойський, покриває ефіром близько 98% населення України і забезпечує мовлення 7 каналів:
"1+1", "2+2", "ТЕТ", "ПлюсПлюс", "Бігуді", "УНІАН ТБ", "1+1 International".
https://www.pravda.com.ua/news/2017/09/12/7154870/
Додайте сюди той факт, що вони й досi можуть транслювати головний канал... в аналоговому мовленнi, тобто для ящiкiв, де е стара рогатка-антена.
 :smilie7:

Це так.
Ще такий факт додам:

Телеканал "1+1" скасував запрошення на ефір голові фракції БПП Герасимову на програму, де виступатиме Тимошенко, - заява фракції

Відмова Артуру Герасимову в участі у програмі "Право на владу", гостем якої буде Юлія Тимошенко, є публічним доказом політичного союзу між нею та власником телеканалу "1+1" Ігорем Коломойським

 https://censor.net.ua/ua/n3102290

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #409 : Грудня 19, 2018, 09:29:44 09:29 »
Це так.
Ще такий факт додам:
Телеканал "1+1" скасував запрошення на ефір голові фракції БПП Герасимову на програму, де виступатиме Тимошенко, - заява фракції
Відмова Артуру Герасимову в участі у програмі "Право на владу", гостем якої буде Юлія Тимошенко, є публічним доказом політичного союзу між нею та власником телеканалу "1+1" Ігорем Коломойським
 https://censor.net.ua/ua/n3102290
Може, сам Герасимов вiдмовився сидiти поруч з Кремл. повiею - нам це не кажуть, але... Юлька все робить, аби ii реальний рейтинг йшов в дупу.
 :smilie7:

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #410 : Грудня 19, 2018, 08:40:59 20:40 »

После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов,
больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.
Об этом свидетельствует статистика YouTube.
В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26898
Re: Юляха.
« Reply #411 : Грудня 19, 2018, 09:58:10 21:58 »

После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов,
больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.
Об этом свидетельствует статистика YouTube.
В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.


 :lol:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Юляха.
« Reply #412 : Грудня 19, 2018, 10:18:07 22:18 »

После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов,
больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.
Об этом свидетельствует статистика YouTube.
В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.

Якщо екстраполювати це на цифри Макакачого рейтингу, то не все так і погано.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26898
Re: Юляха.
« Reply #413 : Грудня 19, 2018, 11:05:41 23:05 »

После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов,
больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.
Об этом свидетельствует статистика YouTube.
В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.

Якщо екстраполювати це на цифри Макакачого рейтингу, то не все так і погано.

Ну да
Если опросы проводились исключительно среди членов БЮТ, то да  :gigi:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Юляха.
« Reply #414 : Грудня 19, 2018, 11:50:05 23:50 »

После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов,
больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.
Об этом свидетельствует статистика YouTube.
В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.




 :love:  :hot:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Юляха.
« Reply #415 : Грудня 19, 2018, 11:58:39 23:58 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Юляха.
« Reply #416 : Грудня 20, 2018, 12:47:01 00:47 »
Наведу кілька цитат з цієї статті:

Кто и почему против создания украинско-европейского консорциума по управлению ГТС

Сегодня Юлия Владимировна зажгла танцпол в парламенте на Согласительном совете...

...Юлия Владимировна не с Порошенко борется. Она борется с европейским законодательством по переводу газовой сферы из нашей ридной государственно-чиновничьей клептократии в более-менее прозрачные рыночные условия. Юля тщательно добивается, чтобы в Европе наконец нас исключили из Энергетического сообщества, тем самым поставив клеймо неадекватных дикарей, видимое глазу других евроструктур. И чтобы ни один частный инвестор из европейских или уже заокеанских краев сюда не зашел...

...это замечательный сигнал от Юлии Владимировны Владимиру Владимировичу – как она героически бережет для него стратегический актив Украины, чтобы никто со стороны не зашел на трубу.

Хранительница девственности нашей ГТС для плешивого полудина...

Детальніше:
https://tverezo.info/post/81517

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Юляха.
« Reply #417 : Грудня 20, 2018, 02:49:32 02:49 »

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Юляха.
« Reply #418 : Грудня 20, 2018, 11:22:06 11:22 »

После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов,
больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.
Об этом свидетельствует статистика YouTube.
В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.


No money No honey

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юляха.
« Reply #419 : Грудня 21, 2018, 12:18:48 12:18 »
А тепер оберемо її президентом? Вердикт суду США: на закупівлі “Таміфлю” Тимошенко “наварила” 19 мільйонів доларів

http://slovo.net.ua/а-тепер-оберемо-її-президентом-вердик/?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&fbclid=IwAR0E3zPUJJVJnqh5CEtqQFN6jo9QUxy1S0B5pS4FyWjPYlzVC9vTEdRSJ-4