Автор Тема: Все про Томос  (Прочитано 106369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #150 : Вересня 20, 2018, 11:44:48 23:44 »
Буде, буде. А то через пару десятиліть наші діти змушені будуть намаз робити по 5 разів на день  :smilie7:

А что, есть разница?

Гм... Навіть не знаю, що сказати.   

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #151 : Вересня 20, 2018, 11:46:41 23:46 »
Буде, буде. А то через пару десятиліть наші діти змушені будуть намаз робити по 5 разів на день  :smilie7:

А что, есть разница?

Гм... Навіть не знаю, що сказати.

Естественно, что можно сказать за разницу если ее нет. Две секты иудаизма

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #152 : Вересня 20, 2018, 11:50:39 23:50 »
Буде, буде. А то через пару десятиліть наші діти змушені будуть намаз робити по 5 разів на день  :smilie7:

А что, есть разница?

Гм... Навіть не знаю, що сказати.

Естественно, что можно сказать за разницу если ее нет. Две секты иудаизма

 :fp2

Іудеї в курсі ?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #153 : Вересня 20, 2018, 11:54:19 23:54 »
Іудеї в курсі ?
Якщо з ними рахувати — то вже три секти.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #154 : Вересня 20, 2018, 11:56:10 23:56 »
А соросівські птєнци - це теж секта ?  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #155 : Вересня 21, 2018, 12:01:15 00:01 »
Буде, буде. А то через пару десятиліть наші діти змушені будуть намаз робити по 5 разів на день  :smilie7:

А что, есть разница?

Гм... Навіть не знаю, що сказати.

Естественно, что можно сказать за разницу если ее нет. Две секты иудаизма

 :fp2

Іудеї в курсі ?

Думаю да.  вообщето это широко известный факт. Если хочеш можеш называть не сектами, а ответвлениями

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #156 : Вересня 21, 2018, 12:59:28 00:59 »
Буде, буде. А то через пару десятиліть наші діти змушені будуть намаз робити по 5 разів на день  :smilie7:

А что, есть разница?

Гм... Навіть не знаю, що сказати.

Естественно, что можно сказать за разницу если ее нет. Две секты иудаизма

 :fp2

Іудеї в курсі ?

Думаю да.  вообщето это широко известный факт. Если хочеш можеш называть не сектами, а ответвлениями

Ну, коли кажуть, що щось всім відомо, найчастіше з аргументами складається не дуже переконливо  :smilie5:

Якраз сектами вони, з точки зору іудаїзму, цілком можливо, що і виглядають. А ось на рахунок відгалужень - звучить трохи дивно  :smilie11:

Я в курсі, що Христос і апостоли були єврейського походження і християнство зародилось в Іудеї (в мусульманстві навіть цих територіально-етнічних моментів немає). Але це зовсім нічого не доводить в плані близькості самих концепцій цих вчень.

Можна тільки монотеїзм приписати їм усім, як спільну основу, але й там є суттєві моменти. Та й монотеїстичних вчень ще багато інших було і є, крім аврамічних релігій  :smilie7:


   


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #157 : Вересня 21, 2018, 09:02:45 09:02 »
А соросівські птєнци - це теж секта ?  :smilie7:
Комунізм та фашизм - це точно секти.

В цьому плані було би цікаво почути від пана Фюмюлюха його список "несектантських" свят, які він згоден залишити в календарі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #158 : Вересня 21, 2018, 09:28:22 09:28 »

Ну, коли кажуть, що щось всім відомо, найчастіше з аргументами складається не дуже переконливо  :smilie5:

Якраз сектами вони, з точки зору іудаїзму, цілком можливо, що і виглядають. А ось на рахунок відгалужень - звучить трохи дивно  :smilie11:

Я в курсі, що Христос і апостоли були єврейського походження і християнство зародилось в Іудеї (в мусульманстві навіть цих територіально-етнічних моментів немає). Але це зовсім нічого не доводить в плані близькості самих концепцій цих вчень.

Можна тільки монотеїзм приписати їм усім, як спільну основу, але й там є суттєві моменти. Та й монотеїстичних вчень ще багато інших було і є, крім аврамічних релігій  :smilie7:   

Ну нам это излагали в универе на курсе "история религий". Подробностей я не помню, помню что сильно удивился в то время сему факту так как сам считал что это три независимые религии. У этих религий даже легенды про возникновение мира и пророки одинаковые, о чем еще можно говорить

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #159 : Вересня 21, 2018, 10:04:56 10:04 »
Ми трохи відхилились від основної теми.
От мені цікаво, що московськопатріархатник Грицацуй про томос думає і що про це говорить.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #160 : Вересня 21, 2018, 10:11:08 10:11 »
А соросівські птєнци - це теж секта ?  :smilie7:
Комунізм та фашизм - це точно секти.

В цьому плані було би цікаво почути від пана Фюмюлюха його список "несектантських" свят, які він згоден залишити в календарі.

Я б залишив держані та національні свята (як от День незалежності), а також різні веселі свята, що не стосуються релігій. В нашомку совковому суспільстві такі свята майже втрачені, але можна створити нові.

Щодо свят, то тут взагалі можна багато що сказати. У нас, наприклад, веселий Новий Рік проходить під час різдвяного посту. Всі п'ють шампанське з олів'є, і все нормально. А потім на святий вечір роблять вигляд що постували. Це — лицемірство. А от перше травня — чудове свято, яке було замислене задля згуртування колег, вважається комуністичним, хоча проводити в перші теплі дні пікніки усім колективом було б чудовою традицією.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #161 : Вересня 21, 2018, 10:12:39 10:12 »
А соросівські птєнци - це теж секта ?  :smilie7:
Комунізм та фашизм - це точно секти.

В цьому плані було би цікаво почути від пана Фюмюлюха його список "несектантських" свят, які він згоден залишити в календарі.

Я б залишив держані та національні свята (як от День незалежності), а також різні веселі свята, що не стосуються релігій. В нашомку совковому суспільстві такі свята майже втрачені, але можна створити нові.

Щодо свят, то тут взагалі можна багато що сказати. У нас, наприклад, веселий Новий Рік проходить під час різдвяного посту. Всі п'ють шампанське з олів'є, і все нормально. А потім на святий вечір роблять вигляд що постували. Це — лицемірство. А от перше травня — чудове свято, яке було замислене задля згуртування колег, вважається комуністичним, хоча проводити в перші теплі дні пікніки усім колективом було б чудовою традицією.
Новий Рік та Перше Травня безумовно сектантські свята  :gigi:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #162 : Вересня 21, 2018, 03:07:13 15:07 »

Ну, коли кажуть, що щось всім відомо, найчастіше з аргументами складається не дуже переконливо  :smilie5:

Якраз сектами вони, з точки зору іудаїзму, цілком можливо, що і виглядають. А ось на рахунок відгалужень - звучить трохи дивно  :smilie11:

Я в курсі, що Христос і апостоли були єврейського походження і християнство зародилось в Іудеї (в мусульманстві навіть цих територіально-етнічних моментів немає). Але це зовсім нічого не доводить в плані близькості самих концепцій цих вчень.

Можна тільки монотеїзм приписати їм усім, як спільну основу, але й там є суттєві моменти. Та й монотеїстичних вчень ще багато інших було і є, крім аврамічних релігій  :smilie7:   

Ну нам это излагали в универе на курсе "история религий". Подробностей я не помню, помню что сильно удивился в то время сему факту так как сам считал что это три независимые религии. У этих религий даже легенды про возникновение мира и пророки одинаковые, о чем еще можно говорить

Ну, преподи по історії партії та атеїзму ще й не те могли розповісти  :smilie7:

Якщо підходити по науковому (не знаю, чи старі комуняки в курсі, що це таке :smilie5:), то треба б для початку прийняти якийсь критерій тої, так би мовити, 'різності'.

Очевидно, що якісь спільні елементи присутні - визнавці тих релігій досить щільно контактували, впливи на схоластичні ідеї та методи теж мали місце.

Але якщо б ті викладачі атеїзму знали щось більше, вони б розбирали  доктринальні речі кожної з релігій, щоб доводити їх подібність чи відмінність.

А так це все чимось нагадує той анекдот про 'мнє Рабіновіч напєл'  :smilie5:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #163 : Вересня 21, 2018, 03:56:36 15:56 »
Ну, преподи по історії партії та атеїзму ще й не те могли розповісти  :smilie7:

Якщо підходити по науковому (не знаю, чи старі комуняки в курсі, що це таке :smilie5:), то треба б для початку прийняти якийсь критерій тої, так би мовити, 'різності'.

Очевидно, що якісь спільні елементи присутні - визнавці тих релігій досить щільно контактували, впливи на схоластичні ідеї та методи теж мали місце.

Але якщо б ті викладачі атеїзму знали щось більше, вони б розбирали  доктринальні речі кожної з релігій, щоб доводити їх подібність чи відмінність.

А так це все чимось нагадує той анекдот про 'мнє Рабіновіч напєл'  :smilie5:

Ну да, если разбирать доктринальные постулаты то можно и старообрядцев или баптистов в отдельную религию выделить

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #164 : Вересня 21, 2018, 05:21:46 17:21 »
Ну, преподи по історії партії та атеїзму ще й не те могли розповісти  :smilie7:

Якщо підходити по науковому (не знаю, чи старі комуняки в курсі, що це таке :smilie5:), то треба б для початку прийняти якийсь критерій тої, так би мовити, 'різності'.

Очевидно, що якісь спільні елементи присутні - визнавці тих релігій досить щільно контактували, впливи на схоластичні ідеї та методи теж мали місце.

Але якщо б ті викладачі атеїзму знали щось більше, вони б розбирали  доктринальні речі кожної з релігій, щоб доводити їх подібність чи відмінність.

А так це все чимось нагадує той анекдот про 'мнє Рабіновіч напєл'  :smilie5:

Ну да, если разбирать доктринальные постулаты то можно и старообрядцев или баптистов в отдельную религию выделить

Маневр в сторону не зараховується, дуже натягнуто  :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #165 : Вересня 21, 2018, 08:27:47 20:27 »
Ну, преподи по історії партії та атеїзму ще й не те могли розповісти  :smilie7:

Якщо підходити по науковому (не знаю, чи старі комуняки в курсі, що це таке :smilie5:), то треба б для початку прийняти якийсь критерій тої, так би мовити, 'різності'.

Очевидно, що якісь спільні елементи присутні - визнавці тих релігій досить щільно контактували, впливи на схоластичні ідеї та методи теж мали місце.

Але якщо б ті викладачі атеїзму знали щось більше, вони б розбирали  доктринальні речі кожної з релігій, щоб доводити їх подібність чи відмінність.

А так це все чимось нагадує той анекдот про 'мнє Рабіновіч напєл'  :smilie5:

Ну да, если разбирать доктринальные постулаты то можно и старообрядцев или баптистов в отдельную религию выделить

Маневр в сторону не зараховується, дуже натягнуто  :smilie7:

В какую сторону?
Ты блин никак не успокоишся. Тебя не успокоит даже то что все три религии признают библию хотябы частично? :smilie3:
Будисты или индуисты или казахские шаманы библию признают?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #166 : Вересня 21, 2018, 09:34:01 21:34 »
Я побоююсь, що з переходом МП-попів до помісної УПЦ вони перенесуть туди всі свої порядки, і помісна церква буде більше схожа на МП, ніж на теперішній КП. Це буде сумно.


Даремно, бо ці попи МП повинні виконувати церковні служби лише - українською мовою  і це тільки одне з правил української православної церкви КП. :smiley15:

Про українську мову я не сумніваюсь. Я не хотів би, щоб вони свої прейскуранти та бізнес-заборони принесли до КП.

І знову даремно хвилюєтеся, тому що вони підкорятимуться КП та його правилам.

До речі - Патріарх Філарет розповів, що в автокефалії є союзники і в Московському патріархаті

"Ми думаємо, що процес незворотній. Вселенський патріарх Варфоломій провів Архієрейський собор в Константинополі, на якому обґрунтували, що приєднання Київської митрополії до Московського патріархату у 1686-му році було незаконним та неканонічним. Тому Вселенський патріарх до цього часу визнає Україну територією, яка канонічно належить до Вселенського патріарху", - розповідає патріарх Філарет журналісту української служби Голоса Америки Тетяні Ворожко.

За словами патріарха Філарета, Вселенський патріарх скликатиме собор для об'єднання трьох українських церков - Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви і частини Української Православної Церкви Московського патріархату. Але цьому передуватиме два рішення - рішення про недійсність анафеми проти патріарха Філарета та надання томоса про автокефалію Української Православної Церкви.

"Накладена на мене в 1997 році […] анафема має політичний підґрунтя, а за політичні наміри анафема не накладається. Анафема накладається за єресь, за розкол, за відступлення від морального вчення християнського чи за грубе порушення канонів. А я нічого цього не робив. Тому претензій до мене з цього боку немає", - пояснює патріарх Філарет. За його словами, рішення про недійсність анафеми повинні прийняти патріарх і синод Константинопольської церкви.

"Друге рішення, яке ми чекаємо, - надання томоса про автокефалію української православної церкви на тій підставі, що Україна є канонічною територією Константинополя, а не Москви", - додає патріарх. Він також уточнює, що до Вселенського патріарха звернулись 41 архієрей Київського патріархату, 12 архієреїв Автокефальної церкви і 10 архієреїв Московського патріархату. Всі вони висловили бажання утворити єдину помісну церкву. З 10 архієреїв Московського патріархату тільки двоє відкривають свої імена через побоювання реакції з боку Москви.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко закликав Вселенського патріарха Варфоломія надати автокефалію українській церкві, а предстоятель Російської православної церкви патріарх Кирил наполягає, що патріарх, який базується в Стамбулі не може втручатись в те, що, на його думку, є канонічною територією Москви.

Патріархом Української помісної церкви не повинен стати демагог – митрополит Антоній. Відео


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #167 : Вересня 21, 2018, 09:42:51 21:42 »
Намісник Києво-Печерської лаври Павло потрапив до чорного списку "Миротворця" за "антиукраїнську пропаганду"

Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло потрапив до розділу "Чистилище" на українському сайті "Миротворець".
Про це з посиланням на ресурс повідомляє Цензор.НЕТ.

Митрополита називають "антиукраїнським пропагандистом і противником незалежності українського православ'я від підконтрольної Росії РПЦ".

Напередодні митрополит Павло опублікував відеозвернення, в якому повідомив про погрози захоплення Києво-Печерської лаври.

"Не робіть зі свята блюзнірства і глузування, бо за все доведеться в житті відповісти ... І не чиніть один одному зла, тому що якщо не отримаємо ми за свої гріхи, то отримають ваші діти, отримають ваші онуки до сьомого покоління. Якщо ви розсудливі люди, ви не побажаєте своєму роду прокляття Божого", - підкреслив священнослужитель.

Він зазначив, що священики не займаються політикою і не підбурюють людей повставати один проти одного, вони моляться за Україну.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #168 : Вересня 21, 2018, 09:47:16 21:47 »
Тот самый Павел, который вляпался в скандал с неправильной парковкой?..
Чую, что страсти только накаляются.
Пора в Лавре... web-камеры ставить.
 :smilie7:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #169 : Вересня 21, 2018, 10:13:41 22:13 »
Ну, преподи по історії партії та атеїзму ще й не те могли розповісти  :smilie7:

Якщо підходити по науковому (не знаю, чи старі комуняки в курсі, що це таке :smilie5:), то треба б для початку прийняти якийсь критерій тої, так би мовити, 'різності'.

Очевидно, що якісь спільні елементи присутні - визнавці тих релігій досить щільно контактували, впливи на схоластичні ідеї та методи теж мали місце.

Але якщо б ті викладачі атеїзму знали щось більше, вони б розбирали  доктринальні речі кожної з релігій, щоб доводити їх подібність чи відмінність.

А так це все чимось нагадує той анекдот про 'мнє Рабіновіч напєл'  :smilie5:

Ну да, если разбирать доктринальные постулаты то можно и старообрядцев или баптистов в отдельную религию выделить

Маневр в сторону не зараховується, дуже натягнуто  :smilie7:

В какую сторону?
Ты блин никак не успокоишся. Тебя не успокоит даже то что все три религии признают библию хотябы частично? :smilie3:
Будисты или индуисты или казахские шаманы библию признают?

Я спокійний, як танк  :af

З тим признанням Біблії краще не треба, там хаос повний. Буддисти чи щамани теж би щось там по ній признавали, якби географічно поближче до Близького Сходу тусувались  :smilie7:

Ну добре, треба закінчувати дискусію, а то ми вже збились кудись в дебрі теологічно-філософські   :smilie5:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #170 : Вересня 21, 2018, 10:47:19 22:47 »
Ну, преподи по історії партії та атеїзму ще й не те могли розповісти  :smilie7:

Якщо підходити по науковому (не знаю, чи старі комуняки в курсі, що це таке :smilie5:), то треба б для початку прийняти якийсь критерій тої, так би мовити, 'різності'.

Очевидно, що якісь спільні елементи присутні - визнавці тих релігій досить щільно контактували, впливи на схоластичні ідеї та методи теж мали місце.

Але якщо б ті викладачі атеїзму знали щось більше, вони б розбирали  доктринальні речі кожної з релігій, щоб доводити їх подібність чи відмінність.

А так це все чимось нагадує той анекдот про 'мнє Рабіновіч напєл'  :smilie5:

Ну да, если разбирать доктринальные постулаты то можно и старообрядцев или баптистов в отдельную религию выделить

Маневр в сторону не зараховується, дуже натягнуто  :smilie7:

В какую сторону?
Ты блин никак не успокоишся. Тебя не успокоит даже то что все три религии признают библию хотябы частично? :smilie3:
Будисты или индуисты или казахские шаманы библию признают?

Я спокійний, як танк  :af

З тим признанням Біблії краще не треба, там хаос повний. Буддисти чи щамани теж би щось там по ній признавали, якби географічно поближче до Близького Сходу тусувались  :smilie7:

Ну добре, треба закінчувати дискусію, а то ми вже збились кудись в дебрі теологічно-філософські   :smilie5:

 :friends:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #171 : Вересня 22, 2018, 11:19:35 23:19 »
Стрічка новин щодо Створення Помісної Церкви:
ї

https://ua.censor.net.ua/theme/619/stvorennya_pomisnoyi_tserkvy

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #172 : Вересня 22, 2018, 11:20:20 23:20 »
Вселенський патріархат не визнає анафеми Мазепі, оскільки вона була накладена з політичних мотивів, - Філарет

https://ua.censor.net.ua/n3087517

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #173 : Вересня 22, 2018, 11:38:11 23:38 »
У этих религий даже легенды про возникновение мира и пророки одинаковые, о чем еще можно говорить

Наприклад про те, що ти безграмотний :smiley23:


Тебя не успокоит даже то что все три религии признают библию хотябы частично? :smilie3:
Будисты или индуисты или казахские шаманы библию признают?

Хлопче, якщо у тебе є запитання або якщо ти працюєш у відділі ФСБ і в тебе є труднощі з просуванням антиукраїнської пропаганди, то ти звертайся до мене, я тобі, москалику  :moskali:, допоможу :upa, а то боляче на тебе дивитися, особливо на твої силкування запхати невпіхуеме.  :hot:  :gigi: :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #174 : Вересня 23, 2018, 01:24:18 01:24 »
Мітрапаліт Гандоній:

Митрополит УПЦ МП Антоний: Наши люди будут защищать свои храмы

Цікаво, що це за іхніє люді ?  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #175 : Вересня 23, 2018, 04:19:24 04:19 »

Пора в Лавре... web-камеры ставить.
 :smilie7:

Наоборот. Пора государству скоординировать работу всех коммерческих структур и уже готовится к одновременному расторжению договоров о поставке всех коммунальных услуг в связи с прекращением на территории Украины деятельности юридического лица с которым были заключены договора на поставку электроэнергии , воды,  газа , отопления , связи ,интернета и прочих коммерческих договоров , а так же договоров по аренде помещений.  Готовить охрану объектов по периметру с целью предотвращения вывоза , выноса каких либо материальных ценностей с объектов. Действия договоров возобновить с новым юридическим лицом по доверенности от украинского митрополита.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2018, 06:38:44 06:38 від Южанин »

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #176 : Вересня 23, 2018, 07:02:51 07:02 »
Мітрапаліт Гандоній:

Митрополит УПЦ МП Антоний: Наши люди будут защищать свои храмы

Цікаво, що це за іхніє люді ?  :smilie7:

Сидят в рясах, с понтом монахи. В Славянске, такое уже было в 2014.
скаче дид ишак лютуе

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #177 : Вересня 23, 2018, 08:00:06 08:00 »
Мітрапаліт Гандоній:
Митрополит УПЦ МП Антоний: Наши люди будут защищать свои храмы
Цікаво, що це за іхніє люді ?  :smilie7:
Сатана Демонович Люцiфер разом iз ТОВ Антихрист та Ко.
Нехай спробують "захищати" - Петро лише отримае на руки Томос,  цi пацанчiки в рясах... вiдразу пiдуть в лапи Авакова..
Онухрiя... вiдразу на мило - нехай лише пiдiйме бунт -  в кутузку та по 296 ч. 1 (хулiганка), а в камерi його реальнi пацани приймуть в куряче вiйське де воно буде кукарiкати як тiльки може.
Наоборот.
Пора государству скоординировать работу всех коммерческих структур и уже готовится к одновременному расторжению договоров о поставке всех коммунальных услуг в связи с прекращением на территории Украины деятельности юридического лица с которым были заключены договора на поставку электроэнергии , воды,  газа , отопления , связи ,интернета и прочих коммерческих договоров , а так же договоров по аренде помещений. 
Готовить охрану объектов по периметру с целью предотвращения вывоза , выноса каких либо материальных ценностей с объектов.
Действия договоров возобновить с новым юридическим лицом по доверенности от украинского митрополита.
Лавра стоiть на територii Киiва, тому Громада мiста сама буде вирiшувати, як далi бути Онухрiю та Ко.
Можливо пiдiмуть вартiсть аренди, а може припинять ii - в Лаврi багато музеiв, а РПЦ-МП вiдтяпала половину Лаври - Ближнi та Дальнi печери.
Якщо Мiнкульт почне судитися за Лавру, яка пiд омофором ЮНЕСКО... то През повинен буде передати Лавру в пiдпоряквуанню Мiнкульта.
Це перший крок, а буде другий - свого часу у нас був Комiтет в справах релiгiй - такий собi... смотрящiй, який бачiв та розумiв все, що робиться в Божому Царствi.
Якщо виявиться, що РПЦ-МП порушуе норми аренди та Закони Украiни, то висновки для останнього будуть невтiшнi.
Справа може дiйти ло аналювання такоi церкви як РПЦ (УПЦ-МП) iз передачею всього рухомого та неружомого майна в пiдпорядкування Громади Киiва.
Онухрiй грае iз вогнем - йому б добре подумати, що буде, коли Украiна отримае Томос.
Але ж воно думати не звикло - все чекають,  що Кирил скаже...
Хай чекають.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 23, 2018, 08:05:11 08:05 від Бувалий »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #178 : Вересня 23, 2018, 09:05:47 09:05 »
Джерело кацапське, новина позитивна. :smilie7:

Цитувати
Министерство культуры Украины создало комиссию для оценки имущества Украинской православной церкви Московского патриархата (УПЦ МП). Информационно-просветительский отдел УПЦ МП - структура Московского патриархата - уже получил копию соответствующего документа, сообщает в воскресенье, 23 сентября, агентство РИА "Новости".

"В последних церковных событиях и активной поддержке государством процесса предоставления так называемого томоса действия Минкультуры порождают беспокойство относительно того, что эта инициатива может быть первым звеном в цепи инициатив по захвату собственности религиозных общин УПЦ в пользу раскольников", - заявили в этой связи в информационно-просветительском отделе. Представители УПЦ МП отметили, что подобные действия позволяют "усомниться в заверениях руководства украинского государства о недопущении давления на верующих"
Mocsia delenda est

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Томос відкладається на жовтень?
« Reply #179 : Вересня 23, 2018, 09:41:42 09:41 »
Бачу, вже не на одному форумі проштовхується бляццький "агностіцизм".
Мовляв, справи церковні - це все не про нас, ми квантову механіку прохавали
і план бухгалтерських рахунків. Будь-яка релігія відтоді - до сраки. Томос-хуйомос-папірець,
це взагалі влада вкидує, щоб про зубожіння не згадували.
Чисто кацапській метод, коли в лобову вже крити нічим  :smiley23: