Автор Тема: Все про Томос  (Прочитано 107370 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Все про Томос
« Reply #420 : Листопада 15, 2018, 11:41:19 11:41 »
ТОП-10 найдорожчих храмів, якими Московська церква безкоштовно користується в Україні https://is.gd/VKImQx

ахренеть, Троицкий собор в Черниговщине, который с Гетьманщины, - сейчас кафедральный собор фсбшных №лядей в рясах. с№ки прдажные, и никакой камень им на башку не упадет... и ведь топят за кацапию...
Церковь-усыпальница в Батурине тоже за кацапье поет и кадилом машет...

Цитувати
Всього у безкоштовному користуванні Московської церкви в Україні нараховується близько 40 храмів вартістю понад 300 млн грн. Культові споруди перебувають на балансах національних історико-архітектурних заповідників.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Все про Томос
« Reply #421 : Листопада 15, 2018, 12:35:41 12:35 »
ахренеть, Троицкий собор в Черниговщине, который с Гетьманщины, - сейчас кафедральный собор фсбшных №лядей в рясах. с№ки прдажные, и никакой камень им на башку не упадет... и ведь топят за кацапию...
Церковь-усыпальница в Батурине тоже за кацапье поет и кадилом машет...

Ясир же...                         
Вони це виграли у війні - мають повне право... тим паче аборигени не проти і ходять мирно

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Все про Томос
« Reply #422 : Листопада 15, 2018, 12:40:28 12:40 »
 :weep: :weep: :weep:




Цитувати
"Я, людина, що сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею в питаннях православ'я, що є безумовною обов'язком майбутнього президента", – сказав він.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #423 : Листопада 15, 2018, 12:42:44 12:42 »
:weep: :weep: :weep:

Вадим Рабинович отказался баллотироваться в президенты из религиозных соображений.


Вера не позволяет.  :laugh:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #424 : Листопада 15, 2018, 12:45:39 12:45 »
На одном из ЮТУБ канале было предложено то , что сегодня называют УПЦ (МП) называть Сталинской церковью.  По моему это самое четкое определение этому явлению во всех смыслах. И с исторической, и с ее сущностью, и с ее принадлежностью.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Все про Томос
« Reply #425 : Листопада 15, 2018, 01:08:50 13:08 »
На одном из ЮТУБ канале было предложено то , что сегодня называют УПЦ (МП) называть Сталинской церковью.  По моему это самое четкое определение этому явлению во всех смыслах. И с исторической, и с ее сущностью, и с ее принадлежностью.
УПЦ МП ФСБ, все вже заздалегідь проактивно розроблено спільнотою фофудьї  :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Все про Томос
« Reply #426 : Листопада 15, 2018, 01:18:07 13:18 »
Як на мене, Петро і не мав би отримати легку перемогу над кацатріархатом

Боротьба має бути тривалою, аж до виборів, і успішною

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #427 : Листопада 15, 2018, 02:08:20 14:08 »

УПЦ МП ФСБ, все вже заздалегідь проактивно розроблено спільнотою фофудьї  :gigi:

А вам нравятся первые три буквы в предложенной аббревиатуре? Именно это меня и коробит и именно эти первые три буквы ФСБешные черти вынесли на свои транспаранты. Это Сталинская секта , которая по инерции называют церковью.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #428 : Листопада 15, 2018, 05:16:06 17:16 »
В хуйловський рай  :weep:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #429 : Листопада 15, 2018, 08:56:34 20:56 »
:weep: :weep: :weep:

Цитувати
"Я, людина, що сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею в питаннях православ'я, що є безумовною обов'язком майбутнього президента", – сказав він.
:Sho_za:
Що це за педераст?..
В якi таки Прези воно лiзе?..
 :smilie7:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Все про Томос
« Reply #430 : Листопада 16, 2018, 11:46:21 11:46 »
отлично если правда!  :smiley24:  открыли уголовное дело по передаче Почаевской лавры кацапам

_tn__=H-R


Цитувати
Поліція Тернопільської області відкрила кримінальне провадження за фактом передачі споруд Почаївської Свято-Успенської лаври у користування чи оренду Українській православній церкві Московського патріархату.
Про це йдеться у відповіді обласної прокуратури на запит Укрінформу щодо обставин та наслідків передачі на баланс монастиря УПЦ МП шести споруд Почаївської Свято-Успенської лаври.

