Автор Тема: Олена Монова і мово- срач  (Прочитано 2222 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #30 : Вересня 17, 2018, 04:10:15 16:10 »
Почни з Валуєвського указу. І поясни яку культуру тут буде формувати мова хуйла-пушкіна.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #31 : Вересня 17, 2018, 04:14:24 16:14 »
Почни з Валуєвського указу. І поясни яку культуру тут буде формувати мова хуйла-пушкіна.
А самому почитати?Читати тре з 17 століття.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #32 : Вересня 17, 2018, 04:33:20 16:33 »
Дай відповідь хоча б на друге питання.
Бо знову ж таки твоє "історично склалося" - улюблений аргумент хуйла. Типу прийшли кацапи, відрізали чоловікові язика, а на запитання чому він німий кажуть - істарічєскі слажілось.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #33 : Вересня 17, 2018, 05:31:21 17:31 »

Отже не читаєте.Ви розумієте,який потрібен рівень володіння мовою аби зрозуміти написане,а за необхідності висловитися про прочитане своїми словами?
 А ви знаєте,що для повноцінного розуміння прочитаного,ще треба знати і культуру суспільства митця?Історію цього суспільства ?Мати доступ до всіх творів,а не до деяких обрізаних цензурою?У вас ці умови були виконані?Поділіться таємницею як?
А російську класику читали в оригіналі?

Ну то в мене і був відповідний рівень володіння мовою - не зразу ж, звичайно. До того ж, мову вивчаєш якраз читаючи оригінал.  Всі п"ять курсів ін"язу ми повинні були читати книжки мовою оригіналу, виписувати незнайомі слова і переказувати зміст, відповідати на контекстні питання.

Потім, різні письменники мають свій стиль. У одних більш складні тексти, у інших простіші.  З того, що у мене було, нічого не було обрізано цензурою.  І що означає мати доступ до всіх творів? а якщо я не хочу читати кожен роман Стайнбека, а тільки один, наприклад?

До речі, Монова - це та сама тітка, яка під іншим іменем збирала гроші нібито на лікування раку, а це була афера, чи це я з кимось плутаю? я колись була на неї підписана, але потім відписалася, коли вона брудно обматюкала якихось своїх опонентів.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #34 : Вересня 17, 2018, 05:42:19 17:42 »
Ще дочитався:“видана в совку.“Що ж там в тому совку видавали ви хоч в курсі?Якби знали,то цього б не писали і не соромилися.

Мені дуже хочеться Вас послати, але я із усіх сил стримуюся.

Дядя, ці книжки в мене зараз стоять на полиці - я іх із собою привезла. А подарувала мені їх моя шкільна вчителька, коли її родичі виїхали у США. Ці книжки були видані при совку у 80-х роках і їх було важко дістати. Ось одна із них, наприклад - Ann Radcliffe "The Romance of the Forest" and Jane Austen "Northanger Abbey". Published by Moscow Raduga Publishers in 1983.

Так що відлипніть і не блейте того, про що не маєте ні найменшого поняття.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #35 : Вересня 17, 2018, 05:45:23 17:45 »
Ще дочитався:“видана в совку.“Що ж там в тому совку видавали ви хоч в курсі?Якби знали,то цього б не писали і не соромилися.

Звьоздочка вже декілька разів подібно палилась  :smilie5:

 :fp2 :gigi:

Спалились якраз хейтери. Я їм книжкою Джейн Остін, виданою у 1983-му в оригіналі в Москві, по носу, а вони - божа роса  :weep: :weep: :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #36 : Вересня 17, 2018, 05:56:29 17:56 »
Затихли РГи і аборигеничі ... напевно, соромно стало, що вчергове обкакались :).

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #37 : Вересня 17, 2018, 06:18:31 18:18 »
Затихли РГи і аборигеничі ... напевно, соромно стало, що вчергове обкакались :).

А в космос ви коли літали ?  :smilie7:

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #38 : Вересня 17, 2018, 06:26:45 18:26 »
Затихли РГи і аборигеничі ... напевно, соромно стало, що вчергове обкакались :).

Постараюсь игнорировать все твои допысы. Смысла читать ботиху не вижу. Все предсказуемо, а значит неинтересно. Вылезешь из под прокси, тогда может и будет разговор. А пока игнор.
скаче дид ишак лютуе

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #39 : Вересня 17, 2018, 06:36:02 18:36 »
Затихли РГи і аборигеничі ... напевно, соромно стало, що вчергове обкакались :).

Постараюсь игнорировать все твои допысы. Смысла читать ботиху не вижу. Все предсказуемо, а значит неинтересно. Вылезешь из под прокси, тогда может и будет разговор. А пока игнор.

Аборигенич зовсім мізками поїхав. Під яким нафіг проксі я пишу? Спитай у модераторів - вони скажуть, що я пишу із одного і того ж айпі місцевого провайдера в м. Калгарі.

Чи він думає, що якщо придумає одну брехню за іншою, то щось до мене прилипне??

Піпець  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #40 : Вересня 17, 2018, 06:42:35 18:42 »
Так це суто по хуйловськи...
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #41 : Вересня 17, 2018, 06:45:53 18:45 »
Головне, саме набрехало, що нібито книжок таких у совку не видавали, і підхихикувало. А коли я його брехливу пику ткнула у ним же накладене лайно, то воно заспівало, яка я прєдсказуємая (!) і що пишу під проксі  :lol:


У користувача Ad Astra перерва на каву 1 доба

« Останнє редагування: Вересня 17, 2018, 06:59:38 18:59 від Дрейк »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #42 : Вересня 17, 2018, 08:04:53 20:04 »
Дай відповідь хоча б на друге питання.
Бо знову ж таки твоє "історично склалося" - улюблений аргумент хуйла. Типу прийшли кацапи, відрізали чоловікові язика, а на запитання чому він німий кажуть - істарічєскі слажілось.
Ви на нього відповіли у своєму питанні .Аргументи у Хуйла зовсім інші,один з них -одиннарот.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #43 : Вересня 17, 2018, 08:12:28 20:12 »
Аборигеныч

Один пишет из Канады, другой из США. Прокси там нет.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #44 : Вересня 17, 2018, 08:42:11 20:42 »

Отже не читаєте.Ви розумієте,який потрібен рівень володіння мовою аби зрозуміти написане,а за необхідності висловитися про прочитане своїми словами?
 А ви знаєте,що для повноцінного розуміння прочитаного,ще треба знати і культуру суспільства митця?Історію цього суспільства ?Мати доступ до всіх творів,а не до деяких обрізаних цензурою?У вас ці умови були виконані?Поділіться таємницею як?
А російську класику читали в оригіналі?

Ну то в мене і був відповідний рівень володіння мовою - не зразу ж, звичайно. До того ж, мову вивчаєш якраз читаючи оригінал.  Всі п"ять курсів ін"язу ми повинні були читати книжки мовою оригіналу, виписувати незнайомі слова і переказувати зміст, відповідати на контекстні питання.

Потім, різні письменники мають свій стиль. У одних більш складні тексти, у інших простіші.  З того, що у мене було, нічого не було обрізано цензурою.  І що означає мати доступ до всіх творів? а якщо я не хочу читати кожен роман Стайнбека, а тільки один, наприклад?

До речі, Монова - це та сама , яка під іншим іменем збирала гроші нібито на лікування раку, а це була афера, чи це я з кимось плутаю? я колись була на неї підписана, але потім відписалася, коли вона брудно обматюкала якихось своїх опонентів.
Звідки у вас міг взятися відповідний рівень володіння англійською?От вам дві людини-Монова і Дрейк ,на пальцях пояснили звідки у них і чому відповідний рівень володіння російською,бо вони жили у її природньому середовищі.На Західній Україні десь було природнє середовище англійської мови?Відкрийте таємницю.
Далі:аби адекватно розуміти прочитане тре розуміте те,що ви назвали контекстом і це значно складніше і значно ширше поняття ніж те,що ви маєте на увазі.Наприклад ,я не зміг прочитати дві книги,правда наукові,бо не в зуб ногою контексту-тре було знати і РОЗУМІТИ великий обсяг літератури з різних природничих галузей,який я просто не міг знати дякуючи говносовкоосвіті.
Далі.Якщо ви не знаєте що значить мати доступ до творів в СРСР,то це значить ,що ви нахабно і не вперше брешете (що швидше за все,бо ви взагалі в наших реаліях не орієнтуєтесь )або ,дякуючи фаху ваших батьків,спеціалізації ВИШу і вашій спеціалізації ,дійсно мали доступ до значних масивів літератури але може тоді і треба згадати таку абревіатуру як “КГБ“.Нічого не хочете нам розповісти про неї?
Не читають філологи один твір Стайнбека,зазвичай намагаються прочитати всі твори автора.Особливо якщо це ваша спеціалізація.Щось ви забрехалися.Я ж недарма вас спитав чи читаєте ви класику,я ,наприклад ,час від часу перечитую,так я ж не філолог.
Тепер перейшли на особистості,Монова тепер ще й шахрайка і хамка.А по її тексту аргументи закінчилися?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #45 : Вересня 17, 2018, 08:49:51 20:49 »
Аборигеныч

Один пишет из Канады, другой из США. Прокси там нет.
Взагалі то неможливо визначити пише людина  через проксі чи ні.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #46 : Вересня 17, 2018, 08:51:13 20:51 »
Ще дочитався:“видана в совку.“Що ж там в тому совку видавали ви хоч в курсі?Якби знали,то цього б не писали і не соромилися.

Звьоздочка вже декілька разів подібно палилась  :smilie5:

 :fp2 :gigi:

Спалились якраз хейтери. Я їм книжкою Джейн Остін, виданою у 1983-му в оригіналі в Москві, по носу, а вони - божа роса  :weep: :weep: :weep:
Мої знайомі філологині ніколи б не додумались хвалитися прочитаними однією чи двома книжками.Сильно ,дно вже близько,можете в нього постукати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #47 : Вересня 17, 2018, 08:53:52 20:53 »
Аборигеныч

Один пишет из Канады, другой из США. Прокси там нет.
Взагалі то неможливо визначити пише людина  через проксі чи ні.
Та похріну з проксі чи ні.Астра он відверту х@йню пише.На що розраховує хтозна.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #48 : Вересня 17, 2018, 09:19:50 21:19 »
Я в цьому бачу деяке протиріччя.

Сам по собі її пост вірний.  Але оскільки вона пише ну не зовсім як приватна особа, а як лідер суспільної думки, то хіба це не потрібно робити державною мовою?
Відповідь у тексті ,прочитайте уважніше.А Моновій +++.




Нема там ніякої відповіді. Якщо їй зручніше прінасіть пользу на кацапській мові, то чому вона забороняє іншим прінасіть пользу на кацапській мові (якщо вони суб"єктивно теж так вважають)?

 :Sho_za:
Ви мабуть не той текст читали ? Вона пише, що Держава повинна забороняти і дозволяти, законодавчо та виконавчо. Різницю відчуваєте?

І пише вона свою історію скалічення  . Чесно пише, визнаючи те що треба вертати борги.


...Ну я вже зовсім розжував :smilie11:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #49 : Вересня 17, 2018, 09:29:58 21:29 »
І текст мене зацікавив тим, що це мабуть перший випадок ( у лідерів сусп думки) такого визнання , без лукавства, крутіння-вертіння і "збереження лиця"

....принаймні  на моїй пам'яті .

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #50 : Вересня 17, 2018, 09:50:51 21:50 »
Ща...накатаю:

Юзер Toxie пишет с прокси. Гадости и пошлости Toxie пишет с прокси.
Костя Зюзькин "Число Пи" - динамический ай-пи. Наш философ и разумник этот Костя "Число Пи".
Ну а Маша-мукла "Чандрес" - постоянный ай-пи адрес. Стерва, мукла и ТП  - наша Маша-мукла "Чандрес".
Юзер Voxie пишет с прокси. Классный парень и технарь  - этот юзер Voxie с прокси.
Гриша-гопник "Khui_v_stepi" - динамический ай-пи. Он дебил и недоносок. Гриша-гопник "Khui_v_stepi".
А Андрюха - просто "Андрес" - постоянный ай-пи адрес. Вот бы друг у меня был, как Андрюха просто "Андрес".

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #51 : Вересня 18, 2018, 06:25:15 06:25 »
Хтось може пояснити - на хороби в Україні кацапський язик?..


Полонених допитувати.  :al Оце і все. :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #52 : Вересня 18, 2018, 07:23:08 19:23 »
Я в цьому бачу деяке протиріччя.

Сам по собі її пост вірний.  Але оскільки вона пише ну не зовсім як приватна особа, а як лідер суспільної думки, то хіба це не потрібно робити державною мовою?
Відповідь у тексті ,прочитайте уважніше.А Моновій +++.




Нема там ніякої відповіді. Якщо їй зручніше прінасіть пользу на кацапській мові, то чому вона забороняє іншим прінасіть пользу на кацапській мові (якщо вони суб"єктивно теж так вважають)?

 :Sho_za:
Ви мабуть не той текст читали ? Вона пише, що Держава повинна забороняти і дозволяти, законодавчо та виконавчо. Різницю відчуваєте?

І пише вона свою історію скалічення  . Чесно пише, визнаючи те що треба вертати борги.


...Ну я вже зовсім розжував :smilie11:

Історія скалічення - це одне. Але відмова змінити статус кво через пояснення такої відмови скаліченістю - це віктимність. Адже вона не одна скалічена, таких пів-України.

Це те ж саме, що пояснювати далбас і крим "скаліченими" мізками місцевих жителів. Вибачте, ви живете зараз і сьогодні. Ви або щось змінюєте, або ...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #53 : Вересня 18, 2018, 08:07:41 20:07 »
Звідки у вас міг взятися відповідний рівень володіння англійською?От вам дві людини-Монова і Дрейк ,на пальцях пояснили звідки у них і чому відповідний рівень володіння російською,бо вони жили у її природньому середовищі.На Західній Україні десь було природнє середовище англійської мови?Відкрийте таємницю.
Далі:аби адекватно розуміти прочитане тре розуміте те,що ви назвали контекстом і це значно складніше і значно ширше поняття ніж те,що ви маєте на увазі.Наприклад ,я не зміг прочитати дві книги,правда наукові,бо не в зуб ногою контексту-тре було знати і РОЗУМІТИ великий обсяг літератури з різних природничих галузей,який я просто не міг знати дякуючи говносовкоосвіті.
Далі.Якщо ви не знаєте що значить мати доступ до творів в СРСР,то це значить ,що ви нахабно і не вперше брешете (що швидше за все,бо ви взагалі в наших реаліях не орієнтуєтесь )або ,дякуючи фаху ваших батьків,спеціалізації ВИШу і вашій спеціалізації ,дійсно мали доступ до значних масивів літератури але може тоді і треба згадати таку абревіатуру як “КГБ“.Нічого не хочете нам розповісти про неї?
Не читають філологи один твір Стайнбека,зазвичай намагаються прочитати всі твори автора.Особливо якщо це ваша спеціалізація.Щось ви забрехалися.Я ж недарма вас спитав чи читаєте ви класику,я ,наприклад ,час від часу перечитую,так я ж не філолог.
Тепер перейшли на особистості,Монова тепер ще й шахрайка і хамка.А по її тексту аргументи закінчилися?

Мда ... я вже писала, що закінчувала ін"яз. Це по-перше. Закінчувала звичайну середню школу (не спеціалізовану), але займалася додатково з репетитором, готуючись до вступу. Це по-друге.

По-третє, як я вже теж написала, мені міні-бібліотечку авторів англійської та американської літератури подарувала мені моя вчителька, після того, як я вже трохи провчилася на ін"язі (я була єдиною з класу, що туди вступила), після того, як в США виїхали її родичі. До того вони проживали в Москві і мали можливість придбати ці книги.

Учетверте, тільки через те, що я не надрукувала тут повний перелік цих книг, Ви обвинувачуєте мене у тому, що я прочитала всього дві книжки? До того ж, це була одна книжка з двома романами, інтелектуальний Ви наш  :smilie9:. За переліком творів іноземних авторів, виданих радянськими видавництвами, зверніться до гугля - він Ваш друг.

Уп"яте, ні я, ні мої батьки, ні жодна людина з нашої родини не мали відношення до КДБ, ну хіба крім сестри моєї бабусі, яка у юному віці загриміла у табори на надцять років за поширення бандерівських листівок  :smilie9:, зруйнувавши собі здоров"я і фізично, і психічно. А я, наївна дурепа, свого часу подавалася у СБУ після закінчення універу. Аякже, жодної четвірки у школі (золота медаль), жодної четвірки в універі (червоний диплом), хотіла служити на користь своїй державі. Мені відмовили тому, що я, 23-річна дитина, була не замужем. Ненадійна особа.

Так що закрийте свій брудний брехливий рот  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #54 : Вересня 18, 2018, 08:14:33 20:14 »
Таких не берут в космонавты
 :laugh:
скаче дид ишак лютуе

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #55 : Вересня 18, 2018, 08:16:35 20:16 »
Я в цьому бачу деяке протиріччя.

Сам по собі її пост вірний.  Але оскільки вона пише ну не зовсім як приватна особа, а як лідер суспільної думки, то хіба це не потрібно робити державною мовою?
Відповідь у тексті ,прочитайте уважніше.А Моновій +++.




Нема там ніякої відповіді. Якщо їй зручніше прінасіть пользу на кацапській мові, то чому вона забороняє іншим прінасіть пользу на кацапській мові (якщо вони суб"єктивно теж так вважають)?

 :Sho_za:
Ви мабуть не той текст читали ? Вона пише, що Держава повинна забороняти і дозволяти, законодавчо та виконавчо. Різницю відчуваєте?

І пише вона свою історію скалічення  . Чесно пише, визнаючи те що треба вертати борги.


...Ну я вже зовсім розжував :smilie11:

Історія скалічення - це одне. Але відмова змінити статус кво через пояснення такої відмови скаліченістю - це віктимність. Адже вона не одна скалічена, таких пів-України.

Це те ж саме, що пояснювати далбас і крим "скаліченими" мізками місцевих жителів. Вибачте, ви живете зараз і сьогодні. Ви або щось змінюєте, або ...


Де відмова змінити?   :Sho_za:
Ще раз читайте :я хочу, чтобы таких воспитательниц становилось все менше, а потом чтобы они исчезли совсем. Чтобы харьковские дети стали забывать русский как язык общения. А для этого должна быть жесткая и однозначная языковая политика государства.



Прочитали? Якщо шрифт дрібний, Ви скажіть, можу ще збільшити.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #56 : Вересня 19, 2018, 09:15:27 09:15 »
Я в цьому бачу деяке протиріччя.

Сам по собі її пост вірний.  Але оскільки вона пише ну не зовсім як приватна особа, а як лідер суспільної думки, то хіба це не потрібно робити державною мовою?
Відповідь у тексті ,прочитайте уважніше.А Моновій +++.




Нема там ніякої відповіді. Якщо їй зручніше прінасіть пользу на кацапській мові, то чому вона забороняє іншим прінасіть пользу на кацапській мові (якщо вони суб"єктивно теж так вважають)?

 :Sho_za:
Ви мабуть не той текст читали ? Вона пише, що Держава повинна забороняти і дозволяти, законодавчо та виконавчо. Різницю відчуваєте?

І пише вона свою історію скалічення  . Чесно пише, визнаючи те що треба вертати борги.


...Ну я вже зовсім розжував :smilie11:

Історія скалічення - це одне. Але відмова змінити статус кво через пояснення такої відмови скаліченістю - це віктимність. Адже вона не одна скалічена, таких пів-України.

Це те ж саме, що пояснювати далбас і крим "скаліченими" мізками місцевих жителів. Вибачте, ви живете зараз і сьогодні. Ви або щось змінюєте, або ...


Де відмова змінити?   :Sho_za:
Ще раз читайте :я хочу, чтобы таких воспитательниц становилось все менше, а потом чтобы они исчезли совсем. Чтобы харьковские дети стали забывать русский как язык общения. А для этого должна быть жесткая и однозначная языковая политика государства.



Прочитали? Якщо шрифт дрібний, Ви скажіть, можу ще збільшити.
Ви їй нічого не доведете,вона гне свою лінію і все намагається перепаскудити згідно лінії у міру своїх можливостей.
У спілкуванні з нею тільки іншим можна щост довести і собі потренуватись

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #57 : Вересня 19, 2018, 09:18:36 09:18 »
Таких не берут в космонавты
 :laugh:
Дійсно ,це ж треба таке придумати:мене не взяли на роботу в СБУ,бо я незаміжня.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #58 : Вересня 19, 2018, 09:45:41 09:45 »
Таких не берут в космонавты
 :laugh:
Дійсно ,це ж треба таке придумати:мене не взяли на роботу в СБУ,бо я незаміжня.

Ольгинские, считают нас дураками, а зря... Здесь юристы, врачи, педагоги, которые людей видят насквозь. Такие уж профнавыки. Да и врага, надо хоть немножко уважать,  думать, что ты несешь! :weep: Потом обижаются и ругаются. :laugh:
скаче дид ишак лютуе

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #59 : Вересня 19, 2018, 10:26:16 10:26 »
Таких не берут в космонавты
 :laugh:
Дійсно ,це ж треба таке придумати:мене не взяли на роботу в СБУ,бо я незаміжня.

Ольгинские, считают нас дураками, а зря... Здесь юристы, врачи, педагоги, которые людей видят насквозь. Такие уж профнавыки. Да и врага, надо хоть немножко уважать,  думать, что ты несешь! :weep: Потом обижаются и ругаются. :laugh:
А ще зациніть перл:бо в 23 я була дитиною ))