Автор Тема: Львів тесаме, що Донецьк. Тільки у вишиванках. Точно не Бандерівська столиця.  (Прочитано 2966 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
timmiapostolms
А ви бували у Донецьку? :)

Він на форумі упячки буває, там йому все розповідають  :weep:

Странная, виртуальная жизнь взрослых дядь, в козьем хлеву. Строгая хозяйка, даже бекнуть-мэкнуть не позволяет. Так и стоят помахивая хвостиками... 
скаче дид ишак лютуе

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
timmiapostolms
А ви бували у Донецьку? :)

Він на форумі упячки буває, там йому все розповідають  :weep:
Ну то, що буває, то ще не гріх.
А от те, що вдає з себе імбецила, захищаючи Казльону, це таки зашквар.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
При совку і у 90-х Львів був одним із найбільш корумпованих міст. Не знаю, як зараз.

так, у кожної людини, кожного регіону, кожної соціальної групи є свої особливості

можливо, для Львова характерна побутова корупція

але застосовувати ці особливості для зіштовхування або протиставлення- це зовсім не добре

Не тільки побутова, а і інституційна. Зокрема у вузах і зокрема за захист - наслухалася страшилок у всій час. Хоча мені у свій час роботу у провідному вузі запропонували просто так без всяких хабарів, побачивши підручник, який я підготувала (їздила туди за рецензією). Я подякувала і сказала, що збираюсь виїздити за кордон і пропозицію прийняти не зможу.

До чого тут зіштовхування лобами? Просто я не люблю, коли зі Львова роблять якийсь флагман патріотизму.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Вата, це не бажання, змін, вони можуть балакати про зміни молитись про них, але категорично бути проти будь-яких змін. Дуже яскравий приклад Юльки. Всі юльки є по своїй суті ватою. Так вони пристосовуються до будь-яких змін, хитро жопі, але вони Голосоють за Юльку по одній причині, вона це консервація старої системи і відкат змін, в цьому вони нічим не відрізнаються від прихильників Регіоналів. Вата може бачити різні шляхи для того щоб не допустити зміни, одні вважають Юльку цим гарантом, а інші вважають проросійські сили гарантом того що буде відкат змін і все буде по старому. Це основна ідея Вати.Друга ідея яка ними керує це право сили. Вони просто моляться на це право. Інші питання що саме вони сприймають за це право. І третє що вата любить це жалітись на погане життя зараз і як було добре колись...

Фактично більшість людей є вата, особливо якщо еліти втратили над масою контроль. Тоїтсь у вати є авторитети, які не підпадають під перші 3 правила то це не вата, якщо нема еліти, то природній стан людей це бути ватою. Більшості людей. У Львові еліти собі народ собі. ОТ народ і є ватою. (звичайно якщо треба розуміти що еліта немає підпадати під вищі 3 правила)

Якось це спробую структурувати.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Вата, це не бажання, змін, вони можуть балакати про зміни молитись про них, але категорично бути проти будь-яких змін. Дуже яскравий приклад Юльки. Всі юльки є по своїй суті ватою. Так вони пристосовуються до будь-яких змін, хитро жопі, але вони Голосоють за Юльку по одній причині, вона це консервація старої системи і відкат змін, в цьому вони нічим не відрізнаються від прихильників Регіоналів. Вата може бачити різні шляхи для того щоб не допустити зміни, одні вважають Юльку цим гарантом, а інші вважають проросійські сили гарантом того що буде відкат змін і все буде по старому. Це основна ідея Вати.Друга ідея яка ними керує це право сили. Вони просто моляться на це право. Інші питання що саме вони сприймають за це право. І третє що вата любить це жалітись на погане життя зараз і як було добре колись...

Фактично більшість людей є вата, особливо якщо еліти втратили над масою контроль. Тоїтсь у вати є авторитети, які не підпадають під перші 3 правила то це не вата, якщо нема еліти, то природній стан людей це бути ватою. Більшості людей. У Львові еліти собі народ собі. ОТ народ і є ватою. (звичайно якщо треба розуміти що еліта немає підпадати під вищі 3 правила)

Якось це спробую структурувати.

В Україні взагалі нема еліти в політичному плані. У цьому бачу одну із головних проблем сучасної України.

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Тіммі вперто йде до успіху  :weep:
Це той смий уєбан шо і на фупі?

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Бачення ми почули, переконувати в протилежному не будемо. Все так і є, у Львові можна підірватися на розтяжці відразу на виході з вагону. Тому краще транзитом.
А плюс ще й " грязно и дорого" (с)

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Бачення ми почули, переконувати в протилежному не будемо. Все так і є, у Львові можна підірватися на розтяжці відразу на виході з вагону. Тому краще транзитом.
А плюс ще й " грязно и дорого" (с)
Нема розтяжок, там каці з хлібом і сілю як дорого туриста зустрічають, як в Криму))))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Бачення ми почули, переконувати в протилежному не будемо. Все так і є, у Львові можна підірватися на розтяжці відразу на виході з вагону. Тому краще транзитом.
А плюс ще й " грязно и дорого" (с)
Нема розтяжок, там каці з хлібом і сілю як дорого туриста зустрічають, як в Криму))))

Тебе зустрічають ?  :smilie7:

Я ж кажу - потомки асвабадітєлєй - це твій круг спілкування  :smilie7:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870

Тебе зустрічають ?  :smilie7:

Я ж кажу - потомки асвабадітєлєй - це твій круг спілкування  :smilie7:
От ти зараз поводишся як вата, заперечуєш реальність і живеш в паралельній)))  :Vedy_sebe:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Не знав, що Львів - столиця Волинської області.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
При совку і у 90-х Львів був одним із найбільш корумпованих міст. Не знаю, як зараз.

так, у кожної людини, кожного регіону, кожної соціальної групи є свої особливості

можливо, для Львова характерна побутова корупція

але застосовувати ці особливості для зіштовхування або протиставлення- це зовсім не добре

Не тільки побутова, а і інституційна. Зокрема у вузах і зокрема за захист - наслухалася страшилок у всій час. Хоча мені у свій час роботу у провідному вузі запропонували просто так без всяких хабарів, побачивши підручник, який я підготувала (їздила туди за рецензією). Я подякувала і сказала, що збираюсь виїздити за кордон і пропозицію прийняти не зможу.

До чого тут зіштовхування лобами? Просто я не люблю, коли зі Львова роблять якийсь флагман патріотизму.

Тіммі назвав Львів ватним містом

І ніхто перед цим йому не говорив про Львів , як про флагман патріотизму

Він СВІДОМО заряджає кацапські дрочилки для зтравлення українців

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Що тут? Напихали х@їв ПГМ-нутому упячнику?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Тіммі назвав Львів ватним містом

І ніхто перед цим йому не говорив про Львів , як про флагман патріотизму

Він СВІДОМО заряджає кацапські дрочилки для зтравлення українців
:ai :fp3 :consul

Де ви цей бред берете?

Уже Львів не флагман паріотизму... Може тепер флагман Бандерівщини Вінниця?

ЛЬвів це ватне не патріотичне місто.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Що тут? Напихали х@їв ПГМ-нутому упячнику?  :gigi:
  :moskali: убий в собі каца... :Prapor2: :upa

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Не знав, що Львів - столиця Волинської області.
От поговориш з людьми і Львів столиця Криму і ДНР, а не Українське місто.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Тіммі назвав Львів ватним містом

І ніхто перед цим йому не говорив про Львів , як про флагман патріотизму

Він СВІДОМО заряджає кацапські дрочилки для зтравлення українців
:ai :fp3 :consul

Де ви цей бред берете?

Уже Львів не флагман паріотизму... Може тепер флагман Бандерівщини Вінниця?

ЛЬвів це ватне не патріотичне місто.

Взагалі-то колиска ОУН-УПА - Волинь.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Не знав, що Львів - столиця Волинської області.
От поговориш з людьми і Львів столиця Криму і ДНР, а не Українське місто.

Ти вирішив вирахувати Справжнє Українське Місто?

НУ-НУ....

Взагалі-то справжнє українське місто - це село.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Взагалі-то колиска ОУН-УПА - Волинь.

От і добре, значить Львів ватне місто.  :super:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Взагалі-то колиска ОУН-УПА - Волинь.

От і добре, значить Львів ватне місто.  :super:

Не ватне місто - є таке. Лонгйеарбйон.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Ти вирішив вирахувати Справжнє Українське Місто?

НУ-НУ....

Взагалі-то справжнє українське місто - це село.
Може поможеш? Львів яв же забракуав, Рівне і Тернополь там за багато мородорського патріархату і вклоняються віруючі мамоні...

Я все тики до Києва схиляюсь...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ти вирішив вирахувати Справжнє Українське Місто?

НУ-НУ....

Взагалі-то справжнє українське місто - це село.
Може поможеш? Львів яв же забракуав, Рівне і Тернополь там за багато мородорського патріархату і вклоняються віруючі мамоні...

Я все тики до Києва схиляюсь...

Сходи в АТО. Рвьот шаблони тіко так...Полегшає....точно кажу.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Не будеш займатися дитячою *уйнею і будеш СЛУХАТИ, шо КАЖЕ людина, а не звідки вона. Мгм.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Сходи в АТО. Рвьот шаблони тіко так...Полегшає....точно кажу.
Люди не міняються, їм це не потрібно. Хіба ти став іншою людиною? Змінив погляди?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Не будеш займатися дитячою *уйнею і будеш СЛУХАТИ, шо КАЖЕ людина, а не звідки вона. Мгм.
Взагаліто вище те що описано якраз про це. ЩО ЛЮДИНА каже, люди сумують за СССР ...

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
Кароче, суп такаж хуйня як фуп?)

Offline stargooner

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 480
ну ну
Гео, дрейк.
Давайте.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Кароче, суп такаж хуйня як фуп?)
З чого такий висновок? :weep:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
ну ну
Гео, дрейк.
Давайте.
Який у тебе кайф заперечувати реальність? Чим тоді відрізняєшся від вати?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча