Автор Тема: Львів тесаме, що Донецьк. Тільки у вишиванках. Точно не Бандерівська столиця.  (Прочитано 2940 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
От таке враженні від цього міста, де перемагає Бандюк Садовий.

Не розумію як його можуть називати Бандерівською столицею якщо там одні сумючі за СССР і люди які моляться Мамоні.

Австріяки німці збудвали гарні будівлі в місті, а от людей завезли Каци.

В центрі тільки моління на момону тому не хамлять, а троши від центра це хамство і плач як добре було жити в СССР.

Як з цього ватного міста Каци зробили якусь Бандерівську столицю?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Тіммі вперто йде до успіху  :weep:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Тіммі, ти переплутав форуми

Фуп- це форум, на якому поважають провокаторів

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Тіммі вперто йде до успіху  :weep:
я іду спати, і повір, не так легко мені розчаруватись в місті, У Льова це вийшло.

І це сумно.

Я хочу бачити Україну патріотично налаштовану а не бандитсько ватну.

І спілкуєшся з різних місць людьми в кожно свої мухи, але У Львові ...
Взагалі сумно, як каци змогли туди навести стільки зброду щоб він втратив Українськість.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Тіммі, ти переплутав форуми

Фуп- це форум, на якому поважають провокаторів
Я вислови бачення, в якому мене не раз переконувало це місто, кожен раз воно уперто переконує що те що я бачу і чую соїми очами правда, і воно мені не подобається.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Тіммі, ти переплутав форуми

Фуп- це форум, на якому поважають провокаторів
Я вислови бачення, в якому мене не раз переконувало це місто, кожен раз воно уперто переконує що те що я бачу і чую соїми очами правда, і воно мені не подобається.

Переконливо, що там говорити

Фактаж аж випирає

Але справа не в цьому- справа в тому, що Львів і Мукачево , Черкаси і село- це все Україна , яку кацапи хочуть розділити на сорти


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Бачення ми почули, переконувати в протилежному не будемо. Все так і є, у Львові можна підірватися на розтяжці відразу на виході з вагону. Тому краще транзитом.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Бачення ми почули, переконувати в протилежному не будемо. Все так і є, у Львові можна підірватися на розтяжці відразу на виході з вагону. Тому краще транзитом.
Якраз що не можна, де ці Бандеровці? Я їх там не бачив.

Обідно, але твій опис не відповідає дійсності.

Львівська область окрема країна Львів це окрема країна.

Немає РОЗТЯЖОК на вату... ЦЦЦЦЦЕ НЕПРАВЕЛЬНО. Чогоб вони своїх взривали?


Ти зовсім не зрозуміла притензії, просто це не Українське місто оце притензія.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Переконливо, що там говорити

Фактаж аж випирає

Але справа не в цьому- справа в тому, що Львів і Мукачево , Черкаси і село- це все Україна , яку кацапи хочуть розділити на сорти
Так, Україна, і це теж Україна, і з цим будувати Майбутнє.  :upa

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Бачення ми почули, переконувати в протилежному не будемо. Все так і є, у Львові можна підірватися на розтяжці відразу на виході з вагону. Тому краще транзитом.
Якраз що не можна, де ці Бандеровці? Я їх там не бачив.

Обідно, але твій опис не відповідає дійсності.

Львівська область окрема країна Львів це окрема країна.

Немає РОЗТЯЖОК на вату... ЦЦЦЦЦЕ НЕПРАВЕЛЬНО. Чогоб вони своїх взривали?


Ти зовсім не зрозуміла притензії, просто це не Українське місто оце притензія.

ПрИтензія!  :weep:

НеправЕльно!  :weep:

Можна претендувати на місце Фаріон, вона україномовник, викладач  :lol:
« Останнє редагування: Вересня 16, 2018, 09:56:52 21:56 від ксeня »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Головне тіммі не зовсім в курсі, що більшість львів`ян - це і є села Львівської області  :gigi:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Головне тіммі не зовсім в курсі, що більшість львів`ян - це і є села Львівської області  :gigi:
Це тіпа у них фішка, як у Черкащан, раз села то круто говоріть по гарадскі на уськом язіке? А Львівян з села прикидуватись кацапами, от в селах вони так не поводяться у Львіській області.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
От таке враженні від цього міста, де перемагає Бандюк Садовий.

Не розумію як його можуть називати Бандерівською столицею якщо там одні сумючі за СССР

Ну , давай , давай. Типа я должен воспрять духом и подключиться  :smilie3:  Только нифига. Я говорил и по своей теме и говорю сейчас , что название "узкий мир" не точно характеризует явление. Это "совковый мир" и он продвинулся только там , где было подавляющее количество совков, леваков.  Совкизм наш главный враг и он мовой не определяется. 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
От таке враженні від цього міста, де перемагає Бандюк Садовий.