"Слідче управління Головного управління Національної поліції в Тернопільській області розслідує кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.365-2 КК України, за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, що спричинило тяжкі наслідки. Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою області", - зазначили у відомстві.

Прокуратура Тернопільської області також повідомляє, що відомості стосовно наявності договору про передачу споруд Почаївської лаври у користування чи оренду є предметом дослідження під час досудового розслідування.

Як повідомляв Укрінформ, на початку листопада у ЗМІ з'явилася інформація, що Почаївську  Свято-Успенську лавру в Тернопільській області незаконно передано в користування УПЦ МП. Зокрема, депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця оприлюднив документи державного реєстратора, який 2018 року виконав рішення прем'єр-міністра Януковича від 2003 року і передав у користування заповідника до 2052 року шість об'єктів Почаївської лаври (собори, дзвіницю, келії, архієрейський будинок – загалом 7 тис. квадратних метрів). Депутат продемонстрував витяг із Держреєстру, згідно з яким споруди Лаври записані на УПЦ МП до 1 січня 2052 року з правом пролонгації.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #431 : Листопада 16, 2018, 04:51:06 16:51 »
 :smiley24:
В такому випадку Державний реестратор може припинити умови Договору та аналювати передачу нерухомого майна Почаiвськоi Лаври на користь iншоi парафii.
Мабуть рано робити висновки - до 22.11. 2018 року - коли плануеться Об'еднавчий Собор.
Коли буде Едина Церква, тодi, мабудь, Громада Почаева буде сама вирiшувати, кому, власне, належить комплекс споруд Лаври.
Для цього, на мою думку, треба, аби УПЦ-РПЦ-МП - була лiквiдована, як Церква, яка не мае жодного вiдношення до Украiни.
 :smilie7:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Все про Томос
« Reply #432 : Листопада 16, 2018, 09:49:05 21:49 »
Поляки-православнве вписались за фсбешных попов  :fp2 и запретили общение с КП и УАПЦ. А сами автокефальные жеж, пся крев  https://24tv.ua/polska_tserkva_vistupila_z_rizkoyu_zaboronoyu_shhodo_upts_n1064573?fbclid=IwAR3LO1h1sp_80ClvszrZ4HivtRqmy8RwdMjyii0uibFUxiSjOABZNI5nspU

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #433 : Листопада 16, 2018, 09:57:42 21:57 »
Поляки-православнве вписались за фсбешных попов  :fp2 и запретили общение с КП и УАПЦ. А сами автокефальные жеж, пся крев  https://24tv.ua/polska_tserkva_vistupila_z_rizkoyu_zaboronoyu_shhodo_upts_n1064573?fbclid=IwAR3LO1h1sp_80ClvszrZ4HivtRqmy8RwdMjyii0uibFUxiSjOABZNI5nspU
Ну якщо глянути ближче, що таке Польска Православна Церква, з автокефалією від Сталіна  :gigi:
После установления в Польше коммунистического просоветского режима митрополит Дионисий 22 августа 1948 года обратился с покаянным письмом к Патриарху Московскому Алексию с просьбой о том, чтобы его приняли в каноническое общение с Русской Матерью-Церковью. Священный Синод Московского Патриархата удовлетворил просьбу митрополита Дионисия и принял его в сане митрополита в молитвенное общение, при этом лишив его титула Блаженнейший и не признав его главой Польской Церкви. На том же заседании Священного Синода в общение был принят весь польский епископат, а Польская Церковь была провозглашена автокефальной.

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #434 : Листопада 16, 2018, 10:17:25 22:17 »
Ющенко сьогодні дав інтервью, де розповів про подробиці подій 2008 року.
Все встає на свої місця.
Я не зовсім міг зрозуміти надзвичайну завзятість Константинопольского Патріарха.
Як вже багато помітили, інколи здається що він бандерівець більше за багатьох в Україні  :smilie1:
Якщо коротко, то під час візиту Варфоломія до Києва у 2008, був укладений  договір між
ним та несподівано завітавшим Алексієм ІІ.  Москва поновлює спілкування з Константинополем
(розірване після Естонської кризи православ'я), а також підтримує скликання Всеправославного
Собору. В обмін на гальмування вже обговореної "дорожньої карти" для української автокефалії.
Варфоломій свою частину виконав - при Ющенко шлях до Томосу закрився.
А от москалі, як і завжди прокинули партнерів, відмовившись їхати на Собор у останню хвилину  :smilie1:
Константинопольский Патріарх відчув себе лохом, якого розвели на базарі...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #435 : Листопада 16, 2018, 10:21:27 22:21 »
Поляки-православнве вписались за фсбешных попов  :fp2 и запретили общение с КП и УАПЦ. А сами автокефальные жеж, пся крев  https://24tv.ua/polska_tserkva_vistupila_z_rizkoyu_zaboronoyu_shhodo_upts_n1064573?fbclid=IwAR3LO1h1sp_80ClvszrZ4HivtRqmy8RwdMjyii0uibFUxiSjOABZNI5nspU

Ну, КП і УАПЦ скоро трансформуються, так що то таке.

Хоча, звичайно, підараси, якщо це правда. Мабуть, добру касу від Гундяя  взяли. 

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Все про Томос
« Reply #436 : Листопада 16, 2018, 10:30:55 22:30 »
Прибыл представитель Константинополя, который, как предполагают, возглавит Собор  https://24tv.ua/v_kiyiv_pribuv_predstavnik_vselenskogo_patriarhatu_yakiy_ocholit_sobor_obyednannya_tserkov__zmi_n1064318?fbclid=IwAR22vzzPgPPX5y6LLTvuOHI6BfT2ppcha6twSetDGGfCdK8xVmZh5kJg-S0

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Все про Томос
« Reply #437 : Листопада 16, 2018, 10:34:01 22:34 »
Ющенко сьогодні дав інтервью, де розповів про подробиці подій 2008 року.
Все встає на свої місця.
Я не зовсім міг зрозуміти надзвичайну завзятість Константинопольского Патріарха.
Як вже багато помітили, інколи здається що він бандерівець більше за багатьох в Україні  :smilie1:
Якщо коротко, то під час візиту Варфоломія до Києва у 2008, був укладений  договір між
ним та несподівано завітавшим Алексієм ІІ.  Москва поновлює спілкування з Константинополем
(розірване після Естонської кризи православ'я), а також підтримує скликання Всеправославного
Собору. В обмін на гальмування вже обговореної "дорожньої карти" для української автокефалії.
Варфоломій свою частину виконав - при Ющенко шлях до Томосу закрився.
А от москалі, як і завжди прокинули партнерів, відмовившись їхати на Собор у останню хвилину  :smilie1:
Константинопольский Патріарх відчув себе лохом, якого розвели на базарі...
  об этом уже давно известно - кацапье само себе это организовало, прокиув Патриарха с Собором. Но там и Ющ не в белом пальте, потому что улетел на пожары со встречи с Патрирхом, оставив последнего на попечение гундяя, который тогда был главный по связям и тоже таблом торговал с Киеве. Вот гундяй тогда Собором и купил Варфоломея, а позже поокинул

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #438 : Листопада 16, 2018, 11:09:09 23:09 »
Можете смiятися, але в iнформацiйному полi Украiни... па-рашнi сатанiсти поки що намагаються звернути на себе увагу.
Телеканал Iнтер пiiшов ва-банк та видав на гора нове чудо - 10 хв.  ролик Р-УПЦ-М - "Слово Пастиря".
Звiсно, що вся та облуда робиться за грошi раскольника Гундяя, котрий думае, що на нього у нас всi моляться.
Але час Гундяя сходить - Онухрiй... викидае останнi грошi на пропаганду себе, коханого.

Шедевр...
 :smilie7:

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #439 : Листопада 17, 2018, 09:42:13 09:42 »
... об этом уже давно известно - кацапье само себе это организовало, прокиув Патриарха с Собором. Но там и Ющ не в белом пальте, потому что улетел на пожары со встречи с Патрирхом, оставив последнего на попечение гундяя, который тогда был главный по связям и тоже таблом торговал с Киеве. Вот гундяй тогда Собором и купил Варфоломея, а позже поокинул
Не совсем так.
Варфоломей в 2008 приехал в Киев не каштанами любоваться. Очевидно была проделана подготовка
к объявлению начала процедуры. Кацапам надо было и они сделали  "предложение от которого нельзя
отказаться". Потому Ющ и поехал на пожары, что понял невозможность перебить ставку Москвы.
А вот прокидывать Патриарха, Гундяю никак не надо было. Память у старца оказалась хорошая  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #440 : Листопада 17, 2018, 04:20:10 16:20 »
А баба Яга - проти!
Можете або смiятися, або спiвчувати... Армянська апостольська церква виступае проти надання Томосу Укр. церквi.
https://censor.net.ua/news/3097452/armyanskaya_apostolskaya_tserkov_ne_podderjivaet_sozdaniya_v_ukraine_pomestnoyi_tserkvi_glava_tserkvi
Це ж як треба лизати сраку растрiге Гундяю - мабудь, що не лише армяни мають "власну" думку...
Взагалi,  дивно, яким чином ААЦ до Украiни й Томосу.?.
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Все про Томос
« Reply #441 : Листопада 17, 2018, 04:48:00 16:48 »
А баба Яга - проти!
Можете або смiятися, або спiвчувати... Армянська апостольська церква виступае проти надання Томосу Укр. церквi.
https://censor.net.ua/news/3097452/armyanskaya_apostolskaya_tserkov_ne_podderjivaet_sozdaniya_v_ukraine_pomestnoyi_tserkvi_glava_tserkvi
Це ж як треба лизати сраку растрiге Гундяю - мабудь, що не лише армяни мають "власну" думку...
Взагалi,  дивно, яким чином ААЦ до Украiни й Томосу.?.

 :smilie7:

Ага
Интересно еще что думает Ватикан и конфедерация шаманов Казахстана

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #442 : Листопада 17, 2018, 04:54:43 16:54 »
Ага
Интересно еще что думает Ватикан и конфедерация шаманов Казахстана
:smiley24:
Я еще могу понять, когда Кирилл-Гундяев бесится - все таки 18.000 приходов УПЦ-РПЦ-МП - это серьезный капитал для Кремлевской РПЦ.
Но каким боком тут Армянская Церковь?...
Неужели Гундяев через телевизор внушил Каталикосу... что он должен идти в одной колонне с РПЦ?..
Вот уж ситуация, как анекдот - и что на этот высер Варфоломей скажет?..
Может, послать нам этого Католикоса... подальше в Кремль - пусть там вместе с растригой Гундяем "Комаринскую" пляшет.
 :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #443 : Листопада 17, 2018, 08:17:42 20:17 »
Я чекаю на 22 число, щоб все відбулося без ексцесів. І дуже хочу почути офіційну реакцію УГКЦ.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Все про Томос
« Reply #444 : Листопада 17, 2018, 09:06:21 21:06 »
Я чекаю на 22 число, щоб все відбулося без ексцесів. І дуже хочу почути офіційну реакцію УГКЦ.

До этого думаю будет очень долго

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #445 : Листопада 17, 2018, 10:25:07 22:25 »
Я чекаю на 22 число, щоб все відбулося без ексцесів. І дуже хочу почути офіційну реакцію УГКЦ.

Не будуть вони давати офіційних коментарів на тему автокефалії, вже Святослав казав про це.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #446 : Листопада 17, 2018, 10:26:11 22:26 »
Я чекаю на 22 число, щоб все відбулося без ексцесів. І дуже хочу почути офіційну реакцію УГКЦ.

До этого думаю будет очень долго

Ну, тут деякі речі відбуваються такі, які мені не подобаються. Я маю на увазі Львів. Не хочу поки що озвучувати, надіюся на здоровий глузд більшості священників, керівництва і Святослава Шевчука особисто.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #447 : Листопада 17, 2018, 10:27:29 22:27 »
Я чекаю на 22 число, щоб все відбулося без ексцесів. І дуже хочу почути офіційну реакцію УГКЦ.

Не будуть вони давати офіційних коментарів на тему автокефалії, вже Святослав казав про це.

Вони змушені будуть це зробити. Вони не можуть це не прокоментувати.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #448 : Листопада 17, 2018, 10:32:53 22:32 »
Я чекаю на 22 число, щоб все відбулося без ексцесів. І дуже хочу почути офіційну реакцію УГКЦ.

Не будуть вони давати офіційних коментарів на тему автокефалії, вже Святослав казав про це.

Вони змушені будуть це зробити. Вони не можуть це не прокоментувати.

Чого це раптом ? Він вже казав, що церкви повинні працювати для України, але вони не втручатимуться у відносини між православними.

Це, звичайно, формально, але офіційних заяв, швидше за все, таки не буде.

А що там у Львові, хто мутить ?       

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #449 : Листопада 17, 2018, 10:57:13 22:57 »
Зараз знайду посилання на одне інтерв'ю. Це лише один священник, але інтерв'ю дуже знакове. Оремі тези у набагато гіршому формулюванні я чула вчора непублічно.