Автор Тема: А у цей час в США ...  (Прочитано 7019 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #90 : Вересня 12, 2018, 12:03:58 00:03 »
А, ця тема  :smilie5:

Якось тоді упустив той момент.

Ясно, що той Вудворд не святий. Але там конкретики в  тій критиці немає, в основному менш успішні колеги на нього женуть.

Ну а Рейган трохи зобидився, що Кейсі перед смертю його покритикував  :smilie3:

Справа не у критиці, а у тому, що Вудвард нафантазував речі, які не мали нічого спільного з реальністю. У цитаті, яку я подала з Вікіпедії, наведено інші приклади фантазування (а простіше кажучи, брехні) Вудварда. А один раз збрехавши ...

Там в прямій брехні його якраз ніхто не звинувачує, більше на неточності якісь звертають.

Взагалі-то, в порівнянні з нашими квартирними сірожами-мусями , той хлоп - еталон чесності   :smilie5:

Рейган якраз назвав брехуном.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #91 : Вересня 12, 2018, 12:15:27 00:15 »
А, ця тема  :smilie5:

Якось тоді упустив той момент.

Ясно, що той Вудворд не святий. Але там конкретики в  тій критиці немає, в основному менш успішні колеги на нього женуть.

Ну а Рейган трохи зобидився, що Кейсі перед смертю його покритикував  :smilie3:

Справа не у критиці, а у тому, що Вудвард нафантазував речі, які не мали нічого спільного з реальністю. У цитаті, яку я подала з Вікіпедії, наведено інші приклади фантазування (а простіше кажучи, брехні) Вудварда. А один раз збрехавши ...

Там в прямій брехні його якраз ніхто не звинувачує, більше на неточності якісь звертають.

Взагалі-то, в порівнянні з нашими квартирними сірожами-мусями , той хлоп - еталон чесності   :smilie5:

Рейган якраз назвав брехуном.

Це були просто емоції. Рейган не міг точно знати, що Комі наговорив тому Вудворду  :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 12, 2018, 12:25:55 12:25 від RG »

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: А у цей час в США ...
« Reply #92 : Вересня 12, 2018, 12:42:33 00:42 »
Премія Пулітцера це абсолютна гарантія істини.
Он Дюранті, лауреат цієї премії, не дасть збрехати...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #93 : Вересня 12, 2018, 01:25:48 01:25 »
Премія Пулітцера це абсолютна гарантія істини.
Он Дюранті, лауреат цієї премії, не дасть збрехати...

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А у цей час в США ...
« Reply #94 : Вересня 12, 2018, 05:08:15 05:08 »
Шотуд? Зробили Олі Швецію, а вона ще просить? :weep:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #95 : Вересня 12, 2018, 05:57:24 17:57 »
Поки Кабс в пошуках на форумі своєї коханої подруги Ольги Тейлор  :smilie5:, в США розгортається новий скандал - на цей раз у царині спорту.

Недавно відбувся тенісний чемпіонат, в результаті якого молоденька 20-річна японка Наомі Осака виграла у світової мегазірки Серени Вільямс.

Але сам факт побиття фаворитки не дуже шокував. Шокувала ганебна поведінка Серени Вільямс, яка розсварилася із суддею через декілька порушень і мусила сплатити штраф у сукупній сумі 17 тисяч доларів:



Перше порушення було, коли тренер Серени порушив правила, жестикулюючи і підказуючи Серені з трибуни (що заборонено правилами). Коли суддя зняв з неї очко, Серена визвірилася на нього і заперечила факт підказки.



Друге порушення було, коли Серена із злості розтрощила ракетку і суддя за цю поведінку зняв з неї очко. Знову Серена поскакала гризтися із суддею. "Я не отримувала ніяких підказок", - кричала Серена. "Я не обманювала! Як ви можете таке казати? Ви повинні вибачитися. Я ніколи в житті нікого не обманювала!"

Третє порушення (вербальні образи) було, коли вона назвала суддю брехуном і крадієм. В результаті цих порушень Серена автоматично програла матч.

Коли Серена і Наомі вийшли для нагород, натовп підтримував Серену, а не Наомі  :smilie10:. В результаті молода дівчина розплакалася у момент, який мав бути тріумфом перемоги і нагородою за роки важких тренувань.



А Серена не забарилася звинуватити суддів у ... сексизмі!

Окремий скандал виник навколо відповідної карикатури, яка вийшла в австралійській газеті Геральд Сан.

Як неважко здогадатися, газету звинуватили в ... расизмі. Але мужні журналісти гордо передрукували карикатуру, чим викликали ще більше потрясання кулачками і виривання залишків волосся на головах і не тільки у прогресивної  та політично коректної спільноти  :smilie5:.



"Іх нрави" (С)  :weep: :weep: :weep:

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: А у цей час в США ...
« Reply #96 : Вересня 12, 2018, 06:06:59 18:06 »
У Серени башню знесло конкретно, я дивилася  матч в прямому єфірі і була просто в шоці від її поведінки.
Наомі Осака молодець змогла витримати цей екшн.
До речі, Осаку тренує колишній спарінг-партнер Вільямс і Наомі гарно грала на Америці.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #97 : Вересня 12, 2018, 06:19:00 18:19 »
У Серени башню знесло конкретно, я дивилася  матч в прямому єфірі і була просто в шоці від її поведінки.
Наомі Осака молодець змогла витримати цей екшн.
До речі, Осаку тренує колишній спарінг-партнер Вільямс і Наомі гарно грала на Америці.

Я взагалі спортом не цікавлюсь, а тут таке ... Для мене цей приклад цікавий не тільки через зірковість цього скандалу, а як відображення ментальності сучасного північноамериканського суспільства. Де, замість визнати факт, що хтось не завжди кращий у всьому, людина шукає зовнішні причини своєї поразки і іде у повний "отказ". І починається заперечення очевидного, обвинувачення інших у мислимих і немислимих гріхах, virtue signalling (навіть не знаю, як перекласти точно українською" - типу "розмахування прапором доброчесності", коли відразу сексизм, расизм і всякий ізм, замість того, щоб подивитися на речі реально і взяти відповідальність за свої дії.

Моя мала жаліється - мама, чому ти мене постійно критикуєш? Я кажу - ну не зовсім постійно, але я хочу, щоб ти визнавала, коли неправа, брала на себе відповідальність і виправляла свої помилки.

Я просто не хочу, щоб вона виросла однією із цих серен вільямс  :smilie10:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #98 : Вересня 12, 2018, 08:50:35 20:50 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А у цей час в США ...
« Reply #99 : Вересня 12, 2018, 08:57:34 20:57 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:
Я ту Григоришинську правду зараз в принципі читати не можу, там в яку тему не зайдеш - суцільні бюторасні кремляді типу Асмердейки, Ішакова, МакакоМиросі чи Хайнікена.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #100 : Вересня 12, 2018, 09:07:09 21:07 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:
Я ту Григоришинську правду зараз в принципі читати не можу, там в яку тему не зайдеш - суцільні бюторасні кремляді типу Асмердейки, Ішакова, МакакоМиросі чи Хайнікена.

Сьогодні випадково заглянув, в тему про політ Мрії. Навіть там десь 80% повідомлень - від цієї кацапо-макаківської підорасні  :fp2

Тому кацапську поєбень типу удмуртки треба просто топити в лайні  :smilie7:   

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #101 : Вересня 12, 2018, 10:03:11 22:03 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:

Ну то йдіть з Кабсом туди  і цілуйте свою улюбленицю в дупу. А то причепилися до мене якогось милого, як Слав на фупі. Ну Слав тупий, а ви ж ніби то інтелектуальні особи.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #102 : Вересня 12, 2018, 10:34:59 22:34 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:

Ну то йдіть з Кабсом туди  і цілуйте свою улюбленицю в дупу. А то причепилися до мене якогось милого, як Слав на фупі. Ну Слав тупий, а ви ж ніби то інтелектуальні особи.

Чого ж це Слав тупий ?  Він трохи простуватий з вигляду, але радше косить під простачка   :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #103 : Вересня 12, 2018, 11:08:51 23:08 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:

Ну то йдіть з Кабсом туди  і цілуйте свою улюбленицю в дупу. А то причепилися до мене якогось милого, як Слав на фупі. Ну Слав тупий, а ви ж ніби то інтелектуальні особи.

Чого ж це Слав тупий ?  Він трохи простуватий з вигляду, але радше косить під простачка   :smilie7:

Тому що дибіл називав мене Ольгою Тейлор, незважаючи на фактичні дані. А коли Ольгу розбанили і ми писали в одній темі, то всрався і признав, що він мене "тупо тролив".

Тільки дебіл здатний на таке. То не будьте такими, як Слав.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: А у цей час в США ...
« Reply #104 : Вересня 12, 2018, 11:10:50 23:10 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:

Ну то йдіть з Кабсом туди  і цілуйте свою улюбленицю в дупу. А то причепилися до мене якогось милого, як Слав на фупі. Ну Слав тупий, а ви ж ніби то інтелектуальні особи.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hot: :hot: :lol: :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #105 : Вересня 12, 2018, 11:37:40 23:37 »
Олю на упячці розбанили  :smilie7:

Ну то йдіть з Кабсом туди  і цілуйте свою улюбленицю в дупу. А то причепилися до мене якогось милого, як Слав на фупі. Ну Слав тупий, а ви ж ніби то інтелектуальні особи.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hot: :hot: :lol: :lol: :lol: :lol:

О, Іудушку розбанили  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: А у цей час в США ...
« Reply #106 : Вересня 13, 2018, 12:26:41 00:26 »
Форумні борці з Трампом мають бути послідовними і робити так само.   :laugh:

Trump Derangement Syndrome Strikes Again: A College Professor Shot Himself In The Arm In Protest Of The President  :lol: :lol: :lol:

https://townhall.com/notebook/bethbaumann/2018/09/12/trump-derangement-syndrome-strikes-again-a-college-professor-shot-himself-in-the-arm-in-protest-of-the-president-n2518266
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: А у цей час в США ...
« Reply #107 : Вересня 13, 2018, 12:29:51 00:29 »
У Серени башню знесло конкретно, я дивилася  матч в прямому єфірі і була просто в шоці від її поведінки.
Наомі Осака молодець змогла витримати цей екшн.
До речі, Осаку тренує колишній спарінг-партнер Вільямс і Наомі гарно грала на Америці.

Я взагалі спортом не цікавлюсь, а тут таке ... Для мене цей приклад цікавий не тільки через зірковість цього скандалу, а як відображення ментальності сучасного північноамериканського суспільства. Де, замість визнати факт, що хтось не завжди кращий у всьому, людина шукає зовнішні причини своєї поразки і іде у повний "отказ". І починається заперечення очевидного, обвинувачення інших у мислимих і немислимих гріхах, virtue signalling (навіть не знаю, як перекласти точно українською" - типу "розмахування прапором доброчесності", коли відразу сексизм, расизм і всякий ізм, замість того, щоб подивитися на речі реально і взяти відповідальність за свої дії.

Моя мала жаліється - мама, чому ти мене постійно критикуєш? Я кажу - ну не зовсім постійно, але я хочу, щоб ти визнавала, коли неправа, брала на себе відповідальність і виправляла свої помилки.

Я просто не хочу, щоб вона виросла однією із цих серен вільямс  :smilie10:



If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Re: А у цей час в США ...
« Reply #108 : Вересня 13, 2018, 12:35:35 00:35 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #109 : Вересня 13, 2018, 02:16:03 02:16 »
Форумні борці з Трампом мають бути послідовними і робити так само.   :laugh:

Trump Derangement Syndrome Strikes Again: A College Professor Shot Himself In The Arm In Protest Of The President  :lol: :lol: :lol:

https://townhall.com/notebook/bethbaumann/2018/09/12/trump-derangement-syndrome-strikes-again-a-college-professor-shot-himself-in-the-arm-in-protest-of-the-president-n2518266

Жаль, що тільки в руку, а не в голову. Тоді б точно вилікувався від цього тяжкого синдрому  :smilie5:.

Це я кажу великим прихильникам абортів, які аргументують, що аборти потрібні, бо земля перенаселена: почніть з себе і самоабортуйтеся. Чомусь ніхто не хоче?  :smilie11:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: А у цей час в США ...
« Reply #110 : Вересня 15, 2018, 07:22:30 19:22 »
Поки РГ і компанія вже другий рік продовжують чекати імпічмент Трампа і криють Манафорта останніми словами, вони чомусь зовсім не обговорюють відповідні рослідування проти  подільників Обамби, які теж забруднили свою ділову репутацію брудними махінаціями в Україні.

http://www.foxnews.com/politics/2018/09/15/lawyer-with-obama-clinton-ties-may-face-federal-charges-report.html

Грег Крейг 73 років, колишній юрист Білого Дому під час президенства Обами, розслідується щодо незаконного лобіювання на користь групи, пов"язаної з Україною.

Крейг був партнером у відомій юридичній фірмі Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP, яку він залишив у квітні цього місяця. Фірма теж може мати юридичні проблеми в результаті діяльності їх колишнього керівника.

Раніше Крейг працював у адміністрації Клінтона і допомагав координувати захист його від імпічменту.

Всі ці нюанси вилізли після розслідування по Манафорту, який Тау 2012 році найняв фірму Крейга для суду проти Тимошенко. Вона була політичною суперницею Януковича - клієнта Манафорта.

Також фірма Крейга може бути визнана кримінально винною через її роль у переслідуванні Тимошенко та ув"язненні. Обвинувачення вважає, що фірма Крейга була найнята написати доклад про суд над Тимошенко, а Крейг займався його промоушеном у медіа та серед членів американського конгресу. При цьому Крейг не зареєструвався як іноземний агент, за що його тепер і будуть трясти.

І правильно.




« Останнє редагування: Вересня 15, 2018, 08:18:08 20:18 від Ad Astra »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: А у цей час в США ...
« Reply #111 : Вересня 15, 2018, 07:26:07 19:26 »
Також фірма Крейга може бути визнана кримінально винною через її роль у переслідуванні Тимошенко та ув"язненні. Обвинувачення вважає, що фірма Крейга була найнята написати доклад про суд над Тимошенко, а Крейг займався його промоушеном у медіа та серед членів американського конгресу. При цьому Крейг не зареєструвався як іноземний агент, за що його тепер і будуть трясти.

І правильно.

Действительно правильно бо работали хреново - Тимошенко на воле

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #112 : Вересня 15, 2018, 08:30:50 20:30 »
Також фірма Крейга може бути визнана кримінально винною через її роль у переслідуванні Тимошенко та ув"язненні. Обвинувачення вважає, що фірма Крейга була найнята написати доклад про суд над Тимошенко, а Крейг займався його промоушеном у медіа та серед членів американського конгресу. При цьому Крейг не зареєструвався як іноземний агент, за що його тепер і будуть трясти.

І правильно.

Действительно правильно бо работали хреново - Тимошенко на воле

 :smilie5:

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Re: А у цей час в США ...
« Reply #113 : Жовтня 03, 2018, 10:38:07 10:38 »

Igor Aizenberg
9 год
Breaking News из США. Сегодня в Нью-Йорк Таймс появилась огромная статья "Трамп был вовлечен в подозрительные налоговые схемы. Как он унаследовал богатство от своего отца", явившаяся результатом многомесячного журналистского расследования.

Журналисты утверждают, что Трамп никогда не был "добившимся всего сам миллиардером", как он себя представлял и представляет. Нынешний президент получил от своего отца эквивалент не менее, чем $413 миилионов. При этом большая часть этих денег была получена путем налогового мошенничества, использования всевозможных схем ухода от налогов и сокрытия доходов от налогооблажения.
Трамп и его брат и сестра получили от своих родителей более $1 миллиарда. Эту сумму не следует считать наследством в буквальном смысле. Родители Трампа умерли в 1999 и 2000 годах. А деньги эти перекочевывали к будущему президенту США и его брату и сестре начиная с 1992 года, для чего была создана фиктивная компания, никогда ничем не занимавшаяся кроме перекачки денег с одних счетов на другие под фиктивные контракты. С этих денег было уплачено $52.2 миллиона налогов , в то время как по оценкам авторов статьи должно было быть уплачено более чем в десть раз больше - не менее, чем $550 миллионов.
Статья основана на изучении более, чем 100 тысяч страниц финансовых документов, оказавшихся в распоряжении редакции и беседах с бывшими помощниками и сотрудниками отца нынешнего президента, а также на многих документах, находящихся в открытом доступе.
Адвокат Трампа уже заявил, что статья содержит ложную информацию и что Трамп никогда не уклонялся от уплаты налогов. Трамп ранее многократно утверждал, что "сделал сам себя", что от своего отца он уннаследовал всего $1 миилион. Он даже утверждал как-то в телеинтервью, что этот миллион не унаследовал, а якобы получил в долг и должен был этот долг отдавать.
Упреждая вопросы, скажу что серьезное расследование того, что описано в статье, возможно только, если демократы выиграют выборы в Палату Представителей 6 ноября и, обладая большинством, смогут затребовать все необходимые документы, чтобы их тщательно изучить и сделать выводы. Нет сомнений в том, что республиканское большинство нынешней Палаты Представителей, 115-го созыва, солидарное с президентом по всем вопросам, просто проигнорирует эту информацию.
В то же время представитель налогового департамента штата Нью-Йорк, занимающегося и сбором штатных налогов, уже заявил, что департамент внимаетльно изучит факты, описанные в статье.

https://www.nytimes.com/interactive/2018/10/02/us/politics/donald-trump-tax-schemes-fred-trump.html

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #114 : Жовтня 03, 2018, 06:31:21 18:31 »
Мигнула и улетела наша ольгинская звездочка  :smilie1:

А не то что жить на землеее(с)
 :smilie5:
скаче дид ишак лютуе

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #115 : Жовтня 03, 2018, 08:00:58 20:00 »
Мигнула и улетела наша ольгинская звездочка  :smilie1:
А не то что жить на землеее(с)
 :smilie5:
Интересный материал - сперва папаша Мюллер... капал под Трампа, теперь и журналисты-тумуровцы... взяли в руки лопаты.
Аборигеныч, не жалейте о звездах - одни сгорают, другие рождаются.
 :smilie7:

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: А у цей час в США ...
« Reply #116 : Жовтня 06, 2018, 08:21:13 08:21 »


Пользователи социальных сетей активно обсуждают видео, на котором видно, что к ботинку президента США Дональда Трампа, который поднимался на борт самолета, прилипла туалетная бумага. При этом, никто из его окружения не сообщил ему об этом.

Как сообщает "Новое время", критики Трампа не упустили возможности обратить внимание на этот конфуз, проведя аналогии со стилем управления президента США. "Даже вашим сотрудникам все равно, есть ли у вас туалетная бумага на обуви", "Это ирония. Он превратил эту страну в *** (продукты жизнедеятельности)", - писали пользователи соцсетей.

 :fp
скаче дид ишак лютуе

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А у цей час в США ...
« Reply #117 : Жовтня 06, 2018, 09:06:03 09:06 »
Зірочка згасла, але світло від неї ще мандрує Всесвітом :weep:
Mocsia delenda est

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А у цей час в США ...
« Reply #118 : Жовтня 06, 2018, 10:39:15 10:39 »
Я до речі бачу аналогії США-Україна

Трамп - Янукович
Кавана - Азіров
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: А у цей час в США ...
« Reply #119 : Листопада 07, 2018, 03:04:48 15:04 »
Демократи мають більшість в Палаті Представників 116-го Конгресу.  Тік-так...
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.