Не розумію як його можуть називати Бандерівською столицею якщо там одні сумючі за СССР

Ну , давай , давай. Типа я должен воспрять духом и подключиться  :smilie3:  Только нифига. Я говорил и по своей теме и говорю сейчас , что название "узкий мир" не точно характеризует явление. Это "совковый мир" и он продвинулся только там , где было подавляющее количество совков, леваков.  Совкизм наш главный враг и он мовой не определяется.

Це тіммі думає, що всі дебіли, а він один розумний))

Ліричний відступ!

Є чотири категорії людей.
Розумний, який знає, що він розумний.
Розумний, який сумнівається, що він розумний.
Дурний, який знає, що він дурний.
І дурень, який думає, що він розумний.

Остання категорія безнадійна  :gigi:

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626
Головне тіммі не зовсім в курсі, що більшість львів`ян - це і є села Львівської області  :gigi:
Це тіпа у них фішка, як у Черкащан, раз села то круто говоріть по гарадскі на уськом язіке? А Львівян з села прикидуватись кацапами, от в селах вони так не поводяться у Львіській області.

переважна більшічть вже говорить українською - так, до відома. 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Головне тіммі не зовсім в курсі, що більшість львів`ян - це і є села Львівської області  :gigi:
Це тіпа у них фішка, як у Черкащан, раз села то круто говоріть по гарадскі на уськом язіке? А Львівян з села прикидуватись кацапами, от в селах вони так не поводяться у Львіській області.

переважна більшічть вже говорить українською - так, до відома.

Та він в Черкасах був теж проїздом  :weep:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Головне тіммі не зовсім в курсі, що більшість львів`ян - це і є села Львівської області  :gigi:
Це тіпа у них фішка, як у Черкащан, раз села то круто говоріть по гарадскі на уськом язіке? А Львівян з села прикидуватись кацапами, от в селах вони так не поводяться у Львіській області.

переважна більшічть вже говорить українською - так, до відома.
На жаль треба було початись війні щоб почали змінюватись. Почали змінюватись, тому Черкаси не вата.  :smiley24:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Та він в Черкасах був теж проїздом  :weep:
Бачиш Черкащанка визнала, що фішка така була і є, але почали змінюватись.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

На жаль треба було початись війні щоб почали змінюватись. Почали змінюватись, тому Черкаси не вата.  :smiley24:
[/quote]

Значит Черказы не вата , а Львов уже вата. А где тот критерий , по которому ты систематизируешь территории Украины?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
В нього Фаріон- еталон!
Він сьогодні цілий день її передачі рекламує)

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Значит Черказы не вата , а Львов уже вата. А где тот критерий , по которому ты систематизируешь территории Украины?
Завтра, відпустіть спати...


 :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa

Offline черкащанка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 626

На жаль треба було початись війні щоб почали змінюватись. Почали змінюватись, тому Черкаси не вата:smiley24:

Значит Черказы не вата , а Львов уже вата. А где тот критерий , по которому ты систематизируешь территории Украины?
[/quote]

Київ ще досі російськомовний, яле ж не ватний.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
При совку і у 90-х Львів був одним із найбільш корумпованих міст. Не знаю, як зараз.


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Київ ще досі російськомовний, яле ж не ватний.

И я про то. Мова совершенно ничего не определяет. Вата может быть какой угодно мовный при этом оставаясь ватным совком и врагом Украины европейской. При этом совковая вата маскируясь умышлено запускает общество по ложному следу подсовывая дефектный критерий идентификации свой/чужой. И пока общество будет отвлечено на ложную цель , Фарионши будут рассказывать , что маршировать строем в вышиванках это принципиально другое , что маршировать строем под красными тряпками и голова проводу это принципиально иное чем генеральный секретарь. А в остальном их любимый совок все строем и ура генеральному секретарю в вишиванке.
« Останнє редагування: Вересня 16, 2018, 11:38:33 23:38 від Южанин »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Мова визначає все.
Спитайте Гірника, Стуса, Тихого...

Ну от на біса в сучасній Україні мова Орди і Хуйла?
Яка в ній потреба?
Потреба лише одна - для інфікування людей русской культурой. Тобто руссссскім міром.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
Львів це місто де два кацапи із родин асвабадітєлєй убили композитора Ігора Білозіра за те, що співав українську пісню. Ще питання будуть?
If you are going through hell, keep going.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Львів це місто де два кацапи із родин асвабадітєлєй убили композитора Ігора Білозіра за те, що співав українську пісню. Ще питання будуть?

До кого питання?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
При совку і у 90-х Львів був одним із найбільш корумпованих міст. Не знаю, як зараз.

так, у кожної людини, кожного регіону, кожної соціальної групи є свої особливості

можливо, для Львова характерна побутова корупція

але застосовувати ці особливості для зіштовхування або протиставлення- це зовсім не добре

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
timmiapostolms
А ви бували у Донецьку? :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
timmiapostolms
А ви бували у Донецьку? :)

Він на форумі упячки буває, там йому все розповідають  :weep: