Автор Тема: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна  (Прочитано 372 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Якось так сталося, що мені  на очі попалася стаття про те, що в одній із шкіл Волинської області батьки збирали гроші на парти у школу для своїх дітей. Мама п"яти дітей, один з яких в АТО не змогла здати гроші і їїх менший син єдиний в класі сидить за старою партою. Я залишаю за лапками моральний аспект, у мене суто економічне питання. А де поділися гроші на парти. Якщо не вистачає грошей на парти для дітей, то чому вистачає грошей на премії і оклади для чиновників, чому вистачає грошей на оздоровлення і матеріальну допомогу для чиновників?
Так для ознайомлення. Це стаття про парту для хлопчика https://www.volyn24.com/news/111989-na-volyni-zbyrayut-koshty-na-partu-dlia-shkoliara-brat-iakogo-voyuie-v-ato.
 

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #1 : Вересня 14, 2018, 07:55:24 19:55 »
Якось так сталося, що мені  на очі попалася стаття про те, що в одній із шкіл Волинської області батьки збирали гроші на парти у школу для своїх дітей. Мама п"яти дітей, один з яких в АТО не змогла здати гроші і їїх менший син єдиний в класі сидить за старою партою. Я залишаю за лапками моральний аспект, у мене суто економічне питання. А де поділися гроші на парти. Якщо не вистачає грошей на парти для дітей, то чому вистачає грошей на премії і оклади для чиновників, чому вистачає грошей на оздоровлення і матеріальну допомогу для чиновників?
Так для ознайомлення. Це стаття про парту для хлопчика https://www.volyn24.com/news/111989-na-volyni-zbyrayut-koshty-na-partu-dlia-shkoliara-brat-iakogo-voyuie-v-ato.

Скажу по секрету!

У нас вже з 2014 року ПОВНА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ.

Де гроші на парту - спитайте в Волинський ОДА.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #2 : Вересня 14, 2018, 07:56:29 19:56 »
Я ні в якому разі не виправдовую цю ситуацію. Неприпустимо, що ця дитина сидить за старою партою навіть якщо його мама не здала гроші.

Але ці витрати - різні статті в бюджеті. Є капітальний бюджет, де кошти на ремонт будівлі, закупівлю різного матеріального обладнання (парт, комп"ютерів тощо),  і оперативний бюджет, з якого йдуть витрати на поточні потреби - платня вчителям, наприклад. Можливо, українською це називається по-іншому, я калькую з англійської.

При плануванні треба було більше закласти коштів у капітальний бюджет, замість того, щоб закладати кошти на виплату всяких премій. Всі питання до тих, хто планував ці бюджети.

Вчителі можуть скластися і перевести свої премії на закупку парт.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #3 : Вересня 14, 2018, 08:00:54 20:00 »
Це просто незаконно. Хай напише заяву у прокуратуру.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #4 : Вересня 14, 2018, 08:01:41 20:01 »
Єдина дитина з багатодітної сім`ї з братом-воїном , в класі єдина за старою партою - якось потягнуло зрадойобськими легендами

Не вірю (с)

« Останнє редагування: Вересня 14, 2018, 08:05:50 20:05 від WestNik »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #5 : Вересня 14, 2018, 08:02:42 20:02 »
А де поділися гроші на парти. https://www.volyn24.com/news/111989-na-volyni-zbyrayut-koshty-na-partu-dlia-shkoliara-brat-iakogo-voyuie-v-ato.

Вопрос поставлен не правильно. Кто вам сказал , что парты покупаются за те деньги , а не за те которые есть? Когда учились в школе мои дети и меня с дуру выбрали в родительский комитет , то я им там сделал революцию. Я просто потребовал что-бы деньги сдавали не наличными учителю , а на расчетный счет и даже принялся открывать счет на общественный фонд помощи школе. Но оказалось , что таких денег им не нужно и денег на все хватает. Им интересны исключительно бесконтрольные наличные, как я и догадывался. Школу мы давно закончили , но с тех пор долго еще после этого деньги с родителей не тянули, поскольку вопрос ребром я поставил на общешкольном родительском комитете и о проблеме узнали родители от первоклашек до выпускников.  Сейчас уже не знаю.
« Останнє редагування: Вересня 14, 2018, 08:08:32 20:08 від Южанин »

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Блін. Рєбят.
Це класична зрада.Виявилося, що все це не зовсім так.
 І я купилася, як пересічна зрадо....філка.Sorry? please/
https://pershyj.com/p-skandal-u-volinskii-shkoli-vchitelka-zaperechila-zvinuvachennya-27285

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #7 : Вересня 14, 2018, 08:09:19 20:09 »
якось потягнуло зрадойобськими легендами

Не вірю (с)

Это да . Зрадоебством здесь тянет , но и нужно знать что из себя представляют нынешние учителя. Они спецом могли такое устроить ,хоть по документам все парты стоят новые.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Блін. Рєбят.
Це класична зрада.Виявилося, що все це не зовсім так.
 І я купилася, як пересічна зрадо....філка.Sorry? please/
https://pershyj.com/p-skandal-u-volinskii-shkoli-vchitelka-zaperechila-zvinuvachennya-27285

Ось і все

Розходимося, зради немає

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #9 : Вересня 14, 2018, 08:11:30 20:11 »
якось потягнуло зрадойобськими легендами

Не вірю (с)
Я купилась :smilie11:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #10 : Вересня 14, 2018, 08:15:42 20:15 »
якось потягнуло зрадойобськими легендами

Не вірю (с)
Я купилась :smilie11:

Нічого страшного, буває з кожним :). Але є і позитив у цій історії і не тільки - завдяки соціальним медіа реагують швидко і суспільний контроль допомагає вирішувати певні питання оперативно  :smilie5:.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #11 : Вересня 14, 2018, 08:16:56 20:16 »
якось потягнуло зрадойобськими легендами

Не вірю (с)
Я купилась :smilie11:

Надто все було по зрадойобськи красиво  :love:


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені хотілося б, щоб про це знала вся Україна
« Reply #12 : Вересня 14, 2018, 08:18:14 20:18 »
 :Prapor2: