Автор Тема: Все про Томос  (Прочитано 106357 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #120 : Вересня 19, 2018, 07:59:54 07:59 »

Так что сейчас Константинопольский патриархат по отношению к Украинской церкви только восстанавливает историческую справедливость и исправляет собственную ошибку 332-летней давности.
Ми це добре розумiемо.
А для Онухрiя та Гундяя треба буде... окрема палата в божевiльнi - саме вони той гвалт пiдняли.
Менi приемно дивитись, коли Кремл. паскуду Кiсельова вже штирить вiд "так званоi автокефалii" - варто лише уявити - 18.000 приходiв УПЦ МП (РПЦ-У) перейдуть у пiдпорядкування новоi Церкви.
За якi грошi Гундяев буде свiй бiзнес тримати, Кремлю вiдстьогувати, кавалькади элiтних авто тримати й банкети робити?.
А ще страшно подумати, коли Лавра раптом перейде пiд Киiв та всi грошi правовiрних пiдуть на пiдтримку фашистськоi хунти й палача Петю та його клiку...
Словом, нiчого цiкавого та приемного вiд томосу... чекати не варто.
Для скрепних ординцiв, якi звикли, що РПЦ - завжди була чi не едина Церква в Свiтi, яка завжди була поруч iз Владою.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 19, 2018, 10:50:41 10:50 від Бувалий »

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #121 : Вересня 19, 2018, 08:34:54 08:34 »
Ще на початку вісімнадцятого століття Московське царство було данником Кримського ханства,яке,в свою чергу,було васалом Османської імперії .Чомусь історик Лілія Гайдар цього не пише.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #122 : Вересня 19, 2018, 10:54:38 10:54 »
Ще на початку вісімнадцятого століття Московське царство було данником Кримського ханства,яке,в свою чергу,було васалом Османської імперії .
Чомусь історик Лілія Гайдар цього не пише.
Тодi, виходить, й Росii не було - Московская кольцевая дорога... ото й вся територiя Московii...
 :moskali:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #123 : Вересня 19, 2018, 01:04:36 13:04 »
Константинополь офіційно розпочав процедуру надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Це підтвердили екзархи Вселенського патріархату під час зустрічі з Президентом Петром Порошенком. Конкретні терміни Архієпископи не назвали, проте запевнили - процес на фінішній прямій. Не дивлячись на тиск з боку Москви.
Екзархи Константинополя заявили - заради миру і єдності українського православ'я готові зустрічатися з представниками усіх конфесій. В тому числі, з Української православної церкви Московського патріархату. Проте, ці зустрічі не змінять рішення Константинополя про надання автокефалії.





Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #124 : Вересня 20, 2018, 06:47:28 06:47 »



И это очень серьезно и влечет за собой большие последствия , потому что никакая анафема , ни какая канонизация проведенные РПЦ не имеет ни какой церковной силы ,  потому что РПЦ- самозванцы.
« Останнє редагування: Вересня 20, 2018, 07:05:32 07:05 від Южанин »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #125 : Вересня 20, 2018, 07:00:35 19:00 »
А  я вот думаю , а как теперь быть с тем , что 500 лет никому не приходило в голову спросить у самозванцев документы о том , что они являются церковью. Одна только Украина в 21 веке догадалась спросить "а вы кто?" Все их выходки , типа с анафемой Мазепы или Филарета не имеют совершенно ни какой силы. И Украина получается сегодня получает раньше Москвы документ , что является церковью. У Московии здесь изначально не было никакого патриархата. Они никто и зовут их никак.  Государство Украина должно отреагировать на это обстоятельство. Пускай в судебном порядке подтвердят , что имели 27 лет право на льготы или выпятят все стране пребывания за 27 лет.  Да и пребывание сектантов в лаврах тоже как-то не законное уже сегодня.  :smilie7: Налоговые льготы прочие финансовые преференции это уже дела светские. И за обман государства нужно отвечать.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #126 : Вересня 20, 2018, 07:08:29 19:08 »
А  я вот думаю , а как теперь быть с тем , что 500 лет никому не приходило в голову спросить у самозванцев документы о том , что они являются церковью. Одна только Украина в 21 веке догадалась спросить "а вы кто?" Все их выходки , типа с анафемой Мазепы или Филарета не имеют совершенно ни какой силы. И Украина получается сегодня получает раньше Москвы документ , что является церковью. У Московии здесь изначально не было никакого патриархата. Они никто и зовут их никак.  Государство Украина должно отреагировать на это обстоятельство. Пускай в судебном порядке подтвердят , что имели 27 лет право на льготы или выпятят все стране пребывания за 27 лет.  Да и пребывание сектантов в лаврах тоже как-то не законное уже сегодня.  :smilie7:

Що ти називаєш «сектою»? Україна — світська держава, і чи є томос, чи нема — для держави немає значення, тільки для самої церкви. Всі релігії мають рівні права. Інша справа, що МП вже давно пора було заборонити як агента країни-агресора.

До речі, щодо рівності релігій: чому в нашій світській державі є якісь незрозумілі вихідні, що співпадають з святами однієї з церков? Що за маячня? Чому якесь «різдво» має святкувати вся країна, яка нібито «світська»? Це неподобство.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #127 : Вересня 20, 2018, 07:36:51 19:36 »

Що ти називаєш «сектою»? Україна — світська держава,

Ты чего перекручиваешь? Украина как раз томос получает, а вот у Гундяевской банды клоунов документов подтверждающих то , что они церковь не было и нет. А потому никаких патриархатов у секты не было и быть не может.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #128 : Вересня 20, 2018, 08:06:51 20:06 »
Ты чего перекручиваешь?
Украина как раз томос получает, а вот у Гундяевской банды клоунов документов подтверждающих то , что они церковь не было и нет.
А потому никаких патриархатов у секты не было и быть не может.
РПЦ... всегда  была государевой сектой - все попы и церковная элита... были на карандаше в КГБ и понимали, что с Властями нужно быть откровенными.
Гундяев и Хуйло  - лучшие друзья и потому не стоит ждать чуда, что раскольники... перестанут бурчать на УПЦ.
Песнопения еще долго буду травить душу и сердца верян, а Гундяй... - набивать карманы и молиться за здравие Хуйла.
 :moskali:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #129 : Вересня 20, 2018, 08:48:11 20:48 »

Що ти називаєш «сектою»? Україна — світська держава,

Ты чего перекручиваешь? Украина как раз томос получает, а вот у Гундяевской банды клоунов документов подтверждающих то , что они церковь не было и нет. А потому никаких патриархатов у секты не было и быть не может.

Я розумію, що гальмуєш, тому розтлумачу ще раз. З точки зору України як світської держави, томос — це ніщо взагалі. УПЦ КП, чи помісна УПЦ, чи гундяєвськ КГБ МП, чи свідки Ієгови, чи іудеї, чи іслам — для держави всі повинні бути рівними. Томос важливий тільки для виіуючих церкви, а не для громадян. І різдва всілякі державними святами бути не мають. Це — несправедливо і нетолерантно по відношенню по агностиків чи представників інших релігій. Це — діскримінація. Так зрозуміліше?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #130 : Вересня 20, 2018, 09:08:15 21:08 »

Що ти називаєш «сектою»? Україна — світська держава,

Ты чего перекручиваешь? Украина как раз томос получает, а вот у Гундяевской банды клоунов документов подтверждающих то , что они церковь не было и нет. А потому никаких патриархатов у секты не было и быть не может.

Я розумію, що гальмуєш, тому розтлумачу ще раз. З точки зору України як світської держави, томос — це ніщо взагалі. УПЦ КП, чи помісна УПЦ, чи гундяєвськ КГБ МП, чи свідки Ієгови, чи іудеї, чи іслам — для держави всі повинні бути рівними. Томос важливий тільки для виіуючих церкви, а не для громадян. І різдва всілякі державними святами бути не мають. Це — несправедливо і нетолерантно по відношенню по агностиків чи представників інших релігій. Це — діскримінація. Так зрозуміліше?

Честно говоря вы меня удивили скажем так, преднамеренной узостью мышления.
Очевидно что любая церковь это идеологическая организация ставящая своей целью прежде всего нормирование поведения своих сторонников. С такой точки зрения становится понятно что любое государство просто не может игнорировать наличие таких организаций на своей территории, особенно если такая церковь полностью контролируется госструктурами соседнего государства, особенно если это государство до крайней степени враждебно
И преднамеренно не замечать столь очевидной вещи по крайней мере странно и требует отдельного объяснения

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #131 : Вересня 20, 2018, 09:34:23 21:34 »
Честно говоря вы меня удивили скажем так, преднамеренной узостью мышления.
Очевидно что любая церковь это идеологическая организация ставящая своей целью прежде всего нормирование поведения своих сторонников. С такой точки зрения становится понятно что любое государство просто не может игнорировать наличие таких организаций на своей территории, особенно если такая церковь полностью контролируется госструктурами соседнего государства, особенно если это государство до крайней степени враждебно
И преднамеренно не замечать столь очевидной вещи по крайней мере странно и требует отдельного объяснения
+100
Сняли с языка.
Нам сейчас еще не хватало строить из себя девочку - Ой, у нас же церковь отделена от...Какое нам дело?  :fp
За  поребриком это просто еще одна спецслужба.


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #132 : Вересня 20, 2018, 09:44:44 21:44 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #133 : Вересня 20, 2018, 09:46:27 21:46 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #134 : Вересня 20, 2018, 09:54:41 21:54 »
 "Ердоган твердо сказав, що зробить все можливе", - Джемілєв заявив, що президент Туреччини всіляко сприяє отриманню Томосу про автокефалію України
 https://ua.censor.net.ua/n3087062

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв розповів, що інтенсивно обговорював із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом автокефалію Української Православної Церкви.

Відповідаючи на запитання про те, що є інформація, що кримські татари також розмовляли з владою Туреччини про отримання українською православною церквою автокефалії, Джемілєв заявив: "Так, у цьому напрямку у нас була дуже серйозна робота. Ми системно працювали і пояснювали Ердогану, як важливо для України і кримських татар, щоб в Україні була незалежна помісна православна церква. Я Ердогану в таких популярних термінах пояснював, мовляв, зараз Мекка для православних - Москва, а після Томосу і автокефалії української церкви нею стане Стамбул, тому і для вас це має політичне значення.

Коли ми літали 12 липня в Туреччину, то при мені прямо з літака Порошенко порозмовляв спочатку з Варфоломієм, а потім і з Ердоганом. Ердоган твердо сказав, що зробить все можливе і він впевнений, що в нього це вийде, й у нас буде автокефалія".

Коментуючи можливу ситуацію, що Путін міг переконати Ердогана, щоб той натиснув на патріарха Варфоломія, щоб не було Томосу, лідер кримських татар зазначив: "Це виключено. Ердоган не та людина, на якого можна натиснути. Думаю, що цього не може бути, тому що рішення про автокефалію вже остаточно прийнято.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #135 : Вересня 20, 2018, 09:57:08 21:57 »
Робота над Томосом почалася з моєї першої зустрічі з Патріархом Варфоломієм у 2014 році, - Порошенко
https://ua.censor.net.ua/n3087081

"Ми зберегли країну. Кремлівська "барбароса", путінський бліцкриг, план "Русская весна" - захлинулися", - Порошенко. ВIДЕО
https://ua.censor.net.ua/v3087122

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #136 : Вересня 20, 2018, 09:59:19 21:59 »

Честно говоря вы меня удивили скажем так, преднамеренной узостью мышления.
Очевидно что любая церковь это идеологическая организация ставящая своей целью прежде всего нормирование поведения своих сторонников. С такой точки зрения становится понятно что любое государство просто не может игнорировать наличие таких организаций на своей территории, особенно если такая церковь полностью контролируется госструктурами соседнего государства, особенно если это государство до крайней степени враждебно
И преднамеренно не замечать столь очевидной вещи по крайней мере странно и требует отдельного объяснения

Якщо прочитаєте уважніше мої дописи, то побачити, що я вважаю, що МП треба заборонити як агента країни агресора. Це має не впливати на світскість держави, гарантовану мені як громадянину та платнику податків конституцією. Якого біса мої податки йдуть на святкування церковних свят, до яких я не маю і не хочу мати відношення? Чому свята моєї релігії не є вихідними?

«Узость мишлєнія» — це не в мене, а в тих, хто вважає, що «цєль оправдиваєт срєдства». Я пропоную лише жити згідно Конституції, а не поділяти мракобесів на «секти» та «церкви».


До речі, я особисто дуже радий томосу, і сподіваюсь, що московська церква перетвориться на маргінальну організацію.

І ще одне «до речі», про яке мало хто говорить. Я побоююсь, що з переходом МП-попів до помісної УПЦ вони перенесуть туди всі свої порядки, і помісна церква буде більше схожа на МП, ніж на теперішній КП. Це буде сумно.
« Останнє редагування: Вересня 20, 2018, 10:02:37 22:02 від Фюмюлюх »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #137 : Вересня 20, 2018, 10:25:54 22:25 »
Я побоююсь, що з переходом МП-попів до помісної УПЦ вони перенесуть туди всі свої порядки, і помісна церква буде більше схожа на МП, ніж на теперішній КП. Це буде сумно.


Даремно, бо ці попи МП повинні виконувати церковні служби лише - українською мовою  і це тільки одне з правил української православної церкви КП. :smiley15:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #138 : Вересня 20, 2018, 10:31:36 22:31 »

Честно говоря вы меня удивили скажем так, преднамеренной узостью мышления.
Очевидно что любая церковь это идеологическая организация ставящая своей целью прежде всего нормирование поведения своих сторонников. С такой точки зрения становится понятно что любое государство просто не может игнорировать наличие таких организаций на своей территории, особенно если такая церковь полностью контролируется госструктурами соседнего государства, особенно если это государство до крайней степени враждебно
И преднамеренно не замечать столь очевидной вещи по крайней мере странно и требует отдельного объяснения

Якщо прочитаєте уважніше мої дописи, то побачити, що я вважаю, що МП треба заборонити як агента країни агресора. Це має не впливати на світскість держави, гарантовану мені як громадянину та платнику податків конституцією. Якого біса мої податки йдуть на святкування церковних свят, до яких я не маю і не хочу мати відношення? Чому свята моєї релігії не є вихідними?

Потому что в стране кроме вас живет еще куча народу которая празднует эти праздники, это элементарно. Как только таких как вы станет большинство празднование рождества, пасхи и пр отменят.
Поэтому же ваш прямолинейный путь про запрет МП будет контрпродуктивен. Светской государства означает лиш то что государство не руководствуется в своем функционировании церковными нормами и не более.

ЗЫ: Ваши опасения разделяю, но тут уж ничего не поделаешь. Не думаю что этот риск очень велик, хотя конечно он есть

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #139 : Вересня 20, 2018, 10:45:50 22:45 »

Потому что в стране кроме вас живет еще куча народу которая празднует эти праздники, это элементарно. Как только таких как вы станет большинство празднование рождества, пасхи и пр отменят.
Поэтому же ваш прямолинейный путь про запрет МП будет контрпродуктивен. Светской государства означает лиш то что государство не руководствуется в своем функционировании церковными нормами и не более.


Ну і нехай святкують, хто хоче. Нехай нададуть кожному право обирати собі п'ять вихідних на рік для святкування особистих свят. У всіх рівні права по конституції, однак у тих, кого ви називаєте (і вважаєте) «большінством» є права, яких немає у інших.

Світська держава має не спиратися на церковні норми — згоден. Але наша держава чомусь при визначенні вихідних на них спирається.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #140 : Вересня 20, 2018, 10:47:10 22:47 »
Я побоююсь, що з переходом МП-попів до помісної УПЦ вони перенесуть туди всі свої порядки, і помісна церква буде більше схожа на МП, ніж на теперішній КП. Це буде сумно.


Даремно, бо ці попи МП повинні виконувати церковні служби лише - українською мовою  і це тільки одне з правил української православної церкви КП. :smiley15:

Про українську мову я не сумніваюсь. Я не хотів би, щоб вони свої прейскуранти та бізнес-заборони принесли до КП.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #141 : Вересня 20, 2018, 10:48:54 22:48 »

Честно говоря вы меня удивили скажем так, преднамеренной узостью мышления.
Очевидно что любая церковь это идеологическая организация ставящая своей целью прежде всего нормирование поведения своих сторонников. С такой точки зрения становится понятно что любое государство просто не может игнорировать наличие таких организаций на своей территории, особенно если такая церковь полностью контролируется госструктурами соседнего государства, особенно если это государство до крайней степени враждебно
И преднамеренно не замечать столь очевидной вещи по крайней мере странно и требует отдельного объяснения

Якщо прочитаєте уважніше мої дописи, то побачити, що я вважаю, що МП треба заборонити як агента країни агресора. Це має не впливати на світскість держави, гарантовану мені як громадянину та платнику податків конституцією. Якого біса мої податки йдуть на святкування церковних свят, до яких я не маю і не хочу мати відношення? Чому свята моєї релігії не є вихідними?

«Узость мишлєнія» — це не в мене, а в тих, хто вважає, що «цєль оправдиваєт срєдства». Я пропоную лише жити згідно Конституції, а не поділяти мракобесів на «секти» та «церкви».


До речі, я особисто дуже радий томосу, і сподіваюсь, що московська церква перетвориться на маргінальну організацію.

І ще одне «до речі», про яке мало хто говорить. Я побоююсь, що з переходом МП-попів до помісної УПЦ вони перенесуть туди всі свої порядки, і помісна церква буде більше схожа на МП, ніж на теперішній КП. Це буде сумно.
Ваша радість з приводу томосу виглядала би трішечки щирішою, якби Ви хоча б в цій темі не воювали з українськими "мракобісами"  :gigi:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #142 : Вересня 20, 2018, 10:51:59 22:51 »

Потому что в стране кроме вас живет еще куча народу которая празднует эти праздники, это элементарно. Как только таких как вы станет большинство празднование рождества, пасхи и пр отменят.
Поэтому же ваш прямолинейный путь про запрет МП будет контрпродуктивен. Светской государства означает лиш то что государство не руководствуется в своем функционировании церковными нормами и не более.


Ну і нехай святкують, хто хоче. Нехай нададуть кожному право обирати собі п'ять вихідних на рік для святкування особистих свят. У всіх рівні права по конституції, однак у тих, кого ви називаєте (і вважаєте) «большінством» є права, яких немає у інших.

Світська держава має не спиратися на церковні норми — згоден. Але наша держава чомусь при визначенні вихідних на них спирається.

Голосуйте за партию с такой программой и она взяв большинство в ВР так и сделает, какие вопросы?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #143 : Вересня 20, 2018, 11:06:15 23:06 »

Що ти називаєш «сектою»? Україна — світська держава,

Ты чего перекручиваешь? Украина как раз томос получает, а вот у Гундяевской банды клоунов документов подтверждающих то , что они церковь не было и нет. А потому никаких патриархатов у секты не было и быть не может.

Я розумію, що гальмуєш, тому розтлумачу ще раз. З точки зору України як світської держави, томос — це ніщо взагалі. УПЦ КП, чи помісна УПЦ, чи гундяєвськ КГБ МП, чи свідки Ієгови, чи іудеї, чи іслам — для держави всі повинні бути рівними. Томос важливий тільки для виіуючих церкви, а не для громадян. І різдва всілякі державними святами бути не мають. Це — несправедливо і нетолерантно по відношенню по агностиків чи представників інших релігій. Це — діскримінація. Так зрозуміліше?

До жопи агностиків та інших нехристів   :smilie5:

І взагалі, треба внести в конституцію положення про християнські цінності в Україні   :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #144 : Вересня 20, 2018, 11:21:19 23:21 »

Що ти називаєш «сектою»? Україна — світська держава,

Ты чего перекручиваешь? Украина как раз томос получает, а вот у Гундяевской банды клоунов документов подтверждающих то , что они церковь не было и нет. А потому никаких патриархатов у секты не было и быть не может.

Я розумію, що гальмуєш, тому розтлумачу ще раз. З точки зору України як світської держави, томос — це ніщо взагалі. УПЦ КП, чи помісна УПЦ, чи гундяєвськ КГБ МП, чи свідки Ієгови, чи іудеї, чи іслам — для держави всі повинні бути рівними. Томос важливий тільки для виіуючих церкви, а не для громадян. І різдва всілякі державними святами бути не мають. Це — несправедливо і нетолерантно по відношенню по агностиків чи представників інших релігій. Це — діскримінація. Так зрозуміліше?

До жопи агностиків та інших нехристів   :smilie5:

І взагалі, треба внести в конституцію положення про християнські цінності в Україні   :smilie7:

Та щас

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #145 : Вересня 20, 2018, 11:30:57 23:30 »

Що ти називаєш «сектою»? Україна — світська держава,

Ты чего перекручиваешь? Украина как раз томос получает, а вот у Гундяевской банды клоунов документов подтверждающих то , что они церковь не было и нет. А потому никаких патриархатов у секты не было и быть не может.

Я розумію, що гальмуєш, тому розтлумачу ще раз. З точки зору України як світської держави, томос — це ніщо взагалі. УПЦ КП, чи помісна УПЦ, чи гундяєвськ КГБ МП, чи свідки Ієгови, чи іудеї, чи іслам — для держави всі повинні бути рівними. Томос важливий тільки для виіуючих церкви, а не для громадян. І різдва всілякі державними святами бути не мають. Це — несправедливо і нетолерантно по відношенню по агностиків чи представників інших релігій. Це — діскримінація. Так зрозуміліше?

До жопи агностиків та інших нехристів   :smilie5:

І взагалі, треба внести в конституцію положення про християнські цінності в Україні   :smilie7:

Та щас

Буде, буде. А то через пару десятиліть наші діти змушені будуть намаз робити по 5 разів на день  :smilie7:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #146 : Вересня 20, 2018, 11:36:34 23:36 »

Голосуйте за партию с такой программой и она взяв большинство в ВР так и сделает, какие вопросы?

За партію, яка буде дотримуватися Конституції? Добра порада, дякую.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #147 : Вересня 20, 2018, 11:37:45 23:37 »
Буде, буде. А то через пару десятиліть наші діти змушені будуть намаз робити по 5 разів на день  :smilie7:

А что, есть разница?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #148 : Вересня 20, 2018, 11:40:22 23:40 »
Ваша радість з приводу томосу виглядала би трішечки щирішою, якби Ви хоча б в цій темі не воювали з українськими "мракобісами"  :gigi:

Що означає «щирішою»? Мені церкви байдужі, я радію тому, що це прибере московського агента. Щодо мракобісів, то їхня українскість не може бути причиною симпатії. Ви ж не будете симпатизувати серійному вбивці, якщо він буде українським, я гадаю. Чи не так?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #149 : Вересня 20, 2018, 11:41:06 23:41 »

Голосуйте за партию с такой программой и она взяв большинство в ВР так и сделает, какие вопросы?

За партію, яка буде дотримуватися Конституції? Добра порада, дякую.

Партии не придерживаются конституции, они ее пишут