Автор Тема: Все про Томос  (Прочитано 106347 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #450 : Листопада 17, 2018, 10:59:46 22:59 »
http://vgolos.com.ua/articles/327098-revision-v1_331740.html


Проте цей процес несе в собі значущі виклики і, навіть, загрози. Один з них – це поглиблення в майбутньому розколу і відчуження між православними Церквами і всередині православних вірян, адже УПЦ МП зберігатиме ще довго свої позиції і масштаби впливу. Почнуться конфлікти на персональному рівні, у протистояннях окремих громад і парафій, у питаннях власності тощо. Адже єпископи – не якісь волонтери, що стануть трудитися Христа ради.
«Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів»
Тому зараз важливо пізнати мотиви, які стимулюють світську владу посилювати автокефальні процеси. Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів у березні 2019 р. У чомусь ця форсована боротьба за автокефалію нагадує попередню боротьбу вищої влади за безвіз: ті самі пафосні заяви, та сама тональність «спасіння» від можливого успішного результату, той самий популізм в риториці.
Тобто сучасному процесові автокефалізації Церкви явно бракує духовної глибини, моральної злагоди в суспільстві, чистоти і християнського світла при реалізації конфесійних стратегій перебудови православного соціуму в Україні. Є доволі прагматичне і навіть цинічне бажання політичних верховодів використати у своїх цілях настрої і бажання вірян. Парадоксом ситуації є те, що ідея томосу й автокефалії дуже популярна в греко-католицькій Галичині, бо тут більше грають патріотичні почуття галичан, які є традиційно сильними. Однак перевага політичного над духовно-конфесійним не завжди буває благодатною.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #451 : Листопада 17, 2018, 11:03:53 23:03 »
Я виділила з тексту те, що мене дуже насторожує, і що реально має місце у церковному середовищі. Це не поодинока думка, і висловлена вона в цьому інтерв'ю дуже м'яко. Порівняно з тим, що я чула вживу.
Я дуже сподіваюся, що здоровий глузд візьме верх, бо Святослав є дуже розумною людиною, і інтереси держави будуть мати перевагу над амбіціями.
На місці Президента я би звернула особливу увагу на це, бо сигнал дуже тривожний. Я не знаю, як це вирішити, але ігнорувати це не можна.
« Останнє редагування: Листопада 17, 2018, 11:12:53 23:12 від ксeня »

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #452 : Листопада 17, 2018, 11:22:00 23:22 »
Я чекаю на 22 число, щоб все відбулося без ексцесів. І дуже хочу почути офіційну реакцію УГКЦ.

До этого думаю будет очень долго

Ну, тут деякі речі відбуваються такі, які мені не подобаються. Я маю на увазі Львів. Не хочу поки що озвучувати, надіюся на здоровий глузд більшості священників, керівництва і Святослава Шевчука особисто.

Неужели русскомирствуют?

Я виклала вище те, що могла викласти.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #453 : Листопада 17, 2018, 11:36:35 23:36 »
Я виділила з тексту те, що мене дуже насторожує, і що реально має місце у церковному середовищі. Це не поодинока думка, і висловлена вона в цьому інтерв'ю дуже м'яко. Порівняно з тим, що я чула вживу.
Я дуже сподіваюся, що здоровий глузд візьме верх, бо Святослав є дуже розумною людиною, і інтереси держави будуть мати перевагу над амбіціями.
На місці Президента я би звернула особливу увагу на це, бо сигнал дуже тривожний. Я не знаю, як це вирішити, але ігнорувати це не можна.

Это ГК священники?
Ну так их мнение имеет примерно тот же вес как и крымского муфтия, на мой взгляд.
А  конкретно по интервью так это приблизительно из той же серии как мрии про такую себе вышиванково рушныкову Украину, страну пасичныков и жужащих хрущей. Такой себе Хобиленд. Очень распространен в среде культурной интеллигенции и время от времени проявляется в виде активного и я бы даже сказал агрессивного неприятия поп и любой другой маскультуры (танцевальной музыки, легкого чтива, развлекательного кино и пр). Эта культурная тусовка генерит "поэтическое кино", постмодерную литературу. Тоесть все что будет собирать награды по фестивалям , но никогда не соберет широкого потребителя. И конечно в этом будет виноват "тупой" потребитель, а не заумный автор.

Вот и здесь.
Им мало что делается дело, надо еще что бы это делалось исключительно из высших духовных побуждений каким нибудь кренделем в рубище занимающимся самобичеванием и питающимся исключительно сушеными акридами. Иначе все это не то, недостаточно замечательно для их высокотребовательного вкуса.

Результат повального увлечения такой точкой зрения нашей элиты мы наблюдаем в реале - практически полное отсутствие украинского маскульта каковой народ повально замещает российским

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #454 : Листопада 17, 2018, 11:38:57 23:38 »
Я виділила з тексту те, що мене дуже насторожує, і що реально має місце у церковному середовищі.

Это чистой воды вражеский пропагандон. А вы спросите у таких в каком году и в каком месяце Президент должен был двинуть процесс, что-бы они не орали «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів».

Когдабы это не двинулось , они бы орали тоже. И что-бы не делал Президент , буквально все полезное для страны вписывается в формулу «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів». Это и есть вражий пропагандон.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #455 : Листопада 17, 2018, 11:46:53 23:46 »
Я виділила з тексту те, що мене дуже насторожує, і що реально має місце у церковному середовищі.

Это чистой воды вражеский пропагандон. А вы спросите у таких в каком году и в каком месяце Президент должен был двинуть процесс, что-бы они не орали «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів».

Когдабы это не двинулось , они бы орали тоже. И что-бы не делал Президент , буквально все полезное для страны вписывается в формулу «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів». Это и есть вражий пропагандон.

100%

Причем если его спросить "а что конкретно, когда и как надо было делать" он не ответит

Кстати
Я бы не был так уверен что прям шпиен, хотя конечно в УГКЦ понапихано гебистов не меньше чем в православных, только они на, скажем так, нелегальном положении.
Думаю может обычный зрадофил, хочет чегото чего сам не поймет, толи пирожков с повидлом то ли зарезать кого нибудь
« Останнє редагування: Листопада 17, 2018, 11:57:33 23:57 від div »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #456 : Листопада 18, 2018, 12:08:35 00:08 »
А, я  це бачив раніше, але не став читати до кінця. Там в більшості якісь чисто кон'юнктурні речі, хоча кадр ніби б'є в першу чергу на духовність. 

Йому варто би було поменше розводитись на політичні теми, та про інтереси влади. В ГКЦ, до речі вже було достатньо випадків, коли священники навіть лізли в агітацію за якихось мутних кандидатів, так що потім начальство мусіло виправдовуватись.

Пару місяців тому навіть десь читав про якогось ГК священника, що за Макаку публічно топив  :fp2 

 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #457 : Листопада 18, 2018, 09:09:17 09:09 »
Проблема не в одному священнику, чи двох. Виглядає, що проблема значно ширша. Мене ця проблема цікавить тільки в аспекті впливу на виборця. А вплив цей величезний, я не перебільшую.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #458 : Листопада 18, 2018, 09:33:11 09:33 »
Проблема не в одному священнику, чи двох. Виглядає, що проблема значно ширша. Мене ця проблема цікавить тільки в аспекті впливу на виборця. А вплив цей величезний, я не перебільшую.

Та мы в курсе Макакиных рейтингов на западной. И я практически не сомневаюсь что немалая их доля обусловлена такими вот мудаками. Но в любом случае целевая аудитория томоса ходит не в УГК храмы

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #459 : Листопада 18, 2018, 09:59:09 09:59 »
Проблема не в одному священнику, чи двох. Виглядає, що проблема значно ширша. Мене ця проблема цікавить тільки в аспекті впливу на виборця. А вплив цей величезний, я не перебільшую.

Та мы в курсе Макакиных рейтингов на западной. И я практически не сомневаюсь что немалая их доля обусловлена такими вот мудаками. Но в любом случае целевая аудитория томоса ходит не в УГК храмы

Та ну, в макаки рейтинги тут ніякі, не в тому справа. І один такий мудак теж погоди не робить. Я остерігаюся мовчання керівництва УГКЦ і неприсікання зародків такого от, як викладено вище.Щоб це не стало масовим явищем, бо тенденція до того спостерігається. Вселяє оптимізм позиція Гудзяка, але я би ще хотіла почути Святослава.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Все про Томос
« Reply #460 : Листопада 18, 2018, 10:33:14 10:33 »
Я виділила з тексту те, що мене дуже насторожує, і що реально має місце у церковному середовищі.

Это чистой воды вражеский пропагандон. А вы спросите у таких в каком году и в каком месяце Президент должен был двинуть процесс, что-бы они не орали «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів».

Когдабы это не двинулось , они бы орали тоже. И что-бы не делал Президент , буквально все полезное для страны вписывается в формулу «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів». Это и есть вражий пропагандон.
Коли я нещодавно писав, що у Львові тотальний пісєц в головах виборців, ось приблизно таких як оцей піп-мудозвон і мав на увазі. Почитайте висери того ж Лівандовича на упячці. Лютою ненавистю ненавидить не Ху№ла, а Пороха, причому саме за те, за що мав би його підтримувати. За захист української мови та української державності. Аргументи приблизно такі самі, як у дятла  Івана Гаваня: не торкаючись суті, того, що робиться, намагається обісрати мотиви дій президента. І їм насрати на те, що при цьому обсираються і життєво важливі для України речі.

Може я й помиляюсь, але це дуже схоже на ревнощі, густо замішані на шкурному інтересі. Й Сволота, й УГКЦ звикли бути борцями за українські інтереси. При цьому туди прибилось чимало таких, які просто й не напрягаючись варять на цій боротьбі собі на хатинки та мафинки. Хто депутатом стане, хто до Риму чи Канади поїде на діаспорні грошики. Результат боротьби їх менше за все цікавить, їх цікавить їхнє місце в боротьбі. І цим мудозвонам дуже не подобається, коли на їхньому електоральному полі починає хтось інший пастись.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #461 : Листопада 18, 2018, 10:37:33 10:37 »
Я виділила з тексту те, що мене дуже насторожує, і що реально має місце у церковному середовищі.

Это чистой воды вражеский пропагандон. А вы спросите у таких в каком году и в каком месяце Президент должен был двинуть процесс, что-бы они не орали «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів».

Когдабы это не двинулось , они бы орали тоже. И что-бы не делал Президент , буквально все полезное для страны вписывается в формулу «Як це не прикро, але тут явно проглядає кон’юнктурно-політичний інтерес президентської влади сподобатися виборцеві напередодні майбутніх президентських виборів». Это и есть вражий пропагандон.
Коли я нещодавно писав, що у Львові тотальний пісєц в головах виборців, ось приблизно таких як оцей піп-мудозвон і мав на увазі. Почитайте висери того ж Лівандовича на упячці. Лютою ненавистю ненавидить не Ху№ла, а Пороха, причому саме за те, за що мав би його підтримувати. За захист української мови та української державності. Аргументи приблизно такі самі, як у дятла  Івана Гаваня: не торкаючись суті, того, що робиться, намагається обісрати мотиви дій президента. І їм насрати на те, що при цьому обсираються і життєво важливі для України речі.

Може я й помиляюсь, але це дуже схоже на ревнощі, густо замішані на шкурному інтересі. Й Сволота, й УГКЦ звикли бути борцями за українські інтереси. При цьому туди прибилось чимало таких, які просто й не напрягаючись варять на цій боротьбі собі на хатинки та мафинки. Хто депутатом стане, хто до Риму чи Канади поїде на діаспорні грошики. Результат боротьби їх менше за все цікавить, їх цікавить їхнє місце в боротьбі. І цим мудозвонам дуже не подобається, коли на їхньому електоральному полі починає хтось інший пастись.

Так, це правда.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #462 : Листопада 18, 2018, 10:41:22 10:41 »
Коли я нещодавно писав, що у Львові тотальний пісєц в головах виборців, ось приблизно таких як оцей піп-мудозвон і мав на увазі. Почитайте висери того ж Лівандовича на упячці. Лютою ненавистю ненавидить не Ху№ла, а Пороха, причому саме за те, за що мав би його підтримувати. За захист української мови та української державності. Аргументи приблизно такі самі, як у дятла  Івана Гаваня: не торкаючись суті, того, що робиться, намагається обісрати мотиви дій президента. І їм насрати на те, що при цьому обсираються і життєво важливі для України речі.

Може я й помиляюсь, але це дуже схоже на ревнощі, густо замішані на шкурному інтересі. Й Сволота, й УГКЦ звикли бути борцями за українські інтереси. При цьому туди прибилось чимало таких, які просто й не напрягаючись варять на цій боротьбі собі на хатинки та мафинки. Хто депутатом стане, хто до Риму чи Канади поїде на діаспорні грошики. Результат боротьби їх менше за все цікавить, їх цікавить їхнє місце в боротьбі. І цим мудозвонам дуже не подобається, коли на їхньому електоральному полі починає хтось інший пастись.

Тыща процентов

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #463 : Листопада 18, 2018, 10:43:12 10:43 »
Проблема не в одному священнику, чи двох. Виглядає, що проблема значно ширша. Мене ця проблема цікавить тільки в аспекті впливу на виборця. А вплив цей величезний, я не перебільшую.

Та мы в курсе Макакиных рейтингов на западной. И я практически не сомневаюсь что немалая их доля обусловлена такими вот мудаками. Но в любом случае целевая аудитория томоса ходит не в УГК храмы

Та ну, в макаки рейтинги тут ніякі, не в тому справа. І один такий мудак теж погоди не робить. Я остерігаюся мовчання керівництва УГКЦ і неприсікання зародків такого от, як викладено вище.Щоб це не стало масовим явищем, бо тенденція до того спостерігається. Вселяє оптимізм позиція Гудзяка, але я би ще хотіла почути Святослава.

Так чего конкретно касаюся опасения?
Рейтинга власти, влияния на процесс томоса, выбор условного бойка. Я не пойму конкретики.

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #464 : Листопада 18, 2018, 11:14:55 11:14 »
...Почитайте висери того ж Лівандовича на упячці. Лютою ненавистю ненавидить не Ху№ла, а Пороха, причому саме за те, за що мав би його підтримувати. За захист української мови та української державності. Аргументи приблизно такі самі, як у дятла  Івана Гаваня: не торкаючись суті, того, що робиться, намагається обісрати мотиви дій президента...
+100
Десь пару років воно волало в унісон з підхуйловськими зрадойобами ФУПа і раділо "широкій підтримці" .
Тим самим займався і супер-воєн Фінікс. Зараз, коли юльки скинули маски і вже відкрито транслюють
хуйловську пропаганду він спробував щось вякнути проти, і настільки швидко став "каратєлєм-радікалом",
що аж сам охренів  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #465 : Листопада 18, 2018, 11:59:53 11:59 »
ГКЦ на Західній Україні в силу свого кількісного домінування стало в певному сенсі 'офіційною релігією', відповідно там все частіше почали лізти на поверхню якісь мудаки, які повчають оточення навіть в тих питаннях, де духовним особам треба би взагалі поменше патякати. Така собі місцева гундяївщина  :smilie7:   

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #466 : Листопада 18, 2018, 12:18:20 12:18 »
Проблема не в одному священнику, чи двох. Виглядає, що проблема значно ширша. Мене ця проблема цікавить тільки в аспекті впливу на виборця. А вплив цей величезний, я не перебільшую.

Та мы в курсе Макакиных рейтингов на западной. И я практически не сомневаюсь что немалая их доля обусловлена такими вот мудаками. Но в любом случае целевая аудитория томоса ходит не в УГК храмы

Та ну, в макаки рейтинги тут ніякі, не в тому справа. І один такий мудак теж погоди не робить. Я остерігаюся мовчання керівництва УГКЦ і неприсікання зародків такого от, як викладено вище.Щоб це не стало масовим явищем, бо тенденція до того спостерігається. Вселяє оптимізм позиція Гудзяка, але я би ще хотіла почути Святослава.

Так чего конкретно касаюся опасения?
Рейтинга власти, влияния на процесс томоса, выбор условного бойка. Я не пойму конкретики.

Розгортання антипрезидентської кампанії.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #467 : Листопада 18, 2018, 12:21:42 12:21 »
А баба Яга - проти!
Можете або смiятися, або спiвчувати... Армянська апостольська церква виступае проти надання Томосу Укр. церквi.
https://censor.net.ua/news/3097452/armyanskaya_apostolskaya_tserkov_ne_podderjivaet_sozdaniya_v_ukraine_pomestnoyi_tserkvi_glava_tserkvi
Це ж як треба лизати сраку растрiге Гундяю - мабудь, що не лише армяни мають "власну" думку...
Взагалi,  дивно, яким чином ААЦ до Украiни й Томосу.?.
 :smilie7:

Виглядає, що це наші рідні медіапиздотники понапридумували про вірмен  :fp2


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Все про Томос
« Reply #468 : Листопада 18, 2018, 12:21:56 12:21 »
ГКЦ на Західній Україні в силу свого кількісного домінування стало в певному сенсі 'офіційною релігією', відповідно там все частіше почали лізти на поверхню якісь мудаки, які повчають оточення навіть в тих питаннях, де духовним особам треба би взагалі поменше патякати. Така собі місцева гундяївщина  :smilie7:   
Гундяй в порівнянні з цим довбодятлом Іваном Гаваньом ще великий мислитель. Бо з точки зору інтересів російської імперії Гундяй якраз в більшості питань все робить правильно. А піп Іван несе пургу, яка ні в які ворота не лізе.

Це якби попидло почало Володимира Великого проклинати, бо він мовляв християнство на Русь приніс не з духовних мотивів, а щоб електорату сподобатись  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #469 : Листопада 18, 2018, 12:26:01 12:26 »

Розгортання антипрезидентської кампанії.

Так она давно развернута
Юлькота со свободовцами давно топят в унисон не сомневаюсь и что и раньше местные попы не за Пороха агитировали. Так что это не розгортання, а попытка обосрать очередное безусловное достижение.
А насчет "непопулярности" Тимокаки на западенщине то меня терзают смутные сомнения. Свобода и Садовой у нее конечно отожрали часть рейтинга, но зуб даю что она там в первых рядках в отличии от Порошенко

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Все про Томос
« Reply #470 : Листопада 18, 2018, 12:30:40 12:30 »

Розгортання антипрезидентської кампанії.

Так она давно развернута
Юлькота со свободовцами давно топят в унисон не сомневаюсь и что и раньше местные попы не за Пороха агитировали. Так что это не розгортання, а попытка обосрать очередное безусловное достижение.
А насчет "непопулярности" Тимокаки на западенщине то меня терзают смутные сомнения. Свобода и Садовой у нее конечно отожрали часть рейтинга, но зуб даю что она там в первых рядках в отличии от Порошенко
Таки в перших.
Не здивуюсь, якщо Макака на Львівщині набере більше за Садового та Кошулинського.
В принципі вони самі вирили собі яму. Їхні програми та заклики нічим від макакачих не відрізняються, тому нема сенсу за них голосувати. Макака верещить те саме, що й вони, але голосніше. Тому й отримає їх електорат.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #471 : Листопада 18, 2018, 12:33:26 12:33 »

Розгортання антипрезидентської кампанії.

Так она давно развернута
Юлькота со свободовцами давно топят в унисон не сомневаюсь и что и раньше местные попы не за Пороха агитировали. Так что это не розгортання, а попытка обосрать очередное безусловное достижение.
А насчет "непопулярности" Тимокаки на западенщине то меня терзают смутные сомнения. Свобода и Садовой у нее конечно отожрали часть рейтинга, но зуб даю что она там в первых рядках в отличии от Порошенко

Ви мене не зрозуміли. Якщо церква долучиться до цієї кампанії, я це мала на увазі. Церква має тут домінуючий вплив у селах і малих містечках, а це більшість виборців.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #472 : Листопада 18, 2018, 12:35:18 12:35 »

Розгортання антипрезидентської кампанії.

Так она давно развернута
Юлькота со свободовцами давно топят в унисон не сомневаюсь и что и раньше местные попы не за Пороха агитировали. Так что это не розгортання, а попытка обосрать очередное безусловное достижение.
А насчет "непопулярности" Тимокаки на западенщине то меня терзают смутные сомнения. Свобода и Садовой у нее конечно отожрали часть рейтинга, но зуб даю что она там в первых рядках в отличии от Порошенко
Таки в перших.
Не здивуюсь, якщо Макака на Львівщині набере більше за Садового та Кошулинського.
В принципі вони самі вирили собі яму. Їхні програми та заклики нічим від макакачих не відрізняються, тому нема сенсу за них голосувати. Макака верещить те саме, що й вони, але голосніше. Тому й отримає їх електорат.

Та ні, не думаю, що макака тут візьме більшість. Швидше Кошулинський.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Все про Томос
« Reply #473 : Листопада 18, 2018, 12:38:13 12:38 »

Розгортання антипрезидентської кампанії.

Так она давно развернута
Юлькота со свободовцами давно топят в унисон не сомневаюсь и что и раньше местные попы не за Пороха агитировали. Так что это не розгортання, а попытка обосрать очередное безусловное достижение.
А насчет "непопулярности" Тимокаки на западенщине то меня терзают смутные сомнения. Свобода и Садовой у нее конечно отожрали часть рейтинга, но зуб даю что она там в первых рядках в отличии от Порошенко
Таки в перших.
Не здивуюсь, якщо Макака на Львівщині набере більше за Садового та Кошулинського.
В принципі вони самі вирили собі яму. Їхні програми та заклики нічим від макакачих не відрізняються, тому нема сенсу за них голосувати. Макака верещить те саме, що й вони, але голосніше. Тому й отримає їх електорат.

Та ні, не думаю, що макака тут візьме більшість. Швидше Кошулинський.
Поживемо - побачимо. Може Кошулинський й набере більше, але не набагато.

Та й з точки зору здорового глузду: для чого голосувати за Кошулинського, якщо він все одно не має шансів, а пропонує рівно те саме, що й Макака?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #474 : Листопада 18, 2018, 12:38:32 12:38 »
Не думаю, що ГКЦ як структура буде долучатись до антипрезидентського движу. Але всілякі сиромудрі попики на місцях запросто можуть підсирати.   

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #475 : Листопада 18, 2018, 12:44:12 12:44 »

Це якби попидло почало Володимира Великого проклинати, бо він мовляв християнство на Русь приніс не з духовних мотивів, а щоб електорату сподобатись  :weep:

Тоді вже не електорату , а майбутньому свекру ( візантійському імператору)  :smilie5:
В історичній літературі це ніколи не приховували.
З електоратом навпаки, довелось проводити просвітницьки семінари за участю військової дружини.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Все про Томос
« Reply #476 : Листопада 18, 2018, 12:46:49 12:46 »
Не думаю, що ГКЦ як структура буде долучатись до антипрезидентського движу. Але всілякі сиромудрі попики на місцях запросто можуть підсирати.

Я от теж не хотіла би думати, але не впевнена ні в чому. Більше того, я побачила тенденції, які є масовими, а не поодинокими. Дуже хочу помилятися. Ми всі побачимо скоро, чи мають мої страхи підстави.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #477 : Листопада 18, 2018, 12:53:52 12:53 »

Розгортання антипрезидентської кампанії.

Так она давно развернута
Юлькота со свободовцами давно топят в унисон не сомневаюсь и что и раньше местные попы не за Пороха агитировали. Так что это не розгортання, а попытка обосрать очередное безусловное достижение.
А насчет "непопулярности" Тимокаки на западенщине то меня терзают смутные сомнения. Свобода и Садовой у нее конечно отожрали часть рейтинга, но зуб даю что она там в первых рядках в отличии от Порошенко

Ви мене не зрозуміли. Якщо церква долучиться до цієї кампанії, я це мала на увазі. Церква має тут домінуючий вплив у селах і малих містечках, а це більшість виборців.

Да не, я все прекрасно понял
Я просто говорю что этот поп и иже и раньше не агитировали за президента 100%
Аудитория этого попа и целевая аудитория томоса не пересекаются вообще никак.
Ну это всеравно что опасаться что какаято первичка Батькивщины будет начнет против Порошенко агитировать.

Аудитория томоса это православные, причем часто посещающие церковь и никак не ГК. Вот их мнение и интересует. А мнение католиков, протестантов, униатов, мусульман и пр никак от развития ситуации по томосу не зависит. Он на них просто не влияет. Поэтому мнение этого попа и его фракции в ГК изза томоса никак не изменяется. Что они раньше подсирали то и теперь делают, и будут делать.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Все про Томос
« Reply #478 : Листопада 18, 2018, 12:55:30 12:55 »
Не думаю, що ГКЦ як структура буде долучатись до антипрезидентського движу. Але всілякі сиромудрі попики на місцях запросто можуть підсирати.

Я от теж не хотіла би думати, але не впевнена ні в чому. Більше того, я побачила тенденції, які є масовими, а не поодинокими. Дуже хочу помилятися. Ми всі побачимо скоро, чи мають мої страхи підстави.

Если ГК официально выступит против автокефалии то это будет эпик фейл. И еще не известно кому они больше таким подосрут, президенту или себе

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Все про Томос
« Reply #479 : Листопада 18, 2018, 01:05:04 13:05 »
Не думаю, що ГКЦ як структура буде долучатись до антипрезидентського движу. Але всілякі сиромудрі попики на місцях запросто можуть підсирати.

Я от теж не хотіла би думати, але не впевнена ні в чому. Більше того, я побачила тенденції, які є масовими, а не поодинокими. Дуже хочу помилятися. Ми всі побачимо скоро, чи мають мої страхи підстави.

Ну в нас в Києві перші особи офіційно під час проповіді заявляють, що треба підходити до виборів відповідально, не вестись на популізм і інші в принципі правильні речі. Сподіваюсь, що і на місця підуть відповідні директиви.

Але припускаю, що галичанська хитросракість вносить свої корективи на ЗУ :smilie2